kak se dodje do ovoga?!

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 19 svi 2008 10:03

fit for fun je napisao/la:
tamara3 je napisao/la:Ne kužim kak nije potražio pomoć kad je dosegnuo recimo 230 kg :o? Potpuni sam laik, naravno, ali nekako mi se čini da je riječ o bolesti, poremećaju, nečem takvom.
Al pazi podatak: jedan je od dva milijuna Amerikanaca koji teže preko 250 kilograma?! Zaboga miloga, kog vraga oni žderu da su toliki?
kaj zderu? da mcdonalds, sve umjetno i nezdravo, m&ms bomboncici se jedu svako malo pocevsi od dorucka, puuuno cipsa i slicnog, nekih gumenih bomboncica tu i tamo...uglavnom ti njihovi snackovi, (ima i izuzetaka koji jedu normalnu hranu).... i onda kad dodju tu kod nas u restorane gdje dobiju pravu hranu, sve frisko i puno puno zdravije, cude se kako hrana ima cudan okus a zasto, zato jer zapravo nemaju pojma kakvog je sta okusa, zive na snackovima...
a kaj se tice prekomjerne debljine tu ima i neka bolest pa se na to ne moze toliko utjecati kao pojedinac nego se potraziti treba strucna pomoc, a svi mi bi trebali znat svoje granice u hrani i picu, za nase zdravlje..
Da ali jela apsurdno vrijeme,dođe lik u 2 ujutro,umjesto da popije čašu mlijeka i da ide spavat lik pojede kilu odojka i čipsa i zasjedne se pred tv :plazi:
Normal people frighten me!

fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 19 svi 2008 10:38

bit je samokontrola..

Avatar
look at her
Postovi: 74
Pridružen/a: 14 stu 2007 08:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la look at her » 19 svi 2008 20:37

american dream. american beauty.

Odgovorite