Ocu 31 mjesec za seksualno zlostavljanje 4-godišnje kćeri

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Ocu 31 mjesec za seksualno zlostavljanje 4-godišnje kćeri

Post Postao/la tamara3 » 30 stu 2006 21:30

Zbog seksualnog zlostavljanja četverogodišnje kćerkice, optuženi otac N. V. (39) jučer je na Županijskom sudu nepravomoćno osuđen na dvije godine i sedam mjeseci zatvora.

Teretilo ga se za spolnu radnju s nemoćnim djetetom izjednačenu spolnom odnosu te za rodoskvrnuće zbog toga što je 3. siječnja ove godine u obiteljskom stanu skinuo kćer, pipao je i lakše je ozlijedio oko spolovila.

Samog spolnog odnosa nije bilo, ali su tragovi njegove sperme pronađeni na djevojčičinim gaćicama, što je, uz njezin iskaz, bio nepobitan dokaz protiv optuženog.

Njegov je čin otkriven jer je djevojčica sve ispričala majci i njezinoj teti.

Poslije je sve ponovila u razgovoru s psihijatrom, pri čemu je na lutki točno pokazala što joj je tata radio.

Sutkinja Mira Tecilazić Bašić obrazložila je da je optuženi dobio manju kaznu jer nije bilo spolnog odnosa, a inače je, kako su o njemu govorili svi svjedoci, neporočna osoba koju kći i dalje iznimno voli i za njim tuguje.

Zbog svega toga sud je zaključio da se možda ipak radilo o izoliranom incidentu te mu je ublažavanjem kazne dana prilika da se pribere i bude dobar otac.
Jednostavno ne mogu verbalizirati što osjećam kad čitam i čujem za ovakve stvari. Anyone else?

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 30 stu 2006 21:38

A sto reci...

Nasmijesi se... sutra ce biti gore.
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 30 stu 2010 18:58, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 30 stu 2006 22:02

bljuje mi se od gomile slicnih slucajeva. prepuni smo slicnih sranja.
zvir i bestimja.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 30 stu 2006 22:09

mozda sutkinja dobije takvog zeta pa nek joj pokaze kak se moze pribrati i biti dobar otac prema njenim unicicama

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 30 stu 2006 22:13

jebes sutkinju za koju se nadamo da ce.
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 stu 2006 22:19

A da je bilo spolnog odnosa, dobio bi 2,5 mjeseca više. Iako ovo nije verbalizacija, poslužit će: :puke:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 01 pro 2006 00:26

nemrem ja to vise. doista nemrem.
zvir i bestimja.

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 01 pro 2006 00:30

ja bi zaista tog covjeka poslala u jebenu saharu! vezala bi mu noge ogromno teskim lancima i rekla : KOPAJ,BOLESNI DEBILU! i takav bi mu bio svaki dan i svaka noc! ne bi mu dala niti malo odmora, radio bi dok ne bi crknuo! i na kraju bi mu rekla: TO NIJE BILO NITI BRIBLIZNO BOLI KOJU JE OSJETILA TVOJA KCERKA! ZBOGOM!
jelda? :)
______

freaky girl
Postovi: 28
Pridružen/a: 15 lis 2006 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freaky girl » 01 pro 2006 00:45

ovo je stvarno užasno, nemrem vjerovat. Zakaj su tak blage kazne?
Ja bi mu dala 10 godina ak ne i doživotno. Jer je time uništio kčerkin život,
ona če imat traume, psihički če bit uništena. Kao da ona niš ne kuži. Itekako kuži.Sve je vidila, čak je pokazala na lutki šta joj je radio. Ma odvratno! Treba ga ubit, budala bolesna! :x

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 02 pro 2006 00:13

kill the bastard!!! :x
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 02 pro 2006 03:23

kill the judge u pm
zvir i bestimja.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 03 pro 2006 19:43

njemu 31 mjesec, glavasa pustaju... ZIVJELO PRAVOSUDJE!!!! zivjela pravna drzava. o pravdi kao takvoj da ne pricam!

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 03 pro 2006 20:03

aaaaaah, vidi joj prezimena, prvo bi trebala tužiti praprapradjeda za duševnu bol

drugo, možda je kao mala spavala ispod bojlera pa joj je ugljični monoksid oštetio mozak

treće mi smo mala ljudožderska državica u kojoj se moš' samo ugodno iznenaditi (vidi dogodilo se nešto normalno), ali nikako neugodno

četvrto, nadajmo se da će tip u zatvoru naletjet na nekog kome će se svidjeti njegova guza,ali protiv njegove volje i onda sam sigurna u mudre riječi sutkinje, bu se pribrao oko analne regije u roku keks

hidden maco, kad postaneš sutkinja,dajbog, bacam se na milost i nemilost tvojim mudrim odlukama (oš' me tući pinki šibom po guzi? :oops: )
mazohist & truba

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 04 pro 2006 19:18

ova izjava me je ubola u oko - "da dobije priliku i bude dobar otac". ma mamu im njihovu gdje je to raslo kad se razbacuje sa takvim izjavama.
kaze kci ga voli.
pa normalno da voli, jer joj je otac, netko/nesto od cega prvog treba dobiti zastitu a ne imati zastiti od njega. kao njegove tako i postupke bilo kojeg roditelja djeca te dobi uzimaju kao nesto sto je normalno.

takvim roditeljima bi trebalo uvesti sterilizaciju za kaznu, kao zivini jer i nisu nista bolji. fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj!!!!

nije niti cudo sto ljudi u ovakvim situacijama uzimaju zakon u svoje ruke. ma da mi se to dogodi djetetu, sestri, odlezala bi ga, taman da vise dana ne vidim, a sudeci po nasem pravosudju i za to bi bila vani kroz koju godinu.



:x :x :x
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 05 pro 2006 11:37

ne bi, ti bi ipak žensko koje se drznulo lišiti svijet jednog mužjaka

Avatar
rijetka ptica
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 stu 2005 00:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: lokativna
Kontakt:

Post Postao/la rijetka ptica » 05 pro 2006 11:39

sjeti se magaš.
liquid running...

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 05 pro 2006 17:11

ma čemu žrtva kad u ovoj državi svaki građanin može ubiti nekažnjeno (ako si mafijaš,onda pucaš uvijek u samoobrani-vidi slučaj klica).

Recept jednostavan, sjedneš za volan i mrsku osobu zgaziš, onda se na sudu pokaješ i roniš suze, izjaviš da si iz ugledne obitelji, da ideš u crkvu (bez jebe!), da voliš ljude,da ti se budala bacila pod auto, da si branitelj, samohrani hranitelj i simpatizer/član/funkcioner vladajuće stranke.

Ako si žena ostaneš trudna pa te ne otjeraju u zatvor odmah, pa još dobiješ od psihića da si neubrojiva i eto ti slobode dok si rekla keks! Kaj vi mislite da oni što gaze po cesti idu u rešt? Pa nemamo mi toliko zatvora, žene moje! :x
mazohist & truba

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 05 pro 2006 19:32

:thumbup:
jelda? :)
______

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 06 pro 2006 09:04

Tam F je napisao/la:ma čemu žrtva kad u ovoj državi svaki građanin može ubiti nekažnjeno (ako si mafijaš,onda pucaš uvijek u samoobrani-vidi slučaj klica).

Recept jednostavan, sjedneš za volan i mrsku osobu zgaziš, onda se na sudu pokaješ i roniš suze, izjaviš da si iz ugledne obitelji, da ideš u crkvu (bez jebe!), da voliš ljude,da ti se budala bacila pod auto, da si branitelj, samohrani hranitelj i simpatizer/član/funkcioner vladajuće stranke.

Ako si žena ostaneš trudna pa te ne otjeraju u zatvor odmah, pa još dobiješ od psihića da si neubrojiva i eto ti slobode dok si rekla keks! Kaj vi mislite da oni što gaze po cesti idu u rešt? Pa nemamo mi toliko zatvora, žene moje! :x
osoba iz prvog slucaja je na kraju ipak u zatvoru , slucajno se poznajemo i u tom cijelom proces mogu se kriviti jedino roditelji sto su dali bijesno auto u ruke klincu, sto su ga pustili da se prvi put izvuce... ne znam, oko toga imam podvojene osjecaje.slazem se sa tobom i vidim mrvicu drugaciju stranu... uzasno mi je zao djevojaka koje su na takav nacin zavrsile svoj zivot, a opet znam da on nije losa osoba, samo je njegov otac i stricevi i tece hranitelji, branitelji i simpatizeri/clanovi vladajuce stranke napravili od njega manijaka koji kupi cure umjesto stupova po cesti.

a imali bi vise mjesta da umjesto klinca koji je dobio tri godine jer je pusio dzoks, dodaju jos tri godine kretenu iz navedene teme

:x :x :x
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 08 pro 2006 15:20

FatalFemme je napisao/la: a imali bi vise mjesta da umjesto klinca koji je dobio tri godine jer je pusio dzoks, dodaju jos tri godine kretenu iz navedene teme

:x :x :x
ček,ček dobio je 3 godine za zapaljenu maru, ne za dilanje, nego za vlastitu upotrebu nadasve zdravstveno korisne biljke?!
pa jebemu mater i i zakonu i onom što ga napisa i onima što ga fol provode i ministrici kokošetini glupoj!!! :eek: :x :x :x
mazohist & truba

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 08 pro 2006 23:56

jedina istinska kazna je ona istovjetna zlocina. jebes zastitu ljudskih prava kroz generacije.
zvir i bestimja.

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 09 pro 2006 07:34

call_me_slut je napisao/la:jedina istinska kazna je ona istovjetna zlocina. jebes zastitu ljudskih prava kroz generacije.
točno! Oko za oko,zub za zub -to su uostalom znali i židovi prije 5000 godina...
mazohist & truba

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 09 pro 2006 15:28

Tam F je napisao/la:
FatalFemme je napisao/la: a imali bi vise mjesta da umjesto klinca koji je dobio tri godine jer je pusio dzoks, dodaju jos tri godine kretenu iz navedene teme

:x :x :x
ček,ček dobio je 3 godine za zapaljenu maru, ne za dilanje, nego za vlastitu upotrebu nadasve zdravstveno korisne biljke?!
pa jebemu mater i i zakonu i onom što ga napisa i onima što ga fol provode i ministrici kokošetini glupoj!!! :eek: :x :x :x
nije dobio nikakav klinac iz nasih prica to sam upotrijebila slikovito :) , vec je sada donesen zakon za posjedovanje/koristenje /konzumiranje da bez obzira da li si pusila , imas kilo snijega uz sebe ili dva bonkasa- lezis 3 godine :roll:

go figure :roll:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Odgovorite