korektivno silovanje

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

korektivno silovanje

Post Postao/la TomBoy » 13 ožu 2009 18:55

BANDE SILUJU LEZBIJKE

"Korektivno silovanje"!?

Bande u JAR-u siluju lezbijke kako bi im "promijenili spolnu orijentaciju".

JOHANNESBURG - Bande Južnoafrikanaca siluju lezbijke u nadi da će ih tako "izliječiti" i promijeniti im spolnu orijentaciju", objavila je u petak jedna humanitarna organizacija.

"Svaki nas dan vrijeđaju, tuku nas hodamo li same i stalno podsjećaju na to da zaslužujemo silovanje", prenosi Action Aid u izvještaju riječi jedne lezbijke.

Jedna skupina za potporu homoseksualcima rekla je za taj izvještaj da svaki tjedan bude deset novih slučaja tzv. "korektivnog silovanja", samo u Cape Townu.

"Kažu: 'Ako te silujem, postat ćeš heteroseksualna, kupovat ćeš suknje i kuhati jer ćeš naučiti kako je biti prava žena'.

JAR ima jedan od najnaprednijih ustava na svijetu i prva je afrička država koja je, još 2006. dopustila homoseksualne brakove, ali na homoseksualnost se i ondje još poprijeko gleda i istospolne zajednice često proglašava "neafričkima".

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 13 ožu 2009 23:30

:o Ja ne vjerujem ej.
Normal people frighten me!

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 14 ožu 2009 15:16

Ne mogu vjerovat da se to događa u ovom stoljeću, još malo pa će nas uspavat, odvest na operaciju na kojoj će nam otvorit glavu i pojebat nam mozak.
slika

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 14 ožu 2009 16:49

oukej. :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 ožu 2009 18:25

To smeće bi trebalo zatvorit u rupu s tucetom pohotnih crnaca i orat dok ne crknu. Excuse my French, ali neke stvari samo učvršćuju moj stav o opravdanosti smrtne kazne, ali ne samo injekcijom ili drugim tzv. humanim metodama.

Ako se netko želi dodatno iznervirati, neka pogleda par komentara ispod članka na http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/juznoa ... bijke.html.

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 14 ožu 2009 18:59

Fuj fuj fuj. Pozatvarat ta čudovišta i mučiti do krajnjih granica.Toliko od mene.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la TomBoy » 15 ožu 2009 21:45

nemam običaj otvarati, pa čak ni odgovarati na teme, ali ovo nisam mogla zanemariti pa sam postala jer je čisti dokaz da je srednji vijek alive and well. nekak mi još samo u cijeloj priči fali lomača kao za vještice da se dobije potpuni dojam nazadnosti ove naše divne civilizacije.

totalno obeshrabrujuće :shakehead:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 16 ožu 2009 22:46

ne generalizirajte, to se dogadja u JAF-u, ne posvuda. cinjenica je da je to postala izuzetno nestabilna i nesigurna zemlje, ne samo za lezbe nego za sve koji se ne uklapljaju u vecinu. pay back time. crnce su jebali bijelci, sad su dobili 'demokraciju' i osvecuju se nad svima koji nisu isti.
nazalost, precesto vidjeno pravilo. klasika. ne vidim nacina da se to popravi u sljedecih bar 50 godina.
zvir i bestimja.

Zita

Post Postao/la Zita » 16 ožu 2009 23:17

call_me_slut je napisao/la:ne generalizirajte, to se dogadja u JAF-u...
sta je ovo ako ne cista generalizacija...kad se toga hvatamo ko pijan plota

radnja filma fine mrtve djevojke se dogadja u JARu? :eek: :eek:
ma ne...ideja filma je potekla iz JARa..

ajd sad ozbiljno i bez uvrede
mislim da bi se neke silovane lezbijke zgrozile na tvoj komentar (al nebi stela generalizirati) upravo zato sto NISU silovane u JARu
u guglu se moze naci tona pravih slucajeva gdje su zene silovane samo radi razloga sto su lezbijke. po cijelom svijetu...
IE-google-search

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 16 ožu 2009 23:23

Ja bih samo dodala, jer nemrem odoljet, da se radnja filma fine mrtve djevojke događa u matanićevoj glavi :o.

A što se ove teme tiče, s obzirom da žene masovno NE prijavlju silovanja, vjerujem da su takvi gnjusni zločini (i) nad lezbijkama nerijetka pojava i inače. Nažalost. Vjerujem da bi dobar broj žena trebao otići na tečajeve iz samoobrane i nositi sa sobom bar sprejeve i šokere, just in case.

Zita

Post Postao/la Zita » 16 ožu 2009 23:25

tamara3 je napisao/la:Ja bih samo dodala, jer nemrem odoljet, da se radnja filma fine mrtve djevojke događa u matanićevoj glavi :o.
ma znam..samo sam malo zlocesta :oops:
uostalom vidi se moj point

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 16 ožu 2009 23:28

Dobro, to sam shvatila, ali sam svejedno morala to reć :).

Zita

Post Postao/la Zita » 16 ožu 2009 23:31

tamara3 je napisao/la:Dobro, to sam shvatila, ali sam svejedno morala to reć :).
neka si ;)
slazem se :D
idem ja radje spat...malo sam pospana i krenki (kad nisam :D ) :osica:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Re: korektivno silovanje

Post Postao/la call_me_not » 17 ožu 2009 02:02

TomBoy je napisao/la:BANDE SILUJU LEZBIJKE

"Korektivno silovanje"!?

Bande u JAR-u siluju lezbijke kako bi im "promijenili spolnu orijentaciju".
ovo je bila tema. o ovome dakle razgovaramo. generalizacija bi rekla da se isto dogadja mnogim lezbijkama posvuda. pa bi generalno mogli reci: da, odvratni zlocini iste vrste se dogadjaju posvuda.
za one skoncetrirane, ovo se dogadja tamo. a dogadja se iz navedenih razloga. u JAR-u se isto tako dogadjaju masovna silovanja djece i novorodjencadi, jer medju lokalnim stanovnistvom postoji mit da se je to nacin kako se moze izlijeciti od AIDS-a. sto su djeca mlada, veca je sansa da se zarazeni muskarci izlijece.
hocu rec - taj strasni haos Juznoafricke Republike nema kraja i pogadja apsolutno sve nezasticene i strasna je istina da ih nista ne moze zaustaviti.

(zita aka hidden - opet zbilja sjajno pogodjena komparacija silovanja i ideje matanicevog filma :roll: )
zvir i bestimja.

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 17 ožu 2009 07:07

Da,oni u pravilu silovanje koriste kao lijek za sve.Prije svega ovoga silovanje djevica je bio jedini lijek protiv AIDS-a,pa su nakon toga dosla djeca.Lezbe ozdravljuju silovanjem,itd.Zanima me samo kad ce sebe poceti silovati,da si ozdrave glavu?
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: korektivno silovanje

Post Postao/la Hidden_soul » 17 ožu 2009 09:16

call_me_slut je napisao/la:(zita aka hidden - opet zbilja sjajno pogodjena komparacija silovanja i ideje matanicevog filma :roll: )
Koji je tebi kurac?
Sta ja imam s ovom temom?! Vidis li igdje na njoj ijedan moj odgovor/komentar/sjajno pogodjenu komparaciju!??
Daj skini se s kurca vise, raspravljaj se s onima koje vidis na temi jebote i njih prozivaj, ja nit imam sto reci za silovane zene nit znam ko skida junf onima u JAR-u, cak ni uvodni post dosad nisam procitala uopce.
Odjebite sa tim da me poistovjecujete sa zenom s kojom jesam, potpisem se obicno ako nesto pisem sa njezinog nicka, sto ne znaci da si ispiramo mozgove nit da mislimo uvijek isto i nepogrjesivo se slazemo.
Odite u picku materinu i ti i JAR i Matanic, koliko se mene ovaj topic tice.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 17 ožu 2009 12:18

Dosta svađanja, mir, kakve su ovo pizdarije? Ak se ne znate normalno razgovarat, onda ni nemojte. Dakle, stanite na loptu, inače će se tema zaključati. Hidden, simply ne možeš nekoga slat u pičku materinu, okej?

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 17 ožu 2009 17:49

jel mi zapravo pokusavamo reci (na razne manje ili vise jasne ili nejasne nacine) da je silovanje lose u bilo kojem obliku? mislim da se oko toga svi slazu. a to da razne satrapije od drzava toleriraju, dapace, poticu razne oblike nasilja, pa to znamo i na primjeru nase mile domovine.

FofL

Post Postao/la FofL » 18 ožu 2009 14:10

Pa, kad bi djelovalo, mislim da bih i pristala na silovanje kao metodu liječenja. Šteta što stručnjaci kažu da ne djeluje.

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 18 ožu 2009 14:12

Flames of love je napisao/la:Pa, kad bi djelovalo, mislim da bih i pristala na silovanje kao metodu liječenja. Šteta što stručnjaci kažu da ne djeluje.
:o
Normal people frighten me!

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la TomBoy » 18 ožu 2009 15:24

Pa, kad bi djelovalo, mislim da bih i pristala na silovanje kao metodu liječenja. Šteta što stručnjaci kažu da ne djeluje.
no comment :eek:

dany

Post Postao/la dany » 18 ožu 2009 15:51

jel to bio, kao, loš primjer sarkazma or what? :o

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 18 ožu 2009 17:13

Flames of love je napisao/la:Pa, kad bi djelovalo, mislim da bih i pristala na silovanje kao metodu liječenja. Šteta što stručnjaci kažu da ne djeluje.
Ti se mrziš što si lez/bi ili? :eek:
slika

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2009 22:34

Flames of love je napisao/la:Pa, kad bi djelovalo, mislim da bih i pristala na silovanje kao metodu liječenja. Šteta što stručnjaci kažu da ne djeluje.
okej curo-ti doista trebas psihijatrijsku pomoc ako vjerujes u ovo gore napisano
potrazi je sto prije

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 18 ožu 2009 23:04

stvarno. i mislim da ti to zita ne govori zlonamjerno. potrazi pomoc.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 19 ožu 2009 10:14

i to cim prije.

Odgovorite