sumnjivi snovi

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 28 ruj 2006 21:39

jea rajt. ako sve padne u vodu, možeš spavati na našem novom krevetu za goste u kuhinji. pružamo i ugodna ramena za plakanje :)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 29 ruj 2006 19:02

Ako se strašna proročanstva obistine, imat ću to na umu :wink:!

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 29 ruj 2006 22:43

ja sam sanjala mrtvu osobu..
mislim..kaataaastrooofaa od sna..ne mogu niti opisivti sada sta i kako..ali..recimo..kada bi sazela.ili barem samo kraj pokushala objasniti..ispada da ..smo se pozdravljali..pokojnica i ja..ispred videoteke..netom sto smo se spustile jednom prilichno trmom nizbrdicom..i to na rolama..onak..jurechi..uglavnom..sjahale smo dolje-uz prometnu cestu..i stojimo na trotoaru..i kao pozdravljamo se na rastanku..i negdje u tom pozdravljanju..kao da nam objema sine..da je to..u biti..posljedni pozdrav..njoj je jasno da se vishe nechemo vidjeti jer..ona umire..a i meni to postaje jasno..
i..prije neg cu krenuti prek ceste..i zauvjek se oprostiti od te osobe..na trenutak me josh zadrzi.i veli..daj smao da ti vidim kosu..skine mi kapu..i prodje rukom niz moju pletenicu... i tu se budim..
chim sam otvorila ochi..pitala sam jesam li ishta govorila/prichala u snu..jer..navodno chesto to chinim.. i..nekim chudom nisam ovaj puta..sto mi je full chudno..jer..ne sjecham se kada sam zadnji puta sanjala nesht ovak snazno..i dali su uopche osjechaji bili toliko intenzivni..kao u ovom snu..
( ok..osim jednog sna koji mi se pochesto ponavlja..ali to je vech standard..i ne brojim ga+sto je taj san..neshto sto se fakat izdogadjalo..pa me..valjda..malo proganja..to se onda ne rachuna..jelda?? mislim..kao san koji bi trebao imati nekakvo..simbolicno znachenje..il kaj ti ja znam..bla blaBlaBla...kenj kenj kenj..)
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 29 ruj 2006 22:48

ee da..a josh neshto..od te osobe se nisam uspjela oprostiti..nisam mogla otichi ni na pokop..ni nishta..i to me prilichno muchilo..tih dana..neposredo nakon smrti..i..svako tolko bi mislila na to..pomalo me opterechivalo..a jutros..jutros sam imala feeling kao da..kao da se doshla oprostiti samnom..
inache ne pridajem nekakvu vaznost snovima..ali..ovo sto mi se nochas dogodilo..velim..ne sjecham se kada je intenzitet emocija bio toliki..ne smqao u snovima..neg i u javi...i..chitav dan ..stalno mi se to povlachi..i mota po glavi.+ sto sam se dugo nakon budjenja..osjechala..nekako prazno..bash sto se kaze..da su mi se baterije potpuno ispraznile..bash takav osjechaj..
ma..nevjerojatno neshto..

hebeno sam zbunjena..heeebeeno zbunjena..heebeeenoo...
( a..inache mi se to..zbnjola..i ne dogadja toliko chesto..ne ovako..ne ovim intenzitetom..)
chitav dan..ne mogu to izbiti iz glave..i..
ma..uuffffff...teshki su to osjechaji..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 30 ruj 2006 15:00

san ti je bio izuzetno dobar...pozitivan u svakom slucaju ma koliko strasno zvucao...
sva ta energija i hemija i sl koja je zracila iz tebe i nje su ustvari tvoje emocije koje su se nagomilale pa su sad izasle van, ali odjednom...pokojne osobe doleze u snu samo onim ljudima koji su u nekom emotivnom grcu zbog nekih stvari koje nisu rekli t.j. da bi im olaksali savest...i to je dobro...ta osoba te je najverovatnije jako volela/cenila pa si je zbog toga sanjala (dosla ti je u snu)...
e sad neki ljudi ne veruju u paranormalne stvari pa zbog toga ti ne mogu reci nesto vise oko tog sna (jer neznam dali verujes u takve stvari) osim da je jako dobar san i da treba da si radosna jer ce ti doneti nesto novo u zivotu..nesto sto ce ti ispuniti srce....
VOLIM KAD VOLIM

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 01 lis 2006 00:26

slobodno ti reci neshto vishe...pache..interesira me
+ istina da je medju nama postojao izuzetan respekt..iako je odnos..u prvom planu bio..profi..ali respekt nije bio rezultat tog profi odnosa..

samo..malo mi je bilo shugav osjechaj to sa kosom..kada je zeljela vidjeti moju kosu..jer je osoba umrla od raka..i nekak..hm..izvrtile su mi se neke slike tih bolesnika..ozrachenih i iskemoterapijanih..+ sto je to zvucalo..kao..u stilu..e daj bar sada..kad je sve gotovo..barem sada da ti vidim kosu..tj..onak...
ma...nema veze...
uglavnom..josh si kontam o tom snu..i to..onak..dost ozbiljnih stvari si imam za prokontat..tko bi rekao da ce sve to biti potaknuto..jednim..ipak..samo snom..

hm...

teshki su to osjechaji...
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 01 lis 2006 00:59

madam je napisao/la:prihvati...ipak ce se raditi o velikoj ili mozda cak uglednoj firmi...dugi hodnici i mnogo vrata sa leve i desne strane hodnika...mozda imaju i tepison u hodniku...taj novi posao ce ti biti prekretnica u zivotu....
uglavnom pretstoji ti velika sansa...
:)
ne, nista mi ne predstoji. godinama. ostajem u zatvru do daljnjega. i sve je zatvoreno pri tom :( :( :(

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 01 lis 2006 17:53

ma ne! :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 02 lis 2006 00:10

ma da. sve je oslo u kurac, regarding poso.
zvir i bestimja.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 02 lis 2006 07:38

auuuu.bas mi je za.
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 02 lis 2006 15:07

da, meni jos i vise. :(
zvir i bestimja.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 04 lis 2006 21:43

jebate sad kad sam vidila fatalkin avatar, sjetih se da sam sinoc nju i Ice sanjala... samo ne znam o cemu je bila rijec, tj san... :o wtf???

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 05 lis 2006 09:52

??? ŠTA SI SANJALA MAJČICU TI TVOJU!!!??? :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 05 lis 2006 14:28

HotIce je napisao/la:??? ŠTA SI SANJALA MAJČICU TI TVOJU!!!??? :D
ma pokusavam se sjetiti cilo vrime, ali nista mi ne dolazi do glave osim da si ti bila u snu i da je Fatalka bila... nesto da si me s njom upoznala, ali znam da to nije sve :o znam da nije sve ostalo na upoznavanju :o ne bi se cudila kad bi bilo da sam sanjala da smo utroje... :D :o

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 lis 2006 21:08

e da.... zanima me sta znaci kad sanjam Ice i da prilikom razgovora s njom u snu otkrijem da ona ima jos jedan zub na lijevoj strani na mesu iznad ovog ocnjaka??? :o

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 08 lis 2006 20:35

To ti dušo imaš podsvjesne komplexe jer ideš vadit svoje zubiće, pa vidiš zube sve po svuda,pa čak tamo i gdje ih nema.....Dovoljno objašnjenje!?
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 08 lis 2006 21:59

:D :D :D ne znam... nije dovoljno... jer zub nije bio na meni nego na tebi :D :D :D ali moguce je da si u pinku u pravu :D ajme to je uskoro... :(

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 09 lis 2006 02:32

madam..ja sam skontala da chesh mi ipak malo vishe rechi o tom/mom snu..
tj..eto..ja bih te lijepo molila..ako jeikako moguche..ako znash tumachiti snove..da mi..ipak malo podrpbnije..detaljnije..protumachish taj moj san..jer...hebemu..ipak..ovaaj..chudno mi je..ipak..proslo je 10-tak dana..a mene josh pila taj san..ne ide mi iz glave..svako malo..pomislim na to..
tim chudnije..shto inache...ne pamtim snove..osim jednog..koji se ponavlja.tj. jedan + varijacija na temu..ali..ovaj san..taj nema nikakve veze sa tim snovima-ponavljachima..a..velim ti..bash me pristojno pila..mene..koja bash i ne pridajem neku veliku pazhnju..kuzhish..paaa..ajde..ako ti nije teshko..+ obechajem da ..nechu ..poput kakva skeptika..podhebavat,podbadat...i slichno..fakat..potpuno open minded budem saslushala..tvoje tumachenje tog sna..

hvala unaprijed..


( aaahhhhhh....teeeeshki su to osjechaji...)
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 19 lis 2006 10:40

evo ja san sanjala da san trudna?! :eek: :eek: :o ....i da san bila cila ukurcu, pa san imala spontani pobačaj....?!moze ko nac tumač za ovaj san?
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

pizza
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 kol 2006 23:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: right here, right now

Post Postao/la pizza » 19 lis 2006 11:26

eh, pardon kaj ne čekam red, al danas sam opet sanjala užasno realan i uznemirujući san (po drugi puta, prvi put sam ga sanjala prije oko godine i isto me ful opral).
dakle, meteor se približava zemlji, udariti će noćas i nitko na svijetu baš ništa ne može - cijeli svijet nestaje noćas. e sad, svi ljudi se nešto opraštaju i kmeče, dan užasno sporo prolazi i meni kroz glavu samo ide kak od sutra više nema ničega. i ne mogu biti kul, užasno me frustrira o kaj mi je u životu napokon postalo sve super i sad bu sve fino otišlo u kurac. i čemu onda sve? a dan nikak da prođe a ja budem sve više i više frustrirana zbog besmislenosti svega i pokušavam snagom volje okrenuti tijek događaja a znam da je nemoguće.
na kraju se fakat koncentriram da se nešt desi i da cijeli svijet ne ode u kuac jer hoću živjeti. već kad sam na rubu se probudim.
trebalo mi je dosta nakon buđenja da dojdem k sebi i shvatim da je samo san...
a isto sam to već sanjala...
any idea what it could mean?
for a minute there i lost myself...

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 19 lis 2006 12:31

gia-84:

to sto si trudna pretstavlja ti problem neki u zivotu, a spontani pobacaj je jedino resenje da ga uklonis...tako da moras resiti neki problem u realnom zivotu koji te duze vremena muci, a spontani porodjaj je najbolnije resenje tako da ce ti resavanje tog problema ici malo sporijim putem i tezim...
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 20 lis 2006 16:05

madam...tnx...
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

zrinka
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 stu 2005 12:55

Post Postao/la zrinka » 21 lis 2006 21:41

u zadnje vrijeme sanjam da se seksam sa strancima :?

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 lis 2006 02:24

ja sam jucer sanjala jasnu... :o da me grli oko struka i da se smijemo pizdarijama koje su se desavale medju nama... :o ne znam dokle je sve doslo ali znam da je san bio zabavne tematike... :D

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 13 vel 2007 12:26

sta znaci ovaj san.ako ima kandidata za tumač...
dakle, sanjala san da je mačka od susida uvatila vjevericu (susida s kojin nisan u dobro, al on uopće nema mačku)..i tila je poist..onda san ja dolipila i oslobodila vjevu iz ralje opasne mačke..donila je doma, i lipo je polako pripitomljavala... :) ..nisan je skroz uspila pripitomit,al se osjecala njena ljubav i privrženost prema meni.... :inlove: ..a bas je slatka vjeva... :inlove: ...a sta se tice drugih clanova familje i frendova, njima se nije dala pod ruke...
i to je to....zna li ko? :D :D
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 18 vel 2007 02:15

ja jako često sanjam da padam negdje i da se nemrem dići.
Neki dan sam sanjala da sam došla u neki studentski dom u osijeku i da sam bila u sobi sa 4 frendice i da su nam zidovi bili od stakla, a mi negdje na dvadesetom katu. Sjećam se da sam se bojala hodati po sobi i da sam mislla kak se neboder ljulja i kak bum ja pala dolje. I sjećam se još kak sam se derala na sve, nemoj ići blizu, toje staklo da ti se nekaj ne desi.
I u rl se ja jako bojim visine i liftova.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 18 vel 2007 14:28

da.....sumnjiv je taj tvoj san.

Ja mislim da zbog cinjenice da si sa 4 frendice bila u staklenoj prostoriji zapravo podsvjesno zelis da te ljudi gledaju kak se šewiš. :D :D :D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

zanimljivo...

Post Postao/la superstar » 19 vel 2007 11:23

vjerojatno sam sanjala takve snove...ali interesantno , u sjećanju mi ostaju samo oni snovi koji imaju veze s nekom većom prekretnicom u mom životu...

ponekad točno znam što će se dogoditi u nekom skorom roku...bar je tak dosada bilo..

rjetko uopće sanjam kad spavam...najviše sanjam budna...he he!

noćne more ili neugodni snovi su mi nepoznanica...
recimo da mogu kontrolirati tok sna...pa i ako krene loše,promjenit će se u happy end...

pozdrav curke!
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 20 vel 2007 17:38

jabooka31 je napisao/la:da.....sumnjiv je taj tvoj san.

Ja mislim da zbog cinjenice da si sa 4 frendice bila u staklenoj prostoriji zapravo podsvjesno zelis da te ljudi gledaju kak se šewiš. :D :D :D
nemaš pojma kak si me nasmijala:):):):) Ne znam,al užasan je san bil! Znaš kak je bil stvaran i užasan. Pa možda ti imaš prav.....

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 27 vel 2007 14:16

danas sam opet sanjala visinu. moj balkon. uvijek isto, netko pada..
cak sam drzala dah u snu i probudila se jer sam osjetila uzasnu vrucinu u glavi.
otvorila sam sirom prozor...
mrzim ovo, nemogu vise...

Odgovorite