Udruga grozd...vatevr

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Zita

Udruga grozd...vatevr

Post Postao/la Zita » 01 vel 2007 12:34

«Homoseksualni čin, govorimo o seksu između dva muškarca, ima zdravstvene posljedice, s obzirom da anatomski nije prilagođen, kao što je to u slučaju komplementarnosti muškog i ženskog spolnog organa i zbog toga nije prirodan. No, djecu treba naučiti toleranciji prema svim drugačijim pojedincima, nevažno radi li se o razlikama u rasi ili seksualnoj orijentaciji», rekao je Matić.
da. fantasticno
po tome onda jedna zena nikad nebi trebala spavati sa muskarcem ciji je penis duzi od 11cm jer to njena vagina nemre podnjet, jednostavno nije dovoljno dugacka da primi veci penis
ona bi recimo mogla imati zdravstvene posljedice
a koje bi samo zdrastvene posljedice mogla imati ako odluci isti taj penis staviti u usta?! jednostavno nevjerojatne!
jer, zamislite, usta nisu anatomski prilagodjena za penis i stoga to nije normalno. zena bi mogla imati probleme od iscasenja vilice, slomljenog zuba, kariesa il pitaj boga sto sve ne
nadam se da ce se toga sjetiti kad drugi put pozeli blow job od svoje zene

a sto se tice analnog sexa...izgleda da je zenski rektum daleko prilagodjeniji penisu od muskoga pa to mozemo smatrati normalnim

jebeni idiot

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 01 vel 2007 13:55

ahahahaaha zakon si :D
my only fear of death is coming back reincarnated...

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 01 vel 2007 13:55

cool :thumbup:
zita rules
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 01 vel 2007 16:18

:D :D :D :D

ali kako slomiti zub penisom? :o

Hm...mozda ako imas paradentozu pa i prilikom kihanja ostanes bez zuba, dva :D

Zita

Post Postao/la Zita » 01 vel 2007 16:52

jabooka31 je napisao/la::D :D :D :D

ali kako slomiti zub penisom? :o

Hm...mozda ako imas paradentozu pa i prilikom kihanja ostanes bez zuba, dva :D
hm..nisam radila istrazivanje pa ne bih znala :D
ajd da se izeditiram ak ce ti biti lakse: padne joj plomba, eto to je valjda vjerojatnije il osteti caklinu, izgrebe si nepce, ozljedi tonzile,
vatevr,
kuzis pojnt?

ALI, ako gledamo malo sire- dakle na proces od same molbe ili trazenja blow joba pa do kraja istoga vrlo je moguce da i ostane bez zuba-ako recimo prilikom gledanja te jednooke zvijeri kaze jednu odurnu i uvredljivu rijec koja ide ovako: "necu"
onda fino sakom jednom ili dvaput u glavu pa blow job
dakle, vidis, povezano je i moguce, mozda ne direktno ali svakako indirektno ostati bez zuba

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 01 vel 2007 16:57

:D :D :D :D :D

ili ne daj boze da se zadavi zaostalom dlakom izmedju kožice, ili zahliknut spermom i ugisit se i tako

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Udruga grozd...vatevr

Post Postao/la tamara3 » 01 vel 2007 20:16

Zita je napisao/la:po tome onda jedna zena nikad nebi trebala spavati sa muskarcem ciji je penis duzi od 11cm
...što znači da rvatice uglavnom ne prakticiraju heteroseksualni seks jer je općepoznato da je prosječni rvacki penis dugačak najmanje 18 cm :D.

Btw, fino si iskomentirala sve ostalo, a analogija sa ženskim anusom je :thumbup: :D.

Zita

Post Postao/la Zita » 01 vel 2007 22:46

hvala hvala

18cm kazes? hm...da..sigurno ako pocinju mjeriti od pupka :D

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 02 vel 2007 16:23

da...18cm...yeah, right. fantasticno mi je kako ljudi lazu u anonimnim anketama. cuj, 18 cm.

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 02 vel 2007 17:33

a zamisli koje bi to tek dimenzije bile da anketa nije anonimna! :eek: :D
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: Udruga grozd...vatevr

Post Postao/la freeda » 02 vel 2007 19:15

Zita je napisao/la:po tome onda jedna zena nikad nebi trebala spavati sa muskarcem ciji je penis duzi od 11cm jer to njena vagina nemre podnjet, jednostavno nije dovoljno dugacka da primi veci penis
ona bi recimo mogla imati zdravstvene posljedice
a koje bi samo zdrastvene posljedice mogla imati ako odluci isti taj penis staviti u usta?! jednostavno nevjerojatne!
jer, zamislite, usta nisu anatomski prilagodjena za penis i stoga to nije normalno. zena bi mogla imati probleme od iscasenja vilice, slomljenog zuba, kariesa il pitaj boga sto sve ne
nadam se da ce se toga sjetiti kad drugi put pozeli blow job od svoje zene

a sto se tice analnog sexa...izgleda da je zenski rektum daleko prilagodjeniji penisu od muskoga pa to mozemo smatrati normalnim

jebeni idiot
:D :D :D :D
bravo zita!!
bas sam nedavno s frendovima diskutirala nesto slicno na temu analnog sexa..komentar ko da si mene pitala.
cista petica :thumbup:
back to where i never was

Odgovorite