smak svita

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: smak svita

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 sij 2012 01:18

A možda nam se samo sprema situacija kao u Escape from LA:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ed6Yr81jZ6g[/youtube]
da se ugasi sve što smo napravili i stvorili jer smo - pretjerali.
:brainless:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: smak svita

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 11 sij 2012 10:02

bas sam nekidan gledala Melankoliju i pitala se zasto ona histerizira oko udara planeta u zemlju,ionako ce sve nestat..


ne virujem u taj neki planet x,a da znam da ce smak svita napravila bi bas kako tbf to opjeva,izvadila bocu (dvi) za posebne prilike,skupila ekipu,curu,napravila dernek...do momenta smaka svita mi bi vec prominili razinu svijesti medu ostalim :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: smak svita

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 11 tra 2012 10:42

phos je napisao/la:smak svijeta nema veze s mayama. i ta teorija pobijena je u samom pocetku.
prijevodi teksta radio je laik koji nije poznavao ni osnove majanskog kalendara.
tocno.i nema nikakvog smaka svita, vec kraj dugog brojanja ilitiga kraj posljednjeg podzemniog svijeta. Anyway nece se nist strasno desit ujutro kad se probudis, al se desava s nasom majkom Zemljom sto ce utjecat na nas i tak, promjene u stanju svijesti, kolektiva, masovne meditacije i ti filmovi :veryhappydance:
Ja nezz jel vi osjecate kako se sve brze odvija, vreme letiii, sto tisuca bespotrebnih informacija dnevno koje treba odj

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: smak svita

Post Postao/la OtherMe » 11 tra 2012 11:33

jel mogu oni taj smak svjeta malo pomaknut...recimo na sutra?!?! sutra bi bilo skroz OK!
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Odgovorite