klinci/samoubojstvo itd

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Angelica7
Postovi: 74
Pridružen/a: 02 ožu 2008 20:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zadar/Split

Post Postao/la Angelica7 » 05 ožu 2008 09:24

agasta je napisao/la:kuzis angelica, al zasto se sad ubija? zar djeca unazad 20g nisu imali pravih problema? stvarno pravih?
svi smo imali nekih problema kao djeca, a gle, bili smo djeca i nosili smo se s time!
a to sto nisu zasticeniji okaci macku u rep! danas profesor u skoli ne smije dotaknut (potapsat po ramenu) dijete jer ce ga optuzit za zlostavljanje! u moje doba su nas gadjali sa imenicima pa nikom nista. a u ona stara doba su dobivali ravnalima packe. danas da to napravis klincu u osnovnoj skoli, ovaj bu izvukel noz il ce profesor dobit otkaz. tak da ne pricaj da nisu zasticeni.
hrpa ljudi ovdje i na samom svijetu imaju probleme, zbilja stvarne probleme kakve ta djeca jos nisu ni upoznala, pa sute i bore se s istima.
dijete u africi se svaki dan bori za zivot dok jede zemlju a ne ubija se. a mislim da je to, ako vec spominjes te stvarne i prave probleme, zbilja stvarni problem. a to dijete nema nikakve ustanove koje mu mogu eventualno pomoc.
JOS JEDNA OD 14 GOD SE OBISILA JUCER!

stvarno imas strpljenja...nekazem da nemaju problema koji su i veci...ali stvar je kako se oni nauce nosit sa njima...neki to neznaju,i naravno ako nakon vise puta neskuze i nepronadu put oni tu vide smrt...ok prije se nije toliko ubijalo,slazem se sa ovim vec prije navodom,mislim da se prije nije toliko govorilo o tome,one 2 male koje su se bacile sa zvonika su bile vrhunac,to je moje misljenje i mislim da se dosta njih nakon same te price odlucilo za smrt...to sta u nas ima ustanova neznaci da funkcioniraju,dica u africi ih nemaju tako da dolazimo na slicno!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ožu 2008 09:50

vjerovatno su razlozi danas banalniji nego nekad. ali ne treba osudivati. rezultat je na kraju isti. jedan po jedan zivot manje. to bi trebalo biti najvaznije.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

ovde_ide_kul_nick
Postovi: 50
Pridružen/a: 02 ožu 2008 15:58

Post Postao/la ovde_ide_kul_nick » 05 ožu 2008 10:11

agasta je napisao/la:
i dalje stojim pored toga da je hrabrost borit se sa zivotom, a ne pobjec od istog.

angel_19
Postovi: 388
Pridružen/a: 30 stu 2007 01:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_19 » 05 ožu 2008 10:36

Ovih dana proživljavam sve to....to šta je napravila ona ne može se ispraviti a niti je ne može vratit........... :shakehead: :cry: :cry:

Avatar
~Pandora~
Postovi: 15
Pridružen/a: 04 ožu 2008 19:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: jedna kartonska kutija u zagrebu

Post Postao/la ~Pandora~ » 05 ožu 2008 11:35

Angelica7 je napisao/la:
agasta je napisao/la:kuzis angelica, al zasto se sad ubija? zar djeca unazad 20g nisu imali pravih problema? stvarno pravih?
svi smo imali nekih problema kao djeca, a gle, bili smo djeca i nosili smo se s time! ...
JOS JEDNA OD 14 GOD SE OBISILA JUCER!

stvarno imas strpljenja...nekazem da nemaju problema koji su i veci...ali stvar je kako se oni nauce nosit sa njima ...
problem je u tome kaj ljudi sve češće i češće vide na televiziji samoubojstva, i ubojstva i neznam kaj sve ne. i kad to gleda neko ko je suicidalan normalno da ce pasti pod utjecaj i misliti da je to rješenje.. a i roditelji najčešće krivo postupaju s depresivnom djecom, npr. pošalju ih psihijatru a to najčešće samo pogorša stvari zato kaj psihijatri ne rješavaju uzrok nego posljedicu. a to samo dovodi do negiranja problema i nakupljanja stvarnih emocija, koje na kraju, puknu.
Cold was my soul
Untold was the pain
I faced when you left me
A rose in the rain
So I swore to thy razor
That never enchained
Would your dark nails of faith
Be pushed through my veins again?

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 11:52

da ta djeca zele pomoc onda bi dopustila roditeljima a i psihijatrima da im pomognu..

i da, agasta je super napisala kako treba vise hrabrosti boriti se sa zivotom nego pobjeci :thumbup:

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 05 ožu 2008 12:24

Angelica7 je napisao/la:
JOS JEDNA OD 14 GOD SE OBISILA JUCER!

stvarno imas strpljenja...
naravno da imam strpljenja! zato i jesam ziva, jer imam strpljenja za proc preko svih sranja koja se dogadjaju, a ne pokrit se po glavi i ubit.
jesam bescutna i gadura, al dok god ce bit glupih ljudi koji se ubijaju, bit ce vise mjesta za one pametne koji prezivljavaju i bore se svakodnevno! svijet je i onako prenapuceno mjesto.
I am not a myth.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ožu 2008 12:31

......to sve mi lici na onu pricu od prije 20 godina. kada su pederi masovno odumirali od ADIS-a. pa je rulja govorila tak im i treba kad se jehu u guzicu. prokleti pederi.
tako mi i ovo zvuci moj mozak smatra da ti klinci nemaju razloga. pa nek su se onda i ubiju glipani. grozno mi je to. uzas. kao da se ljudi nasladjuju. ako im ne mozete pomoci sta vam se jehe za njihove zivote ili ne zivote. sve bivse i odrasle generacije koje su na zivotu su vrlo vjerovatno bile izrazito pametne. samostalne i racio sa 14. sami vunderkindi jehote.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 05 ožu 2008 12:32

Cinjenica je da mladi nisu u potpunosti svjesni smrti.Ne shvacaju da nema povratka. I ne treba im neki jak razlog. Ja sam se kao klinka pokusala ubiti,iz cisto glupog razloga.Napravila sam pizdariju,i bilo me strah suociti se s cinjenicom da drugi znaju za to,i kako onda dalje. Samo me cista sreca i neznanje spasilo od ozbiljnijih posljedica i same smrti. Tada nisam bila svjesna da kad umrem,da povratka nema.Danas mi to sve izgleda tako smijesno,banalno! I to je ono o cemu roditelji,psiholozi i pedagozi moraju voditi racuna.Ne treba neki veliki okidac! S djecom treba pricati,dati im podrsku.Djeca moraju znati da se mogu obratiti svojim roditeljima kad im trebaju.I onda kad su napravili i sranje,i onda kad se radi o ljubavnim jadima,ili bilo kojem za njih velikom problemu.

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 05 ožu 2008 12:42

grozno je da. a ja sam sa 14 bila sve sto si ti rekla, i pametna i samostalna i vunderkind. svijet bi bio lijepse mjesto da ima vise ljudi kao sto sam ja. :p

ajde molim te, ja sam bescutna i jebe mi se za zivote djece samoubojica, da aposlutno. prije 10g smo nasli prijatelja na skolskom igralistu s rupom u glavi i pistoljem u ruci, a imao je samo 15g. ali svijet je bio okrutan, i njega nitko nije volio i zato je uzeo pistolj i ubio se. krasan izlaz iz problema. ne nasladjujem se, nit najmanje, ali samoubojstvo NEMA smisla niti opravdanja!
I am not a myth.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ožu 2008 12:45

da ali izgleda da je njihova smrt samo opravdana ako je i razlog opravdan. uopce mi se tu ne iznose neki detalji. ali svacji zivot bi trebao biti jednako vrijedan.
ne razumijem zelite samo osudivati ili sta????
stalo vam je do te djece???
normalno da samoubojstvo nema smisla. ali osudom. mislim necemo daleko.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 12:59

jes, u idealnom svijetu bi svaki zivot trebao biti jednako vrijedan al u tom istom idealnom svijetu nebi bilo djece samoubojica

i bez ikakvih zakljucaka cu samo upitati kad bi doslo do neke katastrofe, kad bi trebalo evakuirati narod-sto mislite koga bi prvo evakuirali? nekog znanstvenika, nekog tko cijeli zivot radi il nekog narkomana il samoubojicu?
sto vi mislite-kad bi se vas pitalo..najrealnije-koga bi spasavali? ko vise u tom vrijedi svijetu, naciji?

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 05 ožu 2008 13:02

To da svi zivoti vrijede jednako je cisto teoretsko sranje, da ne kazem utopija
Ako svi zivoti vrijede jednako zasto onda radije evakuiramo pokretnu snagu nego starce?
Ako svi zivotu vrijede jednako ako u jednom ratu najebe redovito narod, politicari se uvijek nekako spase?
Ako svi zivoti vrijede jednako zasto onda imamo blaze kaznene rezime za ne znam, mladje ljude ili djecu? Ubojstvo je ubojstvo, bez obzira na to ima li netko 18 godina ili 28.

U principu, ako su svi zivoti jednako vrijedni, zasto se onda dizu tolike drame oko samoubojstava djece, kad se svakodnevno ubije jos toliko odraslih ljudi za koje se cak i ne cuje nista.

Common... I nemojte mi sad poceti - to je radi godina, ovo-ono, jer cak i ako je radi godina, to sve to cini jos besmislenijim.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ožu 2008 13:22

samoubojstvo nije zarazno. tako da ne razumijem osudjivanje.

evakuirali bi onoga koji ima vise para. toliko o vrijednosti.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 13:31

jabooka31 je napisao/la:samoubojstvo nije zarazno. tako da ne razumijem osudjivanje.

evakuirali bi onoga koji ima vise para. toliko o vrijednosti.
sto si ti tvrdoglavo bice :D:D:D
enivej..moje glediste osudivanja je u tom da: se netko poprilicno namucio da rodi to dijete, da mu osigura krov nad glavom, hranu, skolovanje, onu skupu odjecu koju je nosilo, one igrice koje je toliko htjelo itd..da bi to vratilo-uzetom oko vrata
u principu jebe mi se ak se necije dijete ubilo. jes, znam da je odurno al jebe mi se za takvo deriste. mogu pokazat sucut roditeljima, obitelji, onima koji su tu osobu voljeli i to je to
ja mogu a i ne moram osudjivat. preksutra se tog "incidenta" necu nit sjetit al uvjerena sam da ce oni koji su tu osobu voljeli dugo to pamtit i osudjivat to djelo kao krajnje sebicno
sasvim normalno. ak se mene pita, jasno

sad za ovo da samoubojstvo nije zarazno-ja bi se cak i slozila sa tobom u nadi da ce im neka takva informacija pokazat da je to to, kraj, nema vise
al vidla sam zgodan postic gdje netko smatra totalno suprotno i pise da to druga djeca vide i da onda i oni misle da je rjesenje u samoubojstvu..tak da me to malo bacilo u razmisljanje

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ožu 2008 13:38

dobo necu biti tvrdoglava. nek su se ubili njihovi zivoti su i tak bili bezvrijedni.
nitko ne ocekuje sucut ali isto tak zasto od mene ocekujete da prihvatim osudjivanje.
ne razumijem. svatko ima svoje misljenje. vi osudjujete. ja ne. i O.K
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 13:43

uopce ne ocekujem da prihvatis ista
meni su bezvrijedni. ak nisu bili prije smrti te osobe su se sad osigurale da je njihov zivot tim cinom zavrsio i time-postao bezvrijedan
ti se ne slazes sa time i to je ok.

Angelica7
Postovi: 74
Pridružen/a: 02 ožu 2008 20:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zadar/Split

Post Postao/la Angelica7 » 05 ožu 2008 14:21

agasta je napisao/la:
Angelica7 je napisao/la:
JOS JEDNA OD 14 GOD SE OBISILA JUCER!

stvarno imas strpljenja...
naravno da imam strpljenja! zato i jesam ziva, jer imam strpljenja za proc preko svih sranja koja se dogadjaju, a ne pokrit se po glavi i ubit.
jesam bescutna i gadura, al dok god ce bit glupih ljudi koji se ubijaju, bit ce vise mjesta za one pametne koji prezivljavaju i bore se svakodnevno! svijet je i onako prenapuceno mjesto.
haha pa eto...bit ce manje ljudi,salu na stranu,al stvarno oce kako je ovo pocelo...

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 05 ožu 2008 17:06

osobe koje su pokušale ili su počinile samoubojstvo su duboko nesretne..što naravno nije opravdanje za taj čin..tražiti smisao u samoubojstvu je besmisleno kao i sam čin..ali reći da su njihovi životi bezvrijedni jeste besćutno..ne mogu razumjeti i opravdati taj čin,ali osuđivati te ionako dovoljno jadne ili već pokojne osobe nemam potrebu..
razmišljati na način i ja sam imala problema pa nisam ovo ili ono..mogli bi gledati i ovako...više djece u obitelji bude jednako odgojeno u istim uvjetima..ali naravno da nisu isti..jednake su šanse da budu sretni ili nesretni..uspješni ili neuspješni..samoubojice ili ne..
po meni je najveći faktor nedostatak komunikacije u najužoj obitelji..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 05 ožu 2008 18:07

WIRGINIA WOOLF je napisao/la:tražiti smisao u samoubojstvu je besmisleno kao i sam čin..ali reći da su njihovi životi bezvrijedni jeste besćutno..ne mogu razumjeti i opravdati taj čin,ali osuđivati te ionako dovoljno jadne ili već pokojne osobe nemam potrebu..
:thumbup:

Exactly. Ako ništa drugo, sjetite se da na ovom sajtu ima ljudi koji su zadnjih dana izgubili nekog dragog - poznanicu, frendicu, bivšu curu/brijačicu, whatever. Imajte malo više takta zbog njih jer ih viđate po Kicu, Globu, ili samo ovdje virtualno, i vjerujem da im nije ugodno čitat sve ovo.

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 18:19

a brate sto volite biti pateticne..da imalo citas postove onda bi bilo jasno da mi/nam je zao onih njihovih frendova/obitelji bla

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 05 ožu 2008 18:23

Nije nikakva patetika i da, pročitala sam sve postove - ali pljuvanjem po osobama koje su si oduzele život (in)direktno vrijeđate osjećaje onih koji su ostali iza njih i koji su ostali s*ebani zbog toga. Zašto? Zato jer im je bilo stalo do tih koji su se koknuli. Ne pričam o sebi već logički zaključujem.

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 05 ožu 2008 19:52

oprosti, ali ovdje nitko nije pljuvao po tim ljudima, nego smo jednostavno realno sagledavali cinjenice.
a i ne vidim na koji nacin su se vrijedjali osjecaji onih koji su ostali iza. ne pricaj gluposti.
jednostavno se diskutira o tome sto je sad postalo novo shik-hip-cool u krugovima tinejdzera.
I am not a myth.

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 20:38

agasta je napisao/la:oprosti, ali ovdje nitko nije pljuvao po tim ljudima, nego smo jednostavno realno sagledavali cinjenice.
a i ne vidim na koji nacin su se vrijedjali osjecaji onih koji su ostali iza. ne pricaj gluposti.
jednostavno se diskutira o tome sto je sad postalo novo shik-hip-cool u krugovima tinejdzera.
:thumbup:

Angelica7
Postovi: 74
Pridružen/a: 02 ožu 2008 20:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zadar/Split

Post Postao/la Angelica7 » 05 ožu 2008 22:15

agasta je napisao/la:oprosti, ali ovdje nitko nije pljuvao po tim ljudima, nego smo jednostavno realno sagledavali cinjenice.
a i ne vidim na koji nacin su se vrijedjali osjecaji onih koji su ostali iza. ne pricaj gluposti.
jednostavno se diskutira o tome sto je sad postalo novo shik-hip-cool u krugovima tinejdzera.
ovo si dobro rekla,niko nije vrida nikoga!

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 05 ožu 2008 22:31

realno ste sagledavali cinjenice hahaha :roll:
Napustite svaku nadu, vi koji ulazite.

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 06 ožu 2008 14:00

ne osuduj dok se sam ne nades u takvoj situaciji...to vrijedi za sve u zivotu, al za to treba bit open minded i jos stosta...

trebali bi pobit sve kaj uopce ikad i pomisle na suicid, skratit im muke, kaj qrac...ma.... :x

ko me tjeral da otvorim ovaj topic :aaaargh:
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 06 ožu 2008 16:25

danas je ,od dosta nas s ovog foruma, pokopana frendica-poznanica koja je neki dan počinila samoubojstvo,objesila se....Do kad sam čula da je više nema,isto sam imala neku predrasudu,mišljenje o samoubojicama,smatrala ih kukavicama koji ne misle koga ostavljaju iza sebe,koga će povrijediti i slične stvari....a sada kada je više nema,i kada ne znamo zašto je to napravila,iako je uvijek bila depresivna što zbog neuzvraćene ljubavi,što zbog staraca...ne znam šta bih mislila :(
Zadnja izmjena: Ice, dana/u 06 ožu 2008 18:06, ukupno mijenjano 1 put.
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Post Postao/la Broken Down Angel » 06 ožu 2008 17:33

@Ice: Žao mi je.
To da svi zivoti vrijede jednako je cisto teoretsko sranje, da ne kazem utopija
...
Ako svi zivoti vrijede jednako zasto onda imamo blaze kaznene rezime za ne znam, mladje ljude ili djecu? Ubojstvo je ubojstvo, bez obzira na to ima li netko 18 godina ili 28.
U principu, ako su svi zivoti jednako vrijedni, zasto se onda dizu tolike drame oko samoubojstava djece, kad se svakodnevno ubije jos toliko odraslih ljudi za koje se cak i ne cuje nista.
Nije ni na meni ni na tebi ni na političarima da odluče tko treba biti spašen, a tko ne. A to što neki misle da su iznad svih ostalih i donesu odluku nauštrb nekome drugom, to je na njihovu savjest.

Svi su ljudi jednaki. Barem bi trebali biti. A to što se ipak unatoč svemu, formira hijerarhija vrijednosti; to je samo posljedica ljudske gluposti / sebičnosti / okrutnosti.

Jednom smo imali sličan topic. O curicama što su se bacile sa zvonika. Napisala sam tada, ali ponovno ću - ne poznajem ih. I to me odmah čini nekompetentnom da ih osuđujem ili kritiziram.

Što se tiče godina, ako smatraš da su djeca dovoljno sposobna snositi odgovornost za počinjena kaznena djela, zašto ih onda ne bi poslali i na rad? Mislim i to je odgovornost. Nije u redu da stariji čine sve. *rolleyes*

Zašto Zakon čini takvu segregaciju?
Jer djeca nisu emotivno niti psihički dozrela da bi se uhvatila u koštac ili u potpunosti shvatila posljedice svojih djela.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 06 ožu 2008 17:44

Zbela Lokwa je napisao/la:Nije nikakva patetika i da, pročitala sam sve postove - ali pljuvanjem po osobama koje su si oduzele život (in)direktno vrijeđate osjećaje onih koji su ostali iza njih i koji su ostali s*ebani zbog toga. Zašto? Zato jer im je bilo stalo do tih koji su se koknuli. Ne pričam o sebi već logički zaključujem.
Ma zajebi ti to. Pardon, al ja ću joj prva psovat sve po spisku.
Zato jer mogu i imam pravo.
Čemu suicid?
Krivi zaključak, eto čemu.
Nedostatak informacija vodi krivim zaključcima i dogodi se ovako nešto.
Šta treba? Netko je već rekao - pričat s klincima.
Make them feel like they are exactly what they are supposed to be - themselfs.
I da su kao takvi remek djelo boga svog ili u što već vjeruju.
Da su na pravom mjestu i da je ovo pravo vrijeme za njih.
Ne postoji krivi odgovor. Nema negativnih bodova.
Epizodna uloga.

Odgovorite