Zlostavljana Nives Celzijus

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Zlostavljana Nives Celzijus

Post Postao/la Kroacija » 20 ruj 2006 13:14

iskon.hr je napisao/la:Hrvatska Playboyeva zečica otkrila je u intervjuu za magazin Story da ju je otac u djetinjstvu zlostavljao i kao desetogodišnju djevojčicu predstavljao kao ljubavnicu.
slika
Kako je otkrila u intervjuu, Nives nikad nije živjela s ocem budući da su se njezini roditelji rastali još prije nego je došla na svijet.

Ipak, kao dijete, ponekad se znala sastati s ocem, kojeg je, prema njezinim riječima, prezirala budući da ju je psihički zlostavljao i prijateljima predstavljao kao svoju ljubavnicu (tada je bila tek 10-godišnja djevojčica).

Sada, kaže, više nije u kontaktu s ocem, niti zna što se s njim događa. Čak se i slikala za Playboy njemu u inat, znajući da on mrzi takve stvari. Očevo zlostavljanje majci je otkrila tek kad je odrasla, ispričala je za Story.
ovo je nevjerojatno jebote...svaka druga zena ..

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 20 ruj 2006 13:16

....je to je strasno....... ali da se za playboy slikala njemu u inat to nek proda nekom drugom :o

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 20 ruj 2006 13:32

cek..ostalo je na psihickom zlostavljanju? nikakva fizikala? aj, bar nesto pozitive..
inace, slozila bih se s jabookom..zao mi je svakog tko je dozivio bilo kakav oblik zlostavljanja, pogotovo kao dijete, al ovo za playboy - jea rajt! :roll:
back to where i never was

zrinka
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 stu 2005 12:55

Post Postao/la zrinka » 20 ruj 2006 13:41

zao mi je ak je istina ,ali njoj nekak ne vjerujem ..
..mogla je otici i u javnu kuci i rec evo stari vidis di sam, to radim iz inata tebi ... ma bezveze

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 20 ruj 2006 13:53

Pa nebi išla u tu krajnost da ju vrijeđam, a o zlostavljanju ....ma kakvo bilo, nosi određene traume u životu, stoga ,i samo priznanje za novine je velika stvar, što će reći, cura je pronašla način kako da se nosi s tim, i neka, šta je playboy.....nešto posebno, nemojte biti licmjerne, ona je svoje slike debelo unovčila i još se dobro udala....ja joj ne zavidim......svaka čast.....jedino me njen glasić iritira ali....ne moram ju slušati-zar ne !

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Post Postao/la Koko » 20 ruj 2006 14:24

pa sta i da je otisla u javnu kucu? kakvo je to omalovazavanje?
ako je prostituka ili se slikala za playboy nije joj za vjerovat???? wtf??
mozda cak nije osoba nego bice nizeg reda !!!
sokirana sam predrasudama i konzervativnom nacinom gledanja :klapklap:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 20 ruj 2006 14:54

woow, bas mi je zao kad tako nesto cujem..

pogotovu jer ja imam super tatu i dan danas ga grlim, sjednem mu u krilo, uletim njemu i mami u krevet ujutro. on je uvijek bio alergican na takve likove i trudio se da me odgoji tako da nikad ne dopustim muskarcu da me ponizava, ugnjetava i zlostavlja na bilo koji nacin

super mu je uspjelo :D tata , samo cure lovim :cool:



dobro je sto je to rekla tako javno, da se takve stvari ne sakrivaju, da se vidi kako kod nas nisu muskarci bog i batina.

ali se slazem sa drugim curama.. c mon , sad sam gola zato jer mi je tata bio kreten i mrzio je takve stvari!


nidje veze :)


trebala je u medjuvremenu odrasti, neka kaze svima sto joj se dogadjalo, nauciti/pokusati se nositi sa time i slikati se za playboy iz svog gusta, neke uzivancije i zelje, a ne zbog ovih razloga jer bi mogla sljedeci put biti na naslovnici erotskog magazina iz ustanove mekih zidova u uniformi s posebnim rukavima .


ja joj vjerujem i da je kurva i prostitutka i ne znam ni ja sta, nemam predrasude prema ljudima koji se bave takvim poslom, ali ovaj razlog je meni za proucavanje uz strucnu pomoc :roll:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 23 ruj 2006 14:50

potpisujem!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 24 ruj 2006 00:43

sorry..ali ja se ne uspjevam oteti dojmu da bi ta ofca izjavila i nesht tipa kako su ju oteli vanzemaljci..oveli na njihov brod i/ili planet..te ju tamo proglasili za njihovu kraljicu..sto ju je automatski uchinilo njihovom maticom ( kao u pchela i mrava )-..pa je..kao posljedica toga..uslijedilo opetovano silovanje od strane tih "malih zelenih"..a sve kako bi uhvatila chim vishe medijskog prostora...i to ne bilo kakvog neg one zhutine kao sto su 24h..koji se bave gay svechenicima i slichnim pizdarijama...a takvo moje mishljenje samo potkrijepljuje ta nebuloza..kak se zbog tih sranja sa ocem odluchila slikavati za playboy..i slichna sranja...
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Odgovorite