poltergeist

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 12 lis 2006 23:17

call_me_slut je napisao/la:neki debeli. koji bi qrac tolko disao nizasta?
ono je bila interna spika :)

zrinka
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 stu 2005 12:55

Post Postao/la zrinka » 14 lis 2006 10:54

pizza je napisao/la:a si bila u svojoj kući ili bakinoj?
u svojoj

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 lis 2006 01:25

ja da imam orgijanja duhova po kuci to ne bi primjetila jer je kolicina permanentne buke u stanu iz raznoraznih razloga tolika da se vise uopce ne obazirem ni na kakve zvukove.
zvir i bestimja.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 17 lis 2006 15:09

kod mene toliku buku rade susjedi, da prije ispadne da u stanu imam 4 konja nego duha
:roll:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 17 lis 2006 21:42

da, otprilike slicno
zvir i bestimja.

sarajka20
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 lis 2006 11:56

Post Postao/la sarajka20 » 17 lis 2006 21:51

Allah je stvorio i dzinne i ljude(Kur'an)

po tome bi trebala vjerovati u duhove/dzinne..ali fakat :D

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 17 svi 2007 21:45

draga uma..,. pitala si dal vjerujemo u kucne duhove... mislim da se ne radi o tome dali vjerujes ili ne... nego da li si u stanju skuziti takve stvari ili ne. kad ti pocnu letjeti stvari po stanu ili lupati vrata, prozori, ili nestajati stvari... paliti se televizija sama od sebe, a iskljucena iz zida ili ti se zarulja sama odvida i mjesto u sobi bude u dnevnom boravku citava , a znas da si ostavila upaljeno svijetlo u sobi i da nitko poslije tebe nije bio u stanu, ili kad pak na donjemm katu kuce mijesalica za cement se ukljuci u po noci... nije bitno dali vjerujes ili ne... kad ti se desi gledas otvorenih usta. to je zeznuto, jer satere covjeka psihicki.najcesce se dogadja pojedincu kad je sam, da ne moze drugima objasniti nitii dokazati. Ljudi kojima se to dogadja su u nezavidnom polozaju... jer ni sami ne mogu vjerovati da je to moguce, kamoli nesto promijeniti. ne kuzim se puno u to, ali ono sto znam znam iz prve ruke, cak ne iz literature. mislim iskreno da takvu literaturu treba izbjegavati u sirokom luku, i da je bolje praviti se mutav oko tih stvari... svejedno, ako se nekom dogadja... nega se drzi samo Boga, a ako trazi pomoc, neka pazi od koga trazi.
navela sam prisutstvo neg. energija.... ne znam da li postoje dobri kucni duhovi i dal si mislila nesto u tom smislu... al ja bih najdraze da se moze zivjeti i raditi bez jednih i drugih.
nadalje...mozes zamisliti da na sebi imas dosta takvih stvari, svi ljudi imaju... simptomi, jake glavobolje , pritisak u glavi- zujanje u usima i sve sto radis ti ide naopako i nikako se ne mozes naspavati danima. Reklo bi se sto god taknes se raspada i samo lose misli ti prolaze glavom, a u stvarnosti je drugacije. da se to skida sa tebe mozes skuziti kad se odmaras mozda kraj mora ili negdje na planini- takodjer popraceno ziganjem glave, al posije osjecas olaksanje. ljudi ne obracaju pozornost na to. vecina njih pije tablete za glavu upravo kada se radi o ovakvim stvarima... mislim da bi mogla pisati o tome danima, ali puno puno stvari ne razumijem...pokusavam shvatiti. uzroci problema su uglavnom( kazem uglavnom jer nekad ne pali ono sto znam, sto je mozda do mojih mogucnosti, ne znam) u takvim stvarima, kod svih ljudi. moje znanje je mizerno, al molitva je sigurnost za svakog ponaosob i za sve koje volis, kome je upucena. Zato se kaze u ime oca i sina i duha svetoga. to je provjereno . kiss and hug.. ako ima pitanja, slobodno!

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 17 svi 2007 22:06

Ja bi te recimo pitao postoji li način da kontaktiram s tim duhom ili možda čak ima i više njih (ne bi se niš čudio), naime, silno bi ga volio poslat u kurac. Ovak stalno psujem Boga, a on jadnik nije niš kriv izgleda.
I`m in touch with humanity.

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 18 svi 2007 07:25

pa da.... bože, naravno da imam kućne duhove.... :roll:

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 09:18

Ja sam se sa svojim/a sprijateljila. Imali smo nesuglasica u početku, ali sad je sve u redu.
Jednostavno je stvar u tome kako ga/ih doživiš, tj. kako razmišljaš o njemu.
Ako ćeš ga/ih se bojati i imati tako neki negativan stav prema njima, jasno da će i oni isto tako prema tebi. I onda se sranja događaju, jasno.
Stav valja mjenjat.
Ima ih, ima, samo što će ih netko doživit, a netko ne. I jedno i drugo je dobro.
:aha:
Epizodna uloga.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 18 svi 2007 18:31

ja nemam ni kucu......gdje cu onda imati kucnog duha :D :D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 19 svi 2007 22:51

noc. sama u stanu. zakljucana vrata.spava.odjednom osjeti da je na njen krevet kao netko sjeo.ok...spavam...promislila je. onda je otvorila oci. ispred nje radijator na kojem se susi roba.dakle, NE SPAVAM.ono nesto i dalje SJEDI na krevetu. vrlo realan filing...nesto sjedi na krevetu...osjecaj tezine i udubljenja. ono nesto se ustane i osjeti samo lagani fijuuuu, i osjecaj podizanja neke tezine sa kreveta.
ostane sama.vrlo vrlo strasan i realan dogadjaj.
i dogodio se.
dakle, strasno fakat. i postoji.
zvir i bestimja.

Avatar
miracle_of_love
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 sij 2007 00:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: dreamworld

Post Postao/la miracle_of_love » 19 svi 2007 23:06

yep, ima ih. pogotovo u mojoj kući. prvo, dok ih nisam skužila su bacali stvari usred noći ili bijelog dana, pidzili itd., al otkad su pod mojom komandom i režimom, usisavaju, peru suđe, brišu prašinu, slažu krevet itd....i sve to dok spavam, pa dok se probudim, kuća sjaji...e to su moji duhovi :D :D ili starci :o :?
i sve su lutke prijatelji u dobru i u zlu...

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 21 svi 2007 22:22

Bemmumisa, kak je tebi dobro... :D
Epizodna uloga.

Avatar
miracle_of_love
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 sij 2007 00:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: dreamworld

Post Postao/la miracle_of_love » 22 svi 2007 00:34

whatever je napisao/la:Bemmumisa, kak je tebi dobro... :D

kajne? :D :D
ima nekaj u tom mom pripitomljavanju :roftl: :roftl: :roftl:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 svi 2007 06:29

pepeljara iz chartresa je napisao/la:nadalje...mozes zamisliti da na sebi imas dosta takvih stvari, svi ljudi imaju... simptomi, jake glavobolje , pritisak u glavi- zujanje u usima i sve sto radis ti ide naopako i nikako se ne mozes naspavati danima. Reklo bi se sto god taknes se raspada i samo lose misli ti prolaze glavom, a u stvarnosti je drugacije.
Nisam baš shvatila ovaj zadnji dio, ali nekak mi se čini da to što opisuješ više spada u kategoriju coprija, što bi narod reko, iliti vradžbina, crne magije i inih sranja...

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 22 svi 2007 12:36

ne razlikujem ti ja to bas najbolje, ja samo osjecam stvari, kad me glava rastura, meni je jedino bitno toga se rijesiti. nije nuzno baviti se vradzbinama da nekom naneses lose stvari. Ako si jaka ( mislim na tvoje djelovanje, misaono, energetsko, kako god) i na nekog se jako naljutis, mozes mu nastetiti vise nego neka vradzbina, odnosno stvoris je.Nema ti tu neke jasne granice. Mislim da je pitanje jacine. Naravno misli se upucuju i za neciji uspijeh. Pokusala sam nekako podijeliti ljudsko djelovanje u segmente, ne bi li shvatila konstruiranje dobrog ili loseg, ali skoro je nemoguce. Tesko je zamisliti da nekad padnes s bicikla, jer si nekog naljutila, a daj netko niti ne zna da je kriv i ne zeli da padnes s bicikla. mozda je to tvoja mama npr... meni sve to sto je apstraktno spada u isti kos i bilo bi mi drago da za nista od toga ne znam. isto tako mislim da ce biti zanimljivo kada svaki covjek shvati sto mu se stvarno dogadja u zivotu i zbog cega. rasturi me glava :) !!! pusa

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 22 svi 2007 12:41

i btw, kad smo vec kod duhova ili cega li.... meni se sinoc televizija upalila sama, 10. min nakon sto sam je izgasila... zanimljivo kako sam se navikla... sad mi je cudno kad naletim na nekoga tko ne vjeruje ili se sprda s tim... prvo sam mislila da ja nisam normalna i cak se stidila zbog toga, al sad mi je svejedno tko sta misli o tom. meni se televizija sama upalila i sta sad? vjerovatno ce opet.... :D :D :D kao sto vec jeste.... samo da ja ne pocnem letati po stanu i sve ce biti ok... :D :D :D

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 22 svi 2007 15:57

ne sprdam se, no moram reć samo da je dobro kad je pali. ja bi recimo popizdio da mi se zgasi TV ili komp. :D
baš bi volio par dana provest u toj ili takvoj kući. zanimaju me te stvari.
I`m in touch with humanity.

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 22 svi 2007 20:35

nevjerujem ja u ta sranja... :confused: sorry, ne sprdam se, al zbilja
nevjerujem... :osica:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 svi 2007 21:30

pepeljara iz chartresa je napisao/la:Ako si jaka ( mislim na tvoje djelovanje, misaono, energetsko, kako god) i na nekog se jako naljutis, mozes mu nastetiti vise nego neka vradzbina, odnosno stvoris je.
Hm, I wish :confused:.

Avatar
coldcat
Postovi: 311
Pridružen/a: 25 pro 2006 20:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Ri

Post Postao/la coldcat » 25 svi 2007 10:54

pepeljara iz chartresa je napisao/la:i btw, kad smo vec kod duhova ili cega li.... meni se sinoc televizija upalila sama, 10. min nakon sto sam je izgasila... zanimljivo kako sam se navikla... sad mi je cudno kad naletim na nekoga tko ne vjeruje ili se sprda s tim... prvo sam mislila da ja nisam normalna i cak se stidila zbog toga, al sad mi je svejedno tko sta misli o tom. meni se televizija sama upalila i sta sad? vjerovatno ce opet.... :D :D :D kao sto vec jeste.... samo da ja ne pocnem letati po stanu i sve ce biti ok... :D :D :D
možda si sjela na daljinski :roftl:

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 25 svi 2007 12:29

coldcat, hm, u pravu si...a sta cu kad mi pase :D :D :D :D :D :D
ova ti je bila dobra

Avatar
~Pandora~
Postovi: 15
Pridružen/a: 04 ožu 2008 19:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: jedna kartonska kutija u zagrebu

Post Postao/la ~Pandora~ » 04 ožu 2008 21:37

Ovako : znakovi poltergeista su zveckanje, smrad, iznenadna hladnoča, stvari koje nisu na istome mjestu, levitiranje predmeta i DA, oni itekako postoje.
A kaj se tice prizivanja duhova, s time se nikako nesmije zajebavat jer je samo šačica ljudi na svijetu sposobna prizvati pravilnog duha. najčešće djeca koja se s time igraju završe s teškim psihičkim posljedicama ili im se skrpa neki poltergeist. Isto, ako neko od vas zna ili zeli sudjelovat u walburgisnacht-u ili valburgiji Nemojte!! s time se jako, jako opasno zajebavat, a to vaše zajebevanje ne utječe samo na vas nego na cijelu vašu obitelj a ponekad i na bližnje...
Cold was my soul
Untold was the pain
I faced when you left me
A rose in the rain
So I swore to thy razor
That never enchained
Would your dark nails of faith
Be pushed through my veins again?

teany
Postovi: 100
Pridružen/a: 13 lip 2007 19:31

Post Postao/la teany » 04 ožu 2008 23:06

sad citam sve ovo i wow.. ja nisam luda! :D jedino ja i moja frendica 'vjerujemo' u mog duha doma, znamo da postoji al eto, svi nas uvijek sprdaju s tim i kazu da nismo normalne. ja bi inace rekla da su to gluposti ali sad kad sam i ja to dozivjela .. hmm.. od palenja i gasenja svjetla, tv-a, dvd-a.. nestajanja stvari, rusenja istih i sl... jednom smo cak mislim cule nesto kao neki izdah.. onak ahhhh.. brrrr.. bilo je bas jezivo, jer je bilo fakat kasno, i ono, nismo vise imale ni o cem pricat i sam tak sutimo i sjedimo i cujemo to..i na isti nacin smo to opisale i sve..kasnije jos neko skripanje vrata.. ma eto. nakraju je moj duhic i dobio ime, zove se york..eto..:) po nekim soc-pljugama.. di pise 's yorkom nikad nisi sam' :cool: ahh.. neki dan mi se u kupaonici razbilo neko ogledalo samo tako.. a ja mislila da me napustio.. :aha:

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 05 ožu 2008 22:51

[quote="teany"]duhic i dobio ime, zove se york..eto..:) po nekim soc-pljugama.. di pise 's yorkom nikad nisi sam' :cool: ahh..[quote]


york ni u kom slucaju nisu socijalne pljuge.. dapace..

ot_ stvari po kuci mi netragom nestaju vec dulji niz godina, al poprilicno sam uvjerena da to proizlazi iz mog pospremanja stvari..
nadalje među osnovnim zakonima fizike se nalazi da delokolazirana elektromagnetna polja postoje svuda oko nas, pri cemu njihovu energiju koriste mobilni, tv, dvd i slicni urađaji jer su njihove frekvencije bas iz tog razloga namjestene u toj sferi.. dakle ukoliko u nekom trenutku zbog prmenjene napona u mrezi ili slicnom (sto se cesto desava) se upali tv.. to nije jer se duhu bas gleda emisija o modernom kulinarstvu nego jer se promjenila frekvencija i jacina djelovanja..
cudni zvukovi, tipa izdasi i slicno su posve normalna pojava jer kuca sama po sebi "diše".. naime, po defoltu to se naziva cirkolacija zraka iliti po zdravoseljački 'dihtanje'.. ergo, to disu prozori ne duhovi..

a dobro, da nebi ispala najveci skeptik.. no da.. recimo da podrzavam ideju o ne prizivanju inih.. jerbo, pa, za slucaj da jesu negdje, nek tamo i ostanu, postoji razlog zasto su otisli..

live and let die. ;)
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

teany
Postovi: 100
Pridružen/a: 13 lip 2007 19:31

Post Postao/la teany » 05 ožu 2008 23:04

lol lol.. pa ajd nek ti bude, ne pusim ja pa ne znam za york soc ili ne, znam samo da mi ga frendice puse kad nemaju para :D

i moj york postoji, eo ga tu, i dise i gleda tv! :P ;)

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 05 ožu 2008 23:08

teany je napisao/la:lol lol.. pa ajd nek ti bude, ne pusim ja pa ne znam za york soc ili ne, znam samo da mi ga frendice puse kad nemaju para :D

i moj york postoji, eo ga tu, i dise i gleda tv! :P ;)
no da.. odlicne su za besparicu.. istina :)

nego, znas da postoje doktori za to.. :D
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

teany
Postovi: 100
Pridružen/a: 13 lip 2007 19:31

Post Postao/la teany » 05 ožu 2008 23:13

hehehe.. al nema tog doktora koji bi meni pomogao.. :D

Avatar
come as you are
Postovi: 720
Pridružen/a: 17 stu 2007 20:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: zegej, s vremena na vrijeme bj i zd

Post Postao/la come as you are » 06 ožu 2008 16:44

ajd ako netko nade takvog doktora neka mi javi koji je to :D

Odgovorite