IzBoRi 2011.

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite

Hoćete li izaći na izbore?

da
43
90%
ne
5
10%
 
Ukupno glasova: 48

Gost

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Gost » 19 stu 2011 16:31

Jedino što bih editirala je da je pravosuđe neovisno o političkoj volji (možda u idealnom svijetu), sve ostalo - word. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 19 stu 2011 16:47

Parade rainer-onner. :D

U idealnom svijetu, da. Tome valjda težimo. Zapravo, najbližoj aproksimaciji s obzirom da ono ne postoji. :D Basically, imam problem s ovim: klik. Ne znam koji scenarij je gori. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la coppa » 19 stu 2011 17:04

ariadne je napisao/la:http://www.index.hr/vijesti/clanak/neve ... 83778.aspx

? :D

Ne sjećam se da sam igdje rekla da je SDP nepogrešiv. Poanta je u tome da su ovi proveli više vremena na vlasti i sve skupa nas doveli u situaciju kakva je. Misliti da se Kosorica nije okoristila na neki način je naivno. A komentar da joj "kao žena" daješ počast ima još manje smisla. Kao da nečija kompetentnost ima veze sa spolom. Ako je nesposobna onda je nesposobna i nemam ja što "kao žena" suosjećati s njom ili što već. U politici je duže nego sam ja živa a ponaša se kao da se jučer rodila. Trudi se? Oh how nice of her. Jedino što se trudi jest da zadrži svoju fotelju jer zna da bez nje neće moći ništa. Na vrhu HDZ-a se našla slučajno a sumnjam da će tamo i ostati kad (ako? :/) izgubi izbore.

Ako se ne varam, u predizbornom spotu se hvale da je HDZ u ranim devedesetima stvorio Hrvatsku a 2009. počeo borbu protiv korupcije. Primijeti ogromnu crnu rupu između 1995. i 2009.

Da ne pričam o tome da HDZ nije imao ništa sa borbom protiv korupcije s obzirom na to da je pravosuđe neovisno. Tako da svaki put kad to ponovi kao papiga zapravo prisvaja tuđe zasluge i pravi budalu i od sebe i od nas.

KAO ŽENA sam actually uvrijeđena što žena na takvoj poziciji moći melje tolike gluposti.

Uopće za taj članak nisam znala. :haha: Ali istina je-. Žena je danas i dalje podcjenjena, muškarac dominira u ekonomiji i politici. Nisi feministica ni rasist ako priznaš da je to ipak malo točno, ako ne nikako onda je tu dokaz statistički.I iz tog se barem razloga može imati poštovanja.O HDZ-u neću jer je tih nekoliko trulih jabuka uništilo cijelu stranku i to je istina.

Gost

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Gost » 20 stu 2011 12:02

Homofobni seljaci.

http://izbori2011.tportal.hr/160582/Fri ... ncaju.html

Još samo fali Petir, "seljačka majka božja". :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Popeye » 20 stu 2011 15:19

ne fali, evo i marijane :wacko:

dakle, za sve one koji se dvoume trebaju li glasati za HSS :D

http://www.vecernji.hr/izbori/prirodno- ... nak-347853

ps
i molim vas, petir je zena u politici, pokazite postovanje!

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Fusion » 20 stu 2011 15:35

Joj, Marijanica. <3 Moram i ovdje nakeljiti post koji me nasmijao. Napisao ga je na Index forumu neki forumaš pod nickom ivo37.

Jo šta bi ja radija Marijani Petir. Prvo bi je skinija grickajući joj bradavice i čupka dlake na venerinon brežuljku. Onda bi je bacija na krevet, zažvalija i ljubija po vratu i sve niže. Sta bi kod bradavica par minuti, kružija jezikon i lagano je gricka. Onda bi joj zavuka jezik u pupak i spustija se niže. Raširija bi joj noge i počeja jezikon lizat p.i.č.k.u i usnama stiskat male usne i noson i jezikon lagano nadraživat kliću. Kad bi se umorija lizat, raširija bi je i sta puhat unutra, neka to svak prova. Gurnija bi jon prst u š.u.p.a.k i 2 u p.i.č.k.u i nastavija je lizat. Nakon po ure lizanja bi je drža na rubu i neda joj da svrši. Onda bi uzeja kušin i stavija jon pod g.u.z.i.c.u, zabacija joj noge nazad da mi je lakše. Radija bi jon pužića, trlja lagano glavić između usana, uvlačija ga i izvlačija lagano i gleda kako je izluđujen dok mi ne počne govorit: "Zabij mi ga cijelog, ne mogu više!". Onda bi maka kušine, skočija na nju i pribacija njene noge na ramena i svon snagon je doveja do vrhunca. Prije svršavanja bi ga izvuka i cilu je isproliva po stomaku, lega do nje i stavija k.u.r.a.c na njen drob da se zalipi. Poslin bi joj skuva večeru i gledali bi film Divlja Orhideja sa Mikijen Rourkijen i Carre Otis.

slika slika slika

* * *

OnTop.;

Ne gledam više Vijesti zbog žgaravice. Trenutno se premišljam između SDP-a i HNS-a.
Voljela bih Vesnu simbolično "nagraditi" svojim glasom za sve ove godine zalaganja za LGBT prava, kad god je govorila o istima bila je beskompromisna.
Osim toga, koliko je to već moguće u životu političara, posebno dugogodišnjem, smatram da je bila najkonstantnija i u ostalim političkim idejama koje je zastupala.
Kao prepreku tom glasu vidim Čačića koji mi je katastrofalan. Tako da i dalje nisam sigurna što ću napraviti sve dok neću držati listić u rukama.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Popeye » 20 stu 2011 16:22

Fusion je napisao/la:Trenutno se premišljam između SDP-a i HNS-a.
kukuriku koalicija ima zajednicku listu. dakle, zapravo se ne premišljaš. :D

inace, vrijedi prosvrljati kroz www.izbori.hr, vidjeti tko su ljudi na listama i tak to... kukuriku ipak ima mnogo bolje kadrove od HDZ-a...

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ow » 20 stu 2011 17:25

ariadne je napisao/la:I jesmo u banani zato što nitko ne izlazi na izbore nego sjede doma i žale se kako im je loše. Ja bi to trpala u zatvor na par tjedana. :nema savjesti:
e nije bas tako, u banani smo zato jer smo spremni svoju "opciju" opravdati na sve moguce nacine a "onu drugu" generalno popljuvati.

@popaj - ja pogledala liste :nah: i onda osla gledat termine - radi li Puntjarka u nedjelju 04.12 :dada:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Popeye » 20 stu 2011 17:30

mene u vezi izbornih lista nervira sto nisu otvorene. dakle, da se glasa i za stranku/koaliciju i za konkretnu osobu, pa da gradjani (a ne samo stranacki sefovi, koji sastavljaju liste) odlucuju i o konkretnim ljudima koje zele kao zastupnike/ce u saboru.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ariadne » 20 stu 2011 17:42

ow je napisao/la:
ariadne je napisao/la:I jesmo u banani zato što nitko ne izlazi na izbore nego sjede doma i žale se kako im je loše. Ja bi to trpala u zatvor na par tjedana. :nema savjesti:
e nije bas tako, u banani smo zato jer smo spremni svoju "opciju" opravdati na sve moguce nacine a "onu drugu" generalno popljuvati.
Ovo nema smisla. Ljudi imaju pravo opravdavati koga hoće i koliko hoće a isto tako i pljuvati. Poanta je u tome da ništa ne poduzimaju. Osim "one opcije" koja po svoje glasače šalje buseve dok ostali sjede doma i gledaju Plodove zemlje.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ow » 20 stu 2011 18:41

ariadne je napisao/la:Ovo nema smisla. Ljudi imaju pravo opravdavati koga hoće i koliko hoće a isto tako i pljuvati. Poanta je u tome da ništa ne poduzimaju. Osim "one opcije" koja po svoje glasače šalje buseve dok ostali sjede doma i gledaju Plodove zemlje.
U pravu si - imaju pravo, al tko ih onda jebe kada ih ovi koje su birali zajebu zato jer su bili dovoljno glupi da "imaju pravo" ...

Sloboda izbora nije besplatna - ona prilicno kosta a cijenu obicno placa ona tko je birao :dada:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Popeye » 21 stu 2011 00:05


Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Kroacija » 21 stu 2011 04:32

ja u medijima pratim samo kulturu, umjetnost, tehnologiju i filmove (i moguci nestanak eura u paketu sa novitetima u njemackoj vladi :D :helga: ) al vidim da tu neki gube zuci oko politike as usual. ne znam za koga cu glasati, mislim da ova zemlja ide u jedan krasni bez obzira koga odabrali. :nezna: to je hrpetina nesposobnih idiota kojima je samo cilj doci na celo i zgrnuti sto vise sebi ali okej, ne otkrivam time toplu vodu. gledam samo frenda koji se od 10 godina studiranja pa preko mladezi SDP-a i trkeljanja uokolo domogao bruxellesa i sada se milanovicu uvlaci u dupe gdje god stigne a stranku propagira iskljucivo gadjenjem protivnickih stranaka i sirenjem "hejta" prema istima, umjesto da bude sto konstruktivniji ili barem pleonazmima i tautologijama prosipa idiotske parole i obecanja. ali to pali, tako to valjda ide kod nas.
ne znam koja je funkcija tih politicara generalno, majkemi. i kurvanje je posteniji zanat od toga. osim ako me picajzla ne natjera da obavim svoju gradjansku duznost, sumnjam da cu ici glasati i ove godine. jedna anarhija bi vjerojatno bolje funkcionirala od svih ovih svinjarija.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la JaNNa » 21 stu 2011 09:52

kako je čovjek ne bi volio???

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bYTwv_0m ... r_embedded[/youtube]

Avatar
plavo 777 oka
Postovi: 124
Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la plavo 777 oka » 21 stu 2011 10:29


Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 21 stu 2011 20:59


Gost

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Gost » 21 stu 2011 21:18

"Konzervativno društvo" treba obrazovati, a ne mu podilaziti. Zašto se naš narod toliko "štiti" od svega što nije bijelo, heteroseksualno, monogamno i hrvatsko? Rasisti, ksenofobi, homofobi, seksisti i nacionalisti. Moralna žabokrečina.

ps Tam3, natjerala si me izgubim živce. :D

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Afrodita » 21 stu 2011 21:49

Mislim da je Pusićka konačno pokazala da ni ona baš nije netko toliko liberalan. I da isto podilazi volji većine.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la ow » 22 stu 2011 01:57

Boze sto je ta Petirka ruzna. Da je jedina zena na svijetu ja bih postala peder :shock2:

Vesni je isto samo stalo do vlasti, iako ne sumnjam da ce se zalagati za lgbt prava - samo je pitanje koliko ce imati utjecaja. Mislim da je Milanovic homofob (iako se nije javno izjasnio) al njegovo ponasanje nakon ST Pride-a kazuje da je onaj spot snimio samo da bi politicki profitirao, dok ga je bolio klinac za razbijene glave.

Nedavno je rekao da vec imamo prava sto apsolutno nije tocno, tak da mislim da Vesna nije smjela reci nesto drugacije sto ju ni na koji nacin ne opravdava. Ipak sjedi u istoj stranci s ubojicom, i sto je jos tuznije - javno ga opravdava...
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Afrodita » 22 stu 2011 09:32

Da upravo to ne moraš biti ti kriv ali dovoljno je da si nekad samo bystander koji ništa ne poduzme.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 22 stu 2011 12:01

ReaTM je napisao/la:"Konzervativno društvo" treba obrazovati, a ne mu podilaziti.
Ha mila, kad se broje glasovi onda je obrazovanje u drugom planu :plazi2:. Meni smeta ponajviše to što se to onako konstatira, kao jebiga, taki nam je kaki nam je i gotovo.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la tamara3 » 23 stu 2011 14:02

'Laburisti će i ženama bez partnera omogućiti umjetnu oplodnju'

http://www.crol.hr/portal/aktivizam-pol ... odnju.html

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Dash » 23 stu 2011 22:38

Nekako mi Laburisti i najmanje smrde.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Daisy » 24 stu 2011 05:55

kaze jucer pusicka da je hdz upropastio zemlju jer nije pozvao mmf. lose nam se pise u svakom slucaju. nevjerojatno je da moze biti jos gore nego sad.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Zita » 24 stu 2011 11:45

naravno da izlazim na izbore. to se ne propusta i misljenja sam da bi svakog tko ne izadje na izbore trebalo novcano kazniti

jel se samo meni cini il kokos kosor drhti glasic kad na reklami kaze da je najbolja kad je najgluplja?

jedva cekam da se hadeze raspadne nakon izbora i da jadrankica odjebe u troskocima sa svih tv kanala

a ovu fuksu petirku njeni biraci trebaju pitat zasto svaki mjesec nepotrebno prosipa svoja jajasca jer je obitelj najvaznija i zasto vec nije postala hodajuci inkubator. od nje ocekujem barem nogometnu momcad..
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la coppa » 24 stu 2011 22:06

Na ovo sam nabasala jednom............... :haha: :haha: :haha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WQinf-rW4TM[/youtube]

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la alice » 25 stu 2011 20:32

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T6L3Kl7Ac0s[/youtube]
možda je off - ali on je cijeli OFF!
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la alice » 25 stu 2011 20:35

tamara3 je napisao/la:'Laburisti će i ženama bez partnera omogućiti umjetnu oplodnju'

http://www.crol.hr/portal/aktivizam-pol ... odnju.html
aaaaaaaaaah... oni su moje gore list... khm, lišća :inlove:
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Gost

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la Gost » 25 stu 2011 20:36

Marijana Petir overload. :D

http://izbori2011.tportal.hr/sve-vijest ... nista.html

Nadam se da rezultati anketa neće pasivizirati glasače ljevice.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: IzBoRi 2011.

Post Postao/la alice » 25 stu 2011 20:40

ReaTM je napisao/la:Marijana Petir overload. :D
:D :D :D
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Odgovorite