Amy Winehouse RIP!

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Plague

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Plague » 25 srp 2011 16:35

ja ću oženit hidden. :srce:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la pihach » 25 srp 2011 16:37

hidden, pravo zboris :pivo:
narkice ne razumijem niti cu ih ikada razumijeti, iako mi svaki drugi frend/ica pushi, smrce ili fixa. jbga, svatko bira svoj put a amy je izabrala laksi...
enivejz, rip-aj biatch

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Jadzia Dax » 25 srp 2011 16:38

da, da, žena odapne, pojave se dušebriznici i svi imaju mišljenje i svi su pametni i šalju poruke ljubavi zbunjenim tinejđerima i mediji rade cirkus i tiraža novog albuma će sky high i....

ajme, riga mi se na tu svu pompu

rodila se, živila i umrla i koga briga

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Zita » 25 srp 2011 16:39

seve kolegica jednoj amy? :haha: :haha: :haha: :haha:
cak nit u sevkinom najludem snu.
a o jeleni popovic volaric veljaci ozujku ne treba nit govorit. Njena pojava govori sve :stupid:

i lako je sad srat, govorit da smo znali da ce se desit, da si je sama kriva itd jer neznam ni jednu osobu ovdje koja zivi posve zdravo, ne pije, pusi, nekad se droksa, jede junk food, ima previse/premalo kila, da spava redovno, izbjegava stres i vjezba jebenu jogu itd
Measure of a woman is her sense of humor

Gost

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Gost » 25 srp 2011 16:40

retrogradno, svi su pametni. narkomanija je bolest (fyi) koja se u tim krugovima očito ne adresira dovoljno ozbiljno.

što se tiče članaka, sve što se pisalo na temu u zadnjih nekoliko dana mi se i u samim uvodima činilo predegutantnim za čitati. pa ni nisam.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Kroacija » 25 srp 2011 16:42

PicajzLa je napisao/la:ja ću oženit hidden. :srce:
neces. :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la tamara3 » 25 srp 2011 16:44

Je pa uvijek je najlakše osuditi i maksimalno pojednostaviti stvar(i). Onda si ipak bolje izgledamo u vlastitim očima :kava:.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Hidden_soul » 25 srp 2011 16:46

Popeye je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la:Ispast ce stvarno da bacam hejt
i bome je ispalo! :haha:
Ya'll been warned! :D

@Picajzla - nemoj molim te, usrecit ces se gore od Amy :D

ontopic: jedno je zivjeti nezdravo, pusit, jest junk food ili ne kretat se dovoljno, ovo sto je radila Amy je bilo serijsko unistavanje koje je prelazilo sve granice. Tu ne moras bit prorok koliko ni vidoviti Milan da vidis da nece zavrsit dobro.
Da, bolest je, ali bitno da je ona rekla "no, no, no." Ekvivalentno tome da ides opjevat AIDS sa pjesmom "Pazi s kime spavas".
Ne pravim se pametna, ali sam znala da ce mi se to pripisat. Nda. :)

Oh i da, licemjerni ste. Trebala bih sad skoknut u onu temu o drogama, da vidim koliko vas je to tamo pljuvalo i osudjivalo i gadilo vam se i nazivali ste te ljude i nezrelim i glupim i kukavicama i stotijaznam vec kako, ali sada je u pitanju Amy Winehouse pa odjednom postoji jako dobro objasnjenje za sve. I nije ni slicnom onima tamo u toj temi.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la pihach » 25 srp 2011 16:52

ne kuzim cemu komentari poput 'lako je biti kapetan poslije bitke' kad nitko to ne pokusava biti.
svima je jasno da je cura narkos vec dugi niz godina i samo je bilo pitanje vremena kada ce 2 metra pod zemlju.
kao sto sam ziher da ce pol ekipe s kvarta koju znam kad tad u zatvor zbog dilanja, pusenja, fixanja i kradje. ne's ti logike i zakljucivanja.
point je da je narkica sve vise a drustvo je imuno na ogroman problem i slavne osobe se iskljucuju jer eto, slavne su i 'nije im lako pod tim pristikom'.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Popeye » 25 srp 2011 16:57

pihach je napisao/la: svima je jasno da je cura narkos vec dugi niz godina i samo je bilo pitanje vremena kada ce 2 metra pod zemlju.
pa ne mora tako biti. za svaku amy imas jednog keitha richardsa ili davea gahana. uostalom, prije koju godinu je izgledalo da ce i ona jadna britney zavrsiti suicidom or something, a ipak nije. uvijek ima nade...

meni se čini da je problem ovog topica sto se ide arbitrirati u tudju zalost (ili izostanak iste).

kako bih dodao tom problemu, ja cu samo reci da sam uvijek mrzio bobija marottija i da mi je bas super sto je umro.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la shizika » 25 srp 2011 16:57

..Meni osobno je žao što je ovo kraj njenog muzičkog stvaranja jer volim njene pjesme, al ta osoba nije imala volje za životom, i nitko od nas nema pravo nikog osuđivati, jer nikom nije naškodila osim sebi, da je željela živjeti, sredila bi svoj život vjerovatno, ... meni će ostat u lijepom sjećanju, pa bila najgora na svijetu!! njene pjesme su vrh i tako sam je dozivljavala, kroz pjesme, a ne jednu nesređenu narkomanku... a ovi hrvatski celebovi samo čekaju priliku da dobiju malo medijske pozornosti, da mogu baciti malo svog paćenizma! sere mi se od jeleene veljače, vjerovatno se i njoj samoj sere od nje, jer ne bi bila onako buljava...

R.I.P AMY....

mislim da bi super bilo, da se ovaj topic ostavi za amyne pjesmice...
...život je lijep... (:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Jadzia Dax » 25 srp 2011 16:59

tamara3 je napisao/la:Je pa uvijek je najlakše osuditi i maksimalno pojednostaviti stvar(i). Onda si ipak bolje izgledamo u vlastitim očima :kava:.

ali stvari jesu jednostavne, ako si đaner ili odeš na "rehab" ili otegneš papke....
znam svijetlijih slučajeva a i znam Amyine "cimere", šanse su 50:50, jbg,


... i ne, ja ju uopće ne osuđujem, živila je svoj život, zabavljla se, partijala, i to ju je koštalo, ali bar je radila što je htjela

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Popeye » 25 srp 2011 17:00

nego, barba luku spičio infarkt. jel ga treba zaliti ili ne? :haha:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 25 srp 2011 17:03

ja isto mislim da je ovo topic posvecen Amy,njenoj smrti i talentu a ne kritici njenog zivota..ukusi su razliciti,isto tako i misljenja,nitko od nas je nije poznavao i ne zna sto se krije u srzi svega pa zato ne bi trebao ni osudivat..

Otisao je jedan veliki talent,i ostat ce zapamcena,narocito u mislima onih koji su voljeli njenu glazbu..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la pihach » 25 srp 2011 17:06

povuklo se pitanje droge pa eto, dobih dojam da se opravdava konzumiranje, a s tim se osobno ne slazem.
kao sto rekoh, ripaj biatch!

Gost

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Gost » 25 srp 2011 17:06

žaliti osobu koja je umrla ili žaliti za osobom koja je umrla (i njenim talentom)... postoji razlika, zar ne?

nema smisla raspredati. the deed is done. r.i.p.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Zita » 25 srp 2011 17:10

nikad nisam opravdavala uzimanje droge tak da nebi bilo nismo znali. meni je smijesno licemjerje al nema veze. neda mi se o tome
zao mi je sto je umrla a i zao mi je svih mladih koji umiru
sta je tu je. rip
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Pi » 25 srp 2011 17:14

Smiješno je kao posljedicu pojave Amy smatrati pojavu Adele. Adele je preproducirano pop sranje, doduše, imaju obje moćan glas, ali Amy je imala onu jazz žicu koju rijetko tko ima. I mogla je puno više. Ali nije. Nije napravila ništa novo. Samo je imala potencijal.

Mene je iznenadilo englesko društvo. Ovisnost je bolest. Postoje zakoni o prisilnom liječenju za osobe opasne za sebe i okolinu. Nitko nije reagirao, ni društvo ni ljudi oko nje, koji su očito samo bili financijske pijavice. To je tragedija u cijelom slučaju. Osuđivati je zbog bolesti nije dobro. Kao što nije dobro ni stavljati je u povlašteni tretman zbog bolesti.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Pi » 25 srp 2011 17:16

Hidden_soul je napisao/la:
Popeye je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la:Ispast ce stvarno da bacam hejt
i bome je ispalo! :haha:

ontopic: jedno je zivjeti nezdravo, pusit, jest junk food ili ne kretat se dovoljno, ovo sto je radila Amy je bilo serijsko unistavanje koje je prelazilo sve granice.
To jednostavno nije točno. Samo što junk food ubija malo sporije nego droga. Debljina je bolest. Ne višak kilograma, nego pretilost, i neminovno vodi u preranu smrt, baš kao i droga. Obesitet je, kao i ovisnost, klasificiran kao bolešćurina, i trebalo bi ga liječiti, kao i ovisnost. Prisilno. Isto je ugrožavanje života kao i prijetnja suicidom ili heroinska igla.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Kroacija » 25 srp 2011 17:19

sul. je napisao/la:Smiješno je kao posljedicu pojave Amy smatrati pojavu Adele. Adele je preproducirano pop sranje, doduše, imaju obje moćan glas, ali Amy je imala onu jazz žicu koju rijetko tko ima. I mogla je puno više. Ali nije. Nije napravila ništa novo. Samo je imala potencijal.
yup, ovo sam htjela i ja napisati ali me lijenost sprijecila. :D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Zita » 25 srp 2011 17:19

sul. je napisao/la:
To jednostavno nije točno. Samo što junk food ubija malo sporije nego droga. Debljina je bolest. Ne višak kilograma, nego pretilost, i neminovno vodi u preranu smrt, baš kao i droga. Obesitet je, kao i ovisnost, klasificiran kao bolešćurina, i trebalo bi ga liječiti, kao i ovisnost. Prisilno. Isto je ugrožavanje života kao i prijetnja suicidom ili heroinska igla.
volim te :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Popeye » 25 srp 2011 17:20

s obzirom na povijesno iskustvo pedera kad je rijec o prislinom lijecenju, ostajem skeptican prema svakom lijecenju koje se dogadja bez pristanka bolesne osobe.

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Pi » 25 srp 2011 17:23

Popeye je napisao/la:s obzirom na povijesno iskustvo pedera kad je rijec o prislinom lijecenju, ostajem skeptican prema svakom lijecenju koje se dogadja bez pristanka bolesne osobe.
To je čisto greška, jer homoseksualci nisu bili opasni za sebe. Ljudi su griješili, ne znanost. Ovo o debljini je debelo potkrijepljeno studijama. Ni blizu dobra paralela.

Hehe... sad se sjetih jedne genijalne priče tamo iz Ranga, kad su pričali kako su homoseksualce liječili aktivnom supstancom koja je izazivala erekciju i povraćanje u isto vrijeme :DD: Awsome :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Hidden_soul » 25 srp 2011 17:26

sul. je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la:
Popeye je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la:Ispast ce stvarno da bacam hejt
i bome je ispalo! :haha:

ontopic: jedno je zivjeti nezdravo, pusit, jest junk food ili ne kretat se dovoljno, ovo sto je radila Amy je bilo serijsko unistavanje koje je prelazilo sve granice.
To jednostavno nije točno. Samo što junk food ubija malo sporije nego droga. Debljina je bolest. Ne višak kilograma, nego pretilost, i neminovno vodi u preranu smrt, baš kao i droga. Obesitet je, kao i ovisnost, klasificiran kao bolešćurina, i trebalo bi ga liječiti, kao i ovisnost. Prisilno. Isto je ugrožavanje života kao i prijetnja suicidom ili heroinska igla.
Gdje pricamo o pretilosti?
Pricamo o svakodnevnim malim i normalnim pizdarijama na koje nitko ne obraca paznju.
Vjerujem da i duhan ubija, ha eno, na svakim cigaretama pise da pusenje ubija, pa svejedno kazes li ikom da se unistava tako?
Ili smatras i nekretanje bolescu?
A tek ako ne vjezbas jogu, to mora bit bolest, sigurno.

I kako tocno izjednacavas nekretanje i visak kilograma sa spucavanjem igle u venu?
Ili to sto ne vjezbam jogu pa cu zivjet krace, jebemu, mora da se ubijam, jednako kako bih se ubila i da kombiniram vodku, heroin i jos par tabletica.

Ah sul. :) Dobro je, necu se petljat u medicinu, sigurno to znate bolje, ali ajde, nemojmo bit smijesni.
Citavo se covjecanstvo kljoka s necim sto nije zdravo, pa to izjednacit sa ovisnoscu i suicidom je cak previse i za moje nepoznavanje medicine.
Ma dobro, ja sam ovdje zavrsila, drago mi je da ste uzivali i da se zabavljate :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Pi » 25 srp 2011 17:31

Zato sam osobito rekla obesitet, a ne koji kilogram viška. Obesitet je iznad bmi 29, i taj broj nije proizvoljno odabran, nego je to neki limit za kilažu koja ti počinje jako štetiti. Ne, jedan hamburger dnevno te neće ubiti, ali će biti jednako opasan kao i neka droga u užem smislu ako zbog toga imaš visoki BMI. Heroin će te vjerojatno ubiti kroz 10 godina, obesitet kroz 15-20, koja je razlika.

Kategorije. Granice. Neke tvari imaju širi prozor, neke uži... Pretjerivanje u bilo čemu, i ovisnost o bilo čemu što u nekom trenutku dovodi do nepovratne štete organizmu - ako se može spriječiti, mora se spriječiti. Jer ovisnik ne može racionalno razmišljati, dakle, mora ga se urazumiti. Prisilom. Jer živi samo jednom.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Hidden_soul » 25 srp 2011 17:33

Pa nasla si shodno da mi kazes kako nije tocno nesto sto sam napisala i razvila pricu o obesitetu kojeg ja nigdje nisam spomenula.
Niti sam spomenula obzderavanje junk foodom na fazon Supersize me, niti to kao jedini nacin prehrane niti ikakvo pretjerivanje.
Moj point je bio to da svi ljudi na svijetu rade nesto sto im na neki nacin steti (ha, cak i ovo sto zurim u ovaj monitor vec predugo itekako steti meni) ali to nije isto kao ubit se kombinacijom alkohola, droge i drugih tableta. Stovise, to radit serijski tako.
Ne znam kako si pretilost povezala sa icim od mog napisanog, ali dobro je sul., neka si ti rekla svoje :)

Eto necu vise, majke mi, odoh :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Popeye » 25 srp 2011 17:37

sul. je napisao/la:ZPretjerivanje u bilo čemu, i ovisnost o bilo čemu što u nekom trenutku dovodi do nepovratne štete organizmu - ako se može spriječiti, mora se spriječiti. Jer ovisnik ne može racionalno razmišljati, dakle, mora ga se urazumiti. Prisilom. Jer živi samo jednom.
miroljube petroviću, jeste to vi? :D

bas zato sto se zivi samo jednom smatram da je vazno da ljudi sami donose odluke o vlastitom zivotu. pa i one pogresne. pa cak i one koje ce rezultirati vlastitom smrcu.

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la Pi » 25 srp 2011 17:39

Hidden_soul je napisao/la: ontopic: jedno je zivjeti nezdravo, pusit, jest junk food ili ne kretat se dovoljno, ovo sto je radila Amy je bilo serijsko unistavanje koje je prelazilo sve granice.
Kada netko radi ovo četvero što ti navodiš, ima 16x veći rizik za infarkt nego netko tko to ne radi. To je serijsko uništavanje. Ne, nisi spomenula obesitet, ali nisi ni jedan hamburger mjesečno :)

Obesitet sam izvukla da povučem paralelu između uništavanja na jedan ili drugi način.

Nećemo se svađati, da. Ja samo velim da je sve to ista stvar, i da je društveo trebalo reagirati prisilnim liječenjem, kako i zakon kaže, za sve navedeno. Society failed, ljudi umiru.

Et popaj - hehe... eugenistički pristup, pusti glupe i nemoćne da pomru. Nije baš dobar. Iz mnogo razloga u koje ne bih ulazila.
Whatever makes you happy
Whatever you want

backspace

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la backspace » 25 srp 2011 17:46

u šta se pretvorile karmine za amy. sram vas bilo.

popaj, sul., hidden, U KUT I MAKE UP U TIŠINI.
šaljim se, zabavljate me, please do continue. sul. uđi u razloge (ignorirat će me, al dobro zvuči pa ću svejedno to napisat) :D

backspace

Re: Amy Winehouse RIP!

Post Postao/la backspace » 25 srp 2011 17:56

vi radite sve obratno od onog što ja želim. gamad nealtruistična. jasno mi je za ove žene lezbe, ali ti popaj, od tebe kao pedera sam očekivala stvarno više.

Odgovorite