Homoseksualce pretukli i izbacili iz Tvornice kulture

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Homoseksualce pretukli i izbacili iz Tvornice kulture

Post Postao/la calypso » 16 ruj 2008 11:05

http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/cla ... ,133289.jl

Ne znam sto mislite o iskazivanju njeznosti van kuce?Osobno sam uvijek bila protiv toga,ne zbog toga sto imam curu,pa se skrivam,vec mislim nije jos doslo vrijeme da to mozes raditi bez posljedica.Cemu izazivati vraga? Uvijek se nade neka pijana ili retardirana budala koja ce jedva cekati izigravati frajera pred tobom!Na cure se napale ko budale i samo sto te ne bi silovali! A kad je rijec o deckima,pa jedva cekaju nekome slomiti rebra!Govorim o pojedincima,ne opcenito! Ovo sto su decki radili ne bih uopce nazvala hrabroscu,vec provokacijom.Nemojte me krivo shvatiti,ali ja zaista mislim da zivimo u zemlji koja jos nije blagonaklona homoseksualcima.
Meni manje vise svi znaju,ali nikad ne iskazujem njeznosti s dragom pred ostalim,hetero osobama.Nemam potrebu,ali niti bi htjela izazivati probleme,tamo gdje ne treba!

Dakle,sto mislite o svemu tome?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 16 ruj 2008 11:24

iskreno..nisan za neke izljeve ljubavi javno,bili hetero ili homo,al covjeka ponekad ponese zelja,..e sad..zanimljivo da ni njegov prijatelj iz austrije nije bio da se prijavi slucaj..iskreno ne znam sto bi rekla..kod nas je takvo stanje kakvo jeste,..i tako ce dugo biti..jadno i homofobicno..
p.s.masa ljudi sr8..je homofobicna..pa i oni koji kazu:"dok,me ne dira nek radi sto hoce"..po tome proizlazi da su homoseksualci manijaci i nasilnici iz te izjave lezi strah...vise od 90%posto su gadljivi na homo..ili su i oni pritajeni ili su neandertalci..zapravo to je zanimljivo..da su to napravile cure,dosli bi macho kreteni i upetljavali se ne bi li umocili,a muskima je mnogo gore..

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 16 ruj 2008 13:21

Mislim da je držanje za ruke u gradu sasvim OK.
Samo ako se u gradu ljube dečko i cura nikom ništa,svi prolaze pokraj njih i čak i djeca mala gledaju.... No,kad se dvije cure ljube na cesti svi se zgražaju,psuju ih,mogu ih istući,djeci oči pokrivaju i neznam sve šta ne.
Ako mogu strejteri možemo i mi.... Samo što se to kod nas smatra provokacijom,a kod njih ljubavlju. To stoji...
Ali svejedno ne preporučam niti prakticiram jer ne želim tražiti nevolje.
Slažem se da je dečkima puno teže jer se frendovi ne drže za ruke,ne grle se ni ne daju si puse u obraze kao frendice...
Tak da kod cura neko može samo posumnjat ali teško da će nešto reagirat dok je to kod dečkića očito.
Normal people frighten me!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 16 ruj 2008 13:32

e da nit balkan nit europa..bliski istok ba... :o

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 16 ruj 2008 22:31

Mislim glupo mi je uopće to da govorite ''nije hrvatska još uvijek naklonjena tako da bi homosexualci mogli javno iskazivati nježnosti'' i nazivati poljubac dvije homosexualne osobe ''provokacijom''...dok je cijelu noć pored njih dvojice, str8 par najnormalnije se drpario i ljubio,njihov jedan poljubac je izazvao ovakvu reakciju
ono wtf je svima vama?
kakva provokacija?!
kad će to hrvatska bit naklonjena da se ne obazire na jedan gay poljubac,ako ćete se svi skrivat doma i biti gay doma,a kada sa curom/dečkom izađete van,onda se ne poznajete
ja osobno ne volim kada se ni jedan par,bilo to str8 ili gay,drpa tako da im sa susjednog stola možemo vidjet mandule,ali stvari tipa poljubac,držanje za ruku na ulici,bili bi vrijeme da prihvatimo,prvo mi sami,a onda da to ''tražimo'' od ostatka svijeta
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
freya
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 sij 2008 23:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la freya » 16 ruj 2008 23:49

Ice je napisao/la: ja osobno ne volim kada se ni jedan par,bilo to str8 ili gay,drpa tako da im sa susjednog stola možemo vidjet mandule,ali stvari tipa poljubac,držanje za ruku na ulici,bili bi vrijeme da prihvatimo,prvo mi sami,a onda da to ''tražimo'' od ostatka svijeta
amen :respekt:
One good thing about music, when it hits you fell no pain

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 17 ruj 2008 10:39

Ice je napisao/la: ali stvari tipa poljubac,držanje za ruku na ulici,bili bi vrijeme da prihvatimo,prvo mi sami,a onda da to ''tražimo'' od ostatka svijeta
pa i njih dvojica su mislili da se mogu normalno poljubiti pa na kraju ispalo da baš i ne mogu..kad su pobrali batina...
:(
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 17 ruj 2008 11:41

to nema nikakve veze...to je od njih hrabro bilo što su se uopće išli poljubiti na mjestu gdje postoji rizik da dobiješ batine,a ne da vi to nazivate provokacijom
omg
otkad znam za sebe,šetam s djevojkom za ruku,poljubim se na sred trga,u bircu,klubu,restoranu...uvijek je bilo komentara..od nadobudnih tipova koji su vrištali od sreće,do uvreda i sličnog...
3 puta sam dobila batine samo što su eto zato zaključili po mojoj kratkoj kosi da sam gay..oću zato pustit kosu do poda?!
NOT

što će više biti ovakvih HRABRIH poteza,prije će to uć u neku normalu i svakodnevnicu
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Goblin
Postovi: 79
Pridružen/a: 21 kol 2008 17:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Sin City

Post Postao/la Goblin » 17 ruj 2008 11:53

Ice je napisao/la:što će više biti ovakvih HRABRIH poteza,prije će to uć u neku normalu i svakodnevnicu
:thumbup:
People live in peace I say
Free our bodies,free our minds
Free our hearts
Freedom for everyone freedom now

Avatar
freya
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 sij 2008 23:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la freya » 17 ruj 2008 12:40

led mudro zbori nema šta!
One good thing about music, when it hits you fell no pain

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 ruj 2008 13:21

sve je to lijepo receno..ali ipak postoji strah..ajde sto te netko prebije,nego,siluje,polomi sve kosti,...a javnost je toliko "senzibilna"na gay probleme..da se sve bojim da bi postali razumniji..uvik ce postojat,nendertalaca..i kako mi se cini sto im se vise suprostavljas,to su jos gori..ako nista ne poduzimas,opet ne valja..neznam koliko generacija triba da se izmjeni da bi se to promijenilo,al slusajuci i malu djecu do 4.razreda..ne bude bas uskoro :?

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 17 ruj 2008 15:16

Ameli je napisao/la:sve je to lijepo receno..ali ipak postoji strah..ajde sto te netko prebije,nego,siluje,polomi sve kosti,...a javnost je toliko "senzibilna"na gay probleme..da se sve bojim da bi postali razumniji..uvik ce postojat,nendertalaca..i kako mi se cini sto im se vise suprostavljas,to su jos gori..ako nista ne poduzimas,opet ne valja..neznam koliko generacija triba da se izmjeni da bi se to promijenilo,al slusajuci i malu djecu do 4.razreda..ne bude bas uskoro :?
hon,ja sam bila u hematomima 3 mjeseca,kada smo išli na policiju prijavit i rekli situaciju,mi smo dobili prijavu za remećenje javnog reda i mira
Oće me to zaustavit da živim kao slobodni građanin demokratske države kojoj plaćam porez isto kao i neki str8er koji ima sva prava,pa tako i poljubca u javnosti?!
Oće me to zaustavit da budem ja?
Ne!!!...vjeruj to mi je samo dalo poticaja da sad sudjelujem u aktivizmu sto posto
Jer zašto bi se ja prilagođavalo madograđavštini,nek se ona prilagodi meni
Uvijek će postojat barem jedan primitivac,ali zar ću ja radi njega jednog živjet u strahu?
Pa naravno da ne
A ne možeš reć da se stvari nisu promjenili u ovoj državi što se tiče gay osoba....je da idu puževim korakom ali bitno je da idu...
Sjećam se prvog pride-a gdje su nas gađali pepeljarama i čime sve ne,policija je samo ignorirala..danas se za pogrdne uzvike,dobivaju lisičine na ruku i u najboljem slučaju,sudi se za kao zločin iz mržnje
Stoga ide se,polako...
A kao što rekoh,prvo treba skupiti hrabrosti biti gay izvan svoja 4 zida,i neke stvari tipa kao što je normalan poljubac uvesti u svakodnevnicu života građana ove zemlje,pa onda pričat o senzibiliziranju i problemima istog...jer svi bi nešto i svi se žale,a nitko ništa ne poduzima
Najlakše se skrivati...a kako jedna moja draga prijateljica kaže CLOSET IS AWFUL PLACE 2 DIE!!!
Zadnja izmjena: Ice, dana/u 17 ruj 2008 15:22, ukupno mijenjano 1 put.
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 ruj 2008 15:19

je Ice..slazen se stobon..od prvog pa do zadnjeg..pogledaj vise je bilo policajaca nego ostalih..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 17 ruj 2008 15:21

Ne nije...ja sam ekšli bila na prideu..u prvom redu,noseći transparent ILGE...osiguranje je ove godine bilo minimalno,a nas je ove godine bilo najviše,preko 500 ljudi
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 17 ruj 2008 16:41

Ice je napisao/la:ja osobno ne volim kada se ni jedan par,bilo to str8 ili gay,drpa tako da im sa susjednog stola možemo vidjet mandule,ali stvari tipa poljubac,držanje za ruku na ulici,bili bi vrijeme da prihvatimo,prvo mi sami,a onda da to ''tražimo'' od ostatka svijeta
Ice, svaka ti cast, sa ovim se zbilja mogu slozit.
Nervira me slinjenje i drpanje i sva ta iskazivanja silne ljubavi po tramvajima, restoranima, na stanicama, na faxu... Bez obzira na spol, sexualnu orjentaciju i ostalo.
Ali drzanje za ruku i neki bezazleni poljubac ne smatram provokacijom niti ista slicno, oni koji misle vjerujem da imaju ozbiljne probleme.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 ruj 2008 16:45

Hidden_soul je napisao/la:
Ice je napisao/la:ja osobno ne volim kada se ni jedan par,bilo to str8 ili gay,drpa tako da im sa susjednog stola možemo vidjet mandule,ali stvari tipa poljubac,držanje za ruku na ulici,bili bi vrijeme da prihvatimo,prvo mi sami,a onda da to ''tražimo'' od ostatka svijeta
Ice, svaka ti cast, sa ovim se zbilja mogu slozit.
Nervira me slinjenje i drpanje i sva ta iskazivanja silne ljubavi po tramvajima, restoranima, na stanicama, na faxu... Bez obzira na spol, sexualnu orjentaciju i ostalo.
Ali drzanje za ruku i neki bezazleni poljubac ne smatram provokacijom niti ista slicno, oni koji misle vjerujem da imaju ozbiljne probleme.
draga..budali je i pogled provokacija..štaš ti kenjcu od 30 i nesto objasnjavat ..nije ili je pravo..on je dosa od stine odvaljen..muskarčina..

Avatar
nephthis_st
Postovi: 98
Pridružen/a: 29 ožu 2007 19:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: st

Post Postao/la nephthis_st » 17 ruj 2008 19:40

Ice je napisao/la:
Ameli je napisao/la:sve je to lijepo receno..ali ipak postoji strah..ajde sto te netko prebije,nego,siluje,polomi sve kosti,...a javnost je toliko "senzibilna"na gay probleme..da se sve bojim da bi postali razumniji..uvik ce postojat,nendertalaca..i kako mi se cini sto im se vise suprostavljas,to su jos gori..ako nista ne poduzimas,opet ne valja..neznam koliko generacija triba da se izmjeni da bi se to promijenilo,al slusajuci i malu djecu do 4.razreda..ne bude bas uskoro :?
hon,ja sam bila u hematomima 3 mjeseca,kada smo išli na policiju prijavit i rekli situaciju,mi smo dobili prijavu za remećenje javnog reda i mira
Oće me to zaustavit da živim kao slobodni građanin demokratske države kojoj plaćam porez isto kao i neki str8er koji ima sva prava,pa tako i poljubca u javnosti?!
Oće me to zaustavit da budem ja?
Ne!!!...vjeruj to mi je samo dalo poticaja da sad sudjelujem u aktivizmu sto posto
Jer zašto bi se ja prilagođavalo madograđavštini,nek se ona prilagodi meni
Uvijek će postojat barem jedan primitivac,ali zar ću ja radi njega jednog živjet u strahu?
Pa naravno da ne
A ne možeš reć da se stvari nisu promjenili u ovoj državi što se tiče gay osoba....je da idu puževim korakom ali bitno je da idu...
Sjećam se prvog pride-a gdje su nas gađali pepeljarama i čime sve ne,policija je samo ignorirala..danas se za pogrdne uzvike,dobivaju lisičine na ruku i u najboljem slučaju,sudi se za kao zločin iz mržnje
Stoga ide se,polako...
A kao što rekoh,prvo treba skupiti hrabrosti biti gay izvan svoja 4 zida,i neke stvari tipa kao što je normalan poljubac uvesti u svakodnevnicu života građana ove zemlje,pa onda pričat o senzibiliziranju i problemima istog...jer svi bi nešto i svi se žale,a nitko ništa ne poduzima
Najlakše se skrivati...a kako jedna moja draga prijateljica kaže CLOSET IS AWFUL PLACE 2 DIE!!!

u potpunosti se slažen s ice
ja bi pive

Avatar
Mistress_Ancksunamun
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 ožu 2008 15:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZAGREB

Post Postao/la Mistress_Ancksunamun » 18 ruj 2008 08:04

Sve je to divno, ali luđaka će uvijek biti, pa i za 1000 godina...

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 18 ruj 2008 13:45

tako je..ali opet ponavljam Da li to znači da ćeš se ti doživotno skrivat???
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 18 ruj 2008 15:21

Stoji sve sto si rekla,ali cinjenica je da ljudi stradaju.Netko manje,netko vise. Mozda vi mladi imate vise hrabrosti i strpljenja,a mi stariji smo ocito zadovoljni i ovim sto sada imamo.Mozda grijesim,ali tako mi se cini!
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 19 ruj 2008 10:53

sjecan se prvi pride kad je bija,muz i ja tilo smo doci da damo podrsku,alion je ima posla,ja san tila s djetetom ici,al mi nije dao..i bio je u pravu,jer nije bilo dobro...e da..a posli uvik u to vrime ja san doli..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 19 ruj 2008 11:01

calypso je napisao/la:Stoji sve sto si rekla,ali cinjenica je da ljudi stradaju.Netko manje,netko vise. Mozda vi mladi imate vise hrabrosti i strpljenja,a mi stariji smo ocito zadovoljni i ovim sto sada imamo.Mozda grijesim,ali tako mi se cini!
Ja nisam zadovoljna..Baš zato što želim da jednog dana imam s partnericom normalan easy život,sada se toliko borim
Jel teško je kada ne možete dignut zajedno kredit,kada ne možete u slučaju da se vama nešto dogodi,da ona odluči o vašem životu,teško je kada nakon vaše/njene smrti,sve što ste zajedno stekle ide u ruke trećih osoba,a svakako boli kada ne možete ponosno na glas reći ko vas ''drži za ruku'' cijeli život
Ne znam samo kako netko može biti zadovoljan time?!?!?! :o :!:
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 19 ruj 2008 11:08

cuj..nije nitko zadovoljan i netriba biti zadovoljan..na vama od 20.ak godina i mladjima,ostaje da se izborite za ta prava,a stariji da probaju svojim iskustvom i svin sto imaju podrze..

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 19 ruj 2008 16:57

Ja nisam zadovoljna..Baš zato što želim da jednog dana imam s partnericom normalan easy život,sada se toliko borim
Jel teško je kada ne možete dignut zajedno kredit,kada ne možete u slučaju da se vama nešto dogodi,da ona odluči o vašem životu,teško je kada nakon vaše/njene smrti,sve što ste zajedno stekle ide u ruke trećih osoba,a svakako boli kada ne možete ponosno na glas reći ko vas ''drži za ruku'' cijeli život
Ne znam samo kako netko može biti zadovoljan time?!?!?! :o :!:[/quote]

Vidi draga,ja sam manje vise puno toga rijesila vezano za svoju vezu.Moji znaju za moju dragu,na poslu znaju,ono sto smo stekle i sto cemo steci ce biti u vlasnistvu one koja ostane.I svi znaju da je ona ta koju drzim za ruku veci dio mog zivota.
A shvati da i u hetero brakovima ima problema,na ostavinskim raspravama se pojavljuju razni "rodaci" i traze svoj dio.I uvijek se nade netko od rodbine koji mimo zene ili muza zele odlucivati o zivotu svoje kceri ili sina.Dakle,pravo ti ne jamci da ce rodbina to i postivati.
S druge strane,imas pravo traziti sve to za sebe i svoju dragu,i nitko to ne porice,ali postoji nacin i postoji vrijeme za to.
Oni decki sigurno nece dobiti naklonost javnosti,jer je kod nas homoseksualnost nesto sto se izruguje.Svime je milo vidjeti dvije cure kako se maze i ljube,jer vecina se napali gledajuci.Sad je samo pitanje,da li je to normalna napaljenost pa ce ostati na gledanju,ili ce pak pozeljeti pokazati vam kako su oni "muskarcine koji znaju sto zeni treba"!
A kad vide decke u iskazivanju njeznosti,automatski im zele pokazati kako muskarcine trebaju izgledati i sto trebaju raditi,pa ubiju boga u njima!
JA jesam da se situacija razvija na bolje,ali smatram da na drugaciji nacin to treba raditi.
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 19 ruj 2008 17:10

rece ono sto znam..prozivjeh to..ljubis se s djevojkom isad bi svak svoju... :) seronje,oli ti muski snovi dvi zene..a sa tim sto kome ostavljas..postoji biljeznik,njemu se obratit..i sve sto zelis bit ce njeno..jer u hetero brakovima,sto "nije"naglaseno kontra od propisa ide onom po nasljedstvu..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 19 ruj 2008 17:18

calypso je napisao/la:JA jesam da se situacija razvija na bolje,ali smatram da na drugaciji nacin to treba raditi.
Pa ajde onda..šta se čeka?
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 19 ruj 2008 17:27

Ice je napisao/la:
calypso je napisao/la:JA jesam da se situacija razvija na bolje,ali smatram da na drugaciji nacin to treba raditi.
Pa ajde onda..šta se čeka?
..a ljube sto da napravimo..tuc se sa neandertalcima jel se ljubimo s curom na trgu..polako..triba zakon koji ce takve neandertalce prvo po djepu pa slobodi...nista naglo...jer sranje je sa svijescu ljudi koji to ne prihvacaju..polako..vise nije covik najtanji po vratu,nego po dzepu..znaci triba nam zakon i oni koji ce to pravedno provesti...ea...sad!?

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 20 ruj 2008 05:08

Nisam ja sad rekla da idemo dizat bune i revolucije...

To je bilo više u tom smislu,da bi vi samo nešto htjeli a svi viču samo treba nam ovo..
Odnosno svi bi da netko drugi nešto napravi dok se doma sjedi i pljuje po svakom obliku aktivizma koji nije u okvirnu vama prihvatljivog
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 20 ruj 2008 18:58

ZBILJA TREBA BOJKOTIRAT ONU TVORNICU
SINOĆ NA PISTOLERU,MOJE DVIJE FRENDICE PLEŠU,ZNAČI SAMO PLEŠU ZAJEDNO,I DOLETAVA IM REDAR DA SE NE BARE TU,DA NEK IDU NEGDJE DRUGDJE
OMG
:x :x :x :x :x
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 20 ruj 2008 22:22

protiv tako zadrtih mozgova se ne moze nista. treba cekati da izumru ili pridonjeti njihovom izumiranju!!!

uvesti sve potrebne mjere u vrtice i osnovne skole, i usput bih ja osobno stavila predmet: zivot starih grka. hihi heheheheehe :D :inlove:
jelda? :)
______

Odgovorite