poltergeist

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 07 ožu 2008 01:59

~Pandora~ je napisao/la:Ovako : znakovi poltergeista su zveckanje, smrad, iznenadna hladnoča, stvari koje nisu na istome mjestu, levitiranje predmeta i DA, oni itekako postoje.
A kaj se tice prizivanja duhova, s time se nikako nesmije zajebavat jer je samo šačica ljudi na svijetu sposobna prizvati pravilnog duha. najčešće djeca koja se s time igraju završe s teškim psihičkim posljedicama ili im se skrpa neki poltergeist. Isto, ako neko od vas zna ili zeli sudjelovat u walburgisnacht-u ili valburgiji Nemojte!! s time se jako, jako opasno zajebavat, a to vaše zajebevanje ne utječe samo na vas nego na cijelu vašu obitelj a ponekad i na bližnje...
teško da mene više može psihički sjebat.
e, a ak se slučajno pravilno pozove duh, dal se može onda nekaj s njim? mislim kaj ću ga zvat bezveze, kaj da radim s njim? nemremo se sexat, ne znam, jel mi može bar skočit u dućan po novine ili da mi ode u banku ukrast par miliončeka ili da mi bar kaže koje dionice treba kupit?
u biti moje pitanje kao takvog, koja je uopće svrha prizivanja duha? :o
I`m in touch with humanity.

zoey
Postovi: 101
Pridružen/a: 14 sij 2008 11:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la zoey » 07 ožu 2008 11:06

ne vjerujem,,
tos su djecije price kada ih treba zastrasiti
Ako vegetarijanci toliko vole životinje, zašto im pojedu svu hranu?!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 07 ožu 2008 12:03

znaci svaki put kad ne mogu naci jebeni mobitel u stanu. a bas mi se zuri. oni ga premjestaju. djubrad jedna. samo kad zalovim jenog protrest cu mu vraticem.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
~Pandora~
Postovi: 15
Pridružen/a: 04 ožu 2008 19:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: jedna kartonska kutija u zagrebu

Post Postao/la ~Pandora~ » 07 ožu 2008 21:02

svrha prizivanja duha je doživljaj paranormalnog, a i bas je u tome fora kaj neznaš skroz kaj će se desit. al ak ti se već skrpa, bar češ imat s kim igrat belu kad si sama ^^

zoey, ja osobno nikada nisam čula da se mala djeca plaše poltergeistima... samo zato kaj ti to nisi doživjela i kaj nisi upućena u to ne znaći da to nepostoji, kužiš? ima dokaza poltergeista, to sve nisu nove priče. ima knjiga o poltergeistima još prije nego kaj su izmišljeni zvučni i grafički efekti, no ugl. ja o tome neću baš više puno pričat zato kaj ja nemogu u par postova napisati ono kaj istražujem več fakat dugo, a i neda mi se natezat.
Cold was my soul
Untold was the pain
I faced when you left me
A rose in the rain
So I swore to thy razor
That never enchained
Would your dark nails of faith
Be pushed through my veins again?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 ožu 2008 12:17

postoji..

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 08 ožu 2008 12:30

~Pandora~ je napisao/la: al ak ti se već skrpa, bar češ imat s kim igrat belu kad si sama ^^

ima dokaza poltergeista, to sve nisu nove priče. ima knjiga o poltergeistima još prije nego kaj su izmišljeni zvučni i grafički efekti
sto se bele tice, neki ljudi imaju stvarne prijatelje. neki pak racunalo. kucni duh bi vjerojatno tu bio nepovoljan jer bi zbog slabe materijalizacije mogao skiljiti u tvoje karte a da ti toga nisi ni svjesna.. daklem posve neprakticno..

a drugo.. dokazi??? hahaha.. oke.
ima knjiga.. ffs.. postoje i knjige o diablu, betmenu, vilama, vjesticama, neseljenim planetima i raznoraznim galaktikama.. znaci li to da navedeni postoje?? :) oprostite na skepticizmu ali looool..

duhovi, kao materija sjene necje zivotne energije u nekoj pokrajinskoj sferi vjerojatno postoje. tj. gotovo sigurno, jer fizickim zakonom iskazano, energija ne moze nestati, moze samo promjeniti oblik. no cisto sumnjam da ti oblaci energije secu po kuci u cvjetičastoj kucnoj haljini i premještaju ti stvari kako bi se ti mogla popiknuti i ubiti.. or so.. (murphy- svaka neziva stvar ima taman dovoljno zive pomicnosti koliko joj treba da ti se nađe pod nogama).. ergo, krive su stvari a ne duhovi ;)
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Odgovorite