Retrogradna Venera

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 24 kol 2007 21:24

meni je (natalni) satrun u djevici..na mc-u :D

velim...pomoz bog junaci...

navodno je njamu sad puno bolje u djevici..da se u raku i lavu nije dobro baš osjećal...pa tak da ne bu loše :D
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 kol 2007 21:28

Znači... tebe sad čeka drugi saturnov povratak... may the force be with you :o.

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 24 kol 2007 21:29

lol...ja sam mislila d m e drugi ceka oko 58e?!?!?!

jel ti znas neš što ja ne znam...možda su mi lagali mama i tata...mozda nisan rodjena 1978?

oli si mislila na sade sate? (prelazak satruna preko mjeseca)
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 kol 2007 21:32

Ama prvi, da :D... nisam mislila na ove sate nešto jer o tome pojma nemam, a i bolje.
Samo se sjećam da je meni taj glupi saturn sve do temelja počistio... 7 kuća bijaše u pitanju.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 24 kol 2007 21:34

uputite me u vase tajne. kak d si ja napravim horoskop i vidim nekaj?

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 24 kol 2007 21:36

tamara a kad je tebi bio..tj koliko imas godinica? tj di ti je saturn

c_m_s odi vamo : http://www.astro.com/cgi/ade.cgi?
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 kol 2007 21:58

Meni ti je to bilo u svibnju 2000. kad se posložio i stellium u biku (dakle natalni saturn mi je u biku). Ondak mi se raspala jezivo duga veza, preselila sam se solo i tak, ono... nakon dugog razdoblja su se dogodile fakat strašno velike promjene. Al sam zato mjesec dana kasnije upoznala nekog novog tko je i danas tu tak da... sve ima svoje.

Uf što sam mudra.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 24 kol 2007 21:59

di ti to vidis? :o ok...ja sad imam taj krug sa ucrtanim znakovima. i kaj sad da vidim?

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 kol 2007 22:00

Bože slut... pa napravi si profil i otvorit će ti se sva sila posve besplatnih analiza...

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 24 kol 2007 22:07

tamara3 je napisao/la:Meni ti je to bilo u svibnju 2000. kad se posložio i stellium u biku (dakle natalni saturn mi je u biku). Ondak mi se raspala jezivo duga veza, preselila sam se solo i tak, ono... nakon dugog razdoblja su se dogodile fakat strašno velike promjene. Al sam zato mjesec dana kasnije upoznala nekog novog tko je i danas tu tak da... sve ima svoje.

Uf što sam mudra.
pa to i jest satrunova uloga..da nas pouči mudrosti..a kad neće milom i na finjaka onda on malko opali po sferama di se ne zelimo mijenjati...

negdje sam procitala da je postotak rastave brakova najveći urazdoblju povratka satruna (28-30 godina)

s time da mi, kad nam se te promjene dogadaju, počesto ne kuzimo da su dobre za nas...a poslije se osjecamo koda nam je neko skinio tone i tone s ledja...

al lako bit general posli bitke :D
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 24 kol 2007 22:08

tamara3 je napisao/la:Bože slut... pa napravi si profil i otvorit će ti se sva sila posve besplatnih analiza...
mislin da čak nit ne mora raditi profil..smao ode na free horoscopes i tmao malo čačka
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 kol 2007 22:12

rainbow je napisao/la:...s time da mi, kad nam se te promjene dogadaju, počesto ne kuzimo da su dobre za nas...a poslije se osjecamo koda nam je neko skinio tone i tone s ledja...
Znaš kaj... malo mi je tih promjena koje su za mene dobre ali ja to ne kužim već puna kapa i pitam se zakaj mi se ne dogodi promjena u obliku lakšeg potresa mozga prouzročenog padom vreće s tri milje eura. E vidiš, to bi bio koristan boravak u bolnici i promjena koja je dobra za mene.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 24 kol 2007 22:45

Draga Rainbow kako sam te vec pitala,mogu i za ovo meni je saturn u Lava..baci koju analizu.. :oops:

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 24 kol 2007 22:48

tamara :) i meni često dođe takva nekakva misao...pa prođe p aopet u krug...

ameli..satrun sad izlazi iz lava i ulazi u djevicu...znaci da je krajnje vrijeme da odrasteš :lol:

...tj da ces sad mozda biti malko slobodnija i nesputanija...ali to naravno ovisi i o drugim planetima...ali ipak ponajvise o tvojim mislim tj tvom mentalnom sklopu i kamo usmjeravaš svoje misli...

tako se meni čini...
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 24 kol 2007 23:00

rainbow je napisao/la:tamara :) i meni često dođe takva nekakva misao...pa prođe p aopet u krug...

ameli..satrun sad izlazi iz lava i ulazi u djevicu...znaci da je krajnje vrijeme da odrasteš :lol:

...tj da ces sad mozda biti malko slobodnija i nesputanija...ali to naravno ovisi i o drugim planetima...ali ipak ponajvise o tvojim mislim tj tvom mentalnom sklopu i kamo usmjeravaš svoje misli...

tako se meni čini...
:D ja se nemogu usmjerit nikad u jednom smjeru,mentalna sklopka epa bas i neznam :o a jasam uvijek bila slobodna samo sam sad jos lajavija..pa mi se cini da cu biti slobodna od svih veza kako mi je krenulo..i kakva sputanost,nema je..e dobra ti je sa odrastanjem,to mi je nedavno jos netko rekao :eek:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 25 kol 2007 00:28

otkad sam pronasla ovu stranicu potpuno sam fascinirana kolicinom informacija koju tamo nalazim. fascinantno tocnih pri tom :o
hvala tam3 i rainbow.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 25 kol 2007 12:37

We created a monster ;).

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 26 kol 2007 01:18

rainbow je napisao/la:evo ne znan di bi ovo stavila, pa cu tute...dobla na mail ...valjd aje tak kak pisu:


27. kolovoza 2007., u 00.30 pogledajte prema nebu. Planet Mars bit će najosvjetljeniji planet na zvjezdanom nebu. Bit će velik poput punog mjeseca. To će se dogoditi 27. kolovoza točno pola sata iza ponoći. Mars će tada biti udaljen 34,65 milijuna milja od Zemlje.

Nemojte propustiti taj prizor! Golim okom će se činiti kao da Zemlja ima dva Mjeseca!!!

Slijedeća prilika za vidjeti takav prizor predviđa se za 2287. godinu. Stoga podijelite ovu informaciju sa svojim prijateljima jer više NITKO tko danas živi taj prizor neće moći dvaput vidjeti!
za ovo pročitah i slijedeće

"[citat]neki čiko sa gej hr-ab] šteta samo šta je datum kriv. naime točan datum je 27. kolovoz 2003.

[/citat]

tak da..ja nema pojma a neam sad snage traziti po netu...ak bu ...well...bu :D
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 27 kol 2007 09:13

još jedan retrogradni period, od 15.10. :roll:

Mars Retrograde in Cancer

When Mars is retrograde, everyone's thought patterns are more introspective and we tend to think about issues and concerns which relate to the sign involved. With Mars retrograde in Cancer, people with Sun or Moon in Cancer, or Cancer rising, will be especially prone to such introspection. There is little choice but to reconsider personal views and opinions about life, for it presents an opportunity to gain insight into unconscious motivations. Since Cancer is a Cardinal Sign, the other Cardinal Signs, Libra, Capricorn and Aries, will also feel the effects most keenly.

Mars retro in Cancer generates a confused emotional state, placing those most affected at the mercy of the environment. Enthusiasm and inspiration seem muted. Anxieties develop around family issues, urging you to protect all things that make for security, comfort and luxury. Because Mars in Cancer generates a bold, independent and fearless nature, people should restrain the urge to exercise undue or tyrannical authority over everything and everybody within the home. Political leaders should also avoid becoming unduly concerned with homeland security and avoid imposing needless restrictions. This position makes the temper rather uncertain and there is a tendency for people to get restless, being inclined to change occupations.

Beware domestic troubles at home, frequent if not violent scenes and quarrels, child and spouse abuse, etc. It also indicates accidents by fire in the home by carelessness. Indigestion from eating foods that are too spicy is a common problem. While Mars is retrograde, everyone should be sure to drink adequate amounts of water (6-8 glasses daily) and a glass prior to mealtime. This will offset acid indigestion and reduce the tendency to overeat. Potassium iodide drops taken periodically will fight the liability to stomach infection from eating infected meats, chicken, eggs, etc.

veselo.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 kol 2007 09:35

doklen je? (15.10-?)
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 27 kol 2007 09:37

On November 15, 2007, Mars reaches his retrograde station, in preparation for a period of retrograde motion which will last until January 30th, 2008. On top of that, the effects of the retrograde period will continue to be felt until he returns in direct motion on April 4th, 2008 to the degree where he first made his station (12° Cancer 27'). The first beginnings of the effect take place from October 20, as Mars begins to slow, so prepare for issues to cloud, especially if you have strong Cardinal Sign placements in your chart. The Cardinal Signs are Aries, Cancer, Libra and Capricorn.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 27 kol 2007 09:38

i nije 15.10. nego 15.11., prvi efekti 20.10., krivo sam si preveo
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 kol 2007 10:06

kul...taman na moj mjesec :jupijej: :D
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 kol 2007 11:41

otkrite mi tajnu :? :roll: opet retrogradni period,sad je Mars i :o :o

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 27 kol 2007 13:35

bea najebale smo :roftl:
mislim, :o nije baš da je smiješno ali preživjela sam svašta pa ću valjda i retrogradnu veneru nekako.ionako mi je bilo predobro bilo mi je toliko dobro da sam se skoro uništila nekim retardiranim i iskrivljenim "životnim vrijednostima" sad si iskreno želim totalni pad samopouzdanja, to da me nitko ne jebe 5 %, nemanje para i prisiljenu skromnost. želim si usljed svega opalit ogromnu šamarćinu , sjest i učit, primit se faksa za koji sam keširala hrpu para. retrogradna venera je ekšli super.
jebat ću si mater ako me ponesu divlji tulumi, 3-dnevni afteri i raznorazna manična useljavanja. :D
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 27 kol 2007 14:04

weirdo je napisao/la:želim si usljed svega opalit ogromnu šamarćinu
nemoj da ti ju saturn opali :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Post Postao/la Broken Down Angel » 27 kol 2007 17:07

tamara3 je napisao/la:Btw, mislim da je to nažalost netočno.... naime, ako je jedna planeta u Biku, a druga u Strijelcu, one nikako ne mogu biti u sekstilu (ili trigonu) :o.
Eh, sad koliko je točno - ne znam. Ipak ni ne vjerujem dovoljno u astrologiju da bi se bacila na neko intezivnije učenje o istoj. Natucam jako malo. Jedini primjer besplatne sinastrije koji sam pronašla na netu. No, ipak točnosti radi, najbolje prepustiti analizu iskusnom astrologu. Možete pokušati na određenim forumima, koji su specijalizirani ili pak imaju podforum namjenjen astrologiji, nakon nekog vremena sudjelovanja na istom, zamoliti moderatore ili korisnike istog da vam malo pogledaju natalne.

- - - - - - - - - - - - - -

@Rainbow: Što se tiče Marsa - http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4795

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 27 kol 2007 22:08

bea.zarre je napisao/la:There is little choice...
Mars retro in Cancer generates a confused emotional state, placing those most affected at the mercy of the environment....
Joj što obožavam ovakva fatalistička predviđanja... jebote... pa bea dear, gdje si ovo iskopala?! Sve ćeš nas u depru bacit :x!!!!!!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 kol 2007 22:24

tamara3 je napisao/la:
bea.zarre je napisao/la:There is little choice...
Mars retro in Cancer generates a confused emotional state, placing those most affected at the mercy of the environment....
Joj što obožavam ovakva fatalistička predviđanja... jebote... pa bea dear, gdje si ovo iskopala?! Sve ćeš nas u depru bacit :x!!!!!!
:D :D :D sta reci, :D :D :D

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 kol 2007 22:31

Broken Down Angel je napisao/la:
@Rainbow: Što se tiče Marsa - http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4795
:lol: zakon
___
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Odgovorite