Ellen DeGeneres nova voditeljica Oscara

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Ellen DeGeneres nova voditeljica Oscara

Post Postao/la Kroacija » 17 ruj 2006 22:52

Od svih voditeljskih ponuda u toku godine najveća je čast svakome tko imalo znači u svijetu show businessa obaviti posao na uvijek glamuroznoj dodjeli Oscara
slika
Konačno je objavljeno ime kojem je ta čast pripala u 2007. godini, a radi se o Ellen DeGeneres. Ova glumica i stand-up komičarka vodit će glavnu riječ na 79. dodijeli glumačke nagrade Oscar u holivudskom Kodak Theatreu u nedjelju, 25. veljače.

Producentica ceremonije Laura Ziskin uvjerena je da je Emmyjem nagrađena Ellen idealna za posao: 'Ellen DeGeneres je rođena za to da vodi dodjelu Oscara, a u tom poslu nema većeg izazova. Ellen savršeno odgovara obrascu. Već vidim da će si postaviti visoke standarde, a time i za sve nas koji sudjelujemo u showu.'

S druge strane, Ellen je bila oduševljena kad joj je Laura ponudila posao: 'Kad me Laura nazvala, bila sam izvan sebe. Postoje dvije stvari koje sam u životu oduvijek htjela. Jedna je voditi Oscara, a druga je dobiti telefonski poziv od Laure Ziskin. Možete zamisliti kako je izgledala stranica u mom dnevniku taj dan!'

Ellen ipak s takvim spektaklima ima iskustva budući da se već dvaput pojavila u ulozi voditeljice televizijskog prijenosa dodijele nagrade Emmy.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 19 ruj 2006 22:28

uzasno je duhovita. veselim se :)
zvir i bestimja.

Odgovorite