Zašto su (mnoge) lezbijke vegetarijanke?

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
nivea7
Postovi: 3
Pridružen/a: 15 svi 2011 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Zašto su (mnoge) lezbijke vegetarijanke?

Post Postao/la nivea7 » 19 svi 2011 22:01

Divan video. :)
Ne vidim neku preveliku povezanost između vegeterijanki i lezbijki. Ljudi jednostavno počinju shvaćati da veganska prehrana pridonosi dobrobiti čovječanstva te se stoga i okreću prema njoj. Vegetarijanka sam dugi niz godina i nemam apsolutno nikakve predrasude prema onima koji jedu meso. Svatko ima pravo odabrati ono što mu najviše odgovara.
Vjerujem da bi svima bilo bolje kad bi se hranili pretežno veganskom prehranom te kad mesna industrija ne bi bila toliko razvijena. Samo jedan primjer; velikim količinama žitarica koje se troše na uzgoj životinja u mesnoj industriji moglo bi se nahraniti puno više ljudi nego ih se nahrani na taj način uzgojenim mesom.
Mnogo je razloga,a jedan od njih je i suosjećanje prema životinjama, ali općenito i prema svim živim bićima.
Uglavnom, da ne duljim, opet ponavljam da svatko mora donjeti odluku za sebe vezanu za njegov stil života. Bio on vegan, svejed, lezbijka, hetero itd. Nije na nama da im sudimo zbog tog načina života već da naučimo živjeti sa njima i da ih prihvatimo takve kakvi jesu. :dada:

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Zašto su (mnoge) lezbijke vegetarijanke?

Post Postao/la Mia. » 27 svi 2011 11:53

mene tak živcira kad se neki ljudi ˝pjene˝ oko tog vegetarijanstva.
super je to što oni imaju kakti stavove, ako ih se tako opće može i nazvati, ali, uvjerena sam da nemaju niš´ od toga, jerbo se to meso jede već...ugl., dugo se jede.
nek se ljudi seksaju s kim žele i nek jedu što žele, tak i tak svi ćemo na kraju ići ća.
(nda, ova zadnja rečenica je sve samo ne ja.bože.)
pusabok.
Stay tuned.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zašto su (mnoge) lezbijke vegetarijanke?

Post Postao/la Bash » 27 svi 2011 18:03

nivea7 je napisao/la: Mnogo je razloga,a jedan od njih je i suosjećanje prema životinjama, ali općenito i prema svim živim bićima.
ovo ti je malo kontradiktorno :nerd: :kuri: :D

Odgovorite