Česi stradali na autocesti (I otac preminuo nakon nesreće)

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Česi stradali na autocesti (I otac preminuo nakon nesreće)

Post Postao/la Instinct » 11 kol 2009 11:20

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show ... o_browse=1


Danas čitam vijesti i naiđem na ovo. :(

Protrnula sam kad sam vidjela. Djevojka je u roku nekoliko sati izgubila majku,oca i sestru. U ovakvim slučajevima zahvalim Bogu (ili kako se već "netko gore" zove) što sam živa i što su živi ljudi koje volim.

Prestrašno.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 11 kol 2009 12:29

Zaspao za volanom. Ja baš ne kužim te ljude koji ko manijaci voze po 10, 12 ili više sati da bi tjedan dana bili na moru. Opasno je, kako za njih same, tako i za sve ostale, a po tom autoputu se uglavnom voze ko luđaci i nije čudo što se događaju takve tragedije.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 11 kol 2009 14:16

To je vec ne znam koji put da se takve stvari dogadjaju. I koliko god apeliraju na njih da stanu i odmore se, jok! Oni voze 12, 14, 16 sati i naravno da zaspu za volanom. E, jebi ga ak ti se tak zuri da nemres stat odremat pola sata sat (pa makar kraj ceste u autu ak su vec skrti ili nemaju platit neko spavanje na pol puta) da si voljan ugrozit zivote svoje dece, onda ne znam sta bi rekla!

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 11 kol 2009 19:14

Moj je prijatelj tako vozio mrtav umoran, suvozac zaspao, a onda i on na par sekundi bas dok su vozili kroz tunel. Trgnilo ga je struganje auta o zid tunela. Usra se ka nikad u zivotu i jebeno je sritan sta nije skrenuo na stranu prema autima.

Jednom se vozim s prijom na autoputu, usli u tunel i faca se odjednom pojavi i ide nas preticat. U jebenom tunelu. A jos je padao snijeg i sve je bilo sklisko. Ni deset minuta kasnije prolazimo pored njegovog auta, skrsen, probio na suprotnu traku.

Naravno, ne razmisljas koliko si stvarno ugrozavas zivot dok ti se zbog istog ne desi masivno sranje. Tako ce uvik bit..

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 12 kol 2009 17:31

strašno žalosno, za odmor u roku 15 dana, napravila sam 2 500 km

kakvi sve hajvana vidiš na cesti nevjerovatno, saobraćajna kultura nula, nije ni čudo da se dešava šta se dešava.
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 12 kol 2009 20:43

A jebemu kad je šteta dat pare da se prenoći negdje ili je šteta vremena koje bi se potrošilo da se negdje stane i odmori malo...
slika

Odgovorite