Lezbijka ste, a želite dijete?

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
pour femme
Postovi: 22
Pridružen/a: 14 ožu 2009 19:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Darkwood

Re: Lezbijka ste, a želite dijete?

Post Postao/la pour femme » 14 tra 2011 21:43

Želim imati djecu i imat ću ih. Prednost kod lezbi je u tome što mi trebamo malo sperme za razliku od gayeva koji trebaju čitavu ženu da im rodi bebu. A to malo sperme ću se nekako dokopati, rođak od cure ili nešto tako, pa na umjetnu. Nešto ću smisliti. Ziher mi neki tamo glupani neće zabraniti da se množim. I nakotit ću toliko djece i nahuškat ih na markov trg da zapale sabor i sruše onu biskupsku kuću od oniksa. Naslovi po novinama će biti - gremlini napali biskupe i pojeli oniks.

smiley
Postovi: 15
Pridružen/a: 16 tra 2011 23:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Lezbijka ste, a želite dijete?

Post Postao/la smiley » 30 tra 2011 10:24

Za pristalice i za one koje jedno od rijesenja problema vide u zajednickom roditeljstvu,predlazem da se stvori,osnuje,ili kako god,organizira nesto,tipa "klub buducih roditelja" (ako vec nije) ,u kojem ce se lezbijke i pederi moci naci,dogovarati,pricati otvoreno i na kraju nalaziti zajednicko rijesenje.

http://www.gay-serbia.com/forum/viewthr ... ?tid=34275

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Lezbijka ste, a želite dijete?

Post Postao/la pihach » 30 tra 2011 11:31

komentari na ovom forumu koji si linkala :haha:

najjaci mi je decko koji je komentirao da ''bolje da gej brakovi nisu legalni jer bi nastao haos. svi bi se razvodili, a razlozi bi bili: to je moja D&G majica...''
da netko tko je dio zajednice tako stereotipno razmislja... sta reci onda na komentare strejt ljudi.

Odgovorite