Precjednički izbori

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite

Za koga ćete glasati na predsjedničkim izborima?

Ivo Josipović
26
43%
Milan Bandić
5
8%
Andrija Hebrang
0
Nema glasova.
Vesna Pusić
21
34%
Vesna Škare-Ožbolt
0
Nema glasova.
Nadan Vidošević
3
5%
Damir Kajin
1
2%
Miroslav Tuđman
1
2%
Boris Mikšić
1
2%
Dragan Primorac
3
5%
 
Ukupno glasova: 61

Avatar
Raging cat
Postovi: 268
Pridružen/a: 06 stu 2009 12:21

Post Postao/la Raging cat » 11 stu 2009 00:12

da, ti si uletila-bio je komentar na far out.
I inače ljude procjenjujem tako. Ostalo mi je, vjerojatno, jer sam rano počela živjeti sama i nekad bi mi doslovno život ovisio o točnoj procjeni ljudi.
Neke sitnice u ljudima, meni će bit bitne. Stvorit povjerenje. Poštovanje, nešto. Ne mogu birati čovjeka da mi bude predsjednik ako me ne impresionira, uljeva povjerenje i ako ne osjećam neko poštovanje.
Iskreno, da mogu, opet bi glasala za Mesića. Eto. Svi ostali rekla-kazala obećala materijali mi nisu presudni. Presudan mi je način na koji će on to reći, braniti, objasnit. Vrijeme koje će posvetit nekim stvarima. Način na koji oizlazi iz grešaka. Puno malih sitnica...
Pa, Primorac.

Avatar
pussy_galore
Postovi: 21
Pridružen/a: 30 stu 2008 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: promjenjiva

Post Postao/la pussy_galore » 17 stu 2009 07:05

call_me_slut je napisao/la:mene stvarno STVARNO zanima dal hrvati puse ove pizdarije
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide ... 58485.aspx
Nenadjebivo!!! Hahaha!
Bandić na Pantovčaku, Kerum u Splitu, Mamić u Zagrebu! E sad mi je iskreno žao što ovo sveto trojstvo više ne može pojačati i Đapić u Osijeku. :cry:
Užas.
Nego, Pusić ima moj glas u prvom krugu, a ako ne prođe u drugi, Josipović. Treća opcija jednostavno ne dopire do mene, a nadam se da IPAK neće ni do većine Hrvata. Razmišljala sam i o "rasipanju" glasova, međutim, odbijam razmišljati taktički ako zaista želim vidjeti Vesnu Pusić kao predsjednicu, te ujedno smatram da će dostojanstveno predstavljati ovu državu.
I tak.. :P

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 17 stu 2009 10:53

e zajebala si se. dopiru opcije do hrvata.
hebrang vodi u dalmaciji!
bravo moji!!! :puke:
zvir i bestimja.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 17 stu 2009 12:27

taj nas kraj je stvarno da se covjek ispovraca. odvratno.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Nyx » 17 stu 2009 14:03

Nije mi jasno na koju je foru hebrang skupio 140.000 potpisa?!
Zar su zaista ljudi u ovoj drzavi toliko primitivni,zadrti i neobrazovani da daju glas isto takvoj osobi?! :puke:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 17 stu 2009 14:28

Ja se čudim samo vašemu silnom čuđenju :o.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Nyx » 17 stu 2009 14:50

Ma nije da sam tolko iznenadjena kolko sam navikla onako naivno ko dijete vjerovat u dobrotu i takve gluposti.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 17 stu 2009 15:36

Nyx je napisao/la:Ma nije da sam tolko iznenadjena kolko sam navikla onako naivno ko dijete vjerovat u dobrotu i takve gluposti.
pogledaj nas prosjek godina i onda pogledaj prosjecnu obrazovanost. onda uzmi u obzir na koji nacin ljudi biraju kome ce dati svoje glas. i eto.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Nyx » 17 stu 2009 15:44

far out je napisao/la:
Nyx je napisao/la:Ma nije da sam tolko iznenadjena kolko sam navikla onako naivno ko dijete vjerovat u dobrotu i takve gluposti.
pogledaj nas prosjek godina i onda pogledaj prosjecnu obrazovanost. onda uzmi u obzir na koji nacin ljudi biraju kome ce dati svoje glas. i eto.
Sjecam se bilo je nedavno na dnevniku,kao statisticki za hdz glasuju ljudi iznad 60 i obicno sa zavrsenom samo osnovnom skolom,kakti sokantno.

Avatar
Kali
Postovi: 121
Pridružen/a: 29 pro 2008 15:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la Kali » 17 stu 2009 17:21

Zato nam i drzava je u takvom stanju :roll:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 17 stu 2009 18:03

tamara3 je napisao/la:Ja se čudim samo vašemu silnom čuđenju :o.
:D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
pussy_galore
Postovi: 21
Pridružen/a: 30 stu 2008 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: promjenjiva

Post Postao/la pussy_galore » 17 stu 2009 18:04

Znači Hebrang iskače Hrvatima k'o džoker iz rukava, sasvim (ne)očekivano.. :eek: Kako sam samo njega zaboravila.. :(

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 stu 2009 10:08

far out je napisao/la:pogledaj nas prosjek godina i onda pogledaj prosjecnu obrazovanost. onda uzmi u obzir na koji nacin ljudi biraju kome ce dati svoje glas. i eto.
Ma kakva obrazovanost, to su mitovi i legende u smislu da netko tko je obrazovan bira, recimo to tako, pametniju ili bolju političku opciju.
Hrvati jednostavno vole da ih se guzi, i to beskonačno, uživaju biti podređeni. To dokazuju rezultati gotovo svakih izbora, i lokalnih i parlamentarnih i tako dalje. Ja bih samo rekla da su neinformirani, inertni i pasivni. Uglavnom. I nije da živimo samo u razdoblju političke tranzicije, već i svake druge. A tranzicija svijesti može bome potrajati, čak mi se čini da se stvari u nekim aspektima kreću prema natrag. Aaaaaaaaargh, neću više.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 stu 2009 11:53

hebrang bi navodno rehabilitirao bastinu gojka suska :o sta znaci lajk wot? da ce opet popaljivat pare iz ministarstva obrane? :o
i gledam onog miroslava tudjmana...blagi boze, cisti uzas sta ocevi mogu napravit mentalnim sklopovima svojih sinova. a prije 20 godina je bio cist fajn profesor.
zvir i bestimja.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 stu 2009 18:07

vidim pusika umalo sustize milog covjeka josipovica :o jel to zato kaj je zensko?
jebesmumater ak necu potegnut do svoje izborne baze da i ja zaokruzim nekga.
zvir i bestimja.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 18 stu 2009 19:47

tamara3 je napisao/la:
far out je napisao/la:pogledaj nas prosjek godina i onda pogledaj prosjecnu obrazovanost. onda uzmi u obzir na koji nacin ljudi biraju kome ce dati svoje glas. i eto.
cut
ja osobno smatram je to vrlo bitno. mislim da medju onima koji su obrazovani ima manje inertnih, pasivnih, zatvorenih i neinformiranih. ne govorim da ih nema, vec samo da ih ima manje.
isto tako obrazovanje kod nas ne znaci isto sto i obrazovanje u npr. njemackoj (bar ne za mene). vecina ljudi u hrvatskoj nema ili ima samo zavrsenu osnovnu skolu.

a to da su hrvati jadnici koji znaju funkcionirati samo pod necijom cizmom je istina, citava nam je 'slavna' povijest takva.

ne moramo se sloziti, ali ja smatram da je obrazovanje jedna od najbitnijih odrednica.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 19 stu 2009 18:01

mislim da ima i strasnijih opcija. sto je samo po sebi strasno. npr. bandic ili hebrang. ne znam sta mi je od toga uzasnije.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 21 stu 2009 12:10

I? Ko je gledo sučeljavanje? Ja sam zaspala nakon sat vremena.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 21 stu 2009 12:33

Ja nisam izdrzala ni minutu.
Spopala me zelja za Warcraftom.
Onako, zamisljam, kupim vojsku, nabrijem ih sve i onda na Pantovcak i na Sabor, knightovi tuku, a seljake sve saljem u rudnik.
I presla jos jedan nivo.

Fakat, svaki izbori me podsjete na onaj vic kako sadist muci mazohista:

Mazohist: Muči me!
Sadist: Neću! :twisted:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 21 stu 2009 20:20

tamara3 je napisao/la:Ja se čudim samo vašemu silnom čuđenju :o .
bas tako
lana je napisao/la:mislim da ima i strasnijih opcija. sto je samo po sebi strasno. npr. bandic ili hebrang. ne znam sta mi je od toga uzasnije.
i bas tako.

a sto kazete na ovo http://www.stopbandic.com/ :D
"I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by."
backspace je napisao/la:ma joj, najradije bi se resetirala...

iwy
Postovi: 108
Pridružen/a: 30 ruj 2008 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: somewhere

Post Postao/la iwy » 23 stu 2009 17:09

za profesora josipovića sam. em što mi predaje em što mislim da je sposoban učiniti državu pravednom, bez obzira što izgleda ponekad flegmatično. :)


ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 26 stu 2009 12:58

Predomislila sam se - necu glasati za Pusicku ma makar probudila to jutro kao frankenstein sastavljen od Sanje Sarnavke, Đurđe Kneževic i Bojane Genov
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 26 stu 2009 13:06

Zašto?

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 26 stu 2009 16:42

Zato jer se jucer ko zadnja proracunata flundra nabila na Cvjetno i od baba-ine akcije o silovanjima napravila svoju predizbornu kampanju.

Ako kazes da je to ok i da ona podrzava zenska prava - bla bla bla, samo cu te podsjetiti sta je rekla kad je Anto Nobilo ispizdio zenu pa to stiglo u novine:
“Nobilo je dalje član HNS-a” – izjavila je u predsjednica HNS-a, Vesna Pusić – “i na sudu je da riješi stvar, ako je sve uopće istina”. Osim toga, kaže predsjednica, “mi nismo KGB i ništa nećemo poduzimati”.

I da, 16 dana aktivizma protiv nasilja nad zenama se odrzava svake godine - a eto ona uhvatila priliku da se bas OVE ukljuci u te manifestacije....
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 26 stu 2009 17:11

Uh što si stroga :D.
Ja sam joj na zid na FB-u nakeljila link o onoj jadnici kojoj su dosudili 2 godine jučer, za diskusiju, međutim još uvijek nula bodova.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 26 stu 2009 17:55

pa jesam, stroga sam jer je meni stvarno ogavno da netko na konto jadnih silovanih zena grabi politicke poene a u stvarnosti nije spreman pomoci tim zenama.

U situaciji sa Nobilom imala je priliku stati (barem verbalno ako nikako drugacije) na stranu zlostavljane zene, ali je njoj onda bio vazniji interes njene stranke i Nobilove funkcije u njoj.

Kako joj vjerovati da ce biti postena u drugim stvarima kada se spotakla na tako zivotno banalnoj stvari koju je bez ikakva rizika hladno mogla osuditi a da joj nitko ne zamjeri....

Ja tako donosim sud o politicarima i u ovom trenutku prije bih glasala za Bandica nego za nju i Josipovica. On jeste lopina ali se barem ne pretvara da nije za razliku od ovo dvoje....
(ne brini necu glasati za njega)
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 27 stu 2009 16:12

E sad si zbilja zabrijala s bandićem :o.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 27 stu 2009 19:05

on se pretvara da je apsolutno sve na ovom svijetu, samo ne ono sto je. i glasala bi prije za lucifera him/herself nego za bandica. mi smo vjecno u politickoj dilemi "koje govno manje smrdi", ali ovdje zbilja ima nekih govana u kampanji koja meni malo previse smrde.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 28 stu 2009 14:06

Ma naravno da nikad ne bih glasala za Bandica. To je bio samo ilustrativni prikaz koliko mi je zasmetalo Vesnino i Josipovicevo lesinarenje.

Cinjenica jeste da ova predsjednicka kampanja pokazuje koliko smo duboko upali u septicku jamu jer je sve sto se nudi ko da je na smecu skupljano
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Odgovorite