Pronađen 1 rezultat

Postao/la Eileen
14 lis 2012 17:28
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: Tema: Nemam curu,djevojku,ljubavnicu. Drage žene.
Odgovorite: 34
Pogledano: 11779

Re: Tema: Nemam curu,djevojku,ljubavnicu. Drage žene.

I ja sam tu nova.
Teško se snać kad uopće ne poznaješ stranicu, pa bih molila sve koji mogu odvojit 10 minuta da mi se jave i pomognu malo sa stranicom.
Unaprijed zahvaljujem.

Također, sve koje se žele dopisivat, upoznavat itd. a imaju od 18-25 godina nek se jave. :rainbow: