Ne cijepite se protiv gripe jer ćete biti mikročipirani!

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Ne cijepite se protiv gripe jer ćete biti mikročipirani!

Post Postao/la tamara3 » 12 stu 2009 21:05

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... irani.html

Donedavni franjevački pučki misionar i vrlo popularan propovjednik poručio je vjernicima da se ne cijepe protiv svinjske gripe jer će biti – mikročipirani!
- Postoji masovni plan za uništenje čovječanstva, a dijelovi tog plana su različite epidemije i zaraze. Samo cjepivo protiv svinjske gripe, koja sada izaziva masovnu histeriju, u sebi ima mikročip kojim nas se želi kontrolirati - kazao je, navodno, fra Miroslav Bustruc koji je na misnom slavlju gostovao kod kolege i prijatelja don Jure Zubovića, župnika Pridrage.


Oho, zanimljivo :o.

afrathevamp

Post Postao/la afrathevamp » 12 stu 2009 22:17

Wow, teorije zavjere :eek:
navodno je smak svijeta 2012....treba ubrzat planove :D

Avatar
MeaCulpa
Postovi: 288
Pridružen/a: 07 srp 2009 09:51

Post Postao/la MeaCulpa » 12 stu 2009 22:32

taj lik je očito Zeitgeist gledao

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 13 stu 2009 07:31

taj lik je ocito pacijent. ne sumnjam da je veoma popularan.
zvir i bestimja.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 13 stu 2009 15:13

kako ti ljudi mirno spavaju?
ne boje li se svojih jastuka? svojih dekica?
isuse.
mene to uzrujava.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Nyx » 15 stu 2009 13:02

To je u svakom slucaju pretjerano i mislim da je covijek ocito gledao neki intervju za davidom Ickeom ali cinjenica je da to cijepivo nije odobreno i da moze biti stetno,isto tako je cinjenica da su ljudi previse glupi da se oko svinjske gripe dize umjetno izazvana panika koja sluzi u svrhu toga da bi odredjene farmaceutske kompanije imale veci profit. :roll:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 15 stu 2009 13:53

The Best Of što sam ja čula na nekoj propovjedi - i to je bilo sve u jedno te istoj, ove godine (svećenik je u 30im godinama, pa nije od starosti ishlapio, vjerojatno samo munjen ili je bio na nečemu):

* Bilo je slučajeva da su ljudi jeli hamburgere u Mc Donaldsu i morali ići na egzorcizam.
* Ako netko tko je opsjednut vragom stane pored nekog tko se upuštao u grešne predbračne odnose, dobit će intenzivni napad nečastivog (taj koji je već opsjednut).
* Primanje hostije na ruku a ne na usta je djelo masonske zavjere
* Djeca onih žena koji su imale abortus će biti suicidna i ta suicidalnost će se nastaviti na više generacija
* Biskupi su se odmaknuli od Boga i povezali s masonima (Dan Brown?).

Dajte i vi neke bisere:)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 stu 2009 15:47

meni je doista fascinantno kak ce neka katica iz donjeg dudovca (53) zabrijat kak je ona nekom bitna i kak nju netko zeli kontrolirat nekim cipom :o kak ti mali nebitni mravi misle da njih netko zeli kontrolirat i to ni manje ni vise neg cipovima.
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 stu 2009 15:55

Nije ona osobno bitna kao osoba s imenom i prezimenom, ali je dio mase koja jest. Kad masu ("narod") možeš kontrolirat i upregnut onda je to super, imaš moć, to se zna i dokazano je kroz povijest i na globalnoj razini i svakako (politike, religije, društvena uređenja, ratovi, ...) . Ne znam, naravno, je li tu posrijedi mikročipiranje ali cijela panika i situacija s tim cjepivom su prilično čudni.
Ko što rekoh, nije baš sve suluda teorija zavjere, bar ja tako mislim.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 stu 2009 16:00

na zalost, mislim da su stvari mnogo realnije. i svode se uglavnom na profit, dakle pare i lupetanje.
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 stu 2009 16:04

Pa to se i radi zbog para, između ostalog.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 stu 2009 16:06

at the end of the day it's all about money, sex or power. to je uvijek sustina svih dogadjanja. nazalost. jebiga, ja sam odvratan realist.
zvir i bestimja.

Avatar
Kali
Postovi: 121
Pridružen/a: 29 pro 2008 15:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la Kali » 16 stu 2009 16:01

:thumbup:

Ja se osobno necu cijepit, ko voli nek izvoli; manje se gripe bojim nego cijepiva ali ne zbog masovnih zavjera i slicnog nego mi se jednostavno cini da to uopce nije napravljeno kak se spada vec je sklepano u podrumu neke od farmaceutskih kompanija na brznu kako bi hrpa ovcica trovanih medijskim izbljuvcima kupovala cudne mjesavine i pritom bila sretna. Fuj :puke:

btw. bila sam bolesna prije nekog vremena i nastala je sveopca parada... Tresla se brda rodio se mis; samo je nekakva viroza bila u pitanju. :roll: Puna mi ih je kapa vise... Sve je svinjska gripa. Slomis prst i zele te cijepit... Ma strasno! :osica:

Avatar
pussy_galore
Postovi: 21
Pridružen/a: 30 stu 2008 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: promjenjiva

Post Postao/la pussy_galore » 17 stu 2009 06:24

A sada malo subjektivnog..
U cijeloj toj priči, meni se nekako baš svidjela čvrstina i hrabrost u nastupu poljske ministrice zdravstva Ewe Kopacz! Žena je iskočila iz monotone globalne političke strukture koja se bez valjanih znanstvenih dokaza i podataka priklanja širenju panike i potiče cijepljenje stanovništva protiv svinjske gripe. Jedna od rijetkih javnih kritika onoga o čemu mnogi pričaju samo neslužbeno, naravno - o farmaceutskim lobijima, tome da cjepivo nije testirano, potpunoj enigmi o njegovom sastavu kao i činjenici da proizvođači ne žele preuzeti odgovornost za eventualne nuspojave svojeg sumnjivog proizvoda.

A kojeg mi mlatimudana imamo za ministra.. Čak štoviše - napredovao je!
:roll:

Avatar
Lily Bee
Postovi: 60
Pridružen/a: 24 svi 2009 16:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Lily Bee » 17 stu 2009 10:45

u mojoj firmi vec njih petoro ima svinjsku gripu... :aaaargh: :negoduje: :negoduje: :panic: :panic: :panic:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 17 stu 2009 10:50

pussy_galore je napisao/la:A sada malo subjektivnog..
U cijeloj toj priči, meni se nekako baš svidjela čvrstina i hrabrost u nastupu poljske ministrice zdravstva Ewe Kopacz! Žena je iskočila iz monotone globalne političke strukture koja se bez valjanih znanstvenih dokaza i podataka priklanja širenju panike i potiče cijepljenje stanovništva protiv svinjske gripe. Jedna od rijetkih javnih kritika onoga o čemu mnogi pričaju samo neslužbeno, naravno - o farmaceutskim lobijima, tome da cjepivo nije testirano, potpunoj enigmi o njegovom sastavu kao i činjenici da proizvođači ne žele preuzeti odgovornost za eventualne nuspojave svojeg sumnjivog proizvoda.

A kojeg mi mlatimudana imamo za ministra.. Čak štoviše - napredovao je!
:roll:
:thumbup:
zvir i bestimja.

iwy
Postovi: 108
Pridružen/a: 30 ruj 2008 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: somewhere

Re: Ne cijepite se protiv gripe jer ćete biti mikročipirani!

Post Postao/la iwy » 23 stu 2009 17:21

tamara3 je napisao/la:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... irani.html

Donedavni franjevački pučki misionar i vrlo popularan propovjednik poručio je vjernicima da se ne cijepe protiv svinjske gripe jer će biti – mikročipirani!
- Postoji masovni plan za uništenje čovječanstva, a dijelovi tog plana su različite epidemije i zaraze. Samo cjepivo protiv svinjske gripe, koja sada izaziva masovnu histeriju, u sebi ima mikročip kojim nas se želi kontrolirati - kazao je, navodno, fra Miroslav Bustruc koji je na misnom slavlju gostovao kod kolege i prijatelja don Jure Zubovića, župnika Pridrage.


Oho, zanimljivo :o.
ma da, koje gluposti. ali slažem se da je malo prenapuhano to oko svinjeske gripe.. :!:

Odgovorite