hetero ili homo....

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 08 ruj 2008 13:39

sandra_ je napisao/la:da mogu birati definitno bi izabrala da budem hetero

da postoji "lijek" odmah bi se lijecila


onako realno i iskreno receno :)
:o :eek:

po meni je ovo licimjerstvo i nikako nebih to protumačila nečim realnim

realno je to da si gay i da se ne snalaziš u tome i nevidiš pripadnost u svjetu oko sebe i da si definitivno papak koji ne želi prihvatiti sebe i biti sretna

da postoji "lijek"nikad ga nebih popila

po mom postu si mogla pročitati i protumačiti da je jadno i glupo potrošiti život na laži a lažeš samu sebe ako si ne priznaješ tko si i što si
nije bit u tome da cjeli svjet zna več da ti znaš i da živiš taj hebeni život ispunjena i sretna
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 08 ruj 2008 13:56

Ameli sve što govriš je ok i istina za tebe i tvoja bol i tvoja patnja i tvoje strepnje
Sama si kriva za situaciju u kojoj jesi i u kojoj češ biti u budučnosti
Ti sama možeš krenuti
Ti sama odlučuješ što i kako
Ti sama i nitko drugi
Imaš muža
Imaš dijete
Imala si nju sada ju nemaš
Imaš sebe
Imaš ljude oko sebe što prijatelje,kolege,poznani

osobno nevidim kako ti zamišljaš imati vezu ili ponuditi nekoj djevpjci nešto kada si toliko ne sređena sama sa sobom
zašto želiš da te druga osoba vodi kroz život??
Vrijeđaš sebe,svoga muža,svoje djete i budući djevojku koju želiš upetljavati u sve to
Pišeš po forumu o svojoj boli,prekidu,velikoj ljubavi koju si imala za nju
Ja i kažem opet ja ne vidim tvoju viziju nekih čistih odnosa i nečega što bi uopće moglo da krene na dobro
Vidim jednu veliku zavrzlamu koju jedino ti možeš rješiti
Bila sam jednom u životu na toj prekretnici i znam da nije lako
Ti več sada znaš što je najbolje za tebe ali ideš linijom manjeg otpora ili možda ne vidiš ili si možda stvarno spremna da posjetiš i potražiš neke malo školovanije persone koje bi ti mogle pomoći
Sve u svemu,stavi si na papir što želiš i kako i dan po dan rješavaj i neka ti to uvjek bude pred nosom
Posloži prioritete i navodi se po njima
Sve se može kad se hoće
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 ruj 2008 15:24

..mozda da te podsjetim imala sam muza,imala nju....
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 23 stu 2008 13:34, ukupno mijenjano 1 put.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 ruj 2008 17:19

zapravo..ovaj post moje drage frendice prihvatit cu ka dobronamjernu kritiku,a i savjet sto ...
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 23 stu 2008 13:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 22 stu 2008 20:23

kao prvo, duhice, svaka ti cast na napisanom, pogotovo na onome napisanom caps lockom
kao drugo, da mogu nikad, ali bas nikad ne bih uzela lijek koji bi meizlijecio od moje homosexualnosti, iako prije nego sam sama sebi uspjela priznati, a potom i ostalima da volim cure/zene, pokusala sam se razuvjeriti sto puta, kad sam vidjela nakon par godina da to ne ide, prihvatila sam samu sebe i sretna sam zbog toga. isto tako sam ponosna na svaku homo/bi osobu koja se prihvaca i ne srami same sebe, jer je to vazno za daljnji 'zivotni put'
ameli, probaj nekako odrediti svoje zivotne prioritete i ne daj da te slome
dok god se prekida, znaci da nije ona 'prava' ljubav, ali tim vezama koje se na kraju zavrse ipak steknes neko iskustvo, odnosno dodjes do nekih spoznaja
ps nexus stvarno znas ubit covjeka u pojam

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 22 stu 2008 21:16

uuuu pa ja sam sve preboljela i presla.., za mene ova tema vise ne postoji, cak sto vise nemogu se nacuditi da me nitko nije opomenuo na pocetku da je tema otvorena u pogresnoj rubrici :o

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 23 stu 2008 00:12

aha, dobro onda :)
evo kad te nitko nece opomenut, bum ja :D
ccccccc, tema ti je u krivoj rubrici

Avatar
kiddo
Postovi: 21
Pridružen/a: 24 stu 2008 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la kiddo » 25 stu 2008 13:28

nemoj bit ni hetero ni homo.. budi emo i rezhi se.. :cool:

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 27 stu 2008 00:27

mimi je napisao/la: ps nexus stvarno znas ubit covjeka u pojam
hvala, trudim se, no ak se baš želiš i sama uvjerit, probaj recimo otvorit anketu na forumu pod naslovom " kolko vam je trajala najduža veza? ". nije da te još dodatno želim ubit u pojam no brijem da bi rezultati bili prilično poražavajući.
I`m in touch with humanity.

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 03 pro 2008 17:24

kao sto i sam vidis, tema je otvorena
al ne predstavlja mi to bas puno, posto znam da uvijek postoje iznimke :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 03 pro 2008 17:35

da otvorila sam je, drago mi je vidjeti da veze traju i 9 g. ,znam i za one od 12g. i to je dobro, pa ni u heterosvijetu nije nista puno bolje, ako bi izuzeli bake i djedove i uzeli prosjek osoba do 40g. ovo je sasvim solidno, mada jos uvijek je rano za bilo sto drugo reci, osim da iznimke na obije strane postoje, nisam doli htjela pisat ali ja sam u hetero braku 14g., ponekad se razmisljam da ne postoje neke dublje,pa i zakonske spone da bi to puklo vec nakon cetvrte godine..no to nije bitno "kapa dolje" za ove zene, djevojke koje su vec dugo u vezama, ja uvijek kazem da su mozda i teza dva pms pod istim krovom nego bilo sto drugo.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 03 pro 2008 18:06

nexus 6 je napisao/la:...ak se baš želiš i sama uvjerit, probaj recimo otvorit anketu na forumu pod naslovom " kolko vam je trajala najduža veza? ". nije da te još dodatno želim ubit u pojam no brijem da bi rezultati bili prilično poražavajući.
Pa i ne bi, jer ne uzimaš u obzir uzorak, odnosno dobnu skupinu onih koje su u spomenutoj temi odgovarale. Govorimo o ženama i djevojkama čija se dob kreće od ranih dvadesetih pa negdje do sredine tridesetih. Potonjih je manje, a onih starijih od toga još manje, dakle nisu ni mogle imati ne znam kako duge veze.

Drugo, kaj se tiče usamljene i tužne starosti bez djece, to je zbilja potpuna floskula jer otkad su djeca bilo kakvo jamstvo da na koncu nećeš skončati sam u nekakvom staračkom domu ili tko zna gdje?
Zadnja izmjena: tamara3, dana/u 03 pro 2008 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 03 pro 2008 18:07

Ameli, potpuno se slazem s tobom
i zapravo sam upravo shvatila da tu nije stvar homo ili hetero veza, da lako pucaju, kod homosexualnih osoba lakse, isto je, vec je stvar sta je nedostatak onih osnovnih ljudskih gesta za drugog covjeka :(

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 23 pro 2008 11:55

Ameli, drago mi je da sam naišla na ovaj topic i drago mi je da su većina sumnji iza tebe.
Bravo curo, što si odlučila biti tako hrabra i jaka.

I vjeruj mi, a i to znaš, razumijem te potpuno, jer iste misli prolaze i kroz moju glavu.

Osobno sam se odlučila zatomiti, zaboraviti tko sam, ne tražiti lijek protiv toga (nikad ga ne bih popila), ali odučila sam se živjeti ono što jesam ovako virtualno, naći žene s kojima mogu razgovarati, biti friend i to je to.

Pa dokle ide, ide.

A tebi, mila, svaka čast.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 23 pro 2008 16:24

BlackJackie je napisao/la:Osobno sam se odlučila zatomiti, zaboraviti tko sam [...]
Zašto?

Odgovorite