indigo vs. kristalna djeca

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

indigo vs. kristalna djeca

Post Postao/la sumrak_zivota » 05 sij 2008 20:41

jel mi neka od vas moze objasniti razliku? fala fala :)
jelda? :)
______

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la killer_cupcake » 05 sij 2008 23:48

Indigo djeca su weoma otworena i iskrena. To nije ranjiwost nego njihowa prednost. Ako wi niste s njima otworeni i iskreni, ona che sa wama biti; međutim, neche was poshtiwati. To je ozbiljan problem s indigo djecom, jer che biti u swom integritetu uz was, natjechuchi se s wama korak u korak, swe dok se konachno ili ne probudite i shwatite problem ili ne uzmaknete ili se ne predate. Od swe tri moguche reakcije, predaja je najgora. Ona ne poshtuju one koji neche ustrajati u borbi, a predaja znachi da wi ne radite swoj posao. Uzmicanje je u redu, jer im pokazuje da josh uwijek radite na problemu i ona to poshtuju. Prepoznate li istinsku wrijednost tog diwnog dara, stvari che se okrenuti na dobro, jer ona ne ochekuju od was sawrshenstvo, ali ochekuju iskrenost!

Dosada mozhe u indigo djeci potaknuti aroganciju, pa nemojte dopustiti da se dosađuju. Ako su arogantna, to znachi da im treba now izazow i nowe granice. Međutim, ako unatoch tomu ipak powremeno zapadnu u takwo stanje, razlog je shto stwaraju zhivotno iskustwo, a gledajuchi izbliza, to che mnogo otkriti o njihowom zhiwotnom planu. Tijekom takwog razdoblja, bit che svakome najbolje da se tome prilagodi. Takwa se situacija moze razlikowati od dosade, jer ili ih nechete biti u stanju sprijechiti, ili chete to ustanowiti tek nakon shto se to dogodi!

Indigo djeca su djeca sa posebnim sposobnostima-npr:

empati - osjechaju shto drugi ljudi trenutachno osjechaju oko njih ili, ako uspiju dowoljno usmjerit ili izvjezhbat tu svoju sposobnost mogu osjechati ljudske osjechaje s druge strane planete.

telepati - mogu prichati jedni s drugima preko misli ili chitati tuđe misli - mogu pomicati predmete mislima.

widoviti - sanjaju snowe koji se ostwaruju ili imaju wizije događaja koji che se dogoditi ili se upravo događaju Indigo djeca ne moraju imati swe od owih sposobnosti vech samo jednu, iako ima nekolicina koja posjeduje swe.

iscjelitelji - kad se ozlijede rane im zarastu u jedan dan ili chak nekoliko minuta, tu moch mogu primjenjivati i na drugim bićima kao shto su ljudi, zhiwotinje i biljke, polazhuchi ruke na njih ili iznad njih.


Kristalna djeca su nowa generacija klinaca koji na Zemlju dolaze nakon Indigo djece tvrdi Doreen Virtue:
"Starija djeca (otprilike 7-25 godina) koju nazivamo Indigo djecom i još novija generacija koju nazivamo Kristalna djeca imaju neke zajedničke osobine. Obje generacije su jednako osjetljive i duševne i imaju značajne životne ciljeve. Uglavnom se razlikuju prema temperamentu. Indigo djecu karakterizira duh ratnika, budući je njihova kolektivna svrha uništiti zastarjele metode koje nam više ničemu ne služe.

Za razliku od njih, Kristalna djeca su blage i mirne naravi. Oni sasvim sigurno ponekad imaju napade mušičavosti, međutim ta su djeca uglavnom obzirna i bezbrižna. Za generaciju Kristalne djece bilo je to što su im Indigo djeca utirala putove. Indigo djeca su predvodnici koji nose mačete i odsijecaju sve čemu manjka integritet"


jel owo bilo dowoljno? :roll:
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la killer_cupcake » 05 sij 2008 23:53

ewo sam ti nashla josh neshto..............

Indigo - Kristalna, Zvjezdana djeca

Indigo i kristalna djeca, poznata su pod nadimkom “Zvjezdana djeca”. To je stoga što su njihove duše više među zvijezdama nego na Zemlji, a kažu i da prije ovog života, nisu bili inkarnirani na Zemlji nikad prije. Dolaze na Zemlju po specijalnom zadatku da pomognu Zemlji i njenim stanovnicima u tranziciji u višu dimenziju.
Indigo djeca imaju po rođenju dar vidovitosti i iscjeljivanja. Također imaju sposobnost prelaska u četvrtu i petu dimenziju stanja svijesti (dok većina ljudi tek dosiže treću, a rijetki četvrtu dimenziju), što znači da su indiga prirodno inteligentniji, osjetljiviji i vidovitiji, također su i vrlo kreativni i često sposobni ući u lijevu i desnu stranu mozga, što ih čini umjetnički nadarenima, ali i tehnološki kompetentnima i pustolovnima.
Kristalna djeca, uglavnom su rođena pod zlatnim isijanjem inkarnacije i evolucije. Rođeni su u šestoj dimenziji svijesti sa mogućnosti da se brzo otvore i ka višim dimenzijama, sve do najviše, Univerzalne svijesti.
Sa tim darovima, Kristalna bića su izuzetno snažna i kreativna, mnogi od njih nose zlatni i ružičasti sjaj, što ih čini majstorima kreativnosti, pogotovo sa zvukom i svjetlom, što se očitava u glazbenoj i umjetničkoj kreativnosti. Oni koji nose indigo - srebrni sjaj, također su daroviti i nose u sebi vibracije iscjeljivanja i njegovanja. Oni sa crveno - zlatnim sjajem, nose u sebi vibracije vođa.
Buduća Kristalna djeca, biti će poznata kao “Bića Kristalne Duge”. To su potpuno razvijena ljudska bića, sa univerzalnom svijesti sposobna nositi i odašiljati sve zrake inkarnacija i evolucije. Takva bića već postoje na Zemlji, ali tek se trebaju u potpunosti otvoriti ka svom punom potencijalu.
Uzbuđujuća činjenica u tom evolucijskom razvoju, za ljudski rod je to da us Indigo i Kristalna djeca ovdje da to podijele sa svima. Svojim prisustvom oni pomažu drugima da se pomaknu ka novim vibracijama i da se otvore svojim punim potencijalom.
Trenutno su mnogi ljudi, koji su dozvolili djelovanje tranzicije na svojem energetskom omotaču (auri), doživjeli promjenu iz treće dimenzije svijesti u indigo, a onda u kristalnu svijest, uz asistenciju onih koji nose te vibracije. Ti odrasli su sad sposobni nositi zlatne zrake evolucije u svojoj osmoj čakri i pomažu u stvaranju kreacije Nove Zemlje. To pulsirajuće zlatno svjetlo, lijepo se može vidjeti u njihovim aurama (od onih koji imaju sposobnost da vide boje aure).
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 07 sij 2008 00:08

zafaljuem :)
jelda? :)
______

Avatar
coldcat
Postovi: 311
Pridružen/a: 25 pro 2006 20:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Ri

Post Postao/la coldcat » 07 sij 2008 11:03

zanimljivo nadasve
...."bolje biti glavonožac nego dobiti nogom u glavu"....

Dijana
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 stu 2005 19:36

Post Postao/la Dijana » 08 sij 2008 23:43

:) je, blago nama i zemlji sa novom kristalno-indigo generacijom

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 09 sij 2008 00:09

Ihaaa! To se zove objasnjenje. :)

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la killer_cupcake » 09 sij 2008 22:00

hwala hwala :oops:
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

dalanija

Post Postao/la dalanija » 25 ožu 2008 23:47

meni je dana dijagnoza "indigo djeteta", i da imam neke od navedenih simptoma, par njih, ali ih bas ne kuzim i nisam vise djete...

satellite
Postovi: 31
Pridružen/a: 25 vel 2008 16:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Grad Zagreb

Post Postao/la satellite » 07 lip 2008 17:24

i need a hug je napisao/la:ewo sam ti nashla josh neshto..............

Indigo - Kristalna, Zvjezdana djeca

Indigo i kristalna djeca, poznata su pod nadimkom “Zvjezdana djeca”. To je stoga što su njihove duše više među zvijezdama nego na Zemlji, a kažu i da prije ovog života, nisu bili inkarnirani na Zemlji nikad prije. Dolaze na Zemlju po specijalnom zadatku da pomognu Zemlji i njenim stanovnicima u tranziciji u višu dimenziju.
Indigo djeca imaju po rođenju dar vidovitosti i iscjeljivanja. Također imaju sposobnost prelaska u četvrtu i petu dimenziju stanja svijesti (dok većina ljudi tek dosiže treću, a rijetki četvrtu dimenziju), što znači da su indiga prirodno inteligentniji, osjetljiviji i vidovitiji, također su i vrlo kreativni i često sposobni ući u lijevu i desnu stranu mozga, što ih čini umjetnički nadarenima, ali i tehnološki kompetentnima i pustolovnima.
Kristalna djeca, uglavnom su rođena pod zlatnim isijanjem inkarnacije i evolucije. Rođeni su u šestoj dimenziji svijesti sa mogućnosti da se brzo otvore i ka višim dimenzijama, sve do najviše, Univerzalne svijesti.
Sa tim darovima, Kristalna bića su izuzetno snažna i kreativna, mnogi od njih nose zlatni i ružičasti sjaj, što ih čini majstorima kreativnosti, pogotovo sa zvukom i svjetlom, što se očitava u glazbenoj i umjetničkoj kreativnosti. Oni koji nose indigo - srebrni sjaj, također su daroviti i nose u sebi vibracije iscjeljivanja i njegovanja. Oni sa crveno - zlatnim sjajem, nose u sebi vibracije vođa.
Buduća Kristalna djeca, biti će poznata kao “Bića Kristalne Duge”. To su potpuno razvijena ljudska bića, sa univerzalnom svijesti sposobna nositi i odašiljati sve zrake inkarnacija i evolucije. Takva bića već postoje na Zemlji, ali tek se trebaju u potpunosti otvoriti ka svom punom potencijalu.
Uzbuđujuća činjenica u tom evolucijskom razvoju, za ljudski rod je to da us Indigo i Kristalna djeca ovdje da to podijele sa svima. Svojim prisustvom oni pomažu drugima da se pomaknu ka novim vibracijama i da se otvore svojim punim potencijalom.
Trenutno su mnogi ljudi, koji su dozvolili djelovanje tranzicije na svojem energetskom omotaču (auri), doživjeli promjenu iz treće dimenzije svijesti u indigo, a onda u kristalnu svijest, uz asistenciju onih koji nose te vibracije. Ti odrasli su sad sposobni nositi zlatne zrake evolucije u svojoj osmoj čakri i pomažu u stvaranju kreacije Nove Zemlje. To pulsirajuće zlatno svjetlo, lijepo se može vidjeti u njihovim aurama (od onih koji imaju sposobnost da vide boje aure).
ovdje su da mjenjaju duh zemlje napokon :aha: ,evolucija čini svoje...

Avatar
alekta
Postovi: 11
Pridružen/a: 25 kol 2008 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la alekta » 03 lis 2008 02:43

Awww, jednom sam se tako krasno posvađala s ezoterija-anđeli-tetom oko ove teme :D
Prije no zaboravim, udrugu kristealne duge ili kakolisevec zove su optuzili da su sotonjare i da zapravo prikupljaju indigo deriscad da im zmazu energiju. Bili su u "sanji" sto im niti malo ne pomaze :D
indigo bi trebali biti ratnici koji utiru put za kristale, or sth like that. Gorespomenuta teta je tvrdila da nema sanse da postoje kristali od preko 7 ili 9 godina, ja sam tvrdila da je moguce. Kasnije smo ucili o tome da neke duse dodju ko pioniri i izvidnice :D
Rekose mi da sam indigo. Al opet, svasta oni meni rekose, mada je teorija mnogo zanimljiva, a nisam do sad uspjela naci materijale koji imaju vise smisla od Oprah emsije. Kme. :cry:
Jesus was made from crackers?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 03 sij 2009 14:30

i need a hug je napisao/la:Indigo djeca su weoma otworena i iskrena. To nije ranjiwost nego njihowa prednost.
znas nest o w-poremecaju? :o

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la TomBoy » 04 sij 2009 16:15

:osica: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
acromium
Postovi: 229
Pridružen/a: 13 sij 2009 21:39

Post Postao/la acromium » 25 sij 2009 13:27

dalanija je napisao/la:meni je dana dijagnoza "indigo djeteta", i da imam neke od navedenih simptoma, par njih, ali ih bas ne kuzim
Meni je dana dijagnoza indigo djeteta sa 9 godina jer sam imala gotovo sve znacajke koje ih karakteriziraju,a sve je pocelo sa vrlo teskim odgojem s kojim se moja majka vise nije mogla snositi.
Prvo, ja nikad nisam imala problema s određivanjem svoje uloge u svijetu, kao niti sto cu biti kad narastem. To sam od malena znala i danas to studiram. Čudno mi je bilo kako ljudi to ne shvacaju ozbiljno i što su mislili da su to moje neke djetinjaste fantazije. :roll:
Od negdje 4. godine samo bila uvjerena da je sve ''kobajage'' i da cu se jedan dan probuditi kao hrpetina točkica u svemiru od kojih svaka misli i osjeca i ako se opet sastanu postaju jedno tijelo jer je sve povezano.
Osim toga, oduvijek sam imala osjecaj unutar obitelji da za mene jednostavno ne vrijede pravila koja vrijede za sve ostale i da ja idem po nekom posebnom rezimu. Ono sto me je najvise frustriralo je bilo kada sam kao mala bila tjerana igrati se na ulicu s djecom koja mi nisu ''slicna'' i nisam smjela ostati kuci i po cijele dane slagati makete, lego kockice, računati, čitati sto mi je predstavljalo najvecu zabavu...S 3 godine sam naucila citati, s 4 sam znala i pisana i tiskana slova, a do osnovne skole sve matematičke operacije potrebne do 5. razreda. :wink:
Mama je mislila da sam potpuno asocijalna, da bi se na kraju uspostavilo da je rijec o tome da meni neka djeca jednostavno ne ''zrace'' necim, njihova aura se ne poklapa s mojom i mi ne mozemo funkcionirati. Opet kad bi bila s djecom koja mi odgovaraju, nisam mogla biti druzeljubljivija i pricljivija. :D Isto tako sam u trecem osnovne shvatila da ce mi u zivotu biti JKO tesko naci ljude koji mi odgovaraju, dok su se sva ostala djeca zabavljala na ulicama. Također sam se ODUVIJEK zanimala za sve mistično, magično, zanimali su me vještičji rituali do te mjere da sam u njih potpuno vjerovala jer postoji nesto vise od onog sto mi mozemo vidjeti.
U skoli mi je vrlo cesto bilo uzasno dosadno, ali ne zato sto mi se gradivo nije sviđalo, nego sto se meni sve to vise-manje podrazumijevalo pa sam ostajala neshvacena, pogotovo u 3. osnovne, kada sam trebala preskakati razred pa na kraju zbog majcine trudnoce nisam. Dobila sam odmah paralelu sa kristalnom djecom jer su i oni jako osjećajni u nekim trenutcima, dok smo u drugim nevjerojatno hladni, ali za razliku od njih, indigo djeca ipak donosim odluke vise iz glave, nego iz srca.Problem je bio i taj sto sam kao mala bila jako neukrotiva i sto bi na svaku recenicu koja bi mi trebala predstavljati nekakvu prijetnju ili naredbu nasla načina da se na meni ne radi nesto sto ja ne zelim.
Mislili su da je samo rijec o pojacanoj hiperaktivnosti izvrsila sve silne pretrage, bila na ispitivanjima, snimanjima glave etc. da bi zavrsilo liječenjem Ritalinom. :roll:

Onda je dosao 7. razred osnovne skole u kojoj sam poludila za biologijom i kemijom i nikako mi nije bilo jasno, a ni danas nije, kako ljudi nisu razvili strast prema nečemu kao ja o tim predmetima (posebice biologiji). Nije mi bilo jasno da postoje ljudi koji nemaju nekakvih posebnih ambicija, kao ni oni koji ne zele napredovati u znanju o necemu. :D Profesorica iz biologije je ostala ovako--> :eek: nakon sto sam joj rekla da sam u POTPUNOSTI sigurna da biljke razlicito reagiraju na neku glazbu i da bi trebali dovesti galvanometre i ostale sprave da mjerimo kako se ''osjecaju'' u nekom trenutku (sto btw i je izvedivo). Uzasno me nerviralo, sto nitko nije razumio moju opsesiju. :nene:
Jako sam voljela (i jos uvijek volim) cistu prirodu, prepunu bilja i cvrkutavih stvorova i znam da me uvijek rastuzivalo sto sam ljeti morala hodati po tratincicama i gaziti ih jer one umiru.. Zapravo, uvijek sam imala nekakav osjecaj da i biljke osjecaju i smetalo me sto drugi na to ne gledaju tako, jer i one imaju dušu.
Kad god bi ucila, evo recimo biljke, ne bi to gledala kao nesto što sada MORAM, nego nesto u sto se mogu uziviti da kad zatvorim oci doslovno kroz njih prolazim i vidim smisao svakog njihovog dijela.
Sada i dalje imam takva obiljezja, ona se ne gube. Evo bas nedavno, kada sam uocila da ne živim svoj život kako ga ja zamišljam po nekim svojim principima, da postajem uzasno depresivna, tako da sam se odselila od kuce. Ito tako, imam ZAISTA jaku intuiciju koja me do sada nikad nije prevarila. Nekoliko puta mi se dogodilo također da sasvim slučajno pogledam neku stvar dulje od dvije sekunde i poslije se sa tim nesto dogodi. Najčešće bacim pogled na kljuceve pa se isti dan izgube, neki dan mi je ispao iz nesesera Ibuprofen da bi cimerica jucer rekla da ga mora piti, jedno vece sam iz nekog cudnog razloga gledala u prozor, da bi iste te veceri neki kreteni bacili manji kamen i razbili ga...
Također je bilo puno dečkiju,ali i cura koji su se iz nekog, meni potpuno nepoznatog razloga opsesivno zaljubili u mene. Kad god bi ih pitala sto im se toliko sviđa na meni, rekli bi svi da imam ''ono nesto'' sto nije kao kod ostalih ljudi, ALI DA NE ZNAJU NI ONI SAMI STO TOCNO. :? Mnogim ljudima sam do sada pomogla, onima na rubu depresije, samoubojstva, sklapala prijateljstva diljem svijeta, do te mjere da su neki dolazili iz Novog Zelanda da se upoznamo. :roll:

Ponekad se osjecam uzasno i nezahvalno jer ja nikada nisam ni prema kome nesto tako INTENZIVNO osjecala niti sam imala prilike upoznati nekog na taj nacin ''drugacijeg''. :oops:

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 25 sij 2009 14:34

Ja sam cula da svako dijete moze biti indigo ako ga dobro izmlatis.
bring your mind into my head...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2009 16:17

:lol:

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 25 sij 2009 16:56

pisala sam ovu temu za maturalnu radnju.. i iako ste sve ovo poprilicno lijepo opisale ima tu puuuuuno puuuno vise cimbenika.. tj. da budem preciznija, dvije knjige od po 250 str. cimbenika.. :)

ako koga posebno zanima ova tema, knjige su: doreen virtue- kristalna djeca- nova generacija produhovljene djece i jan tober & ?(zaboravih) - indigo djeca- stigli su novi klinci
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 sij 2009 01:38

roadkill je napisao/la:Ja sam cula da svako dijete moze biti indigo ako ga dobro izmlatis.
:roftl: :roftl:

Odgovorite