Posjet don Pape Hrvatskoj

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la pihach » 14 vel 2011 10:21

Vidjeh ovaj logo ZG nadbiskupije, a kreiran je kao simbol dolaska gospona Ratzingera (Nazingera, kak ga volim zvati) u RH.

slika

Na Indexu su ga protumacili ovako:
Pravu hrvatsku katoličku obitelj čine mama, tata i troje potomaka te jedno na putu. Ovo četvrto dijete što ima tek doći simbolizira "otvorenost novom životu".

Posjet pape trebao bi se dogoditi do 6.mj. i, ponovno, ce se utrositi milijuni kuna/eura na njegov mimohod, papamobil, cuvare, prostor, hranu, hodocasnike, smjestaj... Britance je njegov dolazak dosao 12 milijuna funti (cca 120.000.000 kn).

Na fejsu ima grupa protiv posjeta pape i ima skoro 2.000 clanova.
Planira se (nevezano za grupu) organizirati anti-prosvjed po uzoru na onaj u Barci prosle godine gdje se na stotine clanova LGBT populacije ljubilo i grlilo ispred Sagrade Familie.

Ova je godina godina obitelji, sto ce i biti slogan ovogodisnjih prajdova u Hrvatskoj, pa je logo 'prikladan'.

Sto mislite zasto papa dolazi?
Jel biste isle/i na anti-prosvjed?
Vjerujete li da cemo jednog dana biti izjednaceni sa heteorsksualnom vecinom? Mislim na pravo sklapanja (crkvenog) braka, posvajanje djece, pravo nasljedstva, itd.
Jesmo li mi ipak konzervativniji od Italije, Spanjolske, Portugala, Brazila i ostalih izrazito katolickih zemalja ili ima nade?

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la jpeg » 14 vel 2011 12:04

papa dolazi po darove.
ja bi isla rado na prosvjede. al ja volim prosvjedovat sa rajom, i ne volim novog papu pa eto, ugodno s korisnim.
ne mislim da smo konzervativniji, samo neuki sa puno starog stanovnistva.
vis ti kako se nadje novcica za crkvu a ne i za obican puk od kojih je puno heroja. gad bles papa.

Avatar
lokvica
Postovi: 81
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la lokvica » 14 vel 2011 13:07

hmmmmm....mama tata i troje potomaka te jedno na putu :/ pa nakraju svi mogu umrit od gladi

a papa se voli promovirat malo po svijetu i skupljat poklone i mozda ima neki fetish ljubiti zemlju, neznam
He had a lot to say, he had a lot of nothing to say
We will miss him, we are gonna miss him

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la takeover » 14 vel 2011 13:38

pihach je napisao/la:Vidjeh ovaj logo ZG nadbiskupije, a kreiran je kao simbol dolaska gospona Ratzingera (Nazingera, kak ga volim zvati) u RH.

slika

Na Indexu su ga protumacili ovako:
Pravu hrvatsku katoličku obitelj čine mama, tata i troje potomaka te jedno na putu. Ovo četvrto dijete što ima tek doći simbolizira "otvorenost novom životu".

Posjet pape trebao bi se dogoditi do 6.mj. i, ponovno, ce se utrositi milijuni kuna/eura na njegov mimohod, papamobil, cuvare, prostor, hranu, hodocasnike, smjestaj... Britance je njegov dolazak dosao 12 milijuna funti (cca 120.000.000 kn).

Na fejsu ima grupa protiv posjeta pape i ima skoro 2.000 clanova.
Planira se (nevezano za grupu) organizirati anti-prosvjed po uzoru na onaj u Barci prosle godine gdje se na stotine clanova LGBT populacije ljubilo i grlilo ispred Sagrade Familie.

Ova je godina godina obitelji, sto ce i biti slogan ovogodisnjih prajdova u Hrvatskoj, pa je logo 'prikladan'.

Sto mislite zasto papa dolazi?
Jel biste isle/i na anti-prosvjed?
Vjerujete li da cemo jednog dana biti izjednaceni sa heteorsksualnom vecinom? Mislim na pravo sklapanja (crkvenog) braka, posvajanje djece, pravo nasljedstva, itd.
Jesmo li mi ipak konzervativniji od Italije, Spanjolske, Portugala, Brazila i ostalih izrazito katolickih zemalja ili ima nade?
prvu ću komentirato logo,...okej - Hrvatska zajedno sa crkvom (koja ima veliki utjecaj u svim mogućim institucijama nažalost, jer kao što sam već rekla u jednom drugom postu, previše zalazi u sve moguće društvene pore), vodi jednu agresivnu demografsku politiku, jer kao što već znamo da se u nas osjeća smanjenje rasta stanovništva, što nije za čuditi se kada je jako puno ljudi bez posla, dakle bez novca, dakle bez perspektive. Sramota za cRkvu I državu koja podržava zastarjele metode i pokušaje održanja tradicionalizma.
Dakle- logo- boli glava,...užas! Malo nas je AL SMO GLADNI pa nek nas ima. Fuj!

Mislim, da smo izrazito primitvna država. Potvrđujem i stojim iza toga, ne samo zbog ne podržavanja LGTB-a, već i zbog ostalih, krajnje antiliberalnih stavova većine našeg puka.
Ima li nade? Nadam se.
Hoće li se ikada izjednačiti ta prava? Mislim da hoće, ali ne tako skoro. Dokle god imamo na vlasti konzervativnu stranku, koja teži isključivo pljački i stjecanju vlastite koristi, ZNAJUĆI da je većina stanovništva ipak dovoljno neobrazovana, što im ostavlja prostor za manipulaciju, te promovirajući vrijednosti koje su nastale Hvala Bogu prije 2000 godina- SUMNJAM.
AMEN.
Ipak, Scijet ostaje na nama -mlađima hajdmo to tako nazvati,...pa će barem naša djeca imati normalniji odgoj :)
živjeli u to ime

Plague

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Plague » 14 vel 2011 15:08

pihach je napisao/la:Posjet pape trebao bi se dogoditi do 6.mj. i, ponovno, ce se utrositi milijuni kuna/eura na njegov mimohod, papamobil, cuvare, prostor, hranu, hodocasnike, smjestaj... Britance je njegov dolazak dosao 12 milijuna funti (cca 120.000.000 kn).
nije mi jasno kako se uopće usuđuje bacat državu u trenutnoj situaciji u ovakav minus, dok istovremeno spava na neprocjenjivom bogatstvu i vjerojatno bi mu bio pičkin dim financirat si svoje pohode sam. to mi niti malo nije u redu ni moralno ni kršćanski.
pihach je napisao/la:Planira se (nevezano za grupu) organizirati anti-prosvjed po uzoru na onaj u Barci prosle godine gdje se na stotine clanova LGBT populacije ljubilo i grlilo ispred Sagrade Familie.
sjajno. kao da će to kod nas proći. fight pope with gayness. to je zasigurno najgluplja ideja koju sam čula.
uostalom, zar nas to sada ne svrstava u koš s anti-gay prosvjednicima i zar ne bi barem mi trebali znati bolje i pustiti svakom svoje?

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la pihach » 14 vel 2011 18:17

slika
:haha:

odgovor nika titanika

Gost

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Gost » 14 vel 2011 20:05

* govor mržnje mode on *

________!#$%&!_______

* govor mržnje mode off *

Avatar
SkipBeat
Postovi: 67
Pridružen/a: 08 vel 2011 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la SkipBeat » 14 vel 2011 21:08

pihach je napisao/la:Sto mislite zasto papa dolazi?
Jel biste isle/i na anti-prosvjed?
Ah, dolazi mahati svojim ovčicama i provjeriti jesu li sve na broju, I guess... Inače nemam stvarno ništa protiv vjernika (osim ako mi ne lupaju na vrata i pokušavaju preobratiti ili me prozivaju antikristom/vješticom/sotonom/onom-kaj-ne-ide-na-mise). Par ljudi koje poznajem su vjernici koji drže do vjere, ali imaju mozak s kojim se znaju služiti tako da shvaćaju neke stvari... Pa se zato s njima da stvarno normalno porazgovarati i definitivno me se ne ismijava kad pitam "A koji datum je taj Uskrs?" :D (da, stvarno sam to pitala LOL)

BTW, baš sam neki dan raspravljala s frendicom kako ovčica (kao religijski pojam) u nekim krugovima može poprimiti sasvim negativne konotacije.
Ovčica kao netko koga baš boli briga, žvače bilo kakvu "travu" (kakvu god mu maglu prodali, prihvaća sve zdravo za gotovo), sve što radi jest slijedi svog "pastira/e" (nikad se ne postavlja pitanje "zašto" jer to nije potrebno)... A ovdašnji ljudi su ovce. I to povelike ovce.

Što se tiče prosvjeda...
Nisam baš neki tip za prosvjede, ali ne protivim se njegovom dolasku iz nekih "vjerskih" razloga nego kvragu pa otići će nam pola državne kase samo na njegov boravak ovdje. Kao da nemamo dovoljno problema u državi bez njega. :facepalm:

Mislim, Jaca, budi frend pa reci, zar smo stvarno išli uštedjeti na sveukusnim vodicama samo zato da bi za istu cijenu dotični papa štrumf par puta mahnuo iz blindiranog vozila? :palacdolje:
pihach je napisao/la:Vjerujete li da cemo jednog dana biti izjednaceni sa heteorsksualnom vecinom? Mislim na pravo sklapanja (crkvenog) braka, posvajanje djece, pravo nasljedstva, itd.
Jesmo li mi ipak konzervativniji od Italije, Spanjolske, Portugala, Brazila i ostalih izrazito katolickih zemalja ili ima nade?
Jednog dana hoćemo sigurno. Nisam sklona predviđanjima, a i kristalna kugla mi pokazuje samo "snijeg" u zadnje vrijeme tako da vam nažalost cure (i poneki dečki) ne mogu reći točan datum. :D

Htjela sam sada napisati neko svoje ozbiljno mišljenje (mora se i to ponekad :D), ali ipak sam odustala od toga i pobrisala... Poprilično sam nova u LGBT svijetu i još pokušavam "pohvatati konce" tako da vjerojatno nisam niti prikladna osoba da iznese neko svoje općenito mišljenje jer se još i sama formiram po tom pitanju. :) Pitajte me za godinu-dvije. :D
Boobies! slika Now act all cool and shit, maybe she'll notice you. slika Fuck this. Puppy eyes attack! slika

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la inani » 14 vel 2011 23:53

pihach je napisao/la:slika
:haha:

odgovor nika titanika
Dobar, dobar!! :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

Papa dolazi zato jer nema sto raditi, nitko drugi ga nije pozvao, a mi smo tak blizu, tu prek puta.
Ne, ne idem ni na kakve prosvjede.
Mozda jednog lijepog i suncanog dana.
Mi ne da smo konzervativni, mi smo licemjerno i lazno konzervativni jer govorimo jedno, a radimo drugo, osudjucuji drugacije. Pare kojemo cemo ulupati na dolazak pape kako bi neki mogli pomahati zastavicama, smo mogli puno bolje uloziti, ima dosta nezaposlenih i gladnih ljudi, a vjera nije nikoga nahranila, a glad je zeznuta stvar. A mana ne bu pala s neba. Ekipa iz dvora se jos jednom pokazala kao veoma inteligenta ekipica. Moralno, a ni u kojem drugom smislu nam njegov dolazak nece pomoci. Mi njemu dajemo nofce, ne on nama. I kraj price.
... :nesvjest:

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la takeover » 15 vel 2011 07:11

pihach je napisao/la:slika
:haha:

odgovor nika titanika
uuuhuhuhuuuuuu ahaa buhaaa jako dobro!!!! :lol: :lol: :lol:
nik titanik :respekt:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 15 vel 2011 12:02

prosvjed protiv papine politike je skroz legitimna stvar, narocito kada ta politika direktno i negativno utice na tvoja prava i slobode.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Kroacija » 26 vel 2011 18:55

aha, to je to. papa ce doci i drzava ce napokon bankrotirati. :D

Avatar
umna-perverzija
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 vel 2011 13:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la umna-perverzija » 26 vel 2011 21:10

u godini kad su ovce počele blejat na sve strane, treba narodu i pastir da smiri stado. tako da me ni njegov dolazak ne čudi previše.
komentar na logo: žao mi mojih staraca što neće bit spašeni, imaju nas SAMO troje
Walking disaster, I'm son of all bastards, you regret you made me, it's too late to save me

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la komad kruha » 26 vel 2011 21:40

neću komentirati ništa u vezi pape i tako toga jer ne želim vrijeđati ničije vjerske osjećaje. reći ću samo da mi je logo prestrašan, ogavan, aaaaaaaaaaaaaaah... fuj je!
kaj te hiče?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Moloko » 21 ožu 2011 16:59

Super mi je baš što nam dolazi veličanstveni Papa na kojeg će se potrošit milijuni i milijuni a ljudi kopaju po smeću jer nemaju šta jest. Njegov dolazak će sigurno riješiti problem nezaposlenosti,dugova i života na rubu egzistencije. Dobrodošao nam Papa. Ti si spas za ovaj napaćeni narod! *bljuje*

Jedna riječ: Sramotno.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 19:15

lokvica je napisao/la:hmmmmm....mama tata i troje potomaka te jedno na putu :/ pa nakraju svi mogu umrit od gladi
bas. mama je ostala bez posla jer je zatrudnila a tata nije dobio placu vec mjesecima, djeca nemaju nit za zvake i ostali ih ismijavaju jer hodaju u dronjcima
super hrvatska obitelj..

ot: nek preskoci drzavu, nemamo mi para za takve gluposti il nek si sam financira putovanje :yap:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Rogue_813 » 21 ožu 2011 19:23

Popeye je napisao/la:prosvjed protiv papine politike je skroz legitimna stvar, narocito kada ta politika direktno i negativno utice na tvoja prava i slobode.
Ditto.

Mislim da je sramota veličati takvu grozotu, još veća sramota financirati je tako velikodušno... sva se naježim kad pomisilm na to koliko bi se dobrih, korisnih stvari moglo učiniti s tim novcem. Sviđa mi se kako je Nik Titanik odgovorio na onaj logo.

Evo malo s protesta u Velikoj Britaniji:
"Joseph Ratzinger is an enemy of humanity. He's an enemy of children whose bodies he's allowed to be raped and whose minds he's encouraged to be infected with guilt. It's embarrassingly clear that the Church is less concerned with saving child bodies from rapists than with saving priestly souls from Hell, and most concerned saving the longterm reputation of the Church itself. He's an enemy of gay people, bestowing on them the sort of bigotry that his church used to reserve for Jews before 1962. He's an enemy of women, barring them from priesthood as though a penis were an essential tool for pastoral duties. He's an enemy of truth, promoting barefaced lies about condoms not protecting against AIDS, especially in Africa. He's an enemy of the poorest people one the planet, condemning them to inflated families that they cannot feed and so keeping them in the bondage of perpetual poverty. A poverty which sits ill beside the obscene wealth of the Vatican. He's an enemy of science, obstructing vital stem cell research on grounds not of true morality, but of pre-scientific superstition. (...)" - Richard Dawkins, as seen here:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q_0kFU7IfPM[/youtube]
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la odiseya » 24 ožu 2011 16:09

Crkva u Hrvatskoj godisnje iz proracuna dobiva cca 300 milijuna kuna, a sa ovim dolaskom cifra ce se samo podebljati.
Nemam nista protiv dolaska pape, ali imam protiv cinjenice da svi moraju placati taj dolazak.
Ugovor koji je retardirani Tudjman potpisao s Vatikanom je sramotan, a Jadranka ga nije ni pokusala promijeniti vec ga je samo potvrdila svojim zadnjim posjetom papi.
Slican ugovor su predlagali i Poljskoj...i cini mi se Slovackoj pa su ovi fino odbili, ali ne i Hrvati...jer Hrvati su veci katolici i od samog pape.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Ameli » 25 ožu 2011 12:38

Citirat ću jednog krelca velikog rvatinu : "Da nije katoličke crkve, Hrvati ne bi opstali na ovim prostorima. Bog i Hrvati"

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la jpeg » 25 ožu 2011 16:15

jucer sam rekla kako nisam upoznala zatucanijeg svita od vjernika zeni vjernici koju prvi put vidim, na sta je zajednicka frendica naglo promjenila temu :D

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la zenia » 28 ožu 2011 11:31

jesam vjernica i poštujem svačija uvjerenja
i opredjeljenja...
ali mi krivo zbog tih boga pitaj koliko stotina milijuna
koje ionako nemamo koje će otići iz proračuna zbog pape...
bilo bi lijepo od njega da barem plati svoj posjet...
nije crkva siromašna u to sam uvjerena...

a ovaj plakat s hrpom dječice je posebna priča...
da mi je znati koja je to retardirana duša složila...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la jpeg » 28 ožu 2011 12:14

mene bode u naslovu ovo Don koje povlaci neko postovanje a covik ovi je toliko zlocest da je to ocaj

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la pihach » 28 ožu 2011 13:43

sve je s razlogom stavljeno ;)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la jpeg » 28 ožu 2011 14:15

ma znam, samo me bode :)

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la dany » 28 ožu 2011 21:21

šta je dat par milijuna kad će on doć, mahnut rukicom iz papamobila, malo se pomolit pa će bog spasit hrvate, poništit sve unutarnje i vanjske dugove, spasit tvornice, dat ljudima posal i osigurat prosperitet državi?

al to samo za onih 88% vjernika, vi ostali se koprcajte kako znate.
jebote b*g

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 01 tra 2011 15:06

mene najvise zanima kakva ce se javna atmosfera stvoriti oko papinog dolaska, te koliko ce se najvisi drzavni duznosnici utrkivati u ulizivanju.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la pihach » 01 tra 2011 20:20

vec sada mu se uvlace u dupe.
nego, hoce li biti antiprosvjed?
ako hcsp moze protiv nas, mozemo i mi nezadovoljnici protiv katolickog oca (naravno, bez bilo kakvog oblika nasilja).

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Rogue_813 » 02 tra 2011 12:57

Bilo bi super da se takvo nešto može organizirati, znam da je u Velikoj Britaniji bilo. No ovdje kod nas mislim da bi se prije organizirao veći "prosvjed protiv prosvjeda protiv dolaska pape" nego "prosvjed protiv dolaska pape". :roll2:
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 02 tra 2011 15:31

koliko ja znam, no nisam previse upucen, prosvjed protiv pape ce biti organiziran.

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Rogue_813 » 02 tra 2011 15:34

Popeye je napisao/la:koliko ja znam, no nisam previse upucen, prosvjed protiv pape ce biti organiziran.
Good, good.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Odgovorite