Tema dana: Jeste li vi peder

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Tema dana: Jeste li vi peder

Post Postao/la Hidden_soul » 06 srp 2007 22:31

http://www.crolportal.com/site/index.ph ... 7&Itemid=2

Evo ih, nakon jucerasnjeg sabora i svega, danas kod Hloverke u temi dana, mada link ima i na glavnoj stranici: (sorry tamara, nisam vidjela da ima vijest i na glavnoj stranici)

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hr ... _58111.php

Nego... Meni nije jasno kakve veze ima to jel neka osoba moze kao homoseksualac bit saborski zastupnik sa cijelom temom i gej prajdom kao takvim i sve to... I jos mi nije jasno ono inzistiranje na terminima, ja nisam gej, ja sam peder, ja nisam peder, ja sam homoseksualac, on nije moj partner, on je moj decko, ili kako vec...
Pa mene su zbunili, kako to treba skuzit neko od heteroseksualne populacije?! :o
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 06 srp 2007 23:21

A šta ja znam... ali Hloverka i Mima su baš cute kad se drže za ručice malene :lol:. A jel se to Mima malo stiltala ili mi se učinilo :D?

Zita

Post Postao/la Zita » 06 srp 2007 23:22

ta hloverka mi nije jasna
prije je u isti kos trpala pedere i pedofile a sad ovako...
valjda je skuzila da ce joj to donjet vise bodova

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 06 srp 2007 23:29

tamara3 je napisao/la:A šta ja znam... ali Hloverka i Mima su baš cute kad se drže za ručice malene :lol:. A jel se to Mima malo stiltala ili mi se učinilo :D?
Mislim da ce se tek stiltat kad sretne svoju zenu poslije emisije, nakon onog: "Imam zenu...ali mogu ja to sredit!" :D:D:D

Po prvi put da meni Hloverka nije odvratna i napasna.
Ispade mi bolja Hloverka sad u vezi s ovom tematikom, od Sanje koja je prosle godine prije prajda bila toliko pristrana i bezobrazna da sam mislila da od nje moze gora bit jedino Hloverka :o :roll:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 10 srp 2007 22:49

well, sanju dolezal uopce necu komentirat. (to je osoba koje je u jednoj svojoj emisiji, kad je andrea feldman rekla "ali mi nismo vjerska drzava" odgovorila "vecinom jesmo" i pritom vjerojatno pojma nije imala kakvu je ortodoksnu glupost prosrala.)
ali je i hloverka puno manje dobra novinarka no sto ona to sama za sebe misli. ona svakoj temi pristupa s jednakim paušalnim, ajmo-otprilike-ćakulat stavom bilo da se radi o bespravnoj gradnji, prideu, pedofilima ili vlatki pokos i radeljaku. bilo mi je drago da joj je 15 minuta u emisiji troje mladih, pametnih, elokventnih ljudi, ali pitanja koja je ona postavljala, pa i ono referendumsko su bila sasvim bez veze. kod nas ljudi imaju neobicnu navadu da kad im je pomalo neugodno, onda to skrivaju nekim glupim, neumjesnim humorom i blentavim hihotanjem. i tako se i ona ponasala.

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Re: Tema dana: Jeste li vi peder

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 11 srp 2007 20:46

Hidden_soul je napisao/la:http://www.crolportal.com/site/index.ph ... 7&Itemid=2

Evo ih, nakon jucerasnjeg sabora i svega, danas kod Hloverke u temi dana, mada link ima i na glavnoj stranici: (sorry tamara, nisam vidjela da ima vijest i na glavnoj stranici)

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hr ... _58111.php

Nego... Meni nije jasno kakve veze ima to jel neka osoba moze kao homoseksualac bit saborski zastupnik sa cijelom temom i gej prajdom kao takvim i sve to... I jos mi nije jasno ono inzistiranje na terminima, ja nisam gej, ja sam peder, ja nisam peder, ja sam homoseksualac, on nije moj partner, on je moj decko, ili kako vec...
Pa mene su zbunili, kako to treba skuzit neko od heteroseksualne populacije?! :o
..to s terminima definitivno stoji :o .. :roll: ..a meni je hloverka inače ok..ali ovaj put mi je izgledala nekak isforsirano..hm..možda je to moj subjektivni dojam :? ..ali svaka čast za pokušaj :P :D
Zadnja izmjena: WIRGINIA WOOLF, dana/u 14 srp 2007 12:40, ukupno mijenjano 1 put.
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 12 srp 2007 13:09

Mima se tolko stiltala da se to nije moglo ne primjetit. a da se Hloverka malo isforsirala, mislim da je.. nekak mi je bilo prenapadno to primanje za rukice.. zato se Mima i zbunila..

a o onom - jesam peder, nisam peder, ja sam gay; imam decka, imam partnera.... - o cemu oni to?
gledala sam to s mamom. nisam joj mogla objasnit sta su sad oni to mislili...

cudni su putevi aktivizma...

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 12 srp 2007 13:21

Pa gle, dečka ima ak je friška veza.
Ak su dulje skupa, postaju partneri.

A ove kategorizacije samog sebe gay/peder, to ne kopčam.
Valjda i to ima veze s tom duljinom veze il kaj ti ja znam.

Kao, ak imaš dečka, peder si.
Ak imaš partnera, gay si.
Ak imaš curu, lezba si.
Ak imaš ženu, jope si lezba!
Epizodna uloga.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 12 srp 2007 14:27

znači ak si solo si...str8? :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 12 srp 2007 14:32

Tako je!!! :D
Epizodna uloga.

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 12 srp 2007 18:41

whatever je napisao/la:Pa gle, dečka ima ak je friška veza.
Ak su dulje skupa, postaju partneri.

A ove kategorizacije samog sebe gay/peder, to ne kopčam.
Valjda i to ima veze s tom duljinom veze il kaj ti ja znam.

Kao, ak imaš dečka, peder si.
Ak imaš partnera, gay si.
Ak imaš curu, lezba si.
Ak imaš ženu, jope si lezba!
..slika..
Zadnja izmjena: WIRGINIA WOOLF, dana/u 13 srp 2007 09:25, ukupno mijenjano 2 puta.
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 13 srp 2007 08:57

Kaj ti plačeš? :o

Onak, sorry.
Nemreš protiv prirodnih zakona, jbg. :D
Epizodna uloga.

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 13 srp 2007 09:26

whatever je napisao/la:Kaj ti plačeš? :o

Onak, sorry.
Nemreš protiv prirodnih zakona, jbg. :D
..true.. :cool: :D
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 13 srp 2007 10:01

bea.zarre je napisao/la:znači ak si solo si...str8? :D
aupicku a ja misla da sam lezba :o

OT: Iako malo izgleda nespretno, mislim da se Hloverka poprilicno trudi pomaknuti neke granice i sjebati predrasude. Kako u drustvu, tako i svoje osobne.
Kod nje je ocit pomak kada se sagleda zadnjih 5-6 godina. Ipak je ona starija zena i ta se cinjenica ne smije zanemariti (drugacije odgajana, drugacije vrijednosti i.t.d. u odnosu na novinare mladje generacije). Vecina starijih urednika osim nje i Latina se LGBTIQ tema nece ni dotaci osim u situaciji da sere po nama poput Sanje. Ne racunamo tu Stankovica koji je neponovljiv (a i nije stariji).
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 13 srp 2007 13:02

shit onda sam i ja str8 :o moja latentna heteroseksualnost je konacno isplivala na povrsinu.....

OT - ma je, slazem se s ow, i kolko god Hloverka bila ovakva ili onakva vazno je da se prica o tome.
Napustite svaku nadu, vi koji ulazite.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 13 srp 2007 23:13

ow je napisao/la:
bea.zarre je napisao/la:znači ak si solo si...str8? :D
aupicku a ja misla da sam lezba :o
Je, i ja, pa kaj. :D

OT: Ja opće ne pratim ni Hloverku ni ikog jer nisam osobito teveju odana.
Tak da ono. Nemam više niš za reć. :kojibedsadmoramšutit: :o
Epizodna uloga.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 13 srp 2007 23:37

meni su jos bili najjaci mimini upadi hloverki kad ju je ova uhvatila za ruku i mima rekla da se mogu poljubit bla bla bla... :D

Odgovorite