IzBoRi 2011.

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite

Hoćete li izaći na izbore?

da
43
90%
ne
5
10%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 10 stu 2011 18:57

ja necu izac.pun mi je k svih tih debila,tih kosorica i keruma i milanovica.presramotno mi je di zivim.svi se nesto vrijedaju ko dica 'moj tata ima vece auto od tvog tate' i sl na razini dice iz vrtica.pih.

Plague

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Plague » 10 stu 2011 19:31

ja bi vama svima koji ne želite glasat zabranila da se bunite.

ot. kukuriku. možda bih i za grubišića, samo ne znam koliko je pametno postavit svećenika na vlast, bez obzira koliko netipičan bio.

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Pi » 13 stu 2011 18:32

Jeftin trik je Jadranka s Raspudićem probala.

HDZ gubi i dijasporu, HERA kandidira svoju trojicu. :)
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la JaNNa » 13 stu 2011 20:12

PicajzLa je napisao/la:ja bi vama svima koji ne želite glasat zabranila da se bunite.

ot. kukuriku. možda bih i za grubišića, samo ne znam koliko je pametno postavit svećenika na vlast, bez obzira koliko netipičan bio.
ja bi svima koji neće izać na izbore dala kaznu od 500 kn, pa da vidim tko ne bi ispunio svoje građansko dužnost.
i bar nitko ne bi mogao srat vječno! jer koliko ja znam - oko mene uvijek seru baš oni što nikad ne izađu na izbore.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 13 stu 2011 20:24

Kosor + Kerum + DC. Jel ona namjerno želi izgubit ili šta? :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 13 stu 2011 20:26

J.Fe je napisao/la:
PicajzLa je napisao/la:ja bi vama svima koji ne želite glasat zabranila da se bunite.

ot. kukuriku. možda bih i za grubišića, samo ne znam koliko je pametno postavit svećenika na vlast, bez obzira koliko netipičan bio.
ja bi svima koji neće izać na izbore dala kaznu od 500 kn, pa da vidim tko ne bi ispunio svoje građansko dužnost.
i bar nitko ne bi mogao srat vječno! jer koliko ja znam - oko mene uvijek seru baš oni što nikad ne izađu na izbore.
I jesmo u banani zato što nitko ne izlazi na izbore nego sjede doma i žale se kako im je loše. Ja bi to trpala u zatvor na par tjedana. :nema savjesti:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 14 stu 2011 17:37

Osim toga, apstinenti/ce zaboravljaju i da desničari uvijek izlaze na izbore tako da im se neizlaskom daje dodatna moć, u nedostatku boljeg izraza, a toga se svakako treba paziti.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ow » 15 stu 2011 02:24

Izbori nisu obveza nego pravo. A pravo se moze ali i ne mora konzumirati - ovisi o slobodnoj volji pojedinaca.

aj da sad vidimo sto imamo - sto se nudi:

HDZ - kojem je pola vodstva u remetincu (sto mozda i nije toliko lose jer barem znamo da za ove koji su ostali vani bajic nije uspio naci dokaze da su krali. No na zalost oni su glupi pa je izbor dakako los)

Kukuriku - ljudi koji sve obecavaju i nista ne kazu al u principu lazu. Njima se ponovo ponavlja "bandic" gradonacelnik koji pijan izazove prometnu nesrecu al mu ne pada na pamet dati ostavku i sto je jos gore - lik se nalazi na izbornoj listi. Milanovic i Cacic su danas bili slatki s izjavama - ne znas koji veci kreten jer misle da smo mi svi kreteni pa su tog lika folko "ukorili" ko uciteljica u drugom osnovne.

Lesar - hajd njemu bi se mozda i isplatilo dati glas no mislim da uz njega ima jedan sumnjiv lik - znaci i kod njega se poceli utrpavati kreteni.

Grubisic - na zalost nema sanse osim u desetoj (steta sto nisam iz splita).

Ostali su debili koje se ne isplati ni spominjati i sad vi meni kazite koji je moj motiv da se te nedjelje zaputim u Osijek?
Ja ga ne vidim. Uopce.
Kukuriku ce ionako pobijediti, Bajic ce i dalje zadrzavati odredjene predmete u ladicama, Cacic ce dobiti priliku da postane novi sanader (ne po funkciji nego po kradjama) a u Vesnu sam se razocarala jos nakon izbora 2003.

Sto se desnicara tice - oni su vec zadnjih dva izbora totalno marginalizirani, a zadnje izbore je HDZ dobio samo zato jer je Milanovic bio toliko nesposoban da uzme vec serviranu vlast. Bilo bi zgodno malo se prisjetiti da je par dana prije izbora odjebao Jurcica i rekao - a ne ne, ja cu biti premijer.
kao sto bi bilo zgodno prisjetiti se svih ovih 4 godine sto je SDP kao najjaca oporbena stranka radio. Na primjer, Milanovic je pizdio sto nije dobio poseban poziv za Papu i tak tome slicno.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Debaser » 15 stu 2011 02:36

divnih li opcija.
slazem se sa tamarom. istina ovi deluju uvek tako disciplinovaniji. a glede politicara, besramnih kampanja itd mislim da niko normalan ne bi trebao da ima niti trunku entuzijazma kada prica o tim ljigavcima, kamoli sta drugo. svi su mi sumnjivi. neka velika ocekivanja od izbora su za naivcine, ali treba izlaziti. i pored cinjenice da gajim prezir prema njima, s mukom u zelucu ipak obavim svoju gradjansku duznost ali jos vise ga gajim prema onoj govnjivoj apoliticnoj omladini i njihovom nemustom besu i emo filozofiji :D kad treba nesto pokusati.
to nema ni trunke svesti i savesti. kad su oni uostalom stigli da se glasacki razocaraju!? mozda neglasanje i neizlazak na izbore jeste jednako legitiman stav ali takvo sto mi nije jasno. pogotovo ne mislim da je kontraproduktivno izaci (kerum i jaca u koaliciji, urnebes ) makar i sa nekim niskim kriterijima ukoliko im je prioritet otarasiti se i koliko-toliko prodisati od te nacionalisticke, homofobne korumpirane gamadi (fingerscrossed)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 15 stu 2011 14:15

ow je napisao/la:...i sad vi meni kazite koji je moj motiv da se te nedjelje zaputim u Osijek?
Pa evo, možda baš ta tvrda notorna činjenica koju sam navela gore. Već sam stoput rekla da mi je i samoj dojadilo glasati za manje zlo i protiv nekoga (a na to se opet sve svodi), ali stvarno ne želim da mi nekakva desnica kroji život, pravo i pravdu.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Daisy » 15 stu 2011 14:47

murderer und falschspieler svi redom

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la slapa » 15 stu 2011 15:01

trebalo bi ići barem prekrižiti listić da ga netko drugi ne popuni u vaše ime ;)
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 15 stu 2011 17:18

http://www.crol.hr/portal/aktivizam-pol ... stima.html

Vjerojatno će i to mnogima biti dio kriterija, pa pričekajmo da vidimo kako će tko od njih to artikulirati u konačnici.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ow » 15 stu 2011 17:48

tamara3 je napisao/la:
ow je napisao/la:Već sam stoput rekla da mi je i samoj dojadilo glasati za manje zlo i protiv nekoga (a na to se opet sve svodi), ali stvarno ne želim da mi nekakva desnica kroji život, pravo i pravdu.
Desnica u Hrvatskoj odavno vec ne postoji u pravom smislu te rijeci. Postoji nekoliko marginaliziranih anonimnih budaletina koje se povremeno pojave uveseljavajuci javnost.
Postoji i HDZ (i njemu pridruzenje individue koje folko odredjuju desnicu) i SDP - tj kukuriku koje folko odredjuju ljevicu.

Elem, kao sto je poznato na ovim sajtovima nema vece ljevicarke koja se btw sjeca i zivota u socijalizmu da ne kazem u socijalnoj sigurnosti, no danasnji SDP s ljevicarstvom i svime oninem sto bi ljevica i socijaldemokracija trebala znaciti ima veze ko Mara s krivim klincem.

Kada ogolimo ideologiju do kraja ostaje smisao izbora: trebam nekome dati glas sto u biti znaci POVJERENJE da ce drzavu voditi u smjeru mojih politickih zelja i potreba.

Iskreno receno (a moguce cete me sada mnogi napasti kad napisam ovo) - meni daleko uvjerljivije djeluje Kosor nego Milanovic, a nisam neka naivna balavica koju je lako preveslati.
Sve sto je rekla - napravila je. Milanovic nista nije rekao a nije ni napravio.
U pravu ste - pola HDZ-a sjedi u Remetincu, no bas zato bih prije dala glas njima nego kukurikavcima koji nemaju politicke hrabrosti natjerati jebenog poluanonimnog gradonacelnika na ostavku vec ga nemusto brane kao da su na sastanku razredne zajednice u drugom osnovne.

Uopce ne sumnjam da se i u Kukuriku skriva pun ormar kostura - neke od njih znamo - za neke pretpostavljamo da postoje a za vecinu nemamo pojma.
Ali ono sto znamo to je banalan primjer pijanog gradonacelnika na kojem su eto sad u izborima mogli pokazati da im je odista stalo do povjerenja gradjana.
No njih boli klinac za povjerenje. Dakle kako vise vjerujem Kosorici nego Milanovicu da li to znaci da trebam otici u Osijek kako bih glasala za Sheksa? (Jer mi je Borzanka jednako ljigava i odvratna kao i on, a Sisljagicu ne dam glas jer znam da je lokalna lopina). Glavas je, nadalje, ratni zlocinac kojem je Sheks u ratu bio sef i tu smo zatvorili krug.
no chance - radije taj dan idem u Puntjarku na kolace....
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Popeye » 15 stu 2011 18:48

e pa nije bas jaca provela sve sto je rekla da ce. zaboravila je na program vlastite vlade za ozivljavanje ekonomije.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la JaNNa » 16 stu 2011 16:51

ma ona je malo prekasno upala u taj krug i najmanje se nakrala od svih njih... ona je poštena i dobra žena koja gleda interese našeg naroda, tj. svakog pojedinca....

volim ove predizborne kampanje.. i volim kad se pojedinci uključe.. volim Hrvatsku... volim portale koji kad netko prdne naprave vijest...

AE!

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 16 stu 2011 17:15

J.Fe je napisao/la:ma ona je malo prekasno upala u taj krug i najmanje se nakrala od svih njih... ona je poštena i dobra žena koja gleda interese našeg naroda, tj. svakog pojedinca....
Not sure if sarcasm. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la coppa » 17 stu 2011 01:44

Mene više brinu plakati HDZ-a,to ne liči na ništa, sram ih je vjerovato :sarkasticna: Svima su plakati za plakati, ali HDZ mi je br.1. Evo malo zezancije na tu temu:
slika
Inače sam za laburiste i za spas bijednih radnika odnosno svih nas. Neću glasati za SDP jer nisu nikakvi socijaldemokrati i mislim da će s njima biti gore nego sa HDZ ako ne isto.

Hrvatski laburisti - Stranka rada, zastupaju ulazak u EU. Ali ne pod svaku cijenu.

Laburisti nisu skup euroskeptika, ali nisu ni skup istomislećih eurofila.
Stranka rada je skup svjetonazorski različitih realista kojima je važna i forma i sadržaj, ali najvažniji joj je dostojanstven život hrvatskih građana. Hrvatska kao (buduća) članica Europske Unije ne smije zanemariti odnose sa zemljama nečlanicama EU: prije svega susjedima, zatim najmoćnijim državama svijeta poput SAD-a, Kine, Indije, Japana, Kanade, Australije... te državama tzv. trećeg svijeta.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Daisy » 17 stu 2011 05:14

J.Fe je napisao/la: ona je poštena i dobra žena koja gleda interese našeg naroda, tj. svakog pojedinca....
nadam se da je rijec o cinizmu.

Gost

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Gost » 17 stu 2011 07:33

Izborni spot Kukuriku koalicije.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6MrHocze ... r_embedded[/youtube]

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Kroacija » 17 stu 2011 12:47

puke krilatice.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 17 stu 2011 16:20

Je jeeeeeee, ratari, ribari, pekari, idilični izlasci sunca, mladi parovi s potomcima, digitalizirani i retuširani kukurikavci u tehnikoloru...:fuj:.

...fali istospolni par :plazi2:.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la JaNNa » 17 stu 2011 16:25

ariadne je napisao/la:
J.Fe je napisao/la:ma ona je malo prekasno upala u taj krug i najmanje se nakrala od svih njih... ona je poštena i dobra žena koja gleda interese našeg naroda, tj. svakog pojedinca....
Not sure if sarcasm. :D
Daisy je napisao/la:
J.Fe je napisao/la: ona je poštena i dobra žena koja gleda interese našeg naroda, tj. svakog pojedinca....
nadam se da je rijec o cinizmu.
:haha: :haha: :haha: :haha: mislite si, mislite.. ja odoh tražiti narukvicu po jarunu - ziher ima i dijamanata na njoj...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Bash » 17 stu 2011 20:42

izgleda da ne glasam. kasno sam se sjetila za molbu za glasanje van prebivalista. ne znam ni za koga bi.
ugl, optimisticna sam da ce bit nesto manji gadovi. bolje od toga nemamo.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ow » 18 stu 2011 14:13

Popeye je napisao/la:e pa nije bas jaca provela sve sto je rekla da ce. zaboravila je na program vlastite vlade za ozivljavanje ekonomije.
hahahaha pa ne moras me ubjedjivati - ne glasam za hdz iz higijenskih razloga
No, iskreno na osobnoj razini vise vjerujem jaci nego milanovicu - tj, kod nje ponekad osjecam da govori istinu a kod njega jos nisam uspjela pronaci recenicu koja bi mi pobudila takve osjecaje :nezna:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 18 stu 2011 18:10

To je zato što on ne priča nego čeka da mu vlast padne u ruke kad ovi sami sebe pokopaju. :lol:

Ali dajte molim vas. Nema šanse da Jaca nije znala/krala/whatever kad je bila Sanaderova uzdanica u vrhu HDZ-a godinama. I šutnja je sudjelovanje u zločinu. A ta žena toliko gluposti melje i vidi joj se na faci i čuje u glasu da ni sama ne vjeruje u ono što priča. Milanović je možda dosadan i monoton ali barem ima više razuma nego ona koza. Sanader je barem uvjerljivo lagao, ona ne može ni to.

Ako ne možemo vjerovati političarima koji uvjerljivo lažu, KOME MOŽEMO?!? :nesvjest:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la coppa » 19 stu 2011 08:46

Ne bih pljucala na ženu tako olako jer mislim da ipak ima nešto vrijedno u njoj,ma koliko god ju narod sputavao i zezao......Što se svega tiče ja ću ipak ostati kod laburista zasada.Mislim da će zadovoljiti sagledavanjem problema radnikak u realnom sektoru i da neće podbaciti po pitanju funkcioniranja tržišta. Kada bi bili izabrani,ali neće pa onda ništa :palacdolje:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 19 stu 2011 12:41

coppa je napisao/la:Ne bih pljucala na ženu tako olako jer mislim da ipak ima nešto vrijedno u njoj,ma koliko god ju narod sputavao i zezao......
A što?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la coppa » 19 stu 2011 15:24

Ne vjerujem da je upletena osobno u ikakve skandale. Ako prešučivanjem čini zločin onda bi mogli osuditi i sve ostale političare. Misliš da SDP nema crnu rupu,fond? Imaju oni svi,samo je pitanje vremena. Kosorka je možda nesposobna ali trudi se. Možda i njom manipuliraju. Ali kao žena mogu joj odati počast i ne gaditi ju tako odvratno ako ne ništa drugo.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 19 stu 2011 16:05

http://www.index.hr/vijesti/clanak/neve ... 83778.aspx

? :D

Ne sjećam se da sam igdje rekla da je SDP nepogrešiv. Poanta je u tome da su ovi proveli više vremena na vlasti i sve skupa nas doveli u situaciju kakva je. Misliti da se Kosorica nije okoristila na neki način je naivno. A komentar da joj "kao žena" daješ počast ima još manje smisla. Kao da nečija kompetentnost ima veze sa spolom. Ako je nesposobna onda je nesposobna i nemam ja što "kao žena" suosjećati s njom ili što već. U politici je duže nego sam ja živa a ponaša se kao da se jučer rodila. Trudi se? Oh how nice of her. Jedino što se trudi jest da zadrži svoju fotelju jer zna da bez nje neće moći ništa. Na vrhu HDZ-a se našla slučajno a sumnjam da će tamo i ostati kad (ako? :/) izgubi izbore.

Ako se ne varam, u predizbornom spotu se hvale da je HDZ u ranim devedesetima stvorio Hrvatsku a 2009. počeo borbu protiv korupcije. Primijeti ogromnu crnu rupu između 1995. i 2009.

Da ne pričam o tome da HDZ nije imao ništa sa borbom protiv korupcije s obzirom na to da je pravosuđe neovisno. Tako da svaki put kad to ponovi kao papiga zapravo prisvaja tuđe zasluge i pravi budalu i od sebe i od nas.

KAO ŽENA sam actually uvrijeđena što žena na takvoj poziciji moći melje tolike gluposti.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite