sumnjivi snovi

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 20:37

to holly shit trebam shvatiti kao da sam pogodila nesto?!? :)

a jabooka nije nista komentirala...ali znam i zasto suzdrzana licnost.. ne da van emocije tako lako...mrzi kad neko od nje nesto zahteva..
VOLIM KAD VOLIM

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 ruj 2006 20:42

sta jabooko, oce ti se kurca. to je? :o
zvir i bestimja.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 ruj 2006 20:43

bojim se kaj bi tek bilo da vidiš sliku. a kaj ti imaš vizije ko agentica Mastroianni (jedna krim.serija), ili samo intuicija ili oboje ili šta, kako and zašto? :o

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 20:47

zasti i kako ne znam ni ja....nisu bas vizije ali osecam energiju....ili tako nesto...ma ne znam ni ja...strah me je upustiti se u to ali odkad znam za sebe pricam takve stvari s vremena na vreme... kad mi dodje inspiracija....neznam dali da to shvatim ozbiljno... strah me da ne ispadnem neki frik...ljudi ne vole slusati takve stvari ai ja u sustini neznam dali im pogodim...
VOLIM KAD VOLIM

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 20:47

a sto se bojis da bi bilo kad vidim sliku????
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 ruj 2006 20:49

Pa vjerojatno bi mogla reći nešto više... sad kad ti zatrpaju mailbox sa slikama :eek:!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 ruj 2006 20:51

call_me_slut je napisao/la:sta jabooko, oce ti se kurca. to je? :o
:D :D :D :D :D :D :D

Trazimo dublje znacenje

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 20:53

ma neeeeee...ne verujem...ja jos ne verujem da je istina to sto kazem...
iako se pokazuje da jeste...ali toga me je i strah pa zato u vecini slucaja i cutim..progovorim tek kad vec ne mogu se suzdrzati....

mislim da nece biti nikakvih slika... :roll:
nadam se...ma mozda me ljudi i ne shvataju ozbiljno...mozda je sve ovo samo zajebancija... :o
VOLIM KAD VOLIM

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 ruj 2006 20:54

dublja znacenja su precijenjena. budimo banalni :D
zvir i bestimja.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 ruj 2006 21:01

Stvarno ne vidim zakaj bi se trebala toga bojat, pogotovo ak na taj način možeš pomoć ljudima nekim savjetom.
Što se tiče slike, pa u biti, ne bojim se ničeg, to sam tek tak rekao, nego ne vjerujem da bi išta osjetila kolko se osjećam prazno ovih dana. Ne zračim ničim, a kamoli nekom energijom.

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 21:07

pa ljudi postanu nervozni kad im neko tako nesto kaze...imala sam takve reakcije vec...jednostavno nisam mogla cutati...a bila sam jako mala...posle je ispalo da sam u pravu ali ta njena reakcija...nisu moji strahovi neosnovani...

ako se osecas prazno to znaci da ti je telo na rehabilitaciji posle nekog stresnog perioda...sprema se za buru emocija...videces...

trajat ce to jos neko vreme ali kad te ogreje sunce....e to ce biti vec nesto..
VOLIM KAD VOLIM

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 ruj 2006 21:11

vi to ozbiljno?

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 21:27

:D ne
VOLIM KAD VOLIM

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 ruj 2006 21:44

pa madam ja ti ispricam stvarni san jos me cura pita jeli to istina a ti tako......ali babo malo si pogodila ono s emocijama
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 15 ruj 2006 21:46

:)
malo...
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 16 ruj 2006 11:01

madam je napisao/la:zasti i kako ne znam ni ja....nisu bas vizije ali osecam energiju....ili tako nesto...ma ne znam ni ja...strah me je upustiti se u to ali odkad znam za sebe pricam takve stvari s vremena na vreme... kad mi dodje inspiracija....neznam dali da to shvatim ozbiljno... strah me da ne ispadnem neki frik...ljudi ne vole slusati takve stvari ai ja u sustini neznam dali im pogodim...
ljudi ne vole slusati takve stvari zato sto ih se boje..i nije bas svejedno ako pored sebe imas nekog tko te vidi, tko zna sto te ceka, tko vidi ono cega se bojis, ono sta krijes..zamisli koliko se ljudi danas trude sebe prezentirat u sto boljem svjetlu, onako kako oni zele da ih drugi vide..i onda dodje netko tko to moze srusit jednim pogledom..

ne znam koliko je tvoj dar razvijen, vidim da si ga dosta kocila, ali sigurna sam da postoje ljudi koji fakat osjecaju tudju energiju i ono sto dolazi s tim..nazvali bi to paranormalno..
i to zaista strasi..razumno.
back to where i never was

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 16 ruj 2006 17:46

znam :( zato se i trudim skoro uvek biti suzdrzana
VOLIM KAD VOLIM

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 16 ruj 2006 18:07

kad sam počela čitati topik, pomislih -o vidi još jedna dobra zezancija na račun ekstrasenzorne percepcije, a kad ono...madam fakat vidi nešto iza naših avatara...(toplo se nadam da je u mom smjeru pomrčina, ne volim pretresanje psihe ni na koji način, iako sam zrela za kauč kod psihijatora :o )
mazohist & truba

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 16 ruj 2006 19:20

wooow....evo, i ja sam se iznenadila kao i TamF, ugodno naravno :)
Madam, slobodno napisi koju.....zanimljivo je citati kako pises :)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 25 ruj 2006 08:27

hohoooo kako sam se ja nasmijala svom snu ujutro. sanjala sam da smo valjda umrle,zena i ja (ne sjecam se umiranja nikakvog) a onda su nas isli raspodijeliti (i to teta iz moje referade :D); nju u pakao a mene u raj. bila sam uzasno iznenadjena i nikak nisam htela ic tam,jer je u paklu bila cijela ekipa :D a ustvari su to bila dva stana jedan iznad drugoga i mogli smo se normalno druzit.

fuckas takve pakao i raj,ode cijela bibilijska prica u kuac. :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 25 ruj 2006 11:45

:D :D :D

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 25 ruj 2006 15:18

ako je tacno to sto si sanjalato onda znaci da si zeni i tebi produzila zivot t.j. da si promenila tok nekih stvari...
VOLIM KAD VOLIM

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 25 ruj 2006 15:46

neki dan sanjam da mi neki tip ulazi u stan (ne vidim lice,ali imam strašno ružan osjećaj) i pokušavam ja zaključati vrata, a kad tamo sabotaža! Obje mi bravene ne rade, a i lanac s vrata otkinut i dok ja tako panično razmišljam što učiniti, eto ti tipa tik do mojih vrata...i onda sam se probudila i baš sam se nekako pod dojmom tog sna osjećala bezveze...znači li to dolazak nekih nerješivih problema u moj život? :o
mazohist & truba

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 25 ruj 2006 15:50

ne, to znaci da ti vec imas problema i neznas ih kako resiti...t.j. strah te je suociti se sa njima i o njima razmisljati (posto tipu nbisi videla lice)...
VOLIM KAD VOLIM

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 25 ruj 2006 16:25

madam je napisao/la:ako je tacno to sto si sanjalato onda znaci da si zeni i tebi produzila zivot t.j. da si promenila tok nekih stvari...
pa ja mislim da je tacno.zasto ne bi bilo? :D
a promenila sam to da znam da cu traziti da skupa idemo u pakao jer nam je ocito tamo bilo zabavnije :D :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 27 ruj 2006 22:56

Moram ovo istovariti nekamo :eek:: sinoć sanjam svog pokojnog djeda (kojeg sam se sjetila baš prije spavanja :o), kao da živimo u kući koja se nalazi u ulici s drvoredom, a nekakva stabla su i u našem dvorištu. Noć je i nigdje nema svjetla, totalna je tama. Počinje nevrijeme i gromovi pucaju u stabla koja gore, ono, plamen suklja, frka panika, ja bježim i ništa ne vidim... dozivam svoju sestru koja je negdje u tom metežu nestala (ja zapravo nemam sestru :o), pokušavam se vratiti doma i skužim da mi on (djed) neće otvoriti vrata i da on nije on nego nekakvo suštinsko zlo koje će mi nauditi i na tren mu ugledam siluetu, imao je nekakav grozni plašt do poda...
Budim se totalno paralizirana od straha, ne mogu se pomaknuti i osjećam kako mi srce lupa valjda 200 u minuti. Bilo je je-zi-vo i ne sjećam se kad me zadnji put, ako ikad, tako bilo strah nečega... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:. Užas.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 28 ruj 2006 11:08

Tamara3.....Voldemort se vratio i jaci je no ikada. Iduci put kad se probudis namazi oziljak Niveom.

:D :D :D

( :inlove: :inlove: nisam izdrzala, sori!!! :pusa: :pusa: )
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 28 ruj 2006 11:31

tamara3 je napisao/la:Moram ovo istovariti nekamo :eek:: sinoć sanjam svog pokojnog djeda (kojeg sam se sjetila baš prije spavanja :o), kao da živimo u kući koja se nalazi u ulici s drvoredom, a nekakva stabla su i u našem dvorištu. Noć je i nigdje nema svjetla, totalna je tama. Počinje nevrijeme i gromovi pucaju u stabla koja gore, ono, plamen suklja, frka panika, ja bježim i ništa ne vidim... dozivam svoju sestru koja je negdje u tom metežu nestala (ja zapravo nemam sestru :o), pokušavam se vratiti doma i skužim da mi on (djed) neće otvoriti vrata i da on nije on nego nekakvo suštinsko zlo koje će mi nauditi i na tren mu ugledam siluetu, imao je nekakav grozni plašt do poda...
Budim se totalno paralizirana od straha, ne mogu se pomaknuti i osjećam kako mi srce lupa valjda 200 u minuti. Bilo je je-zi-vo i ne sjećam se kad me zadnji put, ako ikad, tako bilo strah nečega... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:. Užas.
tvoj pokojni djed simbolizira problem koji si odavno trebala rijesiti, ali si ga potisnula u podsvjesno. nevrijeme, gromovi, plamen sve to predstavlja skoru buducnost u kojoj ce taj isti problem izaci na vidjelo jos jaci i veci nego prije. sestra (koju nemas), a koja nestaje u metezu je zapravo slika tvoje blize rodbine i prijatelja koji ce te sasvim sigurno napustiti da sama rjesavas to sto si odavno zanemarila. zelis se od svega skloniti u svoj dom, ali on to vise nije jer ni tamo vise nemas oslonca - tvoja sadasnja ti nesto radi iza ledja, moguce suruje sa tvojom majkom ili kakvom sestricnom protiv tebe.
sve u svemu, nakon ovog sna ti ne bi bila u kozi jer ti bas i nema spasa. odi brzo spat da odsanjas neku svjetliju buducnost.

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 28 ruj 2006 14:36

za jasamocitam- svidja mi se kako si sve to protumacila... :aha:
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 28 ruj 2006 19:24

A jebiga... :eek:... jedino, teško da moja cura šuruje s mojom mamom, a kamoli sestričnom (od kojih ne poznaje ama baš nijednu) jer to bi bilo veeeeeeeliko iznenađenje :D. Možda je ipak u pitanju samo čudesna igra hormona + prekomjerni stres :o?
Ipak, mišljenja sam da rijetki snovi zapravo predviđaju budućnost te da prije samo reflektiraju unutrašnje stanje... a simbole valja tumačiti totalno individualno.
nika je napisao/la:Tamara3.....Voldemort se vratio i jaci je no ikada. Iduci put kad se probudis namazi oziljak Niveom.

:D :D :D

( :inlove: :inlove: nisam izdrzala, sori!!! :pusa: :pusa: )
Blento :D.

Odgovorite