Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Coffeemug
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 14 ožu 2019 10:10

uh sjetila sam se da sam sanjala i da moram svirat klavir s nekim pjevacem, pred hrpetinom ljudi. :shakinghead: skroz neplanirano, ja vicem kak ne bi, da ce me dekoncentrirat svi ti ljudi i kamere. kaze on "snadji se". ok, uzmem nekakve kartonske kutije, dodjem na binu i lijepo ogradim moje vidno polje tak da nis ne vidim osim klavira :D tak sam odsvirala, bilo super.

Bash

Post Postao/la Bash » 14 ožu 2019 11:56

Da se ljubim vrlo awkwardly s jednom forumašicom koju ne znam, kao nijedna od nas nije sigurna želimo li da se to sad dešava :D

adamica

Post Postao/la adamica » 20 ožu 2019 07:58

Opet sam sanjala onu kolegicu, koju sam vec jednom sanjala kako na bazenu pliva.
Sad sam sanjala kako se ekipa s posla nalazim u nekom hotelu i ispala je frka oko smjestaja u sobama. Kolega i ja zavrsili smo skupa u sobi, sto je treca kolegica vidjela i rekla svima pricajuci neke price o nama, meni.
Ja sam se ovoj kolegici pozalila na te price, a ona je onda ovu oprala zbog stvari koje o meni siri.
U toj sceni ja slusam kako ova sve najljepse govori o meni dok ovu riba, u sceni iza, ta kolegica koja je sirila price, nije iz protesta dosla na neku konferenciju dan poslije, zbog koje smo kao i dosli u hotel. I sad pak u ovoj sceni, ja slusam kako svi drugi opravdavaju njezin ne dolazak i sve lose o meni pricaju. 😭😭
©

Odgovorite