prometne kazne

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

prometne kazne

Post Postao/la Daisy » 24 lip 2011 10:46

http://www.jutarnji.hr/slovenija-promet ... ru/955028/

kaze naslov da nas slovenci smiju poslati psihijatru ako pijani vozimo. osjecam da se jutarnji iscudjava tome. vjerovatno je stav tih novina da bi nas trebali poslati u birtiju na jos jednu cugu. mrzim jutarnji, pretvorio se u seoske novine.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: prometne kazne

Post Postao/la Zita » 24 lip 2011 11:53

to mi je sasvim ok. sigurno ce smanjit br nesreca :)
Measure of a woman is her sense of humor

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: prometne kazne

Post Postao/la jabooka » 24 lip 2011 12:17

uzmi novce kazna. uzmi vozacku kazna. psihijatar. procjena. lijecenje. rad neplaceni. sve stoji.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: prometne kazne

Post Postao/la pihach » 24 lip 2011 12:19

nebitan mi je jutarnji kao koentator ove odredbe, ali je vijest super i nadam se da ce ju nasi kopirati.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: prometne kazne

Post Postao/la Kroacija » 24 lip 2011 14:06

inace sam jako odgovorna kada vozim nekog jer smatram da imam visoku svjesnosti sranja koja se mogu desiti, ali dok vozim sama lately se poprilicno neodgovorno ponasam u prometu - ne vezem se, redovito sam zadubljena u neke xyz misli, tipkam poruke dok balansiram cestu i volan, jedem, hell, cak sam i naslonjac toliko spustila da mi je udobnije, sjedim kao u fotelji, brijem da se i jedva vidim iza volana...i to onog ne-servo volana :D par puta sam bila u situacijama "za dlaku", nesreca se mogla desiti zbog svega 0,01 sekunde nepaznje. par puta sam polupijana vozila doma i zbilja ne znam kako sam ziva dosla doma. biti vozac je stvarno enormna odgovornost i za to sam da se maksimalno postroze pravila davanja vozacke dozvole i ponasanja u prometu jer nije svatko za voznju niti svatko ima tu dozu odgovornosti u sebi. a ni odgovornost nije dovoljna jer vozac mora imati 20 parova ociju, biti sposoban predvidjeti situacije (i uvijek ih predvidjati) i znati brzo reagirati.

Odgovorite