'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la Peglam_subotom » 20 kol 2012 12:57

http://danas.net.hr/svijet/todd-akin-ze ... udnjivanje

Mene zanima kaj je to legitimno silovanje? :-o
Zanima me gdje se to ovakva karikatura može kandidirat za senatora? Jel ovaj novinar njega sluša kaj on priča? Zakaj ne reagira?
Jesu zbilja ti američani toliki idioti?

Ok, pms mode on danas pa me sve živcira....
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: 'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la ariadne » 20 kol 2012 13:04

Amerikanci imaju velike probleme u ovim izborima. It's disturbing. Parada debila s desnice traje već više od godinu dana. Najgore je što taj ispljuvak od čovjeka nije iznimka. Na svu sreću, ne bih baš rekla ni da je pravilo, ali količina ignorancije koju pokazuju je zabrinjavajuća bez obzira na sve.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: 'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la Afrodita » 20 kol 2012 13:38

Uopće me ne iznenađuje. O Amerima baš nemam neko predobro mišljenje...pomalo su ograničeni i zaglupljeni u odnosu na Europljane.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: 'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la Kroacija » 20 kol 2012 17:59

http://www.antirape.co.za/index.php?opt ... &Itemid=18

a jeste vidjeli ovu stvarcicu? meni se cini to kao super rjesenje u npr. čobanskim prostorima gdje se siluju djevice jer "lijece od side" -.-

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: 'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la Peglam_subotom » 20 kol 2012 19:28

Izgleda korisno, al ne i praktično. Mislim, tko zna kad će mu to zatrebat? Nemreš baš svaki dan to nosit.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: 'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la Afrodita » 20 kol 2012 21:05

Baš sam s nekim frendovima Amerima razgovarala danas o ovoj izjavi ..kažu da on ima gafova da ne možeš povjerovati ..ovo je samo jedan u nizu njegovih gluposti
a ovo u postu od invalid ..to bi sigurno koristilo u Africi gdje vrijedi to razmišljanje o djevici i sidi ...užas ..ja bih njima u pakšu jedan smjestila za zabavu
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: 'Žena kod silovanja može blokirati zatrudnjivanje' ?!?!?????

Post Postao/la Popeye » 22 kol 2012 04:40

Todd Akin, the Republican congressman at the centre of a row over remarks he made about rape, ignored a direct appeal from Mitt Romney to abandon his campaign for a Missouri Senate before a key election deadline.

A defiant Akin described the pressure on him to quit the Missouri Senate race, for which he was selected only a week ago, as "an overreaction", and the deadline passed.


http://www.guardian.co.uk/world/2012/au ... -quit-race

Odgovorite