Sanader se vratio udarom na Kosor

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Sanader se vratio udarom na Kosor

Post Postao/la tamara3 » 03 sij 2010 18:03

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... Kosor.html

Na izvanrednoj press-konferenciji održanoj u podne u HDZ-u odbjegli premijer Ivo Sanader najavio je svoj povratak u aktivnu politiku te prilično oštro kritizirao aktualno vodstvo HDZ-a na čelu s Jadrankom Kosor.

Odvratni egomanijak, nadam se da će se zaletjeti u zid takvom silinom da ga više ni tjelohranitelji neće moći podići.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 03 sij 2010 18:06

Koliko god tu zenu ne podnosila, ali napravila je vise dobra nego ovaj Juda..al nek rade sto zele, meni sve tu smrdi na podjelu HDZ-a, ako to zele nek si to rade, meni nece biti zao ionako ih ne podnosim.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 03 sij 2010 18:11

Meni smrdi na pokušaj destabilizacije ove jadne zemlje koja je ionako u kurcu. Da je samo hadeze, bolio bi me đon, ovako mi se to nikako ne dopada.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 03 sij 2010 18:15

A ne znam, koliko cujem Mesic je spreman raspisati i prijevremene izbore ukoliko se ovaj vrati, mozda bi to bilo i najbolje..zbilja mislila sam da ogavniji ne moze biti nakon onakog odlaska, ali sad vidim da moze, nit je njemu kako mi se cini stalo do stranke ni do drzave nego do vlastite guzice :roll:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Post Postao/la DEFIANCE » 03 sij 2010 18:24

Odvratni egomanijak, nadam se da će se zaletjeti u zid takvom silinom da ga više ni tjelohranitelji neće moći podići.
:respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

Avatar
swoosh
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 pro 2008 16:54

Post Postao/la swoosh » 03 sij 2010 18:44

slika
[/quote]
Don't get up gentlemen. I'm only passing through

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Post Postao/la DEFIANCE » 04 sij 2010 14:43

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ceka ... 68350.aspx
Jel to konačno neko došao pameti?

Avatar
rogerB612
Postovi: 62
Pridružen/a: 31 pro 2009 09:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la rogerB612 » 04 sij 2010 15:15

ne pratim politiku, i ljude te uglavnom po vibri "procijenjujem"

a taj mi je odvuvijek bio ljigav, pa nek odjebe :)

nek su ga izbacili (ak jesu)

catpower
Postovi: 16
Pridružen/a: 23 lip 2009 20:01

Post Postao/la catpower » 04 sij 2010 20:21

Ova vijest da su Sanadera izbacili iz stranke uljepšala mi je dan! To je stvarno dobar početak godine,savršeno!!!

afrathevamp

Post Postao/la afrathevamp » 04 sij 2010 21:26

Lassie se ne vraća kući.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 05 sij 2010 20:07

Ne vraca. A Kosorici svaka cast. Nikad u zivotu nisam bila od HDZa ni u kom segmentu njihovog djelovanja, ni od HDZa, niti ikojeg njegovog dijela, ali ona je pokazala vise muda nego ikad ikoji politicar u ovoj zemlji. Ovaj je njen cin ravan onome kada je Mesic umirovio generale koji su poceli malo previse pruzati jezicine. Svaka joj cast! Nisam ni sanjat mogla da cu ikada to reci za Kosoricu, ali svaka joj cast!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 05 sij 2010 21:24

Slicnog sam razmisljanja, iako je ta zena donijela niz nepopularnih mjera i izazvala niz ljutitih reakcija u javnosti, u ova dva dana velika vecina u hrvatskoj bila je uz nju, ma kojoj god stranci pripadali (mislim na obicne gradjane, ali i veci dio politicara).

Samo sve mi se cini da ovomu nije kraj, ne vjerujem da ce Sanader i njegove pristalice tek tako odustati ..

Sto je Sanader mislio, postavit cu je za zrtveno janje, ..bome se s*ebo, nije janje nego lavica :D

eto i cudo se desi

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Post Postao/la DEFIANCE » 05 sij 2010 22:19

nikad nisam bila neki njezin pristaša ali svaka joj čast na potezu,pokazala je da nije ničija marioneta!!!

afrathevamp

Post Postao/la afrathevamp » 05 sij 2010 22:23

DEFIANCE je napisao/la:nikad nisam bila neki njezin pristaša ali svaka joj čast na potezu,pokazala je da nije ničija marioneta!!!
slažem se.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 06 sij 2010 00:49

sanader vise nema sta. kao i svi previse bahati ljudi, precijeno se. a ona je reagirala kako i treba - brzo i zestoko. i sad ce je se bojat oni koji su jucer jos bili sanaderovi pristase, kao npr. petar selem koji je bio ona najgora vrsta picke, tzv. suzdrzan, ali se onda pojavio na kosoricinoj presici. dobar potez, kosorica, dobar potez! pomela je pod sa sanaderom. a najgore od svega je reagirala opozicija. da ima iole politicke kulture u ovoj zemlji, onda se oni ne bi pravili da su to "unutarnja previranja HDZa", nego bi cestitali Kosorici. ali posto kulture nema, nikakve, pa ni one politicke, onda su oni, govna ko sto jesu, presutili sve skupa ili dali neke mlacne komentare. kakav mentalitet, takvi politicari. kenjavi i nikakvi. i zato mi je drago da je bas, eto, jedna zena (pa bila taman i iz redova HDZa) pokazala muda!

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Post Postao/la pihach » 06 sij 2010 11:57

mene je zena osvojila sa 'sutra je novi dan, kako bi rekla scarlett o'hara'..
jaca jaca jaca! :D
iako sam lijevo orijentirana, mogu priznati da mi se njihove reakcije na jacu nisu svidjele. Odmah su krenuli sa vanrednim parlamentarnim izborima, kako bi se docepali vlasti, bez da malo racionalnije sagledaju situaciju i daju zeni podrsku.
No, Josipovic je bio realniji (mozda zbog predjs. utrke) i rekao da ne vidi krizu i da je uz premijerku.
Ah, politika..

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 07 sij 2010 03:03

da se docepaju vlasti! pa imali su prakticki dobivene izbore u rukama pa su napravili sve sto je ljudski i neljudski moguce da izbjegnu tu sudbinu kletu. opozicija u hrvata je najbolja pozicija! imas grandiozno veliku placu, plus 5,6 raznih odbora na kojima se kupi jako dobra lova, sjede tamo, seru pizdarije, kritiziraju sto treba i sto ne treba, a odogovornost nemaju nikakvu. pa to je ab fab, nema bolje!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 07 sij 2010 10:36

Taj Milanović je takav seronja da ga svijet nije vidio. Još ću zbog njega postati glasačica HDZ-a.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 07 sij 2010 22:07

ja se slazem s lanom. mislim da je ovo napravljeno namjerno kako bi se popularizirala jadrnakica ( a samim tim i hdz) kako bi sprijecili prijevremene izbore i osigurali si iduce, polaganim, ali sigurnim korakom.

sto se milanovica tice, to je takav idiot. ja zbilja ne znam sto se tom tipu jos treba posluziti na pladnju da on ima nekakvu reakciju. strašno.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 08 sij 2010 02:03

Da se Milanoviću stavi sve na pladanj, on bi, onako trapav, taj pladanj prevrnuo. Pokušavam se sjetiti jedne situacije koju je sjajno odigrao.
....
....
if...
....
then...
...
until...
...
..
:?
..
nope.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 08 sij 2010 10:41

far out je napisao/la:mislim da je ovo napravljeno namjerno kako bi se popularizirala jadrnakica (a samim tim i hdz) kako bi sprijecili prijevremene izbore i osigurali si iduce, polaganim, ali sigurnim korakom.
Kako :o?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 sij 2010 12:55

Pa mozda far out nije u krivu, ako uzmes koliko je ovim potezom povecana popularnost Kosorice, a i samog Hdz-a, i koliko ce joj ovaj potez sa Sanaderom pri svakom sledecem nepopularnom i negativnom potezu, a bit ce ih mnogo ove godine vec od proljeca, gledat ce se kroz prste, ovo bi zbilja moglo biti izlazirano, Sanader prakticki nije nista izgubio i tako je vec samom ostavkom postao omrazen, mozda je ovo bio vjetar u jedra Hdz-u i Kosorici.. mozda je ovo dio moje maste, mozda je sve gledam kao neku urotu, al ne vjerujem da je se Hdz toliko promjenio ili ce se, dok god je Šeksa, Kalmete, Hebranga i ostalih omrazenih faca, biti neki nova odlucnija, cistija i pravednija stranka.
Ne znam po kojoj racunici je Hebrang zbroji glasove Vidosevica, Primorca i svoje, kao pobjedu vec u prvom krugu, ali sami izbori su pokazali, da je Hdz pao na dno.
Tako da koliko god mi bio drag Kosoricin potez, ipak ce ostati toliko upitnika iznad cijele te afere, od neobjasnjenog odlaska Sanadera, pa do njegovog pokusaja vracanja.
Kroz jedan period, mozda i doznamo, sto je i tko je iza svega ovog!
A sto se tice korupcije i njihove tzv borbe protiv, mogli bi sami prosetati do Remetinca svi od glavnog, pa nadalje.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 08 sij 2010 13:27

Ne bih baš rekla da je sanader takav altruist da bi se namjerno stavio u poziciju najomraženijeg tipa u državi (pa i šire), pa mi ta teorija urote nikako ne drži vodu, a budući da mu se polako steže omča oko vrata, ne bih rekla ni da stoji ovo da "nije ništa izgubio".

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 sij 2010 13:54

Tko bi ga znao, al opet pogledaj, samo budala bi otisla, bez isprike, recenog razloga, a da ne ocekuje da ce ga narod ipak zamrziti, jer ga ostavlja kad je najgore. A jos veca budala, da misli kako ce mu se oprostiti taj potez. Opet, tko zna mozda je zbilja toliko glup, da se ponadao da ce se vratiti kao princ na bijelom konju. U toj politici toliko je vukova i lisica, da ne vjerujem u ovaj kokosiji korak i kako svaki ucinjen korak nije vec pomno razradjen i dio necijeg plana. Kako si napisala steze mu omca oko vrata, sto mislis kolika ce mu kazna biti ako -ako mu ikad dokazu krivnju i osude, smatras li da ce ostat siromah. Mozda do sada, nismo imali premijera tj. bivseg optuzenog za korupciju, al sjetimo se ne tako davno optuzene ministre, bome ne vidim im vratove kako vise o omci, nego eno ih kao menadjeri, poslovnjaci, mozda nisu direktno u politici, al sigurno ucestvuju u njoj iz sjene. Sjeti se Pasalica..
Zeljela bi iskreno vjerovati kako je sve ovo istina i da se mijenja na bolje, al kako da dodje do promjene na bolje, kad su svi omastili brk u lopovluku i sad ce kao da sude tj. prepuste pravnoj drzavi da radi svoj posao?
"Fratar, fratra ne osudjuje"
Al evo stavit cu ruzicaste naocale slika
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 08 sij 2010 14:04, ukupno mijenjano 1 put.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 sij 2010 14:02

pardon, htjela sam ispraviti nesto pa sam greskom quotala :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 08 sij 2010 14:37

Pa ja za početak ne mislim da u vladajućoj stranci uopće postoji takav trust mozgova koji bi takvo što smislili, a kad tome dodam sanaderovu beskonačnu aroganciju i sve što smo dosad od njega vidjeli... ne... ne, i dalje mi ne drži vodu.
Ne isključujem jer ne mogu znati, ali nije mi vjerojatno.

I taj "narod" kojeg spominješ se, koliko me pamćenje služi, nakon njegova odlaska uglavnom fokusirao na pljuvanje po "Suzani", kako su je "od milja" zvali.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 08 sij 2010 15:57

tamara, samo teorija, ne mora uopce biti istina.
s jedne strane je nemoguce da je toliki alturist, ali s druge strane on nije glup (uz to dodaj ogromnu kolicinu narcisoidnosti i samopromocije proteklih godina) da napravi sto je napravio bez nekog posebnog razloga-znao je kako ce to zavrsiti.

a odgovor na pitanje kako....pa kod nas je barem sve moguce, bandic u drugom krugu, kerum kao gradonacelnik...ovaj narod puši sve, a suzana nije glupa i zna što ih pali.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 sij 2010 18:01

Kao sto far out kaze, to je samo teorija ne mora biti istina.

Tam3 ti podcjenjujes mozgove iz hdz-a, netko tko 20g. vlada ovom zemljom, pokrade sve sto se moze i unisti pod krinkom sto rata, sto " nismo mi krivi" i te kako je sposoban za sve i svasta.

Istina je da su Jacu tj. " Suzanu" pljuvali, pa ni mi tu na forumu nismo bili nista bolji, rijetko tko je vjerovao u nju, jos nakon onih "bisernih" odluka njenih ministara, koje je jos dodatno kostalo gradjane, pa su ih opet vracali na staro, zabrane, nameti, normalna reakcija je bila ljutnja naroda.

A na sanadera su svi bili ljuti i isto ga prozivali od kukavice do jos gorih naziva, sto u medijima, sto u narodu.
I kad pisem narod, mislim na one koji zive u ovoj drzavi.

Ako Jaca makne Kalmetu (koji drzi mnoge na svojoj strani) i jos, skine sa proracuna, one koje novac odnose preko granice i jos mnoge na drzavnoj sisi koji nisu smjeli biti, i odmakne crkvu od drzave, onda ..bit ce Jaca Carica, prelazim u Hdz odmah :o , al to je SF :D

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 08 sij 2010 19:08

ako smijeni ove ministre za koje se prica da ce ih smijeniti 'zbog korpucije' dobit ce jos jedan veliki plus, kao i onaj kojeg je dobila za sanadera. nije nemoguce, samo to hocu reci. :)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Post Postao/la Popeye » 08 sij 2010 19:32

svaki put kad vidim neki dobar jadrankin potez, smuci mi se zivot. jos ce HDZ pobijediti i na sljedecim izborima, god forbid!

Odgovorite