Kako i kamo na spoj u besparici?

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Gost

Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Gost » 06 ruj 2010 09:16

U članku na naslovnici se spominju odlazak na kavu, biljar, sladoled, šetnja gradom, volontiranje, kino, utakmica...

Navelo me na razmišljanje, jer sve to radim bez obzira na lovu u džepu... i kad sam ju imala i kad nisam, uvijek sam birala manje-više isto.
Ne znam dal to znači da sam cheap, ali u svakom slučaju upalilo je. :D

Koje su vaše metode, što izabirete za prvo mjesto susreta, drugo, treće?
Trudite se impresionirati skupim večerama, ili ste tip za sjesti na klupicu i razgovarati u Maksimiru?

Link na članak (sigurno će biti koristan): http://www.crolportal.com/1/index.php?o ... &Itemid=93

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la jpeg » 06 ruj 2010 09:26

da, skuzim da idem na spoj na pivu/kavu, sve ove aktivnosti radim kroz vezu, ne na spojevima. ne radi love neg mi taj nacin nije spojevit. na vecere van inace ne volim ici ni sa frendovima tak da to nije mjerilo isprsivanja.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Kroacija » 06 ruj 2010 12:25

obicno kombiniram s hranom :D kada budem imala placu, brijem da cu onog do kog mi je stalo izvoditi na vecere. :) kad bih imala stan, vjerojatno bi se trudila organizirati i kuhati u stanu pa pozvati. prakticnije je i kreveti su blize. :D
trenutna situacija je takva da nemam nist osim auta (koji i nije bas moj) i to me malo jebe. :/

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la ticklebook » 06 ruj 2010 15:47

Kuham doma bez obzira na financije. Nekako je intimnije.
Volim i old-fashioned dateove. Restorane koji možda nisu razvikani ali imaju super hranu, fine birceve, kina...Volim spontane duge šetnje. i to sve volim i bez dateova i bez obzira na financije :D
Da me se pozove na pivo u alkić-birc, gay bar u kojem su borgovski shane style lezboidi ili me se dovede na mjesto gdje izlaze cure čije su mame otprilike godište moje ex (čast jednom izuzetku, koji će se prepoznati :) )..
OMG... Ne bih...
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la pihach » 06 ruj 2010 16:50

za prvi dejt mi je idealna setnja gradom, uz sladoled ili chips :)
zasto? zato kaj se ne moramo gledati u oci, ako ponestane tema uvijek mozemo komentirati prolaznike i sjetiti se necega pa zapoceti konkretan razgovor.
kino mi je tipicno ali isto pri vrhu omiljenih mjesta za dejt.
ovo sa stadionima i galerijama mi je najriskantnije jer je pitanje ukusa.
mislim da se s filmom i setnjom nemre fulati :pivo:

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la alice » 06 ruj 2010 17:15

jednu sam djevojku vodila na prvi dejt na večeru, ali moram priznati da mi je najljepši dejt bio cjelodnevna šetnja. dakle, najbitnije tko je s tobom, a ne toliko kamo. a ja baš volim šetnju! po mogućnosti uz coffee to go :D
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
LoveAngel
Postovi: 624
Pridružen/a: 21 pro 2009 16:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la LoveAngel » 06 ruj 2010 17:59

ticklebook je napisao/la:Da me se pozove na pivo u alkić-birc, gay bar u kojem su borgovski shane style lezboidi. OMG... Ne bih...
:thumbup: :D

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Broken Down Angel » 06 ruj 2010 18:39

Lutanje gradom. Ili odlazak na izložbu. Što se financijske strane tiče, a ovo vrijedi barem za Split, posjeti muzejima i galerijama su često besplatni ili cijene nisu toliko strašne. Primjerice, ulaznica za studente u Galeriji umjetnina iznosi 10 kn [puna cijena 20], dok u Galeriji Meštrović 15. U Galeriji Kula razgledavanje je poptuno besplatno jednako kao i u Konzervatorskoj galeriji i Foto klubu. U Muzeju grada Splita će vas teta na vratima, ako lijepo zamolite, vjerojatno također pustiti bez karte. Možete doslovce u jedan dan sve obići. Zatim, Kinoteka. Jedno od meni najdražih mjesta u gradu. Improvizirano zvjezdano nebo nad polupraznom dvoranom [sa obično svega šačicom ljudi] i predivnim starim klasičnim filmovima. Nisam bila već neko vrijeme, ali koliko se sjećam - program filmske klasike je 10 kn, a art filma 15. Puno dostupnije od Broadwaya ili Cinestara npr., ali i, što se ponude tiče, kvalitetnijeg sadržaja. Preko ljeta je zatvorena, ali trebala bi započeti s radom za koji dan.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Bash » 06 ruj 2010 18:56

prvi, drugi, treći dejt vani. muzika i alkohol, ples, ljubljenje, šlatanje. nema li se para, napit se u parkiću - ujedno i prilika za zbližavanje prema zajedničkim interesima - pa ić negdi plesat.
večera doma = divljački seks, pa pozivanje doma izbjegavam na početku.

backspace

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la backspace » 06 ruj 2010 20:06

:D
viš kak je to interesantno, mene recimo pozovu odmah doma na večeru, a nekad se i sama pozovem, al nikad sexa, divljačkog ni druge vrste, ja fino dođem, pojedem, često se prejedem, popijem i lagano kad krene debata ja put pod kotače, ako ostanem onda je to zato jer sam zaspala u trenutku kad je trebalo put pod kotače :D :D
izgleda da bacam drolja dojam :D i neka :* ;)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Bash » 06 ruj 2010 20:15

hm ne doimaš se čednom. aj priznaj. prihvaćaš pozive zbog hrane :D
on topic, T-mobile srijeda u Cinestaru dušu dala za besparicu <3

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la ticklebook » 06 ruj 2010 20:17

Ako kuhanje znači sex, ja povremeno imam orgije.
Jer sam sklona wining&dining partyjima kod mene. Nekad nas bude i 8.
:D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

backspace

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la backspace » 06 ruj 2010 20:28

Bash je napisao/la:hm ne doimaš se čednom. aj priznaj. prihvaćaš pozive zbog hrane :D
ne doimam se čednom?! oh bože, kako li sam sad ubedjena i povredjena... :( ali da, to je to o čem sam i pričala :D

i naravno da večere nikad ne odbijam, pa nisam ja neka nekulturnjača, idem fino di god me se zove. jer je to red. :*

i šetat volim veoma. nekad šećemo prije večere.. pa onda nekad i trčim poslije večere, iako to ne volim :D

backspace

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la backspace » 06 ruj 2010 20:30

ticklebook je napisao/la:Ako kuhanje znači sex, ja povremeno imam orgije.
Jer sam sklona wining&dining partyjima kod mene. Nekad nas bude i 8.
:D
ti to zato jer si tak vidla da rade u L wordu jel tak?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la ticklebook » 06 ruj 2010 20:45

:haha: :haha: :haha:
Ok, seriously.
Recimo da sam počela s tim još davno prije L worda. Negdje 2003, a onda zadnjih godina puno češće.
Naime, lezbijke su postojale i prije L-Worda. Kao i spomenuti način zabave.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

backspace

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la backspace » 06 ruj 2010 20:48

aha... a teta... pa koliko vi onda imate godina? :-o
hehehe, šalim se, moram malo zezat, nemoj šta zamirit ;)

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la zee » 06 ruj 2010 21:48

Bash je napisao/la:prvi, drugi, treći dejt vani. muzika i alkohol, ples, ljubljenje, šlatanje. nema li se para, napit se u parkiću - ujedno i prilika za zbližavanje prema zajedničkim interesima - pa ić negdi plesat.
:thumbup: to je to....romantika, zabava, upoznavanje...sve je tu :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Fuga » 07 ruj 2010 08:10

Ne trudim se baš oko toga, tj. ne zamaram se :D
Obično to bude kava ili neko piće, što se može iskomponirati s kinom, muzejom, kazalištem ili šetnjom.
Super mi je coffee 2 go i šetnja :)

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la call_me » 07 ruj 2010 20:21

e a sta znaci besparica, koliko je para besparica? jer svi spominjete neke kave, kina itd.
koliko je para za dejt besparica?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la ticklebook » 07 ruj 2010 21:53

Voljela bih da mi je besparica da eto trenutno ne mogu privatnim jetom curu odvesti u London na vikend. Nego moramo uzeti bloody business klasu.
Bwahaha.
Eto, to si želim.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la astra glacialia » 08 ruj 2010 09:35

call_me je napisao/la:koliko je para za dejt besparica?
0 kn? :ok:
per aspera ad astra

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la pihach » 08 ruj 2010 10:05

svatko ima svoju definiciju besparice.
meni to znaci da mi je dnevni budzet do 30kn. I sad, sto s tim mogu, hmhm...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Kroacija » 08 ruj 2010 11:32

volim znati da imam u dzepu i da me ne mora brinuti hocu li imati za najobicniju cugu.
volim slobodu i neogranicenost. ako me puca da ju/ga vodim na pizzu u restoran ili na zidic pored fast fooda, ne zelim se brinuti mogu li to napraviti. ili hocu li moci uliti goriva za odlazak na izlet. novac je a must have. :D

Blue3Eyes

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Blue3Eyes » 08 ruj 2010 11:37

najvise preferiram spojak na kavi ili setnju. cilj je da razgovaram sa njom i upoznamo se,a ne da jedna i druga na prvom dejtu buljimo u film ili razmisljamo o hrani (zato se ja prije doma najedem :) ).

ot-uz to,zalosno je,ali Karlovac ni nema kino (tako da i hocu curu otpeljat u kino,nemogu). u muzeju ako ima par stvari (nije kao Tehnološki). uz to sve,ne postoji BAREM JEDAN gay birc. stoga,Zagrepcanke,mozda niste ni svijesne sto vam je pred nosom.

dany

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la dany » 08 ruj 2010 15:16

skrovito mjesto i boca alkoholnog pića. eventualno neki sendvič prije toga. tako je zapravo izgleda moj zadnji dejt. al opet, znala sam da voli popit i znala sam koje joj je piće najdraže. ostatak je bia lagan.
znači, getting to know one another, uz pokrivanje mnoštva tema zbog alkoholom induciranih digresija, i mogućnost drpanja. :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Kroacija » 08 ruj 2010 15:59

samo pazi na peeping tomove :D

Plague

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Plague » 08 ruj 2010 17:15

dany je napisao/la:znači, getting to know one another, uz pokrivanje mnoštva tema zbog alkoholom induciranih digresija, i mogućnost drpanja. :)
:D
ne dejtam baš često, rijetko me netko zainteresira dovoljno.
zadnji put kad sam dejtala s nekim, završili bi na pivi i to najčešće u društvu.
jednom smo kod mene radile palačinke i gledale horore, jednom smo bile u kinu. ostatak vremena smo se opijale po birtijama. birtiji. jednoj.
ne čudi me što nismo potrajale.
ali stvari se mijenjaju, počinjem podnositi ljude bez opijatima pomućenog uma. dejtam. trijezna.
nastojim si uvijek osigurat da imam za piće sebi i njoj, iako mi kuja ionako ne da da još išta plaćam, a ako to i napravim tutne mi pare u torbu dok ne gledam. nemoguća je.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Kroacija » 08 ruj 2010 17:19

kuja :D

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la komad kruha » 08 ruj 2010 19:19

ne dejtam već jako dugo.
inače, draža su mi neka diša mjesta, intimnije atmosfere, ne radi drpanja, već zato jer sam dosta smotana i sramežljiva, pa mi smeta sve što me može učinit još glupoljom.
kaj te hiče?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Ameli » 08 ruj 2010 20:28

biram skim izlazim, ako idem vanka onda to mora biti netko tko ima da financira moje potrebe, ako ne ne idjem i gotovo :nah:
:bankrotsponzorusa:

Odgovorite