vjersko opredjeljenje ili ne

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?

vjerski se definiram kao

katolik
25
47%
ateist (nevjernik)
15
28%
neka druga vjera
13
25%
 
Ukupno glasova: 53

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 05 vel 2007 14:41

sumrak_zivota je napisao/la:nema granice... u tom i jest bit!!! jer svi to shvacaju individualno! neki mozda nisu niti svjesni.. nema tu poopcavanja niti objasnjavanja.. ja mislim da je to tema na koju se ne moze uopce raspravljati,j er je neproduktivna. :)
ja mislim da krivo mislis i da se nismo bas skuzile :o
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 05 vel 2007 15:03

ako je nasa sloboda ogranicena slobodom drugih ljudi, onda je po meni ekstremni vjernik onaj koji svoje stavove namece, s njima ugnjetava druge i pritom je grozno netolerantan.
ekstreman mi je i i onaj tipican primjer muslimanskog bombasa-samoubojice, i neka baka koja u vecernjim satima ne moze pricuvati unuka jer tad mooora na misu, i bas na tu i niti jednu drugu...
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 05 vel 2007 15:08

ovo je vec puno bolje :thumbup:
my only fear of death is coming back reincarnated...

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 22 vel 2007 15:59

Vjerujem u energiju..
Energiju koja je glavni mobilizator svega živoga i mrtvoga..Kako ćete percipirati živo i mrtvo,to ovisi o vama.Ljudski mozak je limitiran a i okolina u kojoj se nalazimo čini svoje.

U svemu što vidite ili ne vidite postoji određena energija,koja je samo dio neke veće sile.Tu silu nazovite bogom ,ravnotežom ili whatever.

U to ja vjerujem, a sve što se događa ,događa se s razlogom..a ono što vi zovete molitvom ili štovanjem ja zovem utrošenom energijom...

Količina utrošene energije ili daje ili ne daje rezultate,ponekad možete utjecati na promjene,ponekad jednostavno ne trošite dovoljno,kradete previše i naravno ne možete doći do ravnoteže.

joj mogla bih o ovoj temi pisati i pisati ali mi se fakat neda.ma joj meni je vjera moja filozofija...
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Odgovorite