Eksperimenti na gej ovcama

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Eksperimenti na gej ovcama

Post Postao/la tamara3 » 09 stu 2006 22:50

Teniska legenda Martina Navratilova je osudila hormonske eksperimente nad ’gej ovcama’ na sveučilištima u Oregonu. Američki znanstvenici, naime, odlučili su manipulirati seksualnom orijentacijom ovaca te pod uticajem hormona pokušavaju promijeniti njihovu orijentaciju u heteroseksualnu - a zatim tako "izliječiti" i ljude.

Ostatak na http://www.cro-lesbians.com/sajt/index. ... 7&Itemid=2

Dakle kaj, vraćamo se u doba Mengelea? I malim bebama će ubuduće odmah nakon rođenja čupati gen homoseksualnosti kako bismo svi bili jednaki? Sorry, ali meni je ovo xx puta čudovišnije od kloniranja :eek:. Any comments?

pizza
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 kol 2006 23:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: right here, right now

Post Postao/la pizza » 10 stu 2006 00:08

koji bull shit!!
strejt svijet bi zapravo trebao biti zahvalan na postojanju gej populacije jer ako se broj stanovnika nastavi povećavati ovom brzinom, cijeli planet će ubrzo otići u k...
moja privatna fix ideja je da je postojanje gej-bića odgovor prirode koja itekako osjeća preopterećenje.
gej je prirodno!
ovo što oni rade je itekako protuprirodno - a priroda, kako nas je stvorila, tako nas može i uništiti.
ma od sveg toga mi se tako diže kosa na glavi!
for a minute there i lost myself...

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 10 stu 2006 10:22

mene ovo pomalo straši. Kaj ak im to uspije!? Vrattiti će ono doba-hormonski poremećaj i liječiti će nas. Ne znam kak vi ostale, al ja se bojim jako ovoga.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 10 stu 2006 11:03

pizza je napisao/la: moja privatna fix ideja je da je postojanje gej-bića odgovor prirode koja itekako osjeća preopterećenje.
gej je prirodno!
to uopce nije fix ideja. ja isto mislim da je u necem takvom stvar.
meni je taj eksperiment osobito glup jer uopce ne dokazuje da je homoseksualnost bolest koja je tim vise i izljeciva vec samo pokazuje kako se pomocu hormona moze manipulirati seksualnom orijentacijom. pretpostavljam da bi istim metodama mogli heteroseksualnu osobu pretvoriti u homoseksualnu. ako je to moguce onda su time sami dokazali da heteroseksualnost nije bas tako "bogom dana" nepromjenjljiva stvar, ispravnija od same ispravnosti te samim time nije vise ili manje "vrijedna" od homoseksualnosti. ako je proces isti kako znaju koga onda "lijeciti"? jedne ili druge?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 10 stu 2006 23:03

nemojte mi ovcice :'(

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 10 stu 2006 23:17

Normalno da je suludo to što pokušavaju...neće uspijeti :D,samo troše državni buđet, tko ih je... :twisted:

ovcama samo mogu poručiti- drš'te se hrabro, generali su uz vas! :P

ps. svi smo mi ovca Pramenka! :aha:
mazohist & truba

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 10 stu 2006 23:27

sick. 50 milijuna ljudi u sad-u nema zdravstveno a oni bacaju pare na ovce.
sick sick sick
zvir i bestimja.

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 11 stu 2006 15:19

a zakaj uvijek zlostavljaju te jadne ovčice. Kloniranje ovčice,sad ovo, svako malo ih čobani guze........

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 11 stu 2006 21:11

:cry:

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 12 stu 2006 16:24

call_me_slut je napisao/la:sick. 50 milijuna ljudi u sad-u nema zdravstveno a oni bacaju pare na ovce.
sick sick sick

onda bi se moglo rec da su i sva ostala istrazivanja nekaj na kaj se baca lova. dakle, istrazivat se moze svasta pa tako radit pizdarije s ovcama i hormonima. mislim da smo dopustili znanosti i znanstvenicima da odu predaleko a da bi se sad iscudjavali i zgrazali nad ovakvim pokusima.
kaj kod kom padne na pamet-bu se istrazivalo. ako nosi potencijal komercijalnog jednog dana.
nakon kloniranja, ne znam kaj se tak cudite ovome. bog te pita kakvi se jos pokusi diljem svijeta rade, puno gori i gadniji, a da o njima pojma nemamo...

uvijek se swojke sjetim: ovo je antropocentricni svijet u kojem smo jedino "mi" (ljudi) bitni, i eto nam ga sad na.
(p.s. s tim da nismo svi jednako vrijedni, ofkors)
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 12 stu 2006 23:38

kome bi bilo komercijalno davat basnoslovne pare na lijecenje homosexualnih osoba? arapima? zidovima? kome?
zvir i bestimja.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 13 stu 2006 11:22

naslo bi se po svijetu dovoljno zabrinutih roditelja i dovoljno pozrtvovnih lijecnika koji bi rado lijecili zalutalu djecicu. za dobru naknadu, dakako. sto je recimo par tisuca eura ili dolara za garanciju da ces imati "normalno" dijete? takve stvari se uvijek isplate i nadju svoje radosne korisnike.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 13 stu 2006 14:58

da, mislim, stvarno je kretenski ako su ti pokusi poceti iskljucivo s tom svrhom. poznavajuc znanstvenike, njima je cesce bitna znanstvena istina i samo istrazivanje, igranje, nego sama primjena na kraju. al uvijek se nadje neko pametan tko bi to htio jako dobro unovciti. eto tako.
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 13 stu 2006 21:51

nema istrazivanja bez veeelikih para. a takve pare mogu bit samo privatne.
zvir i bestimja.

Zita

Post Postao/la Zita » 14 stu 2006 10:16

i uvijek je vaznija primjena na kraju od samog istrazivanja
radi se o velikoj lovi i naravno da je nitko ne zeli utrositi samo da bi se znanstvenici igrali bez rezultata

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 14 stu 2006 10:21

hm da, to je istina. to se samo kod nas radi istrazivanje istrazivanja radi :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 14 stu 2006 12:48

pa je, al da je 100% tak onda ne bi postojao antinobel sa svojim bajnim istrazivanjma veze izmedju duljine stopala i penisa (ispalo da nema veze) i sl. netko tko ima novce izgleda misli da u tome ima jos vise love. ja mislim da je upravu.
uostalom, za mnoge lijekove i kozmetiku su se prvo dobrano potrudili da nas uvjere da nam to strahovito treba, pa su nam tek onda poceli prodavati.
oftopik
meni je najbolji primjer za tak nesto dnevni ulozak. smijesno zvuci, ali netko se dobrano potrudio da ga smanji na optimalnu mjeru, izumi lijevkaste pore i odgovarajuci materijal koji upija i pretvara sve skupa u nekakav gel. zatim je platio nevjerojatnu kolicinu novaca da nas uvjeri da mi smrdimo (jeste li sigurni u vasu intimnu svjezinu tijekom dana??) i da nam nalijepljeni komadic plastike na gace garantira svjezinu, udobnost i ugodan miris.
ja se i dalje ne mogu oteti dojmu da svakodnevnim koristenjem takvog komada plastike mogu samo razviti nove oblike gljivica te flore i faune opcenito. no, bez toga danas smrdis...
i uspjeli su u to uvjeriti milijone zena koje mahnito kupuju nesto sto im uopce ne treba jer postoji jedan mnogo stariji izum koji sluzi u tu i jos nekoliko svrha - gace. obicne, pamucne gace. bijele s placa ako treba, za 5kn. pa ih mijenjaj 7 puta na dan ukoliko nisi sigurna u svoju intimnu svjezinu.
eto, moze se reci da je takav proizvod krajnje nepotreban, barem u onoj mjeru u kojoj ga preporucuju - svakodnevno. no, netko je u tome vidio svoju sansu.
gej ovce su svakako radikalnije no to ne znaci da nece uspjeti dobro prodati lijek za bolest zvanu homoseksualnost.
na kraju krajeva, ako postoji ulozak protiv neugodnih mirisa onda isti ti neugodni mirisi postoje. ako postoji lijek valjda postoji i bolest (pomislit ce prosjecan stanovnik planete zemlje)

pizza
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 kol 2006 23:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: right here, right now

Post Postao/la pizza » 14 stu 2006 13:50

da... money makes the world go arround - tužno i istinito.
mi smo ovčice :cry:
a pastir nas samo želi što veću masu da nas može ostrigati i ispeći na ražnju. ništa osobno, sve je to samo biznis.
sustav vrijednosti nam je otišao k vragu...
jebena životinjska farma!!!! Orwel se sigurno okreće u grobu :cry:
for a minute there i lost myself...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 stu 2006 09:47

niti sam ofca niti dnevni ulozak........vjerujem da me nitko nece"lijeciti".....a ako se netko igra unutar bozjih domena ah.........sve u svrhu znanosti........zao mi samo jadnih zivotinja ali mogu si svoja istrazivanja nagurati gdje god hoce.........a ovcicama porucujem drzite se i sevite......a ovnove ko jebe(drugi ovan normalno)
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 15 stu 2006 11:43

nece tebe niti mene, ali ce mozda neku novu djecu.

Odgovorite