Kako prekinuti s curom na 50 načina

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Zita

Kako prekinuti s curom na 50 načina

Post Postao/la Zita » 23 lis 2009 15:40

jel vi uopce citate naslovnicu???
Klikni ovdje!

odlicno!!!
....................

– Poručite joj da je gotovo preko prijatelja ili zajedničke poznanice. To je funkconiralo u osnovnoj školi, pa zašto ne bi i sad?
NAĐITE NOVI POSAO U INOZEMSTVU. ALI NE U AUSTRIJI VEĆ NA NOVOM ZELANDU. OKONČAJTE VEZU. OKRIVITE POSAO.
NAPUNITE NJEZIN IPOD SAMO PJESMAMA KOJE GOVORE O PREKIDU.
– Recite joj dok se ukrcava na zrakoplov ili ide obaviti nešto neodgodivo. Iselite prije no što se vrati
– Lažirajte vlastitu smrt.
– Pred njom bjesomučno slušajte uvijek jednu te istu pjesmu o prekidu. Dok je slušate, upućujte joj značajne, ali sažalne poglede. Odbijte razgovarati dok ne shvati.
– Postanite Jehovina svjedokinja ili se preobratite na nekakvu opskurnu religiju poput Scijentologije i onda joj recite da ne možete biti u vezi s nekim tko je druge vjere. Ako kaže da će se i ona preobratiti, recite joj da ste se odlučile za celibat jer bog zabranjuje homoseksualnost, a odsad nadalje vi ste posvećene bogu.

:krezub :krezub :krezub :krezub

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 23 lis 2009 16:26

ništa od napomenutog.
Ja sam imala 2va prekida, i svaki je bio jasno i glasno iskreno rečen... svakako sa razlogom, Kao što je 2voje potrebno za ljubav, tako je i za prekid.
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
Robin
Postovi: 68
Pridružen/a: 31 svi 2009 23:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: na terenu

Post Postao/la Robin » 25 lis 2009 21:28

brutalno :D
zar se netko koristio ikad nekim od navedenih nacina?? ili sličnim?
koliko 'zloceste kreativnosti' ste u stanju upotrijebiti?

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 26 lis 2009 10:17

Ja nisam, ali netko sigurno jest. Kako god, tekstić je zajebancija tak da...

Avatar
_rea_
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 ožu 2008 01:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: LaiBach :)

Post Postao/la _rea_ » 26 lis 2009 12:27

hahaha, grozno :D :D
sigurna sam u to, da netko koristi ovakve metode prekidanja...
ali u realnosti, ako nisi bas najveca svinja i ono, osoba bez srca i osjecaja, to tako ne ide...
prekid je uvijek bolan, mislim da u svakom slucaju za obadvije strane...
meni recimo je bilo jako tesko zakljucit sa zadnjom curom, jer mi je bila draga, al nije bila za mene, nisam bila zaljubljena...
mislim, da bih kod ove cak i mogla bit zlobna do kraja, jer me stvarno zivcirala, njezin karakter, navike, sve...
ali imam nek osjecaj do osobe, koju pustam iza sebe, pa sam se uvijek potrudila, da njoj olaksam stvar...
uvijek se trudim razgovarat o tome, zasto nismo za skupa, objasnit zasto ne mogu bit s njom, pitat sta ona osjeca i tako...al vise od suverenog nastupa, ne mogu napravit...kad je kraj, je kraj...al sigurna sam, da s obzirom na to, da ja ne zelim bit s njom, a ona zeli, mogu joj olaksat stvar i bit obzirna...
to je najmanje, sto mogu napravit...
***"Lose everything and what is real will still remain"***

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 26 lis 2009 19:40

navedeni načini... gore ili dole... prekid je tragedija za mene. a ono što me ne ubije... me ojača u svakom slučaju.
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
Lily Bee
Postovi: 60
Pridružen/a: 24 svi 2009 16:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Lily Bee » 26 lis 2009 23:50

– Postanite Jehovina svjedokinja ili se preobratite na nekakvu opskurnu religiju poput Scijentologije i onda joj recite da ne možete biti u vezi s nekim tko je druge vjere. Ako kaže da će se i ona preobratiti, recite joj da ste se odlučile za celibat jer bog zabranjuje homoseksualnost, a odsad nadalje vi ste posvećene bogu.


:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Lily Bee
Postovi: 60
Pridružen/a: 24 svi 2009 16:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Lily Bee » 26 lis 2009 23:53

SNIMITE NOVU POZDRAVNU PORUKU NA SVOJU AUTOMATSKU SEKRETARICU: 'BOK, NISAM DOMA. AKO SI TI NINA, SPUSTI SLUŠALICU. AKO SI NEKA DRUGA I AKO SI SLOBODNA, PRITISNI 2.'


:roftl: :roftl: :roftl: :roftl:


POŠALJITE JOJ PREKIDGRAM. ZAMOLITE PRIJATELJICU DA JOJ POZVONI NA VRATA ODJEVENA U DRONJKE I PUNIM GLASOM OTPJEVA 'LOVE IS A BATTLEFIELD', PREDA JOJ PORUKU SUĆUTI I NESTANE U VIDU MAGLE.

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FleursDeMal
Postovi: 101
Pridružen/a: 25 ruj 2009 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Ljubljana

Post Postao/la FleursDeMal » 08 stu 2009 19:54

A meni nisu bili bas smijesni, osim ove

'E bok Sanja... Sandra? Sonja? Ajoj, sad se sjećam, Svjetlana, ne? Sori, jel' počinje uopće sa 'S'?

Zlocesto! :D

Al u realu stvarno se stvarno ne razkidas na takav nacin. Najbolji nacin prekida je, da si spostljiv. Al tesko ti je u svakom slucaju - osim ti vise nije stalo do nje ni 1%.

Zita

Post Postao/la Zita » 08 stu 2009 20:23

pa sad..u pravom svijetu ljudi prekidaju na svakakve (ruzne) nacine
i nebi se zacudila da su svi ovi primjeri i isprobani na nekome

Odgovorite