Opet izbori

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 26 stu 2007 10:38

Meni se čini da ovi izbori pokazuju kako Hrvatska polako sazrijeva u demokratskom smislu, i kako se sve stvari polako smještaju na svoje mjesto.
- Ekstremi su popušili (i krajnja ljevica i krajnja desnica).
- Kojekakvi anonimusi također (što je dobro jer i od HDZ-a i od SDP-a znamo što možemo očekivati dok od kojekakvih Mikšića i Kalinića :cool: ne znamo)
- Ova Vlada (bez obzira tko je bude sastavljao al brijem da SDP ima više šanse) će morati biti odgovornija od prethodna a i ona je bila odgovornija od one prije i tako redom.
- Političarima polako postaje jasnije da birači pamte i kažnjavaju pizdarije ( da nije tako HDZ bi imao apsolutnu većinu)
- Postizborna trgovina je najveći napredak - jer su sad u svim manjim strankama svjesni da će njihovi birači na idućim izborima kazniti kurvanje za fotelje (kako su kaznili HSP & HSU), a velike stranke su svjesne da će malima morati osigurati ono što im obećaju jer će ih ovi zajebat i sjebati vladu prije kraja mandata.

U Italiji je 80-tih padala vlada svakih 6 mjeseci a ljudi su živjeli super.

Ovo su najzreliji izbori do sada, a sigurna sam da će idući biti bolji. Nije do sada bio problem u vlastima već u nezrelosti biračkog tijela koje je glasalo osjećajima a ne interesom. I to je bilo pogrešno. Sada sve više ljudi glasa interesom i to nam može garantirati da bi ti interesi mogli biti i ispunjeni u daleko većoj mjeri nego prije.

Ja bih inače ukinula i dijasporu i klinčeve manjine. Jer se može dogoditi da većini na ovim izborima vlast odrede zastupnici manjina a to je apsurd. Ti zastupnici manjina ulaze u sabor po defaultu, pa makar za njih glasalo i 5 osoba a ionako nikog klinca ne pridonose bilo kome.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 26 stu 2007 10:53

Dobrim dijelom se slazem s tobom.
Al nisam ziher da ljudi glasaju iz interesa. To bi znacilo ne samo da su procitali program, nego i da znaju citati izmedju redaka.
Kod nas se glasa iz tradicije. Sumnjam da biraci HDZa jako vole Sanadera (osim ljigave plavuse iz njihovog stozera koja se sinoc gurala u kadar. ta ostavlja dojam da bi cak i njemu dala).
Al za kog ce onda, *ebote? SDP naime hoce legalizirat travu i ukinut vjeronauk,kuis? i tu se prica zavrsava... :eek:

Odjednom mi nije toliko strasno sto mi baka navija za onog poluidijota Pasalica. Kad vec brazdi, makar je totalno otisla u off... :eek:
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 26 stu 2007 12:45

kad sam sam isla spavati bilo je 59/57. a sad 61/56. znaci hdz je pobjedio u hrvatskoj i bez glasova dijaspore i mislim da ce oni nazalost sastavljati vladu. i to je to. prihatimo i placimo.



slut@:D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 26 stu 2007 13:03

Vidis, cesto se moze cuti da u programu izmedju SDP-a i HDZ-a gotovo nema razlika. Po meni je tu najvaznija rijec ovo GOTOVO.
Mislim da su se u Hrvatskoj usaglasili krupni strateski problemi. EU je neminovnost, uskladjivanje zakonske regulative je uvjet za EU i u tome se slazu i jedni i drugi. Sada sje vrijeme da se rjesavaju nijanse a te nijanse reguliraju sitnija pitanja interesnih skupina.
Pa tako imamo vjernike koji puse GROZD i oni ce glasati za HDZ, imamo lezbe kojima to ide na klinac pa one glasati za SDP. Mislim da su ovi izbori po tome napredak u odnosu na sve prosle.
Evo u Slavoniji su isplivali oni koji im nista drugo nisu obecali vec samo to da ce se boriti da lovu iz ZG-a dovuku u Slavoniju. Osobno mislim da se taj proces ne moze zaustaviti bilo tko da sastavlja Vladu, jer ce ipak za vecinu kljucnih pitanja koja muce gradjane biti vazna upravo ta ravnoteza u Saboru.

Sanader, cak i da uspije sastaviti Vladu, morat ce zaboraviti na svoju bahatost, jer je sada na daleko klimavijim nogama nego prije.

Svi koji su se na proslim izborima "kurvali" sa HDZ-om su popusili (DC, penzici, HSP a ni HSLS nije bas prosao slavno. Da im nije seljaka, mozda ni prag ne bi presli).

A SDP cak i da ostane u oporbi, ima garantiranih 65-6 zastupnika koji mogu jebati Vladu uzduz i poprijeko kako se sjete.

Ovo je u stvari idealna situacija - jer da se slucajno dogodilo da SDP (da za primjer uzmem nama prihvatljivije) pokupi sam 80 mandata - vidjeli bi da ni oni nisu operirani od bahacenja, autokratizma i pizdarija, lopovluka i kojeceg.
Covjek je programiran da uzima za sebe (moc, lovu, bilo sto) sve do granice nakon koje pocinje snositi posljedice. Oni blesavi koji ne znaju objektivno procijeniti pri tome najebu. Oni pronicljiviji plivaju. But jednako su neposteni.
Nitko nije posten sam po sebi (pa cakj ni ja) vec se svi u svakoj situaciji ponasamo onako kako mozemo i kako nam okolnosti dopustaju.
Cinjenica je da su ovi izbori ogranicili mogucnosti i bilo koji da dodju na vlast, bit ce prisiljeni da rade bolje i da ispunjavaju volju biraca.
Naravno to nece funkcionirati bas odmah sutra, ali nakon svakih izbora sve smo blize tome.

A ja se sad konacno, nakon jebenih 20 godina mogu vratiti svojoj hipijevskoj apolitičnosti.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 26 stu 2007 22:51

ne mozete niti zamisliti kolicinu nesposobnih idiota koji ce sad okupirati vladu i ministarstva i ambasadorska mjesta iz redova hss-a i hslsa a sve ne bi li se stvorila vecina u saboru za formiranje vlade. ljudi po ministarstvima (a ministarstva su kicma drzave) placu jer znaju da ce im sefovi biti potpuni kreteni dofurani iz opcina da se bave necim cime nikad nisu. ostatak ce popuniti stranacki polupismeni poslusnici kojima je jedini cilj ne zamjerit se Velikom Vođi Sanaderu koji ce nastaviti vladati kao julije cezar. rezultati ovih izbora su potpuni ocaj jer pokazuju da hrvatska nema sposobnu oporbu koja nije u stanju cak ni u izobilju afera napraviti dobru kampanju. kurioziteta radi, SDP-ovu kampanju radio je krajnje neiskusni amater Racanov sin. pa je milanovic rađe iz zahvalnosti uzeo nesposobnog kretena nego profesionalca.
i nemajte nikakve dileme, ovi rezultati rezultat su dobre kampanje HDZ-a koji unatoc tome sto grca u aferama skandalima uspjeva dobiti vlast. sto samo pokazuje kako su hrvati marva sitnog zuba i kratke pameti.
pljunite me na konto ovoga, but...ko vas jebe.

Scarlett
Postovi: 628
Pridružen/a: 14 stu 2006 23:41

Post Postao/la Scarlett » 27 stu 2007 00:13

mislim da je trenutno previše za očekivat od ovog naroda da da većinu glasova ikome osim HDZ-u.
ne mogu oni protiv sebe. moraju glasat za HDZ i amen.
uostalom tko im je dao hrvatsku? (sa malim h za mene u ovom trenutku)
in pills we trust

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 stu 2007 01:48

call_me_slut je napisao/la: kurioziteta radi, SDP-ovu kampanju radio je krajnje neiskusni amater Racanov sin. pa je milanovic rađe iz zahvalnosti uzeo nesposobnog kretena nego profesionalca.
i nemajte nikakve dileme, ovi rezultati rezultat su dobre kampanje HDZ-a koji unatoc tome sto grca u aferama skandalima uspjeva dobiti vlast.
Ako je tako onda se ne slazem da su hrvati stoka sitnog zuba & kratke pameti. Jer su ipak odabrali sposobnije (od dva zla).
Jer ako je SDP nespodoban napraviti kvalitetnu kampanju SEBI za izbore - kako bi onda vodio drzavu?

Iz ove dvije recenice ja mogu iscitati (uzmimo da nemam pojma o kome se radi) da je HDZ sklon profesionalnosti a SDP rodijacki dijeli poslove prema nekim drugim kriterijima.

Inace, na ovim prostorima je jos od socijalizma ostao kod naroda neki otpor prema promjenama.
Ja inace ne mislim da su ovi izbori losi. Tko god da dodje na vlast imat ce full jaku oporbu a to je dobro.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 27 stu 2007 07:32

ow je napisao/la:Tko god da dodje na vlast imat ce full jaku oporbu a to je dobro.
da mislim da je to full bitno. i da se prestane raspravljat o tom ko kakav sat ima a politički potezi da se počnu preispitivat..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 stu 2007 09:11

nakon ovih izbora sdp je osvojio najvise glasova od kad je samostalna RH a hdz ima isti trend kao i na proslim izborima,znaci veliki uspjeh sdp-a,ali gledajuci hss i hsls pitam se je li u redu od njih neizasnjavanje kojoj stranki ce se prikloniti i kao netraze niti jedno ministars
ko mjesto,ma da?..cisto koketiranje,ako je postajao dogovor friscica i milanovica prije izbora cemu ovo razvlacenje..zapravo tila sam reci da kad pogledas,trazenje koaliciski partnera isto sto i "vruci kesteni" u ruci,manjine,hsu,i ostali uvik ce ucjenjivati i postojat ce uvik u pitanju odrzanje te vlade koju sad konstituiraju,jer za godinu il manje jedan glas ili vise jedne stranke moze dovesti do urusavanja vladajuci i opet moze doci do raspisivanja novih izbora,koje ce opet kostat u najvecen dijelu porezne obveznike..mozda bi bilo bolje da sdp i milanovic poklone "vruce kestenje"hdz pa nek se oni misle i ispunjavaju,zelje koje nebi tribale biti ucjene nego zajednicki program,a citajuci zelje sdss i drugih mogla bi to biti glavobolja vladajucim..pa ako toliko zele vlast nek im bude..bolje i u opoziciju,nego biti ucjenjivan svako malo..ne kazem da umirovljenicima netriba povecati mirovine niti manjinama vratiti sto ih ide,ali ako je to pod ucjenom i stalnom nestabilnoscu vlasti pa nek se "udavaca zeni"za bogate iseljenike iz dijaspore i nek budu hercegovacka snaha..gade mi se friscic i adlesic,pogotovo ona jer je "kao"liberal stala na stranu desnice,...

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 stu 2007 10:04

Ameli je napisao/la:,ali ako je to pod ucjenom i stalnom nestabilnoscu vlasti
Nestabilnost i jeste garancija da se, bilo koja velika stranka koja dodje na vlast, nece bahatiti i da ce obratiti pozornost i na potrebe onih koje zastupaju ovi koji ucjenjuju..
A nase obje su tome sklone. Meni se cak ova Adlesickina izjava, da ih ne zanimaju fotelje vec program, jako svidja. Ako to bude doista tako onda je to super za hrvatsku. Problem je kada stranke zaborave interes onih koji su ih birali i pocnu se grabati za fotelje.

A sto se tice ucjena, to je potpuno legalan i ucinkovit nacin u bilo kakvim drustvenim odnosima. Sindikati postoje zato da bi ucjenama poboljsali polozaj radnika i od poslodavaca za njih izmamili sto vise. RAzlicite opliticke opcije i postoje zato da bi ucjenama zadovoljile svoje biracko tijelo (ako vec za to imaju priliku).

Nikako mi u glavu ne idu penzici - glupi su ko kurac (ne mislim stranka vec biracko tijelo).
Njima su ovi iz stranke doista istrgovali mnogo, a oni ih na ovim izborima zajebu. Klinac bi im Sanader bilo sto dao da mu nisu bile neophodne te penzicke ruke u Saboru.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la kika23 » 27 stu 2007 10:09

ma kao da oni znaju za ista drugo nego samo za hdz!
Ostalo je još ludosti u meni,
hrabrosti za još 800 života!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 stu 2007 12:40

ow je napisao/la:
Ameli je napisao/la:,ali ako je to pod ucjenom i stalnom nestabilnoscu vlasti
Nestabilnost i jeste garancija da se, bilo koja velika stranka koja dodje na vlast, nece bahatiti i da ce obratiti pozornost i na potrebe onih koje zastupaju ovi koji ucjenjuju..
A nase obje su tome sklone. Meni se cak ova Adlesickina izjava, da ih ne zanimaju fotelje vec program, jako svidja. Ako to bude doista tako onda je to super za hrvatsku. Problem je kada stranke zaborave interes onih koji su ih birali i pocnu se grabati za fotelje.

A sto se tice ucjena, to je potpuno legalan i ucinkovit nacin u bilo kakvim drustvenim odnosima. Sindikati postoje zato da bi ucjenama poboljsali polozaj radnika i od poslodavaca za njih izmamili sto vise. RAzlicite opliticke opcije i postoje zato da bi ucjenama zadovoljile svoje biracko tijelo (ako vec za to imaju priliku).

Nikako mi u glavu ne idu penzici - glupi su ko kurac (ne mislim stranka vec biracko tijelo).
Njima su ovi iz stranke doista istrgovali mnogo, a oni ih na ovim izborima zajebu. Klinac bi im Sanader bilo sto dao da mu nisu bile neophodne te penzicke ruke u Saboru.
a istina je donekle.. to sa ucjenama,samo jedino sam razocarana stim da su valjda sdp prije izbora imali neki dogovor sa hss i hsls-om i sad nista od toga..dobro mozda ja pisem iz sklonosti prema sdp-u,ali evo sanader im nudi 4 mjesta u ministarstvu,a oni i dalje drze u neizvjesnosti..ta njihova neodlucnost me razocarala..a za penzice,sta reci,valjda dobili su bar polovicu,mislim da je i zadnja od 4 rate isplacena pa sad opet zaboravljaju tko im je to isposlovao..sve u svemu ima nesto u tome sto kazes za ucjene i trgovanje..samo da vise odluce tko ce skim jer sva ova nagadjanja medija i neizvjesnost pomalo vec ide na zivce...

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 27 stu 2007 13:14

ok, moram priznati da sam i ja zadovoljna kako su prosli ovi izbori. bez obzira sto je pobijedio hdz. bila sam prikovana za tv ovaj vikend, pa sam sve pomno pratila. i ako ostanem u ovoj drzavi, vjerovatno cu na slijedece izbore i izaci. sad mi je cak i u momentu doslo da odem na glasanje, al bila sam onemogucena.

sve u svemu stara, sad razmisljam skoro pa skroz kao i ti. kako li sam samo povodljiva :D

dvije su stvari radi kojih sam skoro pobjegla iz institucije i otisla na glasanje - hebrang i njegovo strecanje na pominjanje dijaspore - kao kog vraga svi potezu pitanje dijaspore, a jako se dobro zna za koga dijaspora glasa; a hit mi je bio onaj sinko iz, mislim, buenos airesa kojem njegova baka objasnjava situaciju u hrvatskoj..

e pa bas ti hvala sinko sto mislis na nas ovdje i na nas boljitak :D
Napustite svaku nadu, vi koji ulazite.

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 27 stu 2007 13:25

Kao prvo, HSLS pod hitno mora promijeniti ime...jebes takve liberale koji uopce razmisljaju da koaliraju sa strankama poput HDZ-a...a i bogami da predizborno koaliraju sa strankama poput HSS-a...cista :moramo precipragpodsvakucijenu: sprdacina...sto se tice HSS-a prevaranti ovih izbora, trebali su najaviti postizborno koaliranje i tocka. Ovo mi je fakat cista trgovina i sta god se desilo, nadam se da ce biti kaznjeni na sljedecim izborima...ili tijekom vlasti, prvi put kad Sanaderu stanu na zulj...

Kao drugo, SDP je stvarno dobro prosao na ovim izborima kako god se okrene, sastavili ili ne sastavili vladu, uz neiskusnog lapsus Milanovića, prestrasno losu kampanju itd. dobili su polovicu zemlje...cijelu urbanu polovicu zemlje ako smijem primjetiti...uz bolju organizaciju, mogli su napraviti cuda iako im je dosta glasova donijelo izbacivanje novog lica...budimo realni...

Ostatak stranki koje su usle u sabor, ne znam kaj bi rekla...HNS po meni totalni debakl, HSP konacno dobio sta je zasluzio, HSU isto tako...Glavas me ostavlja bez ikakvog komentara, bit ce zanimljivo vidjeti slaganje vlasti u Osijeku :) A time i priklanjanje njegove stranke u saboru :veselisenastavkucirkusa: :ura:
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 stu 2007 15:02

HDSSB se nece prikloniti Sanaderu pa sve i kad bi im nudili pola drzave i vlast u Zagrebu, a ne samo vlast u Osijeku.

Oni ce dati tehnicku potporu SDP-u makar je ovaj i ne bude htio. Naime ta stranka je nstala kao otpor HDZ-u, a sve ove naknadne pizdarije oko sudjenja Glavasu (da sad ne razglabam o tome jer ja kao osjecanka gledam na to sasvim drugacije nego mnogi od vas zahvaljujuci spoznajama koje imam jos iz vremena 8-mjesecnog zivota u ratnom okruzenju), samo su stvorile nepremostive prepreke u bilo kakvoj mogucoj komunikaciji izmedju HDZ-a. Njima, a osobito Glavasu je pitanje zivota i smrti da Sanader ode s vlasti.
A ostalo? - treba na izbore gledati sa manje ideologije i vise interesa.
Ne vjerujem da ce se dogoditi neke velike strateske razlike bez obzira koja strana oformi Vladu. I u jednom i u drugom slucaju druga strana je toliko jaka da uz malo truda moze stopirati svaku kardinalno losu odluku.
OK, ako SDP progura vladu postoji vise sanse da prodje reg. partnerstvo, i tak neki pozitivni zakoni koji nas zanimaju, izglednija je regionalizacija drzave sto je sada krucijalno pitanje opstanka ostalih krajeva Hrvatske. Ali u nekom svakodnevnom smislu(standard, zaposjavanje i te fore) mislim da ne bi bilo vecih pomaka.

Sto se tice kaznjavanja stranaka od strane njihovih biraca na slijedecim izborima - to bi u biti trebao biti stvarni napredak. Ali ne po ideoloskoj osnovi (ja sam lijevo a oni osli desno). Vec po osnovi interesa - obecali ste to i to a izvrsili klinac od ovce => moj glas ide drugima.

Mi zivimo od love i standarda, ne od crvene ili plave kape i marame. Jebe nas zdravstvo, sudstvo, porezi i pun klinac drugih materijalnih stvari koje mogu biti dobre ili lose neovisno o predznaku koji vlast nosi. I stvarno je vrijeme da pocnemo razmisljati u tom pravcu.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 stu 2007 15:50

hehehe sad sam procitala clanak o Lalicki. Nisam imala pojma da je ona sklona SDP-u :o

Mog'o bi Friscic zbog HDZ-a imat problema i prije iducih izbora :D :D :D
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 27 stu 2007 15:58

muka mi je od HSS i friscica i adlesicke i cinjenice da samo 8 mandata odlucuju o tome tko ce biti na vlasti. i njihovog preseravanja prije izbora kako ce osvojiti 20 mandata. na svom vlastitom neuspjehu sad pokusavaju nesto postici. ma fuj. i hdz i sdp bi trebao odjebati taj HSS pa vladajte u saboru sa svojih 8 mandsata. ali normalno to je nemoguce. jel vlast je slast.
da je mladen svarc sa onom svojm(ne mogu se sad sjetiti kak se zove) usao u sabor i sa njim bi htjeli koalirati i lijevi i desni i srednji.
sta milanovic ne odjebe taj HSS kaze tko vas jebe, nemamo mi puno dodirnih tocaka. ne zelimo koalociju s vama. bit cmo najaca oporbena stranka. i astalavista. ne ovako. guzi se. jebote.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 27 stu 2007 19:23

Lalićka je totalno pukla :o Pa jel ona procitala uopce program sdp-a :o
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la kika23 » 27 stu 2007 19:43

ma nitko vise nije normalan osim jadranke!hehe
Ostalo je još ludosti u meni,
hrabrosti za još 800 života!

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 stu 2007 20:09

wimpi je napisao/la:Lalićka je totalno pukla :o Pa jel ona procitala uopce program sdp-a :o
Mozda je nasla curu, pa joj se iznenada program SDP-a omilio :D:D:D:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 27 stu 2007 23:21

danas sam u vlaskoj prosla pored milanovica i cacica koji su taman isli s rucka. jos je netko bio s njima, nisam skuzila tko....al "pjevali" su u razlicitim tonalitetima : "Dobro je!"-"Dobro!"-"Dobro!!"
:D :D :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 28 stu 2007 00:00

S njima je na rucku bio moj "zemljo" Sisljagic (HDSSB) :wink:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 28 stu 2007 17:57

e, da,da..vidla sam na vijestima! :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 02 pro 2007 21:52

žene,moram vam priznati- ja sam Laličkina ljubav života :inlove:

upoznale smo se nedavno, pričale smo o politici i životu i
odricanjima... :aha:

rekla je da joj je teško, vidjele smo se opet nakon par dana,
naučila me vozit traktor, ja sam joj pokazala čari ženskog tijela
i sada smo nerazdvojne.... :oops:



aaaaaaaaaaaa, jesam vas a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roftl:
mazohist & truba

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 02 pro 2007 22:03

a sda malo ozbiljno,

ne sviđa mi se ideja da bilo koja stranka vadi jockera iz rukava i to tamo preko grane

hdz nije nikakav pobjednik ovih izbora, ni faktički, ni moralni- i što im uopće znači dobra kampanja, nasmijana lica kojekakvih pizduna, što prodaju bajke o sretnoj i uspješnoj zemlji?

čak i ako mogu konstatirati da je meni dobro, to ne znači da je dobro. jer tko sam ja? usamljeni pojedinac dobrog statusa poput todorića...ili budistički svećenik, kojem je dovoljan jedan ogrtač i šaka riže...ili mentalno retardirana osoba, što ne može izaći iz ograde svoga uma?
mazohist & truba

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 03 pro 2007 03:18

zapravo sam skuzila da su ovo sdp-u najbolji galsovi ikad. ejr uz takvu sasvim debilnu kampanju u kojoj su napravili sve greske koje su se mogle napravit nevjerojatna je blagost i sansa dana iz ruku hrvatskih biraca da se eto mozda neki qrac promjeni. i opet dajemo sansu losim djacima. i opet biramo od dva zla manje. posebna perverzija mi je da gradjansko liberalna opcija i seljacko konzervativna djele zajednicke vrijednosti i interese i da takva jedna shizofrena kombinacija odlucuje o vlast i nacinu vladavine sljedece 4 godine.
majke mi bozje, po svim medicinskim, politickim, socio i inim analizama, mi smo fakat bolesna drzava. :o kad bi imala dovoljno vremena to bi i dokazala.
zvir i bestimja.

Odgovorite