Da vas vidim sad......

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

prosvjed 15.09.2009

Idem
20
57%
Ne idem
7
20%
BMK - boli me klinac - zivim u Hrvatskoj
4
11%
BMK - boli me klinac - ne zivim u Hrvatskoj
4
11%
 
Ukupno glasova: 35

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Post Postao/la Pi » 31 kol 2009 12:03

Danas na radiju čuh onog Matijaševića iz udruge sindikata, izjavio je nešto ovako: "...onda se postavlja pitanje kompetetivnosti vladajućih"

hihi

Edit: Odlučih da idem. Iako prosvjed vode malograđani, ne želim i ja biti petite bourgeoisie.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
smailic
Postovi: 18
Pridružen/a: 15 kol 2009 12:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la smailic » 31 kol 2009 15:33

Definitivno idem :x :x :x
jer mi je dosta da me smatraju glupom ovcom bez glasa i imalo pameti u glavi , jer se nasi dragi politicari tako ponasaju prema nama , dosta mi je vise ove banana drzave , gdje jedan dan u novinama pise da smo u krizi a drugi dan nismo , cjela svijetska ekonomija je u krizi , trziste je pre zasiceno proizvodima , svugdje je koma , jedino u HR nije , ti bokca i onda nam svijet pokaze da smo u krizi i zasto i kako , a nasa glavna tema u novinama je ko je kome otel nekakav tepih.......
cisti idiotizam
:x :x :x :x :x
ok sad sam se malo smirila
jednostavno mislim da ako hocemo da se neke stvari promjene , momamo se malo trgnut i stvarno pokazat da hocemo nekakvu promjenu , a ne se samo zalit i vikat u svoja crtri zida da nam nekaj ne pase ;)

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Post Postao/la Vox Feminae » 01 ruj 2009 22:36

Pa idem. Jedva čekam, u biti. Jer želim biti dio onih koji tjeraju na razmišljanje da pričanje priča o "guljenju krumpira, izronjavanja na površinu i sl." ne pali. Više ne pali. Nažalost, trebalo je proći dosta vremena. :( I iskreno, želim da nas bude puno...da nas shvate ozbiljno. Jer jedino u velikom broju možemo biti shvaćeni na način koji i želimo.
Svaki dan se živciram u vezi politike. A izbjegavam rezime dana na telki. Toliko se uvuklo u nas.
The eyes, chico, they never lie.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 12 ruj 2009 09:28

pusiona od prosvjeda..... :roll:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 12 ruj 2009 11:21

Pa kaj nije trebao biti 15.??

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 12 ruj 2009 12:29

vjerojatno misli na ovaj u vinkovcima i...šibeniku? sve skupa 500 ljudi.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 ruj 2009 13:06

jadno..al mozda ovaj u zg bude brojniji..nego citan jutros da je Kosor i Pahora se dogovorili, oko cega, to sto slovenci ce deblokirati daljnje pregovore RH sa EU, pod koju "cijenu", nista ne pise ili ja nisam do kraja procitala?

Odgovorite