javno.hr

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

javno.hr

Post Postao/la tamara3 » 01 vel 2007 22:36

...eto još jednog news portala. Ne znam kako vama, ali meni se doima jako zbrčkan i nekako konfuzan, onak - hrpetina prozorčića i teksta te odmah lupi u glavu :eek:... iako je očito u to uloženo jako puno truda i vremena. Treba li uopće rvatima još jedan news portal :o?

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 01 vel 2007 23:56

nekako kao da su dizajnerski htjeli "modernizirat" ... osobno, ne svidja mi se dizajn stranice, sve je nekako nabacano, nema nekog mreznog rasporeda... bas ko sta i ti tamara kazes, previse prozora sa informacijama i to me nekako odmah odbije... i puno boja koriste sta mi se isto tako ne svidja... ali ne sumnjam da je informacijski jako potkrijepiv, ali ono... jedva da citam i ove dosadasnje news portale, tako da imam dojam da mi jos jedan takav u nizu nije potreban...

iako su za fotogaleriju napravili zakon stvar - stavili su je u flash tako da se slike ne mogu uzimat...

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: javno.hr

Post Postao/la weirdo » 02 vel 2007 17:50

tamara3 je napisao/la:Treba li uopće rvatima još jedan news portal :o?
svakako, zbog horoskopa koji nam je od krucijalne važnosti, pošto su svi svugdje različiti da imamo više usporedbi :)
zdravlje 24: pazite na grlo
zdravlje večernjak: skloni upalama ušiju
zdravlje jutarnji: moguća hunjavica i napadaji kihanja
i eto, odmah znaš da moraš otorinolaringologu!! i preživjet ćeš! a šta da si otišla samo u opću praksu *užasnajstrašniji*
meni danas piše da se ne razmećem novcima, da se ne razmećem!! imala sam doslovce 20 lipa u džepu kada sam to čitala, baš su me usrećili. :)
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Zita

Post Postao/la Zita » 02 vel 2007 17:55

hm...opce nisam isla na taj sajt i ne zanima me bas previse

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 03 vel 2007 23:43

a chuj..kako je kod nas tendencija da se svaka vijest mozhe..i bude..prezentirana na drugachiji nachin...prema tome..hrvatskoj nikada dosta news portala...pache..chim vishe/tim bolje...+ vecha moguchnost da si svako..ama baaash svako..pronadje vijest koja ..i kakva..bash njemu pashe..

dakle..udri po news portalima
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 03 vel 2007 23:44

+..vjerujem da je hrvatsko novinarsko drushtvo..od 90-tih..tj. omasovljivanja interneta..kod nas...paa ono...baar udesetorostruchilo broj chlanova...mislim..svake godine..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Zita

Post Postao/la Zita » 03 vel 2007 23:49

svaka stranka ima svoj portal i prikazuje istinu u svom svjetlu

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 04 vel 2007 01:17

informacija nikad dosta. svaki bedak ima svoje veselje. stvar je nase inteligencije i odabira pratit ono sto nas zanima.

Odgovorite