natprirodno ili...?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Amyy
Postovi: 42
Pridružen/a: 25 tra 2008 20:59

Post Postao/la Amyy » 26 lip 2008 14:40

haha dobro
:roll:

Avatar
freya
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 sij 2008 23:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la freya » 26 lip 2008 15:13

whatever je napisao/la:A jebiga. Meni je furt droga u glavi. Sorkač, nesporazum. :)
ma ne ne... droga aj u pitanju, ali ocito neka nov :D :D :D
ma glaposti pishem... nhf
One good thing about music, when it hits you fell no pain

slatk@
Postovi: 168
Pridružen/a: 23 tra 2008 16:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la slatk@ » 27 lip 2008 07:29

Hidden_soul je napisao/la:Imala sam te fleseve u vrijeme kad sam malo previse konzumirala marihuanu :D
svi mi koji smo pušili i koji pušimo znamo za te fleševe :) ali cura koju sam na početku spomenula nema takvih "problema", ona ne pije i ne puši...čistunka prava (what a boring life)...
ja joj vjerujem, vidjela je to i otad joj se to ponavlja...nitko ne zna sta je to ustvari, možemo mi nagađati da je peru halovi i da je to zbog to much horora...ali...ima tu nešto više šta ne možemo shvatiti dok sami to ne doživimo :twisted: :o :aha:
a nadam se da nećemo to doživjeti

Amyy
Postovi: 42
Pridružen/a: 25 tra 2008 20:59

Post Postao/la Amyy » 27 lip 2008 14:26

mozda je zeni neko bacio sihre(crnu magiju)..jer prije to nije vidjala a sad od jednom vidja redovno.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 01 kol 2008 09:13

kazu mi da sam "nagraisala"..j*** li mu sve tko to napravi :x ..kazu bapske price,al ima nesto u tome :roll:

Avatar
Lilith
Postovi: 60
Pridružen/a: 28 ožu 2008 17:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: nenormalna normalnost

Post Postao/la Lilith » 01 kol 2008 12:52

slatk@ je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la:Imala sam te fleseve u vrijeme kad sam malo previse konzumirala marihuanu :D
svi mi koji smo pušili i koji pušimo znamo za te fleševe :) ali cura koju sam na početku spomenula nema takvih "problema", ona ne pije i ne puši...čistunka prava (what a boring life)...
ja joj vjerujem, vidjela je to i otad joj se to ponavlja...nitko ne zna sta je to ustvari, možemo mi nagađati da je peru halovi i da je to zbog to much horora...ali...ima tu nešto više šta ne možemo shvatiti dok sami to ne doživimo :twisted: :o :aha:
a nadam se da nećemo to doživjeti
To ti je zapravo jednostavno- ako se otvoris takvim "stvarima" (ne ulazim u to jel postoje ili ne, i sto je to) onda imas sanse da te dohvacaju. Ako si uvjerena da duhovi ne postoje, sigurno ih neces ni dozivjeti, garantiram. Il se bar nadam :D
Klimu očekujemo, vrijeme dobivamo.

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Post Postao/la didi0gisele » 08 kol 2008 13:27

Duhovi, izvanzemajlci, vještice, vampiri.... di ceš više..
Nije ni čudo da si ponekad u glavi zabrijemo takvo što, kad je cijeli ovozamaljski život privid i sve ono što dolazi iz druge dimenzije nam je čudno.. to su samo pukotine na koje slučajno nabasamo..
Sam se teba držat filma u kom jesi i nema straha.. DUHOVI su za one kojima je dosadno.. S&M za mozak!
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 kol 2008 17:06

duhovi..ma ne ..postojanje zla utjecaja i dobrog utjecaja,al ciji je to utjecaj,nisi ti trazija to je doslo..tko je to,tko odlucuje?..eee jesan u temi :o

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Post Postao/la didi0gisele » 11 kol 2008 12:21

Ameli je napisao/la:duhovi..ma ne ..postojanje zla utjecaja i dobrog utjecaja,al ciji je to utjecaj,nisi ti trazija to je doslo..tko je to,tko odlucuje?..eee jesan u temi :o

:krezub jao koja si ti legenda zbunjolska!!!!
TKO TO ODLUČUJE!? Pa da to znamo, znali bi previše za život na ovom planetu.. ovdje je Jednostavnost najbitnija, stoga se duhovi baš i NE uklapaju u ovaj svijet kojem pripadamo.
Stoga, ako se i dogodi neki neočekivani susret.. bolje ignorirat i nastavit život dalje bez te "nove spoznaje" u mislima. :cool:
To samo može izjest čovjeka, izludit se strahom previše razmišljajući o tome.. ne valja..
Stoga kažem, ti susreti su samo pukotine drugih dimenzija na koje tu i tamo netko naiđe, pa ne zna kako to objasnit, pa nazove TO duhom ili E.T.-jem i onda se po cijele dane izluđuje tom mišlju.
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

Avatar
miss Femme
Postovi: 112
Pridružen/a: 07 ožu 2007 23:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la miss Femme » 12 kol 2008 14:56

Znam za par takvih situacija. Stvarno gadno strasljivih. (Fyi, nisam bila ni na cemu. Tada. :) ) Zato kazem da postoji sigurno, al nisam imala zelju ulazit dublje u to. Ipak se brinem kako cu zaspat kasnije.
Hidden_soul je napisao/la:film Grudge sa onim nekim bijelim japanskim duh-djetetom, pa sam ga poslije par dimova vidjela u svim kutevima sobe kako cuci.
baaaa :cry: ocaj. mrzim ga. :( :twisted:
I know it's weird at first. But now, this is much more home to me than home. Like the lost boys in Peter Pan, right? Except we are the lost girls.

Odgovorite