10.09.2008. CERN i Evans

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

10.09.2008. CERN i Evans

Post Postao/la swayka » 07 ruj 2008 14:38

Jeste upoznati s ovom temom? R U scared? :o Mislite li da je suludo rekonstruirati dogadjaj od prije 14 milja godina :o

http://www.youtube.com/watch?v=BXzugu39pKM

za vas koji ne znate nista o ovome, procitajte:

http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/ek ... -neki.html

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 07 ruj 2008 14:48

Ma neka se Mane čorava posla....
Zar je jedan eksperiment vrijedan 7 Milijardi ljudi?
Sad sam opet u depri. :x :x :x :x :x
Normal people frighten me!

Avatar
pepita
Postovi: 161
Pridružen/a: 14 kol 2008 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la pepita » 07 ruj 2008 15:18

zašto sam ja morala sad gledati ovaj klipić na youtube-u?! :o :eek:
čitala o tome, i po mom stručnom mišlenju :D ne vjerujem da će doći do ovako katastrofičnog razvoja događaja.
stići/že će nas ruka pravde, ali na malo maštovitije, bolesnije načine. i to polako, vrlo polako.

Avatar
come as you are
Postovi: 720
Pridružen/a: 17 stu 2007 20:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: zegej, s vremena na vrijeme bj i zd

Post Postao/la come as you are » 08 ruj 2008 02:49

jesam upoznata sam s ovim projektom jos od prije i cudi me sto je tek sada privukao toliko paznje, a ne kada se jos poceo priremati.

ali ne vjerujem da ce sada zbog toga doci do neke katastrofe, sudnjeg dana ili slicno.

samo neka se oni igraju :D .
Where words fail, music speaks.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 ruj 2008 16:21

igraju se Bogova...nek mi netko proba objasnit ako ta rupa prozdire sve,kakav je to labos u kojem oni ako podje po zlu mogu zaustavit..citala sa da crna rupa zemlju pretvori u velicinu frnje,oli ti pikule..ako ima toliku snagu,koja budala moze financirat takav projekt..ma na kraju krajeva..sto ima od dokaza..cega..veliki prasak i nastanak..pa samo u nasoj galaksiji ima nekolicina rupa..samo da ne bude ka sa atomskom,pa covik se primija za glavu kad je vidija sto je napravija..al ja cu biti optimisticnipesimist,nece do toga doci..vec smo unistili planet..pa i covjecanstvo..sta misle da ce mo preci u drugi vremenski prostor..j***ljudi sto su pametniji to gluplje rade za svijet ,mislim na znanstvenike
p.s.ta njihova tastina,svojeg umisljenog velikog genija..npr.stvorile su virus AIDS-pa gle !!!

Odgovorite