Virujete u..

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Virujete u..

Post Postao/la Ameli » 16 kol 2008 19:24

to da van netko moze namistit tj ureci..dal virujete da se moze nagrajisat ,ja bi to rekla naj***i voljet il da van neide jer van je neko nesto nabacija..virujete li u prokletstva i magije?

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 17 kol 2008 02:12

jok. makar bi mi bilo malo onako..nelagodno kad bi netko bacio neki urok i to, ali ne vjerujem u to. ali glavno da imam sretnu majicu i te fore :roll:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 kol 2008 07:59

:o joj ja se uopce ne salin..kad god me neka ciganka vidi..kaze da su baceni uroci na mene...dobro ajd priznam malo,ma puno san i praznovjerna,al opet kad ti dva vidovnjaka recu da imas nesto na sebi..jee*** te vec san zamisljena..je ono kak si poslozis tako ti bude..al kod mene "valcer neuspjeha"jedan naprid,dva nazad i tako vec dugo..eee sad ima svakakvih muljatora pa ti uzmu novce,a nemaju pojma..ja bi otisla nekom al neznam nikog tu zagrebu,da ako je makne to sa mene..znam da budalasto sve ovo zvuci,al virujte mi ima tu nesto :confused:

Death-of-Art
Postovi: 67
Pridružen/a: 22 kol 2008 01:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la Death-of-Art » 22 kol 2008 14:05

vjerujem da je moguće prilično jako usmjeriti negativnu energiju prema nekome da mu naudiš na taj način.

da. zašto ne?


ali smatram to lošim i nikad to ne bih prakticirala.

ne usuđujem se drugome željeti niti misliti zlo jer vjerujem da se takve stvari odbiju o glavu na puno gori način.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 22 kol 2008 14:34

Death-of-Art je napisao/la:vjerujem da je moguće prilično jako usmjeriti negativnu energiju prema nekome da mu naudiš na taj način.

da. zašto ne?


ali smatram to lošim i nikad to ne bih prakticirala.

ne usuđujem se drugome željeti niti misliti zlo jer vjerujem da se takve stvari odbiju o glavu na puno gori način.
..ah draga moja vlastita mater..nisan ka dite mogla preci prag jer je ..nemogu je nazvati misleci stavit macehi nije isla na to da cu prva ja izaci...bull shit :x

Death-of-Art
Postovi: 67
Pridružen/a: 22 kol 2008 01:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la Death-of-Art » 22 kol 2008 14:37

Ameli je napisao/la:
Death-of-Art je napisao/la:vjerujem da je moguće prilično jako usmjeriti negativnu energiju prema nekome da mu naudiš na taj način.

da. zašto ne?


ali smatram to lošim i nikad to ne bih prakticirala.

ne usuđujem se drugome željeti niti misliti zlo jer vjerujem da se takve stvari odbiju o glavu na puno gori način.
..ah draga moja vlastita mater..nisan ka dite mogla preci prag jer je ..nemogu je nazvati misleci stavit macehi nije isla na to da cu prva ja izaci...bull shit :x
oprosti. nisam shvatila što želiš reći?...
možeš mi pojasniti?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 22 kol 2008 14:52

da..evo bapske price u koju rijetki vjeruju..odes onima koji se kuze u zla i dobre stvari,uzmes nesto od te osobe i sjebes je..meni samo nije jasno kako je mogla moja mater koja me moli prije neg umre da joj oprostim.. :o

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 23 kol 2008 01:29

Death-of-Art je napisao/la:vjerujem da je moguće prilično jako usmjeriti negativnu energiju prema nekome da mu naudiš na taj način.

da. zašto ne?


ali smatram to lošim i nikad to ne bih prakticirala.

ne usuđujem se drugome željeti niti misliti zlo jer vjerujem da se takve stvari odbiju o glavu na puno gori način.
hm, u tom slučaju bi onda trebalo vrijediti i obrnuto. ako želiš nekome dobro i usmjeravaš pozitivne misli na njega trebalo bi mu bit super?
ne znam baš, dokazi o kojima sad i ne bih, baš i ne upućuju na to.
ali možemo napravit test neki. evo, usmjerite pozitivne misli prema meni da sutra dobijem na kladi nekaj pa ćemo vidjet. :D

Death-of-Art
Postovi: 67
Pridružen/a: 22 kol 2008 01:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la Death-of-Art » 23 kol 2008 05:00

nexus 6 je napisao/la:
Death-of-Art je napisao/la:vjerujem da je moguće prilično jako usmjeriti negativnu energiju prema nekome da mu naudiš na taj način.

da. zašto ne?


ali smatram to lošim i nikad to ne bih prakticirala.

ne usuđujem se drugome željeti niti misliti zlo jer vjerujem da se takve stvari odbiju o glavu na puno gori način.
hm, u tom slučaju bi onda trebalo vrijediti i obrnuto. ako želiš nekome dobro i usmjeravaš pozitivne misli na njega trebalo bi mu bit super?
ne znam baš, dokazi o kojima sad i ne bih, baš i ne upućuju na to.
ali možemo napravit test neki. evo, usmjerite pozitivne misli prema meni da sutra dobijem na kladi nekaj pa ćemo vidjet. :D
da. upravo to.

usmjeriti energiju pozitivno prema nekome može uroditi pozitivnim plodom.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 23 kol 2008 08:42

nexus 6 je napisao/la:
Death-of-Art je napisao/la:vjerujem da je moguće prilično jako usmjeriti negativnu energiju prema nekome da mu naudiš na taj način.

da. zašto ne?


ali smatram to lošim i nikad to ne bih prakticirala.

ne usuđujem se drugome željeti niti misliti zlo jer vjerujem da se takve stvari odbiju o glavu na puno gori način.
hm, u tom slučaju bi onda trebalo vrijediti i obrnuto. ako želiš nekome dobro i usmjeravaš pozitivne misli na njega trebalo bi mu bit super?
ne znam baš, dokazi o kojima sad i ne bih, baš i ne upućuju na to.
ali možemo napravit test neki. evo, usmjerite pozitivne misli prema meni da sutra dobijem na kladi nekaj pa ćemo vidjet. :D
:D :D joj i meni bi tribalo..al dobro je u zadnje vrime bilo je.. :cool:

Avatar
kike
Postovi: 1086
Pridružen/a: 30 sij 2008 21:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: tamo negdi u grmu

Post Postao/la kike » 23 kol 2008 09:06

ne :) nimalo
al jednom mi je frendica prebila tako neku zenu sta jon je srala te gluposti, inace,dobro dijete :aha:
Fuck me in the backseat!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 23 kol 2008 09:41

ne vjerujem u nista slicno.
skidanje uroka i sl.=porez na budale.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 23 kol 2008 12:12

jabooka31 je napisao/la:ne vjerujem u nista slicno.
skidanje uroka i sl.=porez na budale.
..e nisan ni ja..dok se nisan uvirila..to doro i zlo postoji,ta neka"neman pojma kako se zove"..ali evo jedan primjer iz moje obitelji..pustimo i nemoj te mi se smijat :D :o jer je istina,moja prabaka zena je ubila u sumi,baku je takvo sto preskocilo,moja majka biva tako rec na smrt prebijena u sumi i od tad ima napade epi..sad opet,ja san preskocena..al ta suma me plasi..aj mi objasni siuaciju djete od 6g..normalno hoda i hoce izaci vanka,desnom moze liva neide,caca pizdi jer sve je uredu,neboli nista ali se jednostavno na pragu ukoci..i sta su napravili strgali su prag..i sta su nasli smotuljak papira,napisan cudnim pismom..do sad i ja san bila skepticna i mislila da je to porez na budale,al kad sad razmislin ..postoje oko nas svasta sto ne vidimo al nas jebe.. :o

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 23 kol 2008 15:21

Sve se meni cini da nije stvar u tome sto netko ima "na sebi", vec u onom sto nema u glavi.

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 23 kol 2008 18:47

ne vjerujem... :!:
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 23 kol 2008 19:00

roadkill je napisao/la:Sve se meni cini da nije stvar u tome sto netko ima "na sebi", vec u onom sto nema u glavi.
..ajmo ovako daj svoje vlasi i datum i ime..i sjebat ce et te dok...ni sama ne budes znala sta ti je...jebi mene ..ako ti to nije spremno napravit... :x

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 24 kol 2008 00:26

Garant si i vjernica. :P

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 24 kol 2008 01:29

slabo ste usmjerili svoju pozitivnu energiju na mene, dobio sam kurac na kladi :o
I`m in touch with humanity.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 24 kol 2008 06:58

Vjerujem. Ne znam da li je to sad bas uroci ili nesto, ali vjerujem u usmjeravanje energije. Zato jer je oko nas previse energije i tog njezinog kretanja, tako da je naprosto nemoguce da to nema ucinke. Jednako kao sto mozes usmjerit pozitivnu energiju prema necem, tako mozes i negativnu. Kao sto postoje ljudi oko kojih ima nesto da ih volimo ili volimo bit oko njih jer je s njima ugodno, a ne znamo objasnit zasto i imaju oni nakon kojih se osjecamo kao da nas je netko isprebijao.
Mislim da je posvud energija koja mijenja vidove i ne znam zasto se ne bi mogla usmjerit na nesto.
E sad, da li se to ocituje kao uroci ili nesto peto, u to bas ne bih isla.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 24 kol 2008 08:09

..O TOME PRICAM..

svoja
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 kol 2008 18:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ni na nebu, ni na zemlji

Post Postao/la svoja » 13 ruj 2008 08:19

energija nema veze sa magijom. naravno da energija postoji, a magija? ma to su gluposti. bacanje uroka na nekoga i to, ma daj.
ako živiš u skladu sa samim sobom, sa prirodom, nema te magije koja te može skršiti, jer nema straha.
samo svoja

Avatar
Lilith
Postovi: 60
Pridružen/a: 28 ožu 2008 17:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: nenormalna normalnost

Post Postao/la Lilith » 13 ruj 2008 14:03

Da, ako vjerujes u to da ti netko moze nesto napraviti, onda ti i moze (iako to ustvari radis sam sebi a on samo koristi tvoju autosugestiju). Ako ne vjerujes, onda ne moze.

Znaci, nemoj vjerovati da moze :D
Klimu očekujemo, vrijeme dobivamo.

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 13 ruj 2008 16:46

Ma jok.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2008 16:56

ja virujen..negdi san napisala i zasto..nije stvar pozitivnog stava,vi ga ima te,al dobro krenete,pa vas podpetlja nesto,jednom,drugi i ini put..morate se zapitati sto je,netrazite razlog u tomu..ali kad vam kazu osobe razne koje nemaju kontakta,da imate "nesto na sebi"...svoje neuspjehe i uspjehe ne bi tome pripisala..al ima nesto..kvazi gatare i bacanje uroka,ne to,al zapis i stavljeno na pravo misto..sranje rade..samo daj nesto osobno,ili sliku..

Odgovorite