I Slovenija žito za krugove ima

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

I Slovenija žito za krugove ima

Post Postao/la Kroacija » 24 srp 2006 23:06

slika
iskon je napisao/la:U noći sa 17. na 18. srpnja se u mjestu Krapje, blizu Ljutomera, pojavio 'krug u žitu', promjera oko 50 metara, treći koji je primijećen u Sloveniji i ujedno prvi koji ima složeniji oblik.


O tom fenomenu već su izvijestile, i još uvijek izvještavaju, sve veće slovenske televizije. Promjer formacije je blizu 50 metara.

Različiti pokazatelji upućuju da se radi o autentičnoj pojavi, koja za sada nije znanstveno objašnjena. Formaciju je prvi, slučajno, primijetio pilot motornog zmaja.

Ove godine su se krugovi u žitu pojavili u Italiji (9 komada), Češkoj (2), Mađarskoj (1), Poljskoj, Meksiku, Australiji, SAD-u i Velikoj Britaniji (oko 40), gdje ih se 'tradicionalno' pronađe daleko najveći broj.

Zanimljivo je i da se ova formacija pojavila vrlo blizu dvije formacije u žitu, koje su se u lipnju pojavile u hrvatskom dijelu Prekmurja.

mozda mi uznapredujemo sa zadrom, tamo je slikano par objekata takodjer :D

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 25 srp 2006 23:22

devojko,kaj ti radis po cijele dane osim sto visis po netu??????
onak,puna s svakakvih ideja i uvijek pouna svakakvih clanaka...i pi**arija!!!
je**te!!!!!
svaka cast!kak tio se da??
jelda? :)
______

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 25 srp 2006 23:27

volim croL :)

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 25 srp 2006 23:59

Tvoj trud se poštuje i zaslužuje opširniji odgovor :)
A ne znam, priča se o tim krugovima da ih lako mogu i ljudi napravit. Šta ja znam, dovoljno je uzet recimo nešto slično onome što koriste u tenisu na zemljanim terenima, onaj vrag koji vuku po terenu ne bi li ga malo zravnali i to. Možda je jedino čudno kak ispadnu tak savršeno, no i to je vjerojatno lako izvedivo. Ti krugovi su nekaj sličnoga ko i oni tragovi u Naski samo kaj su oni ucrtani u pjesak ili je to kamenje naslagano u razne oblike sad nisam siguran, no ti tragovi u Naski se navodno vide i iz svemira.
I`m in touch with humanity.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 26 srp 2006 00:19

:kiss:

al jebote koliko je dosad tih "krugova" bilo pa da znanstvenici ne mogu proucit i istrazit ama bash nista :?

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 26 srp 2006 11:48

ja sam mislila da ti nexus vjerujes i u najcudnije stvari...
back to where i never was

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 26 srp 2006 11:51

narafski da su oni proucili i znaju..samo sta skrivaju od javnosti..iz ko zna kojih sve razloga..međuostalim, vjerojatno da se ne stvori masovna panika..
ja mislim da tu ima nesto istine..
back to where i never was

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 26 srp 2006 11:52

Ma istraživali su oni i svako ima svoje teorije. Skeptici će naravno uvijek tvrdit da su to ljudi napravili, ovi drugi buju rekli kak su svemirci, a možda i jesu svemirci pa se zataškava pa se priča da su ljudi, a možda su ljudi pa se govori da su svemirci ne bi li se privukla velika pažnja itd itd. Puno možda, ne vjerujem niš dok mi svemirski brod ne sleti direktno na glavu. Tek onda ću povjerovat, hm, ustvari neću ni onda, jer ko veli da tim brodom ne upravljaju ljudi?
I`m in touch with humanity.

Odgovorite