Za Maggie

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Za Maggie

Post Postao/la tamara3 » 05 sij 2008 20:37

Ima jedna stvar koju bih zbilja voljela….pronaći mjesto na kojem počine Sahara, stati tamo i cijeli dan gledati.
I nikako, nikako ne bih htjela da mi život prođe a da nisam svjesna svake njegove sekunde, da mi prođe bez ljudskih lica, bez riječi, u rutini bez ljubavi, želim da me ljudi pamte po tome kako sam se smijala i kako sam se ljubila….i po tome kako sam barem nekima pola sata njihovog života učinila veselijim. A sve ostalo je kao voda ispod mosta, kao današnje novine koje će sutra biti na dnu mačjeg zahoda….nevažno i sporedno, sve, osim onoga što ide od mene prema drugom čovjeku i vraća se natrag udvojeno….
M. A.


Tako te i pamte, takve Te se i ja sjećam. Sutra je godinu dana kako Te nema i nedostaješ mi, jako. Zato sam odvojila ovu temu samo za Tebe, da je lakše nađeš :). Nadam se da je na Capriju sjajno kao što si i očekivala te da sad letiš slobodno i lako.

http://www.youtube.com/watch?v=WOVKdlbO ... re=related
Zadnja izmjena: tamara3, dana/u 09 sij 2008 08:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 09 sij 2008 07:58

Za one koji ne znaju, Maggie je bila userica na CroLu..
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 10 vel 2009 23:58

Sretan Ti još jedan rođendan u kojem ne možemo otići na meksički ručak i racionalizirati do besvijesti.

http://www.youtube.com/watch?v=CPioWt8XX94

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 12 vel 2009 18:00

ovo mi je fenomenalno prekrasno i pažljivo.
naježim se svaki puta kada otvorim ovaj topic.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 12 vel 2009 18:16

Strašno je kad netko umre mlad, doslovno zaustavljen u pokretu, a želi živjeti pod svaku cijenu. Tako je bilo kod Maggie.
Onda se zapitaš o svim tim teorijama po kojima svatko "odlazi zato jer želi" i u "savršenom trenutku".

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 12 vel 2009 21:47

Žalosno.. A drugi se ubijaju zbog gluposti i uopće ne znaju cijenit život koji imaju i uživati u njemu.

Odgovorite