Klinke

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

DoubleTrouble
Objave: 1023
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Klinke

Postby DoubleTrouble » 18 Stu 2012 19:55

aha, imaju National Sex Offenders Website. Nisam sigurna samo u kojoj mjeri su dostupne informacije al mislim da je po državama podjeljeno i da se tako može vidjet.
http://www.fbi.gov/scams-safety/registry
Takav pristup naravno ima kritičara jer se događalo da sugrađani počnu uzimat zakon u svoje ruke a kao time se i onima koji su registrirani uskraćivalo pravo na normalan život. Po mom mišljenju pedofil nema pravo na normalan život. Nema pravo na nikakav život.
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." Image

LittleRedRidingHood
Objave: 3517
Ja sam: ne želim se identificirati

Postby LittleRedRidingHood » 18 Stu 2012 21:44

Neki su mu i sliku postali po fejsu,ugl lik je djikan usminkani koji izlazi u Vanille i stavlja statuse tipa -nije pala na sarm,nego na prvi samar- i tome slicno..katastrofa
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

fuji ix
Objave: 3536

Postby fuji ix » 18 Stu 2012 22:14

Tip je ocito glupi idiot. Treba ga dozivotno smjestiti u zatvor.

aesthe
Objave: 130

Postby aesthe » 18 Stu 2012 23:28

da, ali vec vidim kako ce dobit 6 mjeseci uvjetno :x
"An Exceptionally Simple Theory of Everything"

Popeye
Objave: 2082

Postby Popeye » 19 Stu 2012 02:05

DoubleTrouble wrote:Takav pristup naravno ima kritičara jer se događalo da sugrađani počnu uzimat zakon u svoje ruke

u hrvatskoj to sigurno ne bi bio problem, građani su pasivno stado koje se sigurno ne bi bilo stanju aktivirati ni za linč.

Po mom mišljenju pedofil nema pravo na normalan život. Nema pravo na nikakav život.

:loser:

Ameli
Objave: 6525

Postby Ameli » 24 Stu 2012 18:56

Imaju..no koliko mi se čini ni to ne pomaže, i mislim da su te informacije dozvoljene samo za policiju, tako nešto.

Kažu da takvi su u biti u vašoj bližoj okolini, "dobri" susjedi i tzv. prijatelji.

JaNNa
XoXo
Objave: 15059

Postby JaNNa » 08 Sij 2014 10:55

čitala sam ovo još u studenom, ali danas sam vidjela nešto još šokantnije vezano uz ovaj slučaj:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/brut ... 20443.aspx

di ide ova država?

DoubleTrouble
Objave: 1023

Postby DoubleTrouble » 08 Sij 2014 16:34

^
ide u p.m.
Treba ih sve poslat u rudnik ili u kamenolom. Uopće se ne čudim da neke žene ne prijavljuju silovanje. Čak i ako se proglase krivima kazna za počinitelje je nikakva a žrtvu se maltretira, ispituje, osuđuje... Sramota!
Amerikanci imaju malo drugačiji pristup: Adult crime-adult time! Ovo su stariji maloljetnici a prema njima se postupa kao da su uhićeni zbog jointa a ne zbog silovanja. Odvratno!
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." Image

Return to “Novosti, komentari članaka s CroL portala”