Nizozemski sud dopustio pedofilima da osnuju stranku

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Nizozemski sud dopustio pedofilima da osnuju stranku

Post Postao/la Kroacija » 17 srp 2006 13:27

jutarnji je napisao/la:
slika
DEN HAAG - Nizozemski sud odbio je zabraniti političku stranku pedofila koji traže snižavanje donje granice za stupanje u spolne odnose na 12 godina, što predstavlja najnoviji test za dugogodišnju tradiciju tolerancije u Nizozemskoj.

No, teško da će stranka osvojiti mjesto u parlamentu, za što joj je potrebno oko 60.000 glasova, a ankete pokazuju da bi mogla osvojiti najviše tisuću.

Protivnici stranke zatražili su od Okružnog suda u Den Haagu da ne dopusti registraciju stranke za izbore u studenom tvrdeći kako djeca imaju pravo da se ne upoznaju s njezinim političkim programom.

- Sloboda izražavanja, udruživanja, uključujući i osnivanje političke stranke temelj su demokratskog društva, rekao je donoseći presudu sudac H. Hofhuis i dodao da te "slobode daju građanima priliku da, primjerice, iskoriste političku stranku kako bi zatražili promjenu ustava, zakona ili politike".

Po njegovim riječima, stranka PNVD (prema nizozemskom akronimu Bratska ljubav, sloboda i raznolikost) nije počinila nikakav zločin, nego se zauzima za promjenu zakona.
sto jos necu dozivit.. :roll:

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 17 srp 2006 15:18

fino, sada treba osnovati stranku za kastraciju pedofila! I to su ljudske slobode,ne? Mislim koji glupi fakovi!!! Dijete sa 12 nije još ni u pubertetu, a kamoli zrelo da odlučuje o svom seksualnom životu i da shvati moguće posljedice, po sebe, takvih odluka. Pa taj zapad treba fakat razvaliti kao što su Rimljani Kartagu..
mazohist & truba

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 17 srp 2006 15:53

nda...srecom pa na istoku sve radi ko urica! :o

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 17 srp 2006 17:14

jednoga dana kupit ću pištolj i roknut ću teeee....
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 17 srp 2006 21:00

lana je napisao/la:nda...srecom pa na istoku sve radi ko urica! :o
ne, i istok treba razvaliti...kad bolje razmislim SVE treba razvaliti ko' lego kockice i početi ispočetka...hm, ovu ideju treba malo razraditi, ukoliko me onaj iz Irana što sliči Bandiću ne pretekne... :cool:
mazohist & truba

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 17 srp 2006 21:03

:) svi bandici ovog svijeta lice jedni na druge! da, naravno da je to sasvim bolesna ideja! sasvim. jer sta je s temeljnim pravima djece u tom slucaju?! skupili se pedofilici i bas bi oni svoja prava. ovaj svijet je prilicno bolesno mjesto. i sve je bolesniji. i zato - zatvorimo se medju svoje drage ljude i uzivajmo dok jos mozemo! dok iranski/americki/korejski ili neki drugi bandic ne stisne krivi gumbic!

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 17 srp 2006 21:03

sedma_od_devet je napisao/la:jednoga dana kupit ću pištolj i roknut ću teeee....
to ko mene? :o

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 17 srp 2006 21:23

bolesno savim. a objasnjenje suca je jos bolesnije. i nije mi jasno kako sloboda izrazavanja i okupljanja moze pravno,moralno,eticki,povijesno i na bilo koji nacin biti prece od prava djeteta. sasvim kriva odluka. i sasvim dugorocno lose posljedice. jer nizozemska demokracija i tolerancija jeste sjajna u mnogim aspektima. al sad ce naravno svi, pa vidim i ovdje vi, uzimati upravo ovu jebenu odluku kao - aha, pa vidis sta znaci demokracija i tolerancija - vidis do kud se tamo ide-zasticuju silovatelje djece. i svaki jebeni diktator i autokrata moze sad reci - eto, to je ta nizozemska demokracija. ovom su odlukom pljunuli i pokopali temelje demokracije. strasno.
bolesno bolesno i jako lose.
zvir i bestimja.

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 17 srp 2006 22:52

lana je napisao/la:
sedma_od_devet je napisao/la:jednoga dana kupit ću pištolj i roknut ću teeee....
to ko mene? :o
ne tebe, nemam razloga-bar ne sad :D
pjevam samo.... to je dio pjesme, a peofilija me samo podsjeti kako je dobra pjesma i kako ću jednom imati pištolj za rokanje takvih...
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 srp 2006 18:52

Sve je već dobro rečeno ali moram i sama dodati: bolesno, odurno, gadno. Fuj.

Odgovorite