Angelina više voli žene

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Angelina više voli žene

Post Postao/la ankh » 11 lis 2006 13:19

Iako se Brad Pitt zbog djece odrekao čak i scena u kojima bi bio gol, Angelina kaže da neće oklijevati ako joj ponude scenu seksa sa ženom jer 'više voli s curama nego s dečkima'.

Angelina Jolie priznala je da više voli snimati scene seksa sa ženama nego s muškarcima, piše britanski tabloid The Sun.

"Definitivno su mi draže ljubavne scene sa ženama i neću oklijevati da snimim još koju u budućnosti", izjavila je biseksualna glumica, aktualna djevojka Brada Pitta. "Sviđaju mi se scene sa ženama zato što u pauzama snimanja možemo razgovarati o šopingu", rekla je Angelina.

Ova će izjava sigurno izazvati probleme u obitelji Jolie-Pitt, zaključuje The Sun. Brad je prošlog mjeseca obećao da se nikad više neće skinuti gol u filmu, jer ne želi da ga njegova djeca gledaju bez odjeće.

"Razmišljam o tome kako će oni na to gledati i malo sam zabrinut zbog nekih stvari koje sam radio", rekao je tada Brad, dodavši da će ubuduće sigurno drukčije odlučivati o takvim ponudama. "Pokušavam donositi malo zrelije odluke", rekao je Pitt.

Angelina je prije Brada imala veze i s muškarcima i sa ženama - u njenom su se krevetu našli manekenka Jenny Shimizu te glumci Billy Bob Thornton i Jonny Lee Miller.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 11 lis 2006 15:57

ah... ipak je to Angie... :aha:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 11 lis 2006 17:26

:puke:

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 11 lis 2006 20:37

meni ta ženska već lagano ide na živce. Kaj se ta ženska ni u braku nemre smiriti. Jedina tema o kojoj priča je seks. Fakat je već jako dosadna

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 11 lis 2006 21:26

ne triba svašta virovat novinama..tj.medijima... :roll:
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

sarajka20
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 lis 2006 11:56

Post Postao/la sarajka20 » 11 lis 2006 21:50

Doci ce ovo Pittu do glave,(citaj izjavu "cant stay away from women")nije trebao napustati Jennifer,ona se bar drzi na jednoj strani :D

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 12 lis 2006 11:35

žena je blizanac u horoskopu , a oni su.....poprilično biseksualno orjentirani i cijeli život u suprotnosti sami sa sobom....meni žao dječice.....lako za Pita , on će kad tad otpast ali klinci ispaštaju njene propuhe u glavi....

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 12 lis 2006 13:35

a jbg...uvijek netko gubi,al glavno da ona nama naginje više ženama :D ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 12 lis 2006 16:14

ma divna je ona i predivna, al meni se cini da puno sere. sad je cula da madona usvaja neko dete pa je ispala malo iz centra paznje, pa mora odmah rec nekaj da se objavi u novinama.

sarajka20
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 lis 2006 11:56

Post Postao/la sarajka20 » 12 lis 2006 16:17

lana je napisao/la:ma divna je ona i predivna, al meni se cini da puno sere. sad je cula da madona usvaja neko dete pa je ispala malo iz centra paznje, pa mora odmah rec nekaj da se objavi u novinama.
Ova vjest je izasla prije Madonine vjesti o usvajanju

Koko
Postovi: 127
Pridružen/a: 18 stu 2005 00:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: somewhere over the rainbow....

Re: Angelina više voli žene

Post Postao/la Koko » 12 lis 2006 18:32

ankh je napisao/la:
Angelina Jolie priznala je da više voli snimati scene seksa sa ženama nego s muškarcima, piše britanski tabloid The Sun.
toliko pompe ni zbog cega. zena prica o snimanju, ali pazi, SNIMANJU scena sa zenama, a ne o braku , vezi , seksu sa zenama. dakle, osjeca se udobnije sto meni licno ne govori nista o njezinoj seks. orjentaciji.
Ova će izjava sigurno izazvati probleme u obitelji Jolie-Pitt, zaključuje The Sun. .
opet medijsko napuhavanje koje je bljutavo i ljudima samo zagorcava zivot.
"Razmišljam o tome kako će oni na to gledati i malo sam zabrinut zbog nekih stvari koje sam radio", rekao je tada Brad, dodavši da će ubuduće sigurno drukčije odlučivati o takvim ponudama. "Pokušavam donositi malo zrelije odluke", rekao je Pitt.
kakve veze ovaj navod ima sa naslovom teksta "Angelina voli vise zene"? a usput prema naslovu ispada .........ma mislim smijesno.
Angelina je prije Brada imala veze i s muškarcima i sa ženama - u njenom su se krevetu našli manekenka Jenny Shimizu te glumci Billy Bob Thornton i Jonny Lee Miller
.

jao hvala na informacijama, gladna i zedna sam ih, a pogotovo za ovim jer su sasvim nove i sokantne :yeah:
na kraju opet samo popunjavanje jebenog prostora kvazisenzacionalistickim vijestima o necijem intimnom zivotu.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 12 lis 2006 21:26

a kak je bred? on mi se cini malo blijedji u zadnjih mjesec dana. jeste primjetili?...kazem ja sa trajnom pod haubom....
zvir i bestimja.

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 13 lis 2006 13:03

angelina više voli žene, hmmm pa šta...
volim i ja više žene :cool:
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 13 lis 2006 14:21

eto vidis! a nitko od toga ne radi vijest u novinama!!! :D

Odgovorite