agastin clanak

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 21 pro 2006 22:45

Pa nećeš valjda izgledati kao ti - to opće nije ni fora ni cool :).

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 pro 2006 22:46

Zita je napisao/la:moram reci da mi je nevjerojatno to sto se agastin clanak mora nacrtati ljudima jer ne shvacaju sto je htjela reci..stvarno svaka cast
ak govoriš meni nisam ga ni pročitao već se osvrćem na ovih par zadnjih postova
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 21 pro 2006 22:48

ma dajte...malko oladite..pa stignu bit one same...djevojastvo trazi identifikaciju i kopiranje. lezbijsko includeed
zvir i bestimja.

Zita

Post Postao/la Zita » 21 pro 2006 22:48

sreco nex, opce nisam govorila nis tebi ;)

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 pro 2006 22:50

call_me_slut je napisao/la:ma dajte...malko oladite..pa stignu bit one same...djevojastvo trazi identifikaciju i kopiranje. lezbijsko includeed
a da? i na kog si se ti furala? :o
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 21 pro 2006 22:52

na sebe. zato sam vazda bila manjina. u svemu posvuda
zvir i bestimja.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 pro 2006 22:54

težak put. lakše se ipak uklopit zajedno sa nekim čoporom
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 21 pro 2006 22:56

nemrem. krene me neka potkozna nervoza.
zvir i bestimja.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 22 pro 2006 01:21

Jeba lud zbunjenog :D:D:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 22 pro 2006 11:08

Zita je napisao/la:moram reci da mi je nevjerojatno to sto se agastin clanak mora nacrtati ljudima jer ne shvacaju sto je htjela reci..stvarno svaka cast
ja sam ga razumjela, ali se s njom ne slazem.

uostalom, zasto uopce biti toliko skoncentriran na scenu?
tamara 3 kaze da je scena skucena/ogranicena/jednolicna. ja TO ne kuzim. kakva bi trebala biti i zasto? sto cu ja dobiti time da je scena bogata ovakvim i onakvim zenama kad mene sve skup ne zanimaju?
te spike o odbojnosti prema "sceni"... ta jadna scena uopce ne postoji vec su ju svi skupa uspjeli mistificirati i stvoriti nekakve mitove o "balkonkama" "krolovkama" "globalkama" i ostalim kama tog tipa. meni je to turbo smijesno!
pa druzite se valjda s ljudima koji vam odgovaraju bez obzira pripadaju li sceni ili ne. meni su neke cure super i druzila bi se s njima i da sam ih negdje drugdje upoznala. to nema ama bas nikakve veze s konkretnim mjestom izlaska.
van mog odabranog kruga ljudi (gej-strejt, scena-ne scena, potpuno svejedno) me zapravo previse i ne interesira ko kakve hlace nosi, jel pije puno ili malo, mijenja li zene i nosi li irokezu.
kak uopce vidite takve stvari? mene to ne dira niti 0,5% osim kad se debelo zahebavam pa mi netko izgleda smijesno u pokusaju da bude ubercool. al to mi dodje i prodje za 5 sekundi. jedino ako je cura mladja onda mi je jasno da se jos trazi pa ni ne ocekujem drugo nego da bude zaludjena kojecime u procesu odrastanja.
a kamoli da bi isla, ne poznajuci uopce ljude, smrcat nad tim da bi ja da su svi skupa drukciji jer bi to meni bas strasno pasalo.
takvi su kakvi su. meni je zapravo zao kad cujem da ste toliko razocarane, a iz nekih postova se vidi da nije bas tak crno bijelo jer ima hrpa onih koje se slazu s agastom sto znaci da ima onih koje ne izgledaju kao shane, ne opijaju se i ne mijenjaju zene. zasto su "zastrasene" tim takozvanim "ludim i otkacenim shane wannabee/global lezbama" meni to nije jasno??

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 pro 2006 21:26

jasamocitam je napisao/la:tamara 3 kaze da je scena skucena/ogranicena/jednolicna. ja TO ne kuzim. kakva bi trebala biti i zasto? sto cu ja dobiti time da je scena bogata ovakvim i onakvim zenama kad mene sve skup ne zanimaju?
Pa gle koka, to što one tebe ne zanimaju i nije neko mjerilo. Naime, postoji prilično velik broj žena i djevojaka koje bi možda željele upoznati srodnu dušicu ili naprosto naći lez-frendicu na nekom drugom mjestu koje nije nužno noćni klub. Jednako tako, kad organiziramo tradicionalni CroL party, nemamo drugog mjesta osim tog (osim ako ne želimo pljunuti lovu za osiguranje i tome slično), a već se ove godine pokazalo da čak sve zainteresirane ni ne stanu unutra. Dakle, nisam mislila na raznolikost žena nego raznolikost ponude za iste.

jasamocitam je napisao/la:...ta jadna scena uopce ne postoji vec su ju svi skupa uspjeli mistificirati i stvoriti nekakve mitove o "balkonkama" "krolovkama" "globalkama" i ostalim kama tog tipa. meni je to turbo smijesno!
A tko je stvorio te mitove, ako ne sama lez-populacija? Nije valjda moja susjeda sa šestog kata?! Ima nas 243 i pol, sve se više manje poznaju makar iz viđenja i razbijene su na sitne sićušne grupice koje međusobno gaje nevjerojatan antagonizam i najradije bi si međusobno oči iskopale. Mislim da je (i) to bio Agastin point.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 22 pro 2006 23:45

Jest jest, sve su to te crolovke, crol sektasice, da da, i Zita-kuja :D:D:D:D:D

ovajjj, da, da ne budem offtopic, posto kao po obicaju nemam nista pametno za reci, odoh ja :D :osica:

:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Odgovorite