I što sada? *nakon izbora 2011*

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite

Hoće li Kukurikaši provesti svoja predizborna obećanja-planove:

mislim da hoće
6
16%
mislim da neće
18
49%
ne znam
13
35%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 15:25

slika

slika

Ona je skroz pukla slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 16:10

Da, totalno je pukla. Tako ružno nešto na sebe ne bi stavio nitko normalan. Izgleda kao nekakvo željezo, lažni sjaj ima, srebro sigurno nije. Puno bi bolje bilo da je dala izraditi nešto srebreno, ali recimo samo pleter, ne pleter uklopljen u H. I to pleter s "praznim prostorom", ne full weight, to bi se onda dalo tolerirati, izgledalo bi kao nekakav orijentalni ornament.

Otpusti stilista, Jadranka, gee.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 16:26

Pi je napisao/la:Otpusti stilista, Jadranka
I psihijatra. slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 18:20

Zapravo, postala sam to da se izrugam vama koji se tim glupostima rugate.

Još jedna mi je stvar zanimljiva - ne volim ni ja Kosoricu, ali mi ne pada na pamet proglašavati nju psihički nestabilnom i da izjavljivati da joj treba psihijatar. Nije li to malo previše iznad razine forumaša ovdje, a i šire? Opet, jedna je stvar nekoga u zajebanciji proglašavati psihički poremećenim, a druga je stvar činiti to maliciozno, radi diskreditacije, kao u ovom slučaju, od čega mi se zaista povraća. Gadi mi se, je li.

Argumente naći, to da. Davati debilne izjave koje pokazuju status preaesens onoga koji izjavljuje, a ne "optuženoga" - idiotizam.

P.S. Da se razumijemo, tema me zanima u onoj mjeri koliko mi dira džep. Ovdje je toga jako malo, ali na neke gluposti se moram osvrnuti. Valjda i moral ponekad treba uključiti.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 18:24

OoO, još jedan holier than thou arbitar<3
Pi je napisao/la:Gadi mi se, je li.
Povrati (još) koji put, možda ti bude lakše. slika
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 08 pro 2011 18:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 18:26

Da je gađenje uvijek povezano s povraćanjem, možda bih.

Nije holier than thou, više je "daj misli što pričaš."
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 18:27

Ostavi neko Evanđelje po Pi po kojem bi se svi trebali ravnati da malo proučim.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 08 pro 2011 18:28

kad teme zanimaju samo onoliko koliko diraju dzep, onda bas i nema smisla pricati o moralu. ;)

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 18:32

Rekoh da ga valja uključiti s vremena na vrijeme.

Trebala sam se ispraviti: Politika me se tiče samo koliko mi dira džep. Ovdje nije slučaj politike, ovdje je slučaj napada na ženu zbog broša (i drugih gluposti). Savjest, ne politika.

Legitimni napadi zbog politike, ok. Napadi koji pokazuju jad komentatora - tužno.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 18:39

Pi je napisao/la: napada na ženu zbog broša (i drugih gluposti). Napadi koji pokazuju jad komentatora - tužno.
Da baš tužno. Kakav je to samo NAPAD bio slika
Pi je napisao/la:Curi u bež suknji i tenisicama - nije ok nositi tenisice na suknju. Napravila sam to jednom na Terraneu, iz praktičnih razloga. Debakl. Curi u suknji sa sobovima - slatko je prije 20. godine. Not in your age. Tri cure s istom H&M haljinom - omg. :roll2: Ima još toga na listi, to ću protračati s ekipom.
N da.
U svakom slučaju kad mi se netko postavi na način "daj pazi što pričaš" uz neminovni pokušaj implikacije svoje "arbitarske superiornosti", mislim da smo završili for good. slika

:recycle.bin:

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 19:01

Da, ne-daj-bože da nam netko implicira da nepravedno, zbog sitnice, napadamo OSOBU, i to dok se krijemo iza pseudonima na intenetu.

U isto vrijeme bismo se zgražali, recimo, da netko predstavniku gej populacije koji gostuje na televiziji kaže da treba psihijatra jer ima ružnu košlju.

Što bismo onda rekli za "arbitre"? Isto bismo "završavali s njima"? (što to znači uopće i kome znači išta takva izjava?) edit: primjećujem edit.

Lijepo je sve to s dvostrukim kriterijima, dok ih mi samo primjenjujemo. Kad su protiv nas, onda nije ok. Onda ćemo po drugima jer ne "arbitriraju". Ili ćemo pisati kaznene prijave u ime udruga za one koji su to izjavili.

Gdje si popaye? Ja ovo pišem samo zato što sam se zaželila neke dobre rasprave s tobom. Ovo nije zanimljivo kad se svi slažete ni oko čega.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 19:15

Pi je napisao/la:U isto vrijeme bismo se zgražali, recimo, da netko predstavniku gej populacije koji gostuje na televiziji kaže da treba psihijatra jer ima ružnu košlju.
slika

Jesi li ti i u jednom kutku svog uma pomislila da se taj "psihijatar" odnosio na to da (sirota, napadnuta) žena nakon što su joj sve lađe potonule ima potrebu i dalje očajnički sazivati sjednice i trošiti nepotrebno državni proračun s tim gigantskim neukusnim HDZ brošem koji nam govori ono što je Šeks verbalizirao u rečenici: HDZ je pobjednička stranka.

Pretpostavljam da nisi. Vjerojatno kao i ona imaš očajnu potrebu biti toliko self-righteous da ideš stvar izbanalizirati do kraja i od muhe napraviti slona.

p.s. A što se tiče "pseudonima na internetu", jedna moja slika je ovdje u profilu i 3 na gay hr. profilu pod istim nickom. Toliko o "skrivanju iza pseudonima na internetu". slika

pps. Kad si se već našla prozvanom drugima dijeliti savjete o pravilnom ponašanju, osjećam sam se slobodnom i ja tebi udijeliti koji - saberi se, ispadaš histerična.


Over&out.

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 19:22

Ah, pokušaj emotional appeala... Nah, ne radi ti to kod mene.

Što ona "misli" tim brošem nije ni na meni ni na tebi da prosuđujemo. Izrazito je nepravedno, zato što ona to tumačenje nema priliku ovdje potvrditi ili odbaciti. Što takvu raspravu čini besmislenom, čime tvoja implikacija o značenju toga broša nema nikakvog smisla, niti ikakvu težinu, niti na temelju toga možeš nju prozivati očajnom, depresivnom ili osobom koja treba mijenjati psihijatra (što znači da, opet, impliciraš da ga ima.)

Now, psihijatar je liječnik. Impliciraš da je osoba bolesna. Možda bi bilo sretnije da si mislila pa rekla "psiholog", onda bismo te mogli pravdati.

Možda banaliziram, možda, ali ne bih rekla, prateći postove u ovoj temi. Nije prvi put da se pojavljuju takve gluposti ovdje, tako da se ne radi o baš tolikoj banalizaciji. Mjesecima to gledam, ne samo od tebe. Ponekad je jednostavno dobro podsjetiti vas na to što radite.

Nemam ništa protiv argumenata protiv njene politike, ali ponekad, baš ti koji se hvale svojom "naprednošću", ljevičarstvom i sl. su baš ti koji ljudima uzimaju najbrže i na najgluplji način drugima njihovo dostojanstvo.

Now, nije fer da sam prvo krenula po tvom postu, ima i drugih koji su zaslužili. Ti si samo prva naletjela, so nothing personal. Valjda smo tu da razmijenimo mišljenja i ukažemo jedni drugima na greške, da nam se ne bi ponavljale.

Ja mislim da ćeš, nadam se, i ako ti je stalo, razmišljati malo više prije nego slijedeći put tako napadneš nekoga na osobnoj razini, ne politički. A i drugi. Čini nas boljim osobama, I think.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la rainbow » 08 pro 2011 19:28

J.Fe je napisao/la: - što mislite: da li će provesti obećani program?
- očekujete li teža ili bolja vremena?
1) ponešto vjerojatno hoće, ne mislim da će se previše proslaviti, nije još narod zreo da bude izi
2) možda malko teža pa nekad onda malo zrelija i bolja

i oft: za *čik fajt* meets *što nam radi nejebica*: http://www.youtube.com/watch?v=qV7ei9bei2E

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 19:45

Napisala sam "over&out", ali odgovor na jedno pitanje me toliko zanima da moram to staviti po strani.
Pi je napisao/la: ima i drugih koji su zaslužili
Zanima me koja to tvoja (moralna) pozicija s koje polaziš kad procjenjuješ što su drugi forumaši "zaslužili", a što "nisu" pa ćeš ti uznemirena takvim ponašanjem "kretati po postovima" i svakoga staviti na pravo mjesto?

I ja sam se nagledala puno ljudi koji polaze s pozicije - sad ću ja vama svima objasniti kako stvari stoje - ali drugi barem malo suptilnije pokušavaju takvo što izvesti.
Ovakvo isijavanje megalomanije se rijetko vidi. Facinantno iznad svega, moram priznati. <3

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 19:57

Nije moralna pozicija, nego pozicija objektivnog promatrača koji nije pod utjecajem gangbang efekta vođenja prljave i niske kampanje usmjerene na integritet jedne osobe. Što je u svojoj biti pogrešno, jer povređuje nečije dostojanstvo, i ništa što dira nečije dostojanstvo ne može biti dobro niti opravdano.

Meni su jednake politike i HDZ-a i SDP-a, nikakvu bitnu razliku ne vidim, bar ne dovoljno bitnu koja bi me svrstala uz jednu stranu. S druge strane, svi su ovdje više-manje na SDP strani, pod utjecajem tog općeg slaganja imaju hrabrosti i dobivaju pohvale za ove prljave i neljudske napade na integritet te osobe (ne njenu politiku). Gangbang efekt.

S te pozicije.

Now, ne vidim gdje ti vidiš moju navodnu uznemirenost. Sama činjenica što ti ovo pišem ne znači da sam uznemirena, samo znači da pišem. Ne vidim kako uopće možeš pretpostaviti da sam uznemirena, kada u mojim postovima nema apsolutno ništa što bi ti na to ukazalo. S druge stranane, u tvojim postovima vidim nervozu, stalno mi naturuješ nekakve epitete poput megalomanije (wtf., kakva megalomanija?), uznemirenosti ili neke moje superiornosti. Ja tebi nisam ništa takvo napravila, kao što ti meni pokušavaš naturiti tim nekakvim apilom na emocije. Ja samo kažem da griješiš što upadaš u tu zamku gdje se nalaziš kompetentnom nekoga proglašavati ludim. Nečiju politiku možeš proglasiti ludom, ali osobu - ne. To ne može ni za to osposobljena osoba bez nekog pregleda i dobrih pretraga.

Ničim ne dajem osjećaj da polazim sa superiornije pozicije, niti sam išta takvo rekla, to ti možda samo može doći iz činjenice da sam u ovom slučaju u pravu, i da to sama vidiš, pa ti se čini da je superiorno. Ne vidim drugo objašnjenje (za sada).

@rainbow: ne*ebica, možda :D I don't mind.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la shizika » 08 pro 2011 20:00

slatke ste :duga:
...život je lijep... (:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 20:15

Pi je napisao/la:S druge strane, svi su ovdje više-manje na SDP strani, pod utjecajem tog općeg slaganja imaju hrabrosti i dobivaju pohvale za ove prljave i neljudske napade na integritet te osobe (ne njenu politiku). Gangbang efekt.
Opet fail.
Fusion je napisao/la:Čačićev odnos s novinarima je upravo "predivan" kao i onaj prethodne vladajuće strukture. Nije prošlo ni 3 dana već bahatost frca na sve strane. slika
Nije SDP, al' je dio kukuriku koalicije.
Nemam problema s tim da prokomentiram bilo kojeg političara, pa čak ni onog za čiju sam koaliciju glasala.
To što je smijanje nečijem brošu, frizuri ili bilo čemu (kao što si ti vrlo hipokritički primjetno propustila vidjeti da si se ismijavala djevojkama iz Tvornice i "još ćeš ih protračati s prijateljima") za nekoga ili ovdje konkretno za tebe "prljavi i neljudski napad na integritet te osobe" i ako me to u nečijim očima čini neetičnom i pokvarenom osobom, stvarno ne smatram svojim problemom. Već u svojem ličnom opisu imam čitav dijapazon epiteta i da živim 100 života ne bi ih mogla sve iskoristiti. :')
So, sve se svodi na ono tko je rekao, a ne što je rekao.

Što se osobne razine tiče, ne bih je više komentirala budući mi se sve čini čistim gubitkom vremena i energije (i to trenutno u ovoj temi smatram svojim jedinim propustom), a praktički iz ničega.
Ipak mi (više) nije toliko dosadno da idem razbijati tuđe self-righteous fiktivne konstrukte. slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 20:23

Fusion je napisao/la: To što je smijanje nečijem brošu, frizuri ili bilo čemu (kao što si ti vrlo hipokritički primjetno propustila vidjeti da si se ismijavala djevojkama iz Tvornice i "još ćeš ih protračati s prijateljima") za nekoga ili ovdje konkretno za tebe "prljavi i neljudski napad na integritet te osobe" i ako me to u nečijim očima čini neetičnom i pokvarenom osobom, stvarno ne smatram svojim problemom.
Kao što rekoh u prvom postu, postoji vrlo dobra razlika između zajebancije i malicioznog proglašavanja nekoga ludim. Ali neke stvari treba ponoviti više puta. Ljudi zaborave, ne treba to uzeti za zlo :)

Za ovo s Čačićem - nazvati nekoga bahatim i nazvati nekoga ludim nije nikako ista razina kritike.

Slažemo se u jednom - nema smisla, mislila sam da možda ima ako te natjera da modificiraš pristup, s obzirom na to da ne želiš odustati od pogrešnog pristupa, you may proceed :)
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la JaNNa » 08 pro 2011 20:24

e, a oko čega se vas dvije točno raspravljate tu?

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 20:30

J.Fe je napisao/la:e, a oko čega se vas dvije točno raspravljate tu?
Ukratko, o tome je li ispravno proglasiti nekoga ludim bez kvalifikacija, odnosno, je li u redu da se političare diskreditira na osobnoj razini (zato što nam se ne sviđa), a ne samo na temelju njihove politike.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Fusion » 08 pro 2011 20:34

J.Fe je napisao/la:e, a oko čega se vas dvije točno raspravljate tu?
Oko toga da me čini malicioznom, tužnom i jadnom moje ismijavanje Jacinom nakaradnom hdz brošu i što je zaista smatram mentalno oštećenom osobom budući je u 16 godina suradnje sa svojim politički partnerima dovela zemlju do propasti, a i dalje besramno izvikuje parole poput: „Najbolji kad je najteže“, ne pitajući se zašto su nas uopće doveli u poziciju da nam bude najteže + parole poput „HDZ je pobjednička stranka“.
Taj njen nakaradni broš koji je nakon izbora stavila na sebe je za mene upravo savršen simbol nakaradne politike kojoj je ona u posljednjih nekoliko godina bila predvodnica.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la JaNNa » 08 pro 2011 20:43

oke.. ne lajkam ni njihovu politiku, ni nju, ni broš...
ali mi nije jasno kakve to veze ima sa kukuriku koalicijom i time što mislite o provedbi njihovih planova....

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 08 pro 2011 21:07

Pi je napisao/la:
Gdje si popaye? Ja ovo pišem samo zato što sam se zaželila neke dobre rasprave s tobom.
izgleda da ne ispunjavam zelje te vrste. :) sorry, tvoji prigovori mi se cine apsurdnim i ne da mi se s time zajebavati. have fun! :cool:

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la štrudla » 08 pro 2011 21:32

Pi je napisao/la:
J.Fe je napisao/la:e, a oko čega se vas dvije točno raspravljate tu?
Ukratko, o tome je li ispravno proglasiti nekoga ludim bez kvalifikacija, odnosno, je li u redu da se političare diskreditira na osobnoj razini (zato što nam se ne sviđa), a ne samo na temelju njihove politike.
ne bi se puno štel mešat, al ovo mi je zapelo za oko... a kad ih mogu početi diskreditirati na osobnoj razini? jel moram za to čekati bolji primjer: keruma kad zasjedne sad tamo među njih pa zaista budem imala jedan očit i opravdan razlog? ili ne uopće? ili možda da opet pogledam snimku njegove pjesme jaci, pa malo preispitam sebe jel ok da tako opako diskreditiram?

ona mi izgleda ko jebena sektašica u zadnje vrijeme. svi oko nje mi izgledaju ko sektaši... toliko da nemam drugog logičnog obrazloženja osim da imam dojam da je zarazno. dakle bolest. preispitujem li svoje mišljenje oko toga? ni najmanje.
slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 22:18

štrudla je napisao/la:a kad ih mogu početi diskreditirati na osobnoj razini?
Nikad.

@Popeye - http://www.iskorak.org/files/pdf/pt-policija.pdf
Now, obrati pozornost na podnaslov "oblici homofobičnog ponašanja." Da citiram:
Pod verbalnim nasiljem podrazumjevamo svaki oblik ponašanja koji je
usmjeren prema povređivanju dostojanstva osobe, što se može sastojati od
upućivanja različitih uvreda, ismijavanja, ogovaranja, prijetnji pa čak i ucjena.
S jedne strane, moji su prigovori apsurdni (jer se radi o osobi koju općenito javnost ne voli), ali se od toga istoga branimo svi. Pod garancijom kaznenog zakona. Samo što u ovom slučaju, to je sasvim ok, jer se krijemo iza nadimaka i općenito nemamo nikakvog utjecaja, pa nas ne moraju tužiti. Što ne znači da se moramo ponašati kao necivilizirana stoka. Isto kao i homofobi.

Zapravo je tužno koliko ljudi pristrani mogu biti :)

No molim vas, nastavite.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 08 pro 2011 22:37

pozicija prosjecne LGBT osobe u hrvatskoj i hrvatske premijerke te predsjednice najmocnije stranke u drzavi se ne mogu usporedjivati. jasno mi je na sto ti zelis skrenuti paznju, no mislim da je ovo totalno pogresan primjer, kao i da je tvoje tumacenje fusioninog komentara ispod fotki jadranke kosor pretjerano, pa cak i apsurdno.

ako nejednake tretiramo jednako onda doprinosimo nejednakosti., rekao je netko pametan, a ja citiram po sjecanju.

stvarno se ne bih vise uvlacio u ovu raspravu, jer ne vidim kakve bih koristi imao od toga. ukoliko razumijes argumente koje iznad skicirah, super. ako ne, nije strasno. ali meni se jednostavno ne da.

:predaja:

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 08 pro 2011 22:58

Citiraš to često, ali zaboravljaš spomenuti u kojem je kontekstu rečeno. Nije isprika da ljudi budu različiti pred zakonom i da se jednima dira u prava a drugima ne, nego je glavni argument u raspravama za izjednačavanje materijalnog stanja građana SAD-a. Ta rečenica je, dakle, postavljena kao motivacija za izjednačavanje IMOVINSKOG stanja građana SAD-a, ne da se dalje stvaraju dvostruki kriteriji, kako originalno dotična knjiga i naglašava.

Ali kako želiš, ja sam uvijek na strani dostojanstva i integriteta bilo koje osobe, makar to bili i političari. I uvijek ću stati protiv ugrožavanja dostojanstva bilo koga.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Kroacija » 08 pro 2011 23:04

shizika je napisao/la:slatke ste :duga:
:lol:


nema gdje se ti nisi uvalila s tim barenjem :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 08 pro 2011 23:15

Pi je napisao/la: Ali kako želiš, ja sam uvijek na strani dostojanstva i integriteta bilo koje osobe, makar to bili i političari. I uvijek ću stati protiv ugrožavanja dostojanstva bilo koga.
pa to je ok. pls, sjeti se toga i sljedeci put kad se mene bude provlacilo kroz blato. ozbiljno kazem. :)
bas bi mi bilo drago da me netko dodje obraniti.

Odgovorite