Kineski horoskop

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?

što ste po kineskom horoskopu?

Štakor
5
5%
Bivol
7
7%
Tigar
13
14%
Zec
10
11%
Zmaj
12
13%
Zmija
4
4%
Konj
13
14%
Koza(Ovca)
13
14%
Majmun
5
5%
Pijetao
5
5%
Pas
2
2%
Svinja(Vepar)
5
5%
 
Ukupno glasova: 94

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:05

:buket:

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 11:09

.. :tus: ..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:11

pa otvori vrata kad kucam!!!! :x kaj bus do preksutra u toj kadi??? pusti i mene unutra.... :inlove:

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 11:20

.. :!: ..pa ne mreš oma s vrata pod tuš :o ..a bonton,a :? .. :D :D
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:24

aj dobro.... najprije :ura: od srece kaj me vidis.... pa :kiss4: onda ja vadim :violent: i tek tada :krevet:
:roftl: :roftl: :roftl: jel ovo dobro????

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 11:28

..ajmeee...dobro sam ja rekla..goropadnica :o ..ona bi mene pod prijetnjom oružja :x ..već me fata neki straj.. :D :D ..onak trnci.. :inlove:
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:31

:kiss2:
strah?? od mene??? ma give me a break!! :D

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 11:34

..a ..dobro ..nije baš strah..malo glume.. :D :D ..da ne bude monotono.. :P :D
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:37

ne volim ti ja bas glumice.... :aha:

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 11:44

..a kaj ću ti ja ;) ...ja ne volim monotoniju.. :P ..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:45

:hidden: da ju razbijemo onda?? :D

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 11:52

..ajd.. :D ..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 11:59

bas sad necu!!! :jezik: :inlove:

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 16 srp 2007 12:13

..eto..kakva si :o :D :D
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 16 srp 2007 12:16

pa ja uvijek sve kontra.... :D

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Post Postao/la didi0gisele » 05 ruj 2007 10:03

PJETAO= Vaša osnovna karakteristika je egocentričnost. Već i samom pojavom odajete da ste sigurni u sebe, no zapravo je suprotno. Agresivnost je vaš obrambeni mehanizam. Ostavljate dojam da se snalazite u modernom svijetu, no zapravo ste vrlo konzervativni. Ne volite beskorisne razgovore, no znate biti vrlo elokventni u obrani vlastitih stavova, osobito kada se radi o vašim pravima. Inteligentni ste i dobro dobro organizirani, te nastojite na najbolji mogući način obaviti određeni posao i to očekujete i od drugih. Imate visoko mišljenje o sebi iako djelujete skromno. Žudite za komplimentima, ali ih ne primate. Razlog je ljudska ljubomora. No, morate imati na umu da ste i vi često zavidni. Dobri ste u špekuliranju sa novcem i ne dopuštate sebi da se nađete u financijskoj krizi. Planirate i obavljate svoj posao, nikada se ne izlažete opasnostima i uvijek dva puta promislite, jer ne volite financijsku nesigurnost. Ne štedite onda kada želite sebi ugoditi. U ljubavi ste vrlo posesivni, no unatoč vašem imidžu, ipak ste vjerni. Vaš partner zasigurno treba biti vrlo strpljiv. Vrlo ste kritički nastrojeni prema krugu obitelji.
PODZNAK JE:
ŠTAKOR = Bez obzira kojem znaku pripadate - eventualni podznak ovdje - istaći će vašu praktičnu prirodu. Vjerojatno vrlo oštroumno i lukavo postižete svoje ciljeve - tako što drugi ljudi - čine upravo ono što vi želite. Istina, to nije pretjerano vidljivo, što vam, naravno, samo ide u prilog. Jedna vaša moguća negativna osobina ogleda se u eventualnoj sklonosti tračevima, uglavnom stoga što želite znati sve o nekoj osobi, kako bi stvorili vlastitu cjelovitu sliku o određenom pojedincu. Treba li posebno isticati kako povremeno iskorištavate ljude u svojoj neposrednoj blizini? I još nešto: rijetki su ljudi koji posjeduju jednake sposobnosti kao vi!
VAŠ ELEMENT JE:
METAL = Vas pokreće ambicija. Osljanjate se isključivo na vlastitu snalažljivost. Kada jednom donesete neku odluku ili rješenje - teško vas je odgovoriti od iste. Čak i ako ste svjesni mogućih teškoća, problema i gubitaka koje će vam izazvati pojedina odluka - vi je nerado mijenjate. Želite li biti uspješniji - tada nastojte biti samokritičniji prema sebi, te mnogo otvoreniji za tuđe ideje. Metal označava vašu snagu i postojanost, ali i sklonost prema raskoši, luksuzu i razmetanju.
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 18 ruj 2007 16:58

ja sam samo jebeno zbunjena ...

valjda sam bivol ...nadam se ...:)
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Avatar
miss Femme
Postovi: 112
Pridružen/a: 07 ožu 2007 23:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la miss Femme » 16 lis 2007 14:13

TIGAR :)
citiram:"Kompatibilni znakovi su Konj i Pas."
haha traze se

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 16 lis 2007 14:17

ja san kob'la

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 19 lis 2007 13:42

Kuja... :o

anna83
Postovi: 33
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rovinj/Pula
Kontakt:

Post Postao/la anna83 » 28 lis 2007 13:23

zec

Olivera
Postovi: 29
Pridružen/a: 27 vel 2008 20:14

Post Postao/la Olivera » 11 ožu 2008 16:10

PREMA OVOM HOROSKOPU VI STE RODJENI U ZNAKU:
ZEC = Ovaj je znak još poznat kao mačka. Prema tradiciji, to je najstarijii najsretniji znak u zodijaku. Ljubazni, diplomata, mudri u svojim osobnim izborima, vi ste dragocijen prijatelj sebi i onima koji imaju sreću - poznavati vas. Gajite duboku ljubav prema svojim interesima i kulturna ste osoba koju je užitak slušati, a ipak ne živite glavom u oblacima. Ustvari, znate koji su vaši interesi u poslu. Vaše ponašanje zbunjuje ljude. Nikada se ne prepirete zbog samog prepiranja i onda kada pomisle da ste prestali sa prepirkom popuštaju svoj borbeni stav i onda im vračate ono što ih ide. Ne volite napasne ljude i ljubomorno čuvate svoju privatnost, slobodu i udobnost. To su vaši prioriteti. Precizni ste i metodični, kada vam na pamet padne određena ideja - uspješno je realizirate. Kada želite dosegnuti određeni položaj, želite se što bolje moguće, pripremiti za to mjesto. Ne volite vulgarnost niti u jednom obliku. Emotivno ste prilično mlaki. Volite i branite svoju slobodu. Ako je izgubite to je zbog toga što ste trenutno odvagnuli uvjete. U trenucima neslaganja, rastajanje vas ne ubija u pojam. Svjesni ste da čete se uvijek dočekati na svoje noge... kao uvijek do sada.

VAŠ PODZNAK JE:
KONJ = Izgledno je da ste vrlo privlačni, a uz to sposbni djelovati na ljude u svojoj neposrednoj blizini, a često i na okolnosti i situacije u kojima se nalazite. No, istovremeno ste podložni tuđim utjecajima, pa ne postižete uvijek one rezultate koje biste trebali u odnosu prema vašim stvarnim mogućnostima. Vjerojatno vam se često (ili samo povremeno?) događa da besmisleno pokušavate obaviljati po nekoliko stvari istovremeno - zbog čega vrlo nerazumno 'prosipate' svoju energiju.

VAŠ ELEMENT JE:
VATRA = Odlučni ste i samouvjereni, sa urođenim zapovjednim sposobnostima. Možda volite sve što je novo i pustolovno. Ukoliko 'poradite' na vlastitoj strpljivosti - tada biste mogli biti vrlo uspješni. Svaka vaša želja kao da je istovremeno i zapovjed za druge ljude, pa povremeno izgleda da vaše 'naredbe' moraju biti odmah i bez odlaganja izvršene. Ako vam se netko pokuša suprostaviti - vi ćete, zacijelo, reagirati vrlo naglo.

http://www.astromag.biz/astro1.htm
:wink:

Avatar
miuccia
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 sij 2008 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na kraju sveta negde daleko...

Post Postao/la miuccia » 13 ožu 2008 22:42

poskok oli-ti-ga-der zmija.
Painkillers are a girl´s best friend...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 16 lis 2008 14:18

:o eee neznam ni ja..gledajuci po nasem bila bi zmaj,jer rodjena sam u 1.mj.-ali posto kineska nova godina posli je nase..ispada da san zec :? neman pojma ..

Avatar
Russian Roulette
Postovi: 407
Pridružen/a: 18 sij 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Peezdeechy
Kontakt:

Post Postao/la Russian Roulette » 17 lis 2008 03:05

Štakor.
Take a shot.

moonsorrow
Postovi: 417
Pridružen/a: 29 srp 2007 07:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la moonsorrow » 18 lis 2008 18:29

horoskop je izmišljotina za praznovjerne babe. :P :P :P :x
"Ja sam plod ove civilizacije, ali ne i njen sljedbenik"
(Satan Panonski)

Avatar
_kantica_
Postovi: 100
Pridružen/a: 11 vel 2009 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la _kantica_ » 13 vel 2009 09:17

Ja sam zmaj po kineskom horoskopu
All You Need Is Love

Odgovorite