Otvoreno pitanje Torcidi

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Otvoreno pitanje Torcidi

Post Postao/la swayka » 17 vel 2011 03:38

odličan tekst!
Oni kojima se gadila proslavu rođendana Hajduka, govorili su da, ako netko već toliko voli klub, barem ne maltretira druge sa tom svojom ljubavlju, a bengalke neka si zapali u intimi svog kupatila. Navijači su bijesno poručili „ne očekujemo da razumite našu ljubav i da je s nama dilite, ali ne pljucajte po onome što ne razumite". I neka, volite, dico, ali sad ostaje za vidit, koliko će poštovanja navijači najdražega kluba, najluđega grada na svitu, pokazat za jednu drugu vrstu ljubavi. Oće li Torcida sutra poštivat tuđu paradu ljubavi ili će stat uz kordon onih koji bi po takvoj paradi pljucali?
http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=5991

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Otvoreno pitanje Torcidi

Post Postao/la pihach » 17 vel 2011 16:50

super poveznica s nadolazecom paradom i odlican rezime splitskog slavlja.
mislim da je odgovor jasan - drugacija ljubav ce se gadjati bengalkama, flashama, upaljacima, daskama, a o vrijedjanju da ne pricam.

ocekujem, nazalost, u splitu ovo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tjDPGkv1 ... re=related[/youtube]

p.s. ako se proslava 100. rodjendana Hajduka prenosila nekoliko sati na javnoj televiziji koju placaju i Dinamovci, Osijecani, Rijecani itd. koji ne navijaju za Hajduk niti su Torcidasi, zasto se onda ne bi prenosila i gej parada od 1. do zadnje minute na javnoj tekleviziji, na kojoj je, ako je suditi po statistikama, 10% gej zaposlenih osoba?

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Otvoreno pitanje Torcidi

Post Postao/la komad kruha » 26 vel 2011 21:51

pihach je napisao/la:
p.s. ako se proslava 100. rodjendana Hajduka prenosila nekoliko sati na javnoj televiziji koju placaju i Dinamovci, Osijecani, Rijecani itd. koji ne navijaju za Hajduk niti su Torcidasi, zasto se onda ne bi prenosila i gej parada od 1. do zadnje minute na javnoj tekleviziji, na kojoj je, ako je suditi po statistikama, 10% gej zaposlenih osoba?

pa da papa nazi ne dođe i ne vidi onaj nevjerojatan logo i sav taj trud oko vizualnog identiteta padne u zaborav!
kaj te hiče?

Odgovorite